Nová baterka Iphone 4S

Odpovědět
CrisMayster
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 14, 2015 1:11 pm

Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od CrisMayster »

Ahojte, kupil som si Iphone 4S od mojho majstra je vo vybornom stave akurat bol problem s vydrzou baterie, baterku som nabijal aj 3x denne. Tak som kupil novu baterku za 20€ a dal som vymenit, no vydrz baterie je rovnaka uplne sa nic nezmenilo a stve ma. Teraz neviem ci je to normalne u tohoto typu mobilu lebo je nieco inee pokazene neviem si rady fakt. Ked mam mobil v pohotovostnom rezime tak vydrziii cely den ale ked som na internete alebo hram tak sa hned vybyje. Mam 100% baterie a ked zapnem 3G net tak za 2 hodinky mam 20% . Za odpovede dakujem :)

Freaders
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2588
Registrován: pát lis 06, 2009 4:31 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od Freaders »

funguje ti normálně dioda blesku? Není blesk opožděný nebo tak něco?
iPhone SE 64GB Space Gray
MacBook Pro 13" Retina late 2013 i5 256GB SSD 8GB RAM 10.10.2
Moto 360
Xiaomi Mi Band
iPhone 5C 32GB Blue
iPhone 4S 8.1.3

misha
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 781
Registrován: ned lis 07, 2010 8:31 am

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od misha »

zkontroluj si dobu pouziti v informacich. jestli trebas nebezi nejaky proces (jak sis jiste procetl na foru), tak trebas facebook dost zere. a dale nemas nahodou jailbreak?

kozmo21
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: pát led 30, 2015 10:26 am

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od kozmo21 »

Mam velmi podobny problem na 5S. co citam na zahranicnych forach je to problem v iOS 8 odkedy sa spravil update tak vydrz baterie rapidne klesla.
Ale myslel som ze sa problem tyka len 5S.
Ja som taktiez menil aj baterku a nepomohlo mi to mne sa telefon zohreje a beterku nabijam aj 2x za den

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od mike-biker »

Zkus udělat restore bez obnovy a zkusit nabít na 100% večer - nechat přes noc. Kolik % ubyde?
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

orlov
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: stř úno 23, 2011 12:22 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od orlov »

Minulý týždeň som menil baterku aj ja. Tiež som bol na začiatku sklamaný, aj po restore sa akoby nič nezmenilo. Ale po pár nabitiach a vybitiach - z toho raz až úplne nadoraz do samovoľného vypnutia, je všetko v poriadku - po večernom nabití je aj ráno stále 100%.

CrisMayster
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 14, 2015 1:11 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od CrisMayster »

JailBreak nemam, a blesk je normalny mobil je bez zavad neviem preco sa mi tak rychle vybyje, no ked idem spat a mam 100% bateria tak rano tvyknem mat o 2 % menej no akonahle zacnem pouzivat mobil tak to ide rapidne dole

orlov
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: stř úno 23, 2011 12:22 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od orlov »

Tak by som skúsil tu novú baterku reklamovať ... asi si narazil na vadný kus ...

joxerveliky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 259
Registrován: stř bře 19, 2008 12:31 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od joxerveliky »

Bohužel, replacement baterie jsou většinou velmi špatné kvality. I tzv. "zlaté baterie", které slibují až dvojnásobek kapacity ve skutečnosti nedosahují ani základní kapacity originální baterie.
Mac Mini Late 2012 Core i5, OSX 10.9.5
iPhone 4s 64GB, JB iOS 9.0.2

FilipiP4
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: pát kvě 30, 2014 6:37 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od FilipiP4 »

Dobrý den ,nechtěl jsem zakládat nové téma a tak píši sem. Mám také problém ASI s baterii ,můj iphone se s původní také rychle vybíjel a tak jsem koupil novou na "Sunnysoftu" , iphone se s ní nechtěl nabíjet (fungoval do prvního úplného vybití asi hodinu a pak už jenom simbol toho že se "nabíjí") ,reklamoval jsem a dostal jinou a ted je to este horsi nabijet dele jsem ji nezkousel protoze telefon je s ni si myslim pomalejší a hlavně se i na nabíječce zničehonic pixelovitě ztmavne obrazovka a telefon se restartuje a takhle párkrát zasebou ryskovat nic nehodlám a tak sem ji hned vyndal a používám starou. Ta vadná vypadá jako origo ale chibí na ní "importer Apple" a je celkově tak nějak nekvalitně udělaná, doufám že je to jen baterie a né můj telefon, díky moc za názory.

