iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Odpovědět
Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Sphyn0x »

Osobne počkám na iFixit, ten potvrdí RAMku.
///M

airmt
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 327
Registrován: ned lis 06, 2011 10:28 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od airmt »

Ta RAM je dnes hodně důležitá. Nároky iOS rostou a porostou dále. Vidím to na svém 4S, který rychlostně stačí ale neskutečně mě štve jak se při přepínání aplikací od iOS7 vše znovu načítá. Telefony od Applu mají životnost v klidu 3-4 roky, ale pokud budou ořezávat HW, tak se jim takhle zkracuje životnost.
Na optickou stabilizaci bych se vyprdnul, není až tak podstatná pro většinu uživatelů jako jiné vlastnosti.
A uvedení 5,5" telefonu moc nechápu. Je to spíš phablet. Kolegové v práci mají SG Note a vždycky hledím na ty jejich pádla, jak s tím operujou v ruce a telefonujou :)
Těch 4,7" si myslím bude po určitém čase široce akceptované, lidé si zvyknou a bude to opět prodejní hit. Škoda, že ten zadek se nepovedl ani vzhledově ani po technické stránce - foťák si říká o šrámy a hlavně všichni chtějí větší baterku. Apple si však jede svou...

Jo a 16GB verze patří v téhle cenové skupině do propadliště dějin! Aplikace se pravděpodobně zase zvětší (i kvůli rozlišení 6+).

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Clon »

A ma teda nakonec nejaky telefon ten safir na displeji? Nekde jsem dokonce cetl, ze safir uz neni ani na foťáku.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

havrdaj
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 680
Registrován: stř led 23, 2013 10:16 am

iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od havrdaj »

Jenom cocka.

Smrdaky
Suspect
Suspect
Příspěvky: 1436
Registrován: stř dub 24, 2013 3:59 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Smrdaky »

Cocka nebo kryci sklicko co se styka se stolem?

havrdaj
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 680
Registrován: stř led 23, 2013 10:16 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od havrdaj »

Dle me, toho co jsem posbiral kryci sklicko.

cuting
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2259
Registrován: úte čer 07, 2011 8:45 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od cuting »

Pokud nekoho zajima , jak je to s velikostmi iP6 ve srovnani s iP5 , tak si tady vytisknete na papir A4 realne velikosti , vystrihnete a dostanete realnou predstavu. U iP6 plus mne doslova vydesilo, ze je jeste vetsi, nez jsem se obaval. To je des. Naopak, 4,7 je skutecne jeste snesitelny. Polepil jsem tim karton, zkousel to strkat do různých kapes a vejde se vsude. Model plus ale do bezne kapsy nestrcite a když už na sirku ano, tak vam z vetsiny kapes bude trcet na vysku. Takovy mini-mini iPad. Samotny display modelu plus je pomalu stejne velky , jako cely iP5 ....Takze ja mam jasno - 4,7

http://jablickar.cz/wp-content/uploads/ ... ckerA4.pdf
 Apple hračky 

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od iTukan »

Já mám také jasno. To co bylo předvedeno mě nepřesvědčilo, takže zítra jdu pro slevněnou 5S.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Leonko »

Kvôli čomu ideš do 5S ?

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od pistak »

Ja si určite kúpim iP 6.. mňa sklamalo práve 5s...hehe.. iP6 vyzerá v čiernom nádherne... To celý svet má len nenormálne očakávania od Applu ako keby mal každý rok vyrobiť niečo z čoho sa každý po...sere.. Porovnajte si iP5s a iP6... pozrite sa kua na obrázky kde sú vedľa seba... ved je to veľký rozdiel, a iP6 vyzerá nádherne... Baterka? super.. lepšia ako v 5ke... veľkosť? v pohode... nedá sa každému vyhovieť... iP5 displej natiahli len do výšky čo je úplne zbytočné... Ja som čakal práve aj na trošku tej šírky.. a 6tka je v tom super.. 6+ je už fakt veľa... ale iP6 je naozaj perfektná rada.

