iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Odpovědět
soumrak
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 876
Registrován: sob bře 12, 2011 1:18 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od soumrak »

Kdyby mi udelali Iphone 4 s dvojnasobnou/trojnasobnou vydrzi tak jim za to dam ty penize radsi nez za nove 6/6+. Nejsem jediny, ktery kazdy rok ceka na vyssi vydrz baterky :/

mork4
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 271
Registrován: úte zář 28, 2010 3:02 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od mork4 »

Mne sa na novych iphonoch nepacia len dve veci nic viac, a to je 1, vycnievajuca sosovka fotoaparatu a 2, dizajn zadnej casti telefonu. Zatial kazdy jeden telefon co Apple vydal, bol nadherny, clovek si ho obzeral bavil sa snim, chvalil sa. Ale toho sa teraz trochu bojim.
Inak ten telefon ma vsetko co by mal mat nic mu nechyba nerozumiem co vseci riesia. Navyse ten novy chip A8, dovolim si tvrdit ze roznesie vsetky aktualne Snapdragony a ide dragony cize bude opat najvykonnejsi. A je mi jedno ci tam bude 5GB ram alebo 1Gb, ak pojde ten sysem svizne, plynule a nebude padat. Cize z mojej strany spokojnost.
A k vydrzi len tolko, v dnesnej dobe staci aby vydrzal telefon den, aj tak ho da kazdy pred spanim nabijat, aj keby mal 10% ale aj keby mal 40%. Nik nebude riskovat ze sa v polke druheho dna vybije.
“Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.” Albert Einstein

 Macbook Pro 15 late 2013
 iPhone 6 64GB
† iPhone 5 16GB
† iPhone 4 16GB
† iPod Touch 2G 8GB

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od kotelník »

přesně tak, jednodenní cyklus je naprosto ok dokud nebude mnohonásobně vyšší...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

djha53k
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 489
Registrován: čtv srp 21, 2008 5:53 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od djha53k »

No ja tedy resim jak HW stranku: predstavit mobil s HW, ktery uz ma konkurence 3-4 roky, je fakt sila :(

tak vzhled: na Applu se mi vzdy libil cisty a predevsim hladky vzhled, ten vycumuji fotak je tedy fakt hnus, nechapu jak si tohle Ive ospravedlnil :( Kolik desetin (spis setin) centu by asi stalo udelat tu zadni stranu rovnou a mit tu cocku zapustenou? Nehlede na to, ze by pak mohla byt baterka o par miliAmperku vetsi :(

a nakonec cenu: jestli tedy tohle "iP6 64GB za 25990" bude pravda...
...tak to teda nebude jen dvojnastobne, ale rovnou trojnasobne zklamani :(

Netrpelive cekam na vysledky AnTuTu, kdyz si vezmu ze, OnePlus One s 3GB RAM a 64GB ROM mam za cca 9000,-, tak pokud vysledek nebude alespon stejny (spis vyssi), tak nevim cim Apple ospravedlni temer trojnasobnout cenu za stejny, anebo nizsi vykon? :(
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Manek49 »

A k čemu ti jsou nějaký výsledky AnTuTu? Úplně k ho.nu...

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od next751 »

Toto je iPhone forum. Nemusis tu vsade pchat ten tvoj OnePlus.

Pasis
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 364
Registrován: sob čer 06, 2009 7:55 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Pasis »

A k čemu je iphone za ty prachy?
iPhone 5 Black 16Gb, CZ VF, iOS 7
iPhone 3G Whited00r 7 JB
SM-N9005 Note 3 32 Gb
Nejsem zaujatý proti žádné platformě

Lukáš Valenta
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 512
Registrován: stř bře 21, 2012 1:23 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Lukáš Valenta »

V případě Applu samozřejmě platíme i za software a ekosystém. I kdyby iPad nebyl nejlepší, iPhonu výrazně chyběl výkon a Mac měl mizernou baterku, tak bych do těchto zařízení stejně šel kvůli tomu, co nabízí jako celek. Naštěstí ty zařízení jsou i tak skvělá. Možná, že iPhone není nejlepší, ale nám se stejně vyplatí ho koupit. Nemáme alternativu.
iPhone 5 64GB černý - iOS 8
iPad Mini s retina displejem 64GB cellular bílý - iOS 8
iMac 21.5" 2012 i5 4x2.9Ghz, Fusion drive, 8GB RAM - 10.9.3/10.10
Píšu si svůj blog o podnikání a využívání Apple produktů.

