iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Odpovědět
Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Unown »

Reklamoval jsem to same - posunuta cocka kamery a lupajici displej u tlacitek hlasitosti. Byl jsem v apple store -do dvou hodin vymenen displaj za novy, parada. Clovek s sebou nemusel mit zadne papiry, nic..

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Clon »

Kde jsi byl v apple store? V NDR?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Unown »

Sydney ...

Jenkyn46
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: úte dub 21, 2015 11:29 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Jenkyn46 »

Zdravím. Jsem tu nový a nechtěl jsme hned zakládat nové téma.

V pátek jsem si koupil iPhone 6 16GB Silver v mall.cz. Řekl jsem si, že si telefon rozbalím až doma v klidu a to jsem taky udělal. Bohužel telefon jsem vybalil a měl na spodku u lightning konektoru škrábanec a navíc cvakal displej vpravo dole u Home Buttonu. A pak mi taky přišlo, že je displej špatně "zasazený" do těla telefonu. Jakoby tam nebyl úplně "napasovaný". Mezi hliníkem a sklem displeje byla mezera. Nevím, jestli to tak má být nebo ne, a tak se ptám, jak to máte Vy, abych kdyžtak nereklamoval znovu zbytečně. O cvakajícím displeji jsem tu četl a i o jiných problémech, ale ten "vystouplý" displej jsem tu nikde nepostřehnul.

Děkuji za postřehy :-)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Metalgirl »

Display musí být pořádně zasazený, nikde by neměl cvakat a neměla by být mezera mezi hliníkovým tělem a displayem. Možná fotka by pomohla, to bychom ti pak mohli poradit lépe. Ale asi to bude vypadat na reklamaci.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Jenkyn46
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: úte dub 21, 2015 11:29 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Jenkyn46 »

Bohužel jsem ho včera vrátil hlavně kvůli tomu, jak cvakal displej. Nebyla tam mezera, ale nebyl plynulý přechod z displeje na hliník. prostě bylo sklo displeje a pak jakoby milimetrová hrana a až pak hliník. Jakoby "schod"? Blbě se to popisuje. Psal jsem na jedne obchod a tam mi řekli, že to je normální, že to mají všechny, ale věřte jim, když Vám to chtějí prodat :-D

NesTon
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 16
Registrován: pon kvě 24, 2010 2:54 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od NesTon »

Mne sem tam cvaká HB aj displej ale žiadnu medzeru tam nemám. (Všimol som si že keď je zapojený lightning a jemne naň zvrchu zatlačím, cvakanie prestane.) Byť tebou určite reklamujem.
iPhone 6 64GB Space Gray

Jenkyn46
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: úte dub 21, 2015 11:29 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Jenkyn46 »

Jak píšu výše, nebyla to mezera, ale ten přechod byl prostě zvláštní. Myslel jsem, že sklo a hliník mezi sebou plynule přecházejí. Zřejmě je tedy sklo pak asi nějaký plast či co a až pak je to zapasované do hliníkového těla.

Zkusím se podívat v iStylu jestli to tam mají na vystavených taky a kdyžtak to nebudu řešit :-/

HOFA
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: úte srp 16, 2011 6:53 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od HOFA »

Tak jsem si procetl cely vlakno a reknu vam ,ze mam velike obavy dat nemale penize za iPhone 6 a hodne to budu zvazovat
iPhone 6 ios 9,02 64g
iPad Air 16 g
TV apple 2

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Anndy »

Tiež som sa bál a pohoda. Nosím 6-ku 3 mesiace vo vrecku na nohaviciach a nie je ohnutá. Display je ok, keby som veľmi chcel nájdem slabšie podsvietené miesto, v praxi to ale nevnímam, čiže neriešim. Keď veľmi zatlačím na display, ale veľmi, tak na jednom mieste ma tendenciu sa pritlačiť k telu o nejakú stotinu mm. Ale v praxi ničomu nevadí. Proste pohoda. Tak sa neboj a urob si radosť.
edit: samozrejme bez obalu, folie, etc...
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Julek »

Mno tak moje osobní zkušenost, koupil jsem novou 6 64gb - cvakalo to pravy dolni rok, dal jsem ho na reklamaci a po mesici zkoumani mi reklamaci neuznali a jeste mi telefon vratili odreny, kupovany v ALZE! Jeste sezenu jmeno toho jejich "autorizovaneho" servisu. Nastesti asi diky obratu mi telefon vymenili za novy i kdyz jsem reklamaci uznalou nemel. Ja debil jsem telefon rozbalil az doma a dela to same, ale mene. Byl jsem mesic bez telefonu a kdyz dostanu ke sve spokojenosti novy, tak je tam podobna zavada. Uprime, vzdal jsem to, cvaka to nimimalne, skoro vubec, kaslu na to. Telefon funguje. najdu si nekoho sikovneho kdo mi opravi az budu mit na tohle cas. Osobne me zpracovani 6tky zklamalo, Steve by se v hrobe otacel kdyby tohle videl. Uvidime jaka bude 6S ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

shotik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 479
Registrován: stř lis 19, 2008 3:35 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od shotik »

mě na druhou stranu prošlo rukama 2kusy 6 a jeden kus 6+ a vše jsem mel v naprostém pořádku bez chyb. Zpracování tak jak jsem si za ta léta zvykl.