Sphyn0x
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2637
Registrován: čtv dub 22, 2010 10:55 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Sphyn0x »

Hento má veľmi ďaleko od čiernej, mohli to predsa len dať tmavšie. Takto je to tmavšia strieborná. Btw, na alze 5S 32GB za 609€ čo je skvelá cena, ale čakám na 6 :D
///M

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od next751 »

Mne ta 6tka nepride najhorsia. 6 plus je uz moc velke. Aspon to je nieco ine, za mesiac zmenite nazor.

soumrak
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 876
Registrován: sob bře 12, 2011 1:18 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od soumrak »

Tak snad mi iphone 4ka vydrzi jeste peknych par let, narozdil od novych pristroju ma i po letech nadherny design a je skutecne mobilni.

Rikal jsem to tusim uz u petky, kdyz predstavovali 4 palce a novy iOS, ze to neni dobre znameni, je to uz naznak odkloneni se od hlasani jedineho spravneho nazoru, ze 3,5palcu je velikost mobilu, ostatni je neprakticky prerostle, nazoru, ze iOS ma svuj vlastni styl a je intuitivni. Je skoda, ze se stira rozdil mezi iOS a Androidem, Iphonem (respektive Iphony) a Samsungy :/

miroslavpriesol
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 238
Registrován: čtv črc 29, 2010 9:14 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od miroslavpriesol »

Myslím, že se to povedlo. Celou dobu jsem čekal, až bude větší displey (4,7) je skvělá volba.. Je to krása, počkám si tak 3 měsíce a pak do něj jdu.. Teď si musím užívat MI4 a pak už jen zase Apple já jsem fakt nadšený...;-)
Iphone 7 silver 256

next751
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 743
Registrován: ned kvě 26, 2013 1:57 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od next751 »

Ja vidim velke plus aj v tej vacsej verzii. Napr moj otec iphone nechcel, lebo mal maly display. iP 6 plus ma dost velky, mozno sa mu zapaci.

Tonda512
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: sob dub 19, 2014 12:49 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Tonda512 »

Neda mi to nezeptat se... Proc cekat 3 mesice? Kvuli vyladeni iOS? Cena za ty 3 mesice nespadne o nic.

Drago
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 410
Registrován: pát črc 18, 2008 3:32 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Drago »

pistak, to je velice subjektivne, mne osobne sa teda urcite viac paci design iP5s ako design novej 6ky, ktory na mna posobi lacno a pripomina mi vsetky tie samsungacke, htcckarske a neviem ake android telefony, ktore vyzeraju na jedno kopyto. taktiez sa mi nepaci navrat k oblemu dizajnu, hranaty mi vyhovoval viac. tiez rozmyslam o predaji 5ky a presunu na 32gb 5s, ak sa najde nejaka dobra ponuka.
iPhone 6 64GB Space Gray
MacBook Air 13" Mid 2013
iPad 2 32GB WiFi Black
iPhone 5 16GB Black (2013-2015)
iPhone 3G 8GB Black iOS 3.1.3 (2008-2013)
Obrázek

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Leonko »

soumrak píše:Rikal jsem to tusim uz u petky, kdyz predstavovali 4 palce a novy iOS, ze to neni dobre znameni, je to uz naznak odkloneni se od hlasani jedineho spravneho nazoru, ze 3,5palcu je velikost mobilu, ostatni je neprakticky prerostle

Ono už sú nejaké štatistiky z predaja 6ky ? Alebo podľa čoho tu píšeš tieto tvrdenia ?