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od kotelník »

Pasis píše:A k čemu je iphone za ty prachy?

Polud na nej nemas, nekupuj! A je to!
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3510
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od mirmo80 »

djha53k píše:Netrpelive cekam na vysledky AnTuTu
Tohto roku ani mna Apple nejako extra nenadchol, no toto je asi to posledne cim by som sa riadil pri vybere mobilu. Ked raz nieco funguje tak, ako ma, moze mi byt v podstate jedno, co je "pod kapotou".
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od pistak »

Ja zasa nechapem ludi co kupuju iPhone kazdy rok... Ja som mal 3Gs takmer 5 rokov, a stacil mi, bol to skvely mobil a keby sa mi nepodarilo ho vyhodne predat a zamenit za 4s tak ho mam doteraz. A teraz to 4s by mi mohlo v pohode vydrzat 2 roky aj viac, ved fotak to ma perfektny, je aj rychly... Ale na vianoce s nim mam isty plan tak ja osobne prechadzam na novy model po rokoch... Ale ludia tu nariekaju ze oproti iP 5s nic nove...tak sa necudujte... Kupovat novy iphone kazdy rok je podla mna ta najvacsia sprostost a trebalo by sa aj nad tym zamysliet...

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od tvosi »

Co se tyce cen, budou odvozeny spise od tech britskych, tzn iP6 16GB tam stoji 529gbp, na cz je to kolem 18500,-
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

Pasis
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 364
Registrován: sob čer 06, 2009 7:55 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Pasis »

kotelník píše:
Pasis píše:A k čemu je iphone za ty prachy?

Polud na nej nemas, nekupuj! A je to!

Odpověď jak prase. Dík. Máš pravdu. Kupovat nebudu. Už nikdy. Iphonem opravdu dáváš najevo jen to, že máš prachy nebo splátky.
iPhone 5 Black 16Gb, CZ VF, iOS 7
iPhone 3G Whited00r 7 JB
SM-N9005 Note 3 32 Gb
Nejsem zaujatý proti žádné platformě

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

K čemu je... to je spíš špatně položená otázka. K čemu je Audi, když si za 3x nižší cenu koupíš Renault a taky tě v pohodě doveze, kam potřebuješ. Prostě tak to bylo vždycky, a tak to i bude. Máme tady levnější věci a máme tady dražší věci. Je to jenom o o osobních preferencí a ochotě investovat do něčeho, co ti udělá radost. Že si někdo koupí iPhone, jen aby to mělo jabko na zádech, to už je jiná kategorie.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Anndy »

A este pozor - co je drahe alebo lacne - je vyslovene subjektivne!

K vydrzi: 1 den je ok, nie je problem nabijat denne. Avsak je rozdiel ci na zaciatku nabijam pri 40%, alebo rovno pri 10%. Kedze kapacita a vydrz baterie s casom rapidne klesa, tak v druhom roku pouzivania v prvom pripade stale budem nabijat 1x denne, v druhom uz viackrat.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od pistak »

čiže je lepšie nabíjať iphone už skôr ako sa dostane na minimum...?

Tonda512
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: sob dub 19, 2014 12:49 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Tonda512 »

U dnešních baterii je už jedno kdy je nabijis.

Anndy spis myslel ze když je baterie v takovém stavu, ze mas večer 10 procent, tak po uplynutí určitého počtu cyklu se kapacita snižuje a ty už nemáš 10 procent večer, ale třeba v 5 odpoledne a večera se nedozije - musíš nabízet už vícekrát.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3510
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Nabijaj ako chces a kedy chces. Jeden cyklus nabitia je dokoncenie 100% nabijania. A je jedno ci to bude 1x od 0 po 100%, alebo 5x od 80 po 100%. Menej caste, alebo naopak viac caste nabijanie ma na zivotnost baterie len minimalny dopad. Cim viac cyklov nabitia, tym bateria "starne".
Ale to sme uz OT a je to tu aj viac krat rozoberane.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

preston
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: úte srp 31, 2010 9:32 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od preston »

tvosi píše:Co se tyce cen, budou odvozeny spise od tech britskych, tzn iP6 16GB tam stoji 529gbp, na cz je to kolem 18500,-

Tak to by bylo super, německé jsou vyšší. Ale osobně tipuju
6 16GB 19900, 64GB 21990, čemuž nasvědčují ceny u mironetu
a víc by to odpovídalo Německu. Každopádně už teď jsou blázni,
co na aukru nabízejí 6 16GB za 28 a určitě se najdou blázni,
co to koupí:-)

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od kotelník »

Pasis píše:
kotelník píše:[quote="Pasis"]A k čemu je iphone za ty prachy?