Colectorman
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: pát lis 30, 2012 12:07 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od Colectorman »

Nejde mi označit tlačítko citovat...reaguji na FilipiP4:
Pokud ti se sterou baterií funguje normálně, nová je vadná a vhodná na výměnu.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od Clon »

Tlačítko Citovat ti jistě nejde proto, že předchozí příspěvek SE NECITUJE. A já ho tam ani nevidím.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

FilipiP4
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: pát kvě 30, 2014 6:37 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od FilipiP4 »

Po delší době píšu jak to vypadá, nechal sem baterku vymenit v servisu protože sem nechtel riskovat další vracení baterky, takhle mam aspon zaruku a funguje ale pořád si nejsem jistý s výdrží, příjde mi že nevydrží moc, pokud se tu najde někdo kdo by mi řekl jaká je asi tak výdrž na baterku u 4s s ios 8 bylo by to super, díky.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od mike-biker »

Ta výdrž se velmi liší.
Přes noc by měl telefon ze 100% klesnout max. na ca 95%.
Běžná výdrž je den průměrného provozu.
Samozřejmě při velmi aktivním provozu vydrží i jen několik hodin.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

FilipiP4
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: pát kvě 30, 2014 6:37 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od FilipiP4 »

Přes noc od cca 10 večer do 6 ráno klesl při prvním nabití na 98% se zaplou wifi a polohovýma službama.Při druhém zůstal na 100%, při tom prvním nabití sem měl využití asi 4,5 hod a to bylo pul hodiny hrani her zbytek hudba a psaní zpráv na plný jas. Přes den se sám vybíjí rychleji si myslim. Jinak díky.

EDIT:
Nedalo mi to a tak jsem udělal test (hrál sem náročné hry na plný jas a zapnutou wifi) , no překvapilo mě to,využití mám 2 hod a zbylo 13% baterie. Myslím že to normální není.Restore už jsem udělal, nevím jestli to není systémem protože jsem četl že 8.3 je na baterku špatnej. Ale že by až takhle hodně, nevim si rady. A také se mi nezobrazuje v nastavení využití aplikací na baterii mám tam jenom že se zobrazí po několika minutách používání a nikdy tam nic není.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od Clon »

Zobrazit by se ti to mělo vždy a počítá se to od posledního nabití. Dej sem fotku.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

FilipiP4
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: pát kvě 30, 2014 6:37 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od FilipiP4 »

Obrázek

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od Clon »

Hm, podivne. Fakt je, ze informace o vyuziti baterie tam nejsou hned, ale teprve se načítají. Toci se ti tam taky to kolecko?
Tipoval bych na problem s iOS - muzes nam presne popsat, jak jsi delal ten restore? Ale prosim presne postup az do finalniho (tveho soucasneho) stavu.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

FilipiP4
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: pát kvě 30, 2014 6:37 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od FilipiP4 »

kolečko tam nemám, jen když se načítá zezačátku "Využití baterie" a pak se objeví jen to co je na screenu. Nejdřív sem si ip zálohoval protože opravdu nechci o všechno přijít takže sem ho zálohoval do počítače ne na icloud ten mám jen na "find my iphone" a kalendáře a tak, vymazal sem appky aby to netrvalo dlouho a přes itunes sem normálně kliknul na obnovit, potom že souhlasim stim že se všechno vymaže a potom už sem jen čekal na obnovu a pak sem ho znova nahrál ze zálohy.

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od Clon »

Doporucil bych do procesu zaradit DFU a na samotny zaver NEOBNOVOVAT, ale nastavit jako novy. Alespon den vyzkouset, jestli uz je to OK. A pokud ano, mas nejaky binec v zaloze, ktery to shodi.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

FilipiP4
Host
Host
Příspěvky: 11
Registrován: pát kvě 30, 2014 6:37 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od FilipiP4 »

Vzkouším to a pokud ani to nepomůže tak budu muset počkat na update na 8.4 nebo rovnou na 9. Nevim jestli třeba nemám vadnej telefon ale nikdy sem o podobnym problému neslyšel.

matyw
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: čtv úno 12, 2015 8:19 am

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od matyw »

mam uplne ten samej problem na ip 4s os 8.4.taky neukazuje jaky aplikace vyuzivaji baterii.

Prime Solder
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: pát kvě 22, 2015 2:20 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od Prime Solder »

FilipiP4 píše:Vzkouším to a pokud ani to nepomůže tak budu muset počkat na update na 8.4 nebo rovnou na 9. Nevim jestli třeba nemám vadnej telefon ale nikdy sem o podobnym problému neslyšel.


Pokud předchozí baterie měla stejnou výdrž, je možné, že nebyla vadná baterie, ale čip na základní desce power management, je to docela běžné u iPhonu 4S.
Kolikrát jste nabil a vybil současnou baterii?

matyw
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: čtv úno 12, 2015 8:19 am

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od matyw »

Dalsi poznatek vratil sem tam puvodni baterku a na tu mi to ukazuje jaky aplikace ji vyuzivaj akorat vydrzi tak o 20% min nez ta nova.novou sem kupoval tuhle http://www.fixmobile.cz/iphone-4s/bater ... -original/ a na pohled je totozna stou puvodni.

matyw
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: čtv úno 12, 2015 8:19 am

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od matyw »

Tak sem to vyresi koupil sem jeste jednu novou baterku a us ukazuje co ma zrejme spatny kus nebo zdarila kopie.

MatesanD
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pát zář 26, 2014 5:13 pm

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od MatesanD »

Nevite nekdo ze zkusenosti, kde koupit kvalitni baterii na ip 4s? Abych se pak s nikym nedohadoval?
Diky

matyw
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: čtv úno 12, 2015 8:19 am

Re: Nová baterka Iphone 4S

Příspěvek od matyw »

Tak tu posledni ktera funguje jak ma sem koupil u Mironetu.https://www.mironet.cz/apple-iphone-4s- ... +dp179652/

Odpovědět