A s tým tvojím vyjadrením o jedinom spravnom nazore,.. tak s tým si schválne počkám na finančné výsledky predaných kusov za Q4/2014 a Q1/2015, a potom sa ti vysmejem.

soumrak
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 876
Registrován: sob bře 12, 2011 1:18 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od soumrak »

ja jsem nikde nepsal, ze se iphone 6/6+ nebude prodavat. Samozrejme, ze zase trhnou rekordy. Zrejme jsi nepochopil, co jsem svym prispevkem chtel rict. Kdysi (davno) Apple (dnes vidime, ze spis Jobs) zastaval onen "jediny spravny" nazor, ze mobil ma byt 3,5 palcu. Konkurence uz tehda zvetsovala displeje, ale Apple porad razil filosofii 3,5 palcu. Ve chvili kdy predstavili 4 palce, tak tim porusili pomalu 4 roky trvajici dogma a jak jsme vcera videli po dvou letech mame displeje nejenom podstatne vetsi, ale dokonce dva.

Potom je samozrejme na miste i debata tykajici se prodeju, ktere budou opet rekordni, ale to je dano tim, ze vetsina zakazniku Applu je ochotna si koupit cokoliv s nakouslym jablkem.

jerrry
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 239
Registrován: pon zář 01, 2008 11:53 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od jerrry »

Máte někdo zkušenost s nákupem iPhonu v Německu? Rád bych tam vyrazil toho 19. na zahájení, pravděpodobně do Berlína (v Drážďanech prý bývá spousta překupníků z východu :-) ), tak by mě docela zajímalo, jak moc dopředu se vyplatí jet - zda třeba někdo máte zkušenost z let minulých?
iMac 27" 5k Retina, 4,0 GHz, Core i7, 24 GB RAM
MacBook 12", 256 GB SSD
Apple Watch Sport, 42mm
iPhone 6s Plus, 64 GB

Tonda512
Host
Host
Příspěvky: 102
Registrován: sob dub 19, 2014 12:49 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Tonda512 »

Osobní zkušenost nemám, ale na jednom online přenosu z keynote jeden člověk psal, že tam byl odpoledne před prodejem a dostalo se na něj v pohodě.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od ls8 »

Asi to tam nebývá tak divoké jako v Drážďanech, ale stejně - stojí to za to?

Google: berlin apple store iphone 5s verkaufstart
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

mork4
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 271
Registrován: úte zář 28, 2010 3:02 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od mork4 »

Inak, myslite si ze NFC v iphone budu moct pouzivat aj aplikacie tretich stran ? Napr mobilepay od tatrabanky?
“Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.” Albert Einstein

 Macbook Pro 15 late 2013
 iPhone 6 64GB
† iPhone 5 16GB
† iPhone 4 16GB
† iPod Touch 2G 8GB

lukasnemeckay
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 288
Registrován: ned čer 16, 2013 9:31 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od lukasnemeckay »

Určite

osoba
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 320
Registrován: stř srp 10, 2011 2:32 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od osoba »

Nevíte jak moc velká je ta prodleva když se vyprodá první várka, a než příjde další? Esi to trvá měsíc, nebo jen pár dní? Letím si pro iP6 za měsíc do HongKongu, tak nerad bych kdyby byly vyprodané zásoby.
iPhone 5s 32gb
iPad 3 16gb
iPad mini 32gb
iPhone 1.gen iOS 1.1.2
iPhone 3G

Pasis
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 364
Registrován: sob čer 06, 2009 7:55 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Pasis »

Ani nevím, jak je to dlouho, co tu bylo to držkování ohledně velikosti, takový pádla, to si v životě nekoupím, atd. Konkurence toho bohužel nabízí už mnohem víc. Pro mě víc než zklamání, že vytahují věci, keré jiné telefony už dávno mají, a je to, dá se říct, už standard.
iPhone 5 Black 16Gb, CZ VF, iOS 7
iPhone 3G Whited00r 7 JB
SM-N9005 Note 3 32 Gb
Nejsem zaujatý proti žádné platformě

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od ls8 »

mork4 píše:Inak, myslite si ze NFC v iphone budu moct pouzivat aj aplikacie tretich stran ? Napr mobilepay od tatrabanky?