Polud na nej nemas, nekupuj! A je to!

Odpověď jak prase. Dík. Máš pravdu. Kupovat nebudu. Už nikdy. Iphonem opravdu dáváš najevo jen to, že máš prachy nebo splátky.[/quote]

Mam Ti snad vypst veci k cemu je? Ok!
Takze za dvacku si vyridim veskerou pracovni i soukromou komunikaci (mejl, sms, hovory,...), prectu web, vyfotim pekne fotky, natocim pekna videa, poustim pres nej denne aspon hodinu hudbu. Dale na socialni site chodim prevazne iphonem. Mohu si pri cekani zahrat jednoduchou hru, dale navigace, mapy, pripominky, kalendar. Za dvacku je iphone moji prodlouzenou ruku a externim mozkem. Je mi u zadku jestli stoji 20 nebo 30! Tak se tak stupidne neptej.
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od pistak »

A on ti teraz odpíše že to spraví aj na tom lacnejšom napríklad samsungu.. :) a tak stále dookola...
Ono kým človek nevlastnil iPhone tak nevie čo to je... Ono ho to nejak pohltí.... Má to jednoducho svoje kúzlo ktoré začína dizajnom a pokračuje jednoduchosťou, a neviem čo všetko.. to treba precítiť.. Osobne som nikdy nevlastnil nič čo malo v sebe Android, a preto ho neodsudzujem. Lebo kedysi som odsudzoval iPhone a nakoniec som ho kúpil a pochopil ako som sa mýlil...
Netreba sa tu naťahovať čo koľko stojí a že napríklad to drahšie dokáže to isté či menej ako to lacnejšie.. Tu ide o to ktorý produkt si ťa získa.. A tu u nás to vyhral Apple a iPhone. Tu sa môžete márne hádať ... Rozumný človek to pochopí a nad niečim takým sa len pousmeje... Ja už ked počujem a čítam niekde na nete také články tak mi je smiešne... Ak chceš produkty od Apple, sedia ti a fungujú s tebou tak ako chceš, tak si ich kúp, a využívaj a budeš spokojný. Ak ich nechceš využívať tak si kúp konkurenčnú značku... Aj to sú pekné a zaujímavé vecičky, a tiež s nimi dosiahneš to isté, len trošku inak. Pre niekoho jednoduchšie a pre iného zasa ťažšie... Čo si osvojíš to budeš využívať. A ak používaš už teda tú konkurenčnú značku, tak buď spokojný a venuj sa radšej tomu ako sa v používani zlepšiť, zjednodušiť a prispôsobiť si prácu miesto toho vypisovania a ohovárania Apple produktov... To je pre teba stratený čas...využívaj ho rozumnejšie... :)

PS: to patrilo tak všeobecne tým čo sa v tom určite našli :P

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3510
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od mirmo80 »

pistak píše:Ono kým človek nevlastnil iPhone tak nevie čo to je...
Ja by som povedal, ze clovek pochopi preco vobec Apple az ked ma viac iZariadeni, Mac a pod... Je to napr. aj moj pripad.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od mike-biker »

Já netvrdím, že jsem naprosto nadšen. Nicméně z renderů se vzhled dal vytušit.
Paradoxně mě potěšilo i uvedení většího iPhone 6 Plus, který jsem chtěl.
Srovnávat Hardware je sice možné, ale stejně nesmyslné, jako u aut.
Myslím si, že doba: "Čím více jader, tím více Adidas" a měření nesmyslných a nic neříkajících benchmarků je pryč.
Důležitá je odladěnost systému, funkčnost a výdrž. To jediné mám Applu za zlé, že výdrž již delší čas od dob iPhone 4s podceňuje.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

rhinos
Host
Host
Příspěvky: 100
Registrován: sob pro 28, 2013 8:48 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od rhinos »