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS

Rifik
Host
Host
Příspěvky: 39
Registrován: pon zář 30, 2013 8:07 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Rifik »

Též mám 6ku 64Gb space gray z Alzy a bez jediné vady - když pominu tradiční mírně tmavší pravý horní roh displeje, kterého bych si ani nevšiml, kdybych nečetl toto forum :-D Takže za mě taky naprostá spokojenost s kvalitou produktu.

Jenkyn46
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: úte dub 21, 2015 11:29 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Jenkyn46 »

Julek píše:Mno tak moje osobní zkušenost, koupil jsem novou 6 64gb - cvakalo to pravy dolni rok, dal jsem ho na reklamaci a po mesici zkoumani mi reklamaci neuznali a jeste mi telefon vratili odreny, kupovany v ALZE! Jeste sezenu jmeno toho jejich "autorizovaneho" servisu. Nastesti asi diky obratu mi telefon vymenili za novy i kdyz jsem reklamaci uznalou nemel. Ja debil jsem telefon rozbalil az doma a dela to same, ale mene. Byl jsem mesic bez telefonu a kdyz dostanu ke sve spokojenosti novy, tak je tam podobna zavada. Uprime, vzdal jsem to, cvaka to nimimalne, skoro vubec, kaslu na to. Telefon funguje. najdu si nekoho sikovneho kdo mi opravi az budu mit na tohle cas. Osobne me zpracovani 6tky zklamalo, Steve by se v hrobe otacel kdyby tohle videl. Uvidime jaka bude 6S ..



To jsi mně moc nepotěšil :shock: . Já ho mám taky v Alze na reklamaci s tím cvakajícím displejem :(

A to ti neuznali reklamaci, přišel jsi do Alzy, kde ti řekli že smůla, ale tady máte nový? :D to je nějaký divný ne? Ale doufám, že to bude i můj případ :roll:

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od kotelník »

já teda větu: "Nastesti asi diky obratu mi telefon vymenili za novy i kdyz jsem reklamaci uznalou nemel." pochopil tak, že tam má Julek a jeho firma velký obrat a ne jen tak, jak píšeš Jenkyn46 "tady máte nový"...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Julek »

To jsem nemyslel jako že se předvádím, nakupujeme tam docela dost. A skutečně jsem dostal novej, i když mi reklamaci neuznali, nekecám, a stejně se to hejbe, prostě mám asi smůlu ale čekat další měsíc aby mi někdo řekl že reklamaci neuznávaj to nedám prostě ...

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Ladin
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: sob dub 11, 2015 6:45 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Ladin »

Pred 6ti dny jsem si koupil od T-Mobile Iphone6, vse je ok, jen jsem si vsiml ze mi parkrat za den, ne vzdycky "lupne" v pravem dolnim rohu display... Je to na reklamaci? Delaj tohle kus za kus nebo to opravujou? Cesky servis/iopravna??? U ip5s jsem se za rok a pul s nicim podobnym nesetkal... :"-(

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od kotelník »

Tak to ani nikdo nepochopil Julku, jen jsem rypo do Jenksna. Btw nemel jsi nahodou zaplacenou sluzbu "okamzita vymena"?
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Julek »

Kotelník - ne neměl
Ladin - tohle dělá přesně mě a reklamaci mi neuznali, viz výše

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

lamara
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pát říj 31, 2014 5:40 pm

Ip 6 touch rada

Příspěvek od lamara »

Ahoj mam prosbu chci se zeptat jak vám funguje u 6 ky touchpad me jde v pohodě jen často registrují jako by o něco dřel kdyz ho značknu jako i krupne praskne nebo co to je. Jak to ma fungovat? Myslíte reklamovat? Nebo v pohodě? Dik

EDIT:

Kdyz kolečko otru hadříkem vlhkým a značknu tak přestane dělat ten krupavocvakaci zvuk a jde úplně v pohodě až zase po nějakém používáni Cc 20 min začne.
Naposledy upravil(a) Metalgirl dne sob kvě 02, 2015 6:46 pm, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Příště hledej, jestli tu už téma je a nezakládej zbytečně novou, sloučeno sem.

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Vitezslav2 »

Kupoval jsem iPhone 6 64GB Space Grey,ve středu od t-mobile a všimnul jsem si,že se mi občas stane v pravé dolní časti skla,že při zmačknutí cítím vůli.Není to vždycky,ale občas to slyšitelně docvakne.Ani to není nějak vidět.Jen slyšet a cítit.Máte s tím někdo zkušenost?Díky
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od kotelník »

Jo. Vrat a vem jiny
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Vitezslav2 »

o jsem přesně nechtěl,dlouho jsem čekal až si ho budu moct koupit a měl bych ho hned reklamovat?To je šílený,telefon za takový prachy.Kdyby to bylo takhle občas,tak bych to skousnul.Nebo se to začne zvětšovat?
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

Ladin
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: sob dub 11, 2015 6:45 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Ladin »

No ja mam prakticky uplne to sami kotelniku a ted taky resim co s tim....taky tmob...

jirik2806
Host
Host
Příspěvky: 61
Registrován: stř bře 11, 2015 2:34 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od jirik2806 »

Pro Vitezslav2 jedině reklamace. Ze zkušenosti vím,že se ti to bude časem zhoršovat.
Ale u tmobile to bude na dlouho a jestli ti to vůbec vezmou,proto kupuji iPhony pouze v AppleStore. Tam bez problému do tech dnu novej kousek. Jde to přes ČS a tam super!!!