Na Keynote Eddie Cue uváděl, že funkce Apple Pay bude dostupná skrze API pro aplikace třetích stran. Bude ale dostupná jen funkce Apple Pay, ne NFC komunikace přímo. Tedy podobně jako je to s Bluetooth, kdy aplikace mohou použít pouze to, co jim umožňuje API v XCode.

Takže další použití NFC, například NFC štítky nebo konfigurace různých chytrých zařízení (např. spárování bezdrátových reproduktorů) přes NFC v iPhone 6 / Plus není jisté.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Anndy »

Pasis:
Tak vies, je to pre dost majitelov starsich telefonov celkom sklamanie. Na druhu stranu zatial to drzi ekosystem - ios, osx a konkurencia nema nic vyrazne lepsie, ze apple treba opustit. Cize stale je volba na iphone, akurat je to mozno viac z rozumu ako z nadsenia a buducnost je jemne otvorenejsia. Ale zatial nie je dovod zrazu opustit apple. Aspon pre mna.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Leonko »

osoba píše:Nevíte jak moc velká je ta prodleva když se vyprodá první várka, a než příjde další? Esi to trvá měsíc, nebo jen pár dní? Letím si pro iP6 za měsíc do HongKongu, tak nerad bych kdyby byly vyprodané zásoby.

nestačí ti zájsť do Nemecka? aj reklamácie budeš mať jednoduchšie :P
V druhej várke by sa malo dostať už aj na ČR/SK a to koncom října/októbra.

osoba
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 320
Registrován: stř srp 10, 2011 2:32 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od osoba »

No já se tam stěhuju. Takže reklamace nejsou problém.
iPhone 5s 32gb
iPad 3 16gb
iPad mini 32gb
iPhone 1.gen iOS 1.1.2
iPhone 3G

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Leonko »

aha :) výraz "letím si pro IP6" znel dosť konkrétne, že si tam ideš len pre neho :D

btw usáci už robia drop testy


Zobrazit video na http://youtu.be/dxg5_auPrIE
Kód do fóra: [youtube]dxg5_auPrIE[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od ls8 »

Rusák si plete pojmy "maketa", případně "padělek" a "prototyp". :%)
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

osoba
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 320
Registrován: stř srp 10, 2011 2:32 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od osoba »

To je čínský fake. Ani nemá logo vzadu.
iPhone 5s 32gb
iPad 3 16gb
iPad mini 32gb
iPhone 1.gen iOS 1.1.2
iPhone 3G

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Arcane »

hážou s "mobilem za 20 tisíc" a nejsou schopni to natočit ani v HD

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od gulii »

Příští týden budu v Berlíně na služebce, tak se na něj chci jít podívat. Když by byl zájem, tak mohu někomu přivézt. (nevím, jestli to zde na fóru může být, případně to prosím smažte).

Frankie_Lamps
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: úte úno 18, 2014 3:32 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od Frankie_Lamps »

moje porovnání velikostí

Obrázek

jerrry
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 239
Registrován: pon zář 01, 2008 11:53 am

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od jerrry »

Já se právě bojím, že v těch Drážďanech to bude s překupníkama masakr, co mi říkal známí loni, že to fakt byl hell. Proto bych raději volil ten Berlín. Mimochodem, nemáte někdo zkušenost s nákupem z Apple Store v Německu a odečtem DPH (iPhone bych si rád koupil do firmy a ta daň tam není úplně zanedbatelná)?
iMac 27" 5k Retina, 4,0 GHz, Core i7, 24 GB RAM
MacBook 12", 256 GB SSD
Apple Watch Sport, 42mm
iPhone 6s Plus, 64 GB

Uživatelský avatar
McJobs
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 529
Registrován: úte zář 30, 2008 12:58 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od McJobs »

Leonko