Tak uz jsou pred objednavky i na sunnysoftu...
Akorat ry ceny mi prijdou preci jen nadsazene...
Mironetu bych se vyhybal obloukem.
Staci pohledat co tahaji z venku a tady prodavaji...
Navic jejich ceny jsou stejne jako bych si to ja koupil treba v Nemecku a prihodil nejakej rabat...

c4n4ro5
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: úte kvě 05, 2009 12:47 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od c4n4ro5 »

Vyrazíte někdo na prodej do Drážďan?
http://tech.ihned.cz/c1-57592150-video- ... ad-radosti

Myslíte si, že v Mnichově se čeká lépe?
::: iPhone 6 SpaceGray :::

djha53k
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 489
Registrován: čtv srp 21, 2008 5:53 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od djha53k »

next751 píše:Toto je iPhone forum. Nemusis tu vsade pchat ten tvoj OnePlus.

Nikomu nic necpu, jen jsem se slušně zeptal.
Vždy vybiram novy mobil dle využitelnosti, ne pro značku!
iP3G jsem pořídil za 14tisic a sloužil mi 5let, vše co jsem od něj chtěl to splnil na 100%. Stejně tak všechny předcházející mobily.
V dnešní době, kdy téměř všechny mobily jsou po výkonnostní stránce téměř identické je tedy otázka využitelnosti pro me na prvním místě.

Takže co mi iP6 Plus (taky 5,5") téměř za 30 tisíc s HW z roku 2011, přinese víc pro moje každodenní používání, než One za 9 tisíc s HW z roku 2014?

Osobně si myslím, ze vůbec nic, co odešel Jobs, tak Apple pro me ztratil jak exkluzivitu, tak invenci, tak inovaci. A obavám se, ze to bude cim dal horsi, a kromě par core fanoušků bude pro Apple horší a horší prodávat... ale třeba se naprosto mýlím...
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Hardware z roku 2011? Ale prosím tě – jmenuj, co je zastaralé. Počet jader, kapacitu RAM, počet MPx, velikost úhlopříčky neberu, to jsou jen fyzické vlastnosti a jsou nezávislé od hardwaru. Budeme se teď bavit o hardwaru a jeho výrobních technologiích jako takových. Jsem teď už OT, ale mě by opravdu zajímalo, co je na iPhonu tři roky starého.

Co mě tak z hlavy napadá – kdo z konkurentů má 64bit 20nm procesor, Wi-Fi 802.11ac nebo použitelnou čtečku prstů?
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

preston
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: úte srp 31, 2010 9:32 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od preston »

djha53k píše:
next751 píše:Toto je iPhone forum. Nemusis tu vsade pchat ten tvoj OnePlus.



bude pro Apple horší a horší prodávat... ale třeba se naprosto mýlím...


odpověděl sis sám - naprosto se mýlíš - stačí se podívat na každoroční
prodeje iPhone :-)
a nejlépe přestaň reagovat - Apple nemusíš, ostatní tady ano a tak to je,
nic na tom nezměníš, nemá to smysl
je to nošení dříví do lesa, admin by mohl zasáhnout a udělat stop
téhle zbytečné diskusi, která je o ničem a akorát to tady zapleveluje
nesmysly

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Arcane »

djha53k píše:
next751 píše:Toto je iPhone forum. Nemusis tu vsade pchat ten tvoj OnePlus.

A obavám se, ze to bude cim dal horsi, a kromě par core fanoušků bude pro Apple horší a horší prodávat... ale třeba se naprosto mýlím...

Ano..mýlíš
http://9to5mac.com/2014/09/12/apple-say ... es-record/

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od kotelník »