Ladin
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: sob dub 11, 2015 6:45 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Ladin »

Pro Vitezslav2, tak jsem ho dal dneska ráno reklamovat do ČS...tak uvidíme...trval jsem na to že chci napsat na protokol že je v bezvadném stavu bez poškození a škrábanců....odmítli...tak doufám že to nějak dopadne.... :-/

jirik2806
Host
Host
Příspěvky: 61
Registrován: stř bře 11, 2015 2:34 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od jirik2806 »

Pro Ladin. Buď v klidku dostanes novej kus. Tak do týdne uvidíš. Dej vědět.

lamara
Host
Host
Příspěvky: 23
Registrován: pát říj 31, 2014 5:40 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od lamara »

Ahoj prosím vás nevíte jak je to z icloudem? Porad mam v galeri ze idesila 267 položek uz 3 dny a zálohu 1.9 giga nechápu proste Děkuji za radu

Ladin
Host
Host
Příspěvky: 91
Registrován: sob dub 11, 2015 6:45 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Ladin »

No vida, tak ted mi ho vratili s tim ze provedli aretaci displeje a ze se zavada dal neprojevuje.... Tak uvidime jestli vydrzi....

JoU
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 268
Registrován: sob lis 17, 2007 2:18 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od JoU »

Číňani asi spali při montáži displejů, ten praskající pravý roh jdu zítra reklamovat potřetí. Co jsem zatím měl v ruce několik šestek, stejně jako ty moje dvě reklamované, vůbec neměli tak pěkně zapasovaný displej jako 6+. Na 6+ vůbec není cítit přechod mezi sklem a hliníkem, kdežto 6 byla vždy zbastlená.

Reklamuji vždy v ceskyservis.cz - reklamace přijata, vrátí jiný telefon, ale se stejnou vadou :x Blbý je, že to vypadá OK, ale začne to cvakat až druhý, třetí den :x
iPhone 7+ 128GB black
poslední a dokonalý macbook pro 17' (i7 2,5GHz quadcore, AMD 6770 HD, 16GB RAM, 500GB SSD)
+Macbook Pro 15 retina (i7 2.6GHz quadcore, GT 650M, 16GB RAM, 512GB SSD)
Apple Watch

Jenkyn46
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: úte dub 21, 2015 11:29 am

adsfsd

Příspěvek od Jenkyn46 »

Ten přechod mně taky zajímá. Měl jsme v ruce 2x iP6+ a 3x iP6 a všechny ten přechod neměly plynulý. V prodejně mně vždycky ubezbečovali, že to tak má být :( Takže evidentně nemá :no: otázka je jestli to teda taky reklamovat :sorry:

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Vitezslav2 »

U mne je problém,že přeba půl dne vůle není a pak klikne jako PC myš.Jak jsem se za tu dobu na to zaměřil,tak to zkouším pořád.Mám strach abych ho zbytečně někam neposílal a nenapsali mi že se závada neprojevila.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Anndy »

Mne to kliká tiež, akurát to neriešim. Kedže pri hocakej činnosti s mobilom mi to nekliká. Iba keď neschvál silno zatlačím.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od mike-biker »

Ono je to již hodně psychická záležitost, když bude 20 lidí tvrdit, že mám křivý nos, za pár dní tomu začnu věřit.
Pokud to není něco, co znemožňuje, či omezuje práci - neřeším to. Ale chápu, že pokud je někdo hnidopich, nebo má názor, že za 20 a více tisíc ten kousek musí být 100%ní, tak jedině reklamovat až do alelujá. :(
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Vitezslav2 »

Mě by akorát zajímalo,jestli se to začne zhoršovat.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Jadro »

Bohuzel mam zkusenost, ze ano. Kdyz jsem vymenil svou 6+ (dostal jsem jinou kvuli prachu v cocce fotaku), tak to bylo v pohode. Pak zacala lehce cvakat v pravem hornim rohu, prisel jsem na to nahodou, kdyz jsem cistil displej. Ted uz cvaka jak tu nekdo psal jak tlacitko mysi. Necvaka porad, jen obcas, ale intenzita se zvysuje

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Unown »

Vitezslav2 píše:Mě by akorát zajímalo,jestli se to začne zhoršovat.


Nezačne, bud v klidu..

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Vitezslav2 »

No nevím,někdo píše že jo.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Unown »

Měl jsem to 3 měsíce pořád ten samej zvuk

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od kotelník »

Nekdy muze byt problem jen v povolenem sroubku ;)
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Odpovědět