pistak píše:A on ti teraz odpíše že to spraví aj na tom lacnejšom napríklad samsungu.. :) a tak stále dookola...
Ono kým človek nevlastnil iPhone tak nevie čo to je... Ono ho to nejak pohltí.... Má to jednoducho svoje kúzlo ktoré začína dizajnom a pokračuje jednoduchosťou, a neviem čo všetko.. to treba precítiť.. Osobne som nikdy nevlastnil nič čo malo v sebe Android, a preto ho neodsudzujem. Lebo kedysi som odsudzoval iPhone a nakoniec som ho kúpil a pochopil ako som sa mýlil...
Netreba sa tu naťahovať čo koľko stojí a že napríklad to drahšie dokáže to isté či menej ako to lacnejšie.. Tu ide o to ktorý produkt si ťa získa.. A tu u nás to vyhral Apple a iPhone. Tu sa môžete márne hádať ... Rozumný človek to pochopí a nad niečim takým sa len pousmeje... Ja už ked počujem a čítam niekde na nete také články tak mi je smiešne... Ak chceš produkty od Apple, sedia ti a fungujú s tebou tak ako chceš, tak si ich kúp, a využívaj a budeš spokojný. Ak ich nechceš využívať tak si kúp konkurenčnú značku... Aj to sú pekné a zaujímavé vecičky, a tiež s nimi dosiahneš to isté, len trošku inak. Pre niekoho jednoduchšie a pre iného zasa ťažšie... Čo si osvojíš to budeš využívať. A ak používaš už teda tú konkurenčnú značku, tak buď spokojný a venuj sa radšej tomu ako sa v používani zlepšiť, zjednodušiť a prispôsobiť si prácu miesto toho vypisovania a ohovárania Apple produktov... To je pre teba stratený čas...využívaj ho rozumnejšie... :)

PS: to patrilo tak všeobecne tým čo sa v tom určite našli :P


Jasne, i na tom samsungu za 3500 to vsechno udelas, ale nechces:D
Nechapu, ze po tolika letech neni forum vyprofilovane a proste tady lidi neresi iphony, htc one je jiste skvely telefon, ale ma taky sve forum, snad ano.
Kua pokud nechapu, proc si nekdo kupuje auto za 3mio, tak zakroutim hlavou a jdu dal. Nekecam mu do toho. To same bych cekal u par tisicovek investovanych do iPhonu. Jenze nekdo, se sebou nesrovnany, ma porad potrebu s*at ostatni a kazit jim radost!
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

BaX
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 812
Registrován: ned pro 27, 2009 3:55 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od BaX »

OT: kotelníku, když už jsou tady Auta&iPhone, tak je to to stejné. Češi prostě mají rádi Octávku v kombíku, protože prostě "denně postřebujou něco vozit". Teda nepostřebujou, ale co když se jednou naskytne ta možnost! Někdo si koupí jiné auto, protože z něho má prostě LEPŠÍ POCIT, ikdyž nemá kufr 550 litrů a je to třeba jen třídveř.

To stejné je s Šamšungem (apod.) - některým lidem dělá dobře vědět, že tam mají 8 jader, 4GB RAM a kdesi cosi. A někdo si koupí iPhone, protože prostě z něho má LEPŠÍ POCIT, ikdyž nemá 12 jader a 4GB RAM :)
    iPhone 7+ 128GB
    iPad 2 WiFi 16GB iOS 7

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od kotelník »

Souhlasim
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

jaguar21
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: pon říj 26, 2009 5:34 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od jaguar21 »

Kolko ma Ramky teda 6 Plus? Nejak sa to nikde neviem docitat naisto..
jaguar84

BaX
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 812
Registrován: ned pro 27, 2009 3:55 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od BaX »

Ještě to není oficiálně potvrzené. Spekuluje se o 1GB
    iPhone 7+ 128GB
    iPad 2 WiFi 16GB iOS 7

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Clon »

Ja cetl na nejakych odkazech ze zacatku tohoto vlakna, ze by mela mit 2GB a celou dobu z toho vychazim. Takze ani to tedy neni jeste potvrzeno :-(
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3510
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od mirmo80 »

iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

PP289
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 157
Registrován: úte črc 26, 2011 8:36 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od PP289 »

Jenom se chci zeptat, iPhony C končí? Chtěl jsem si ho koupit, ale zjevně to byl výstřel do tmy a pokračovat budou zas jenom normální iPhony. Chápu, že představili 2 iPhony, ale chybí mi tam právě model 6C, který by nahradil 5S. Čekal jsem HW 5S, ale displej 6Tky.
iPhone SE 64GB Space Grey

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od kotelník »

Pokracuje 5C
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Clon »

V prodeji podle me budou 6, 6+, 5s a 5c.
5c byla na misto 5.
A jelikoz 5s bude v prodeji zatim stale, tak neni jaksi "co" nahrazovat.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3510
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Aj ja si myslim. 5S nie je dovod nahradzovat tak, ako 5-ku. Mozno na buduci rok bude nejake 6C, ked kvoli niecomu bude potrebne nahradit 6-ku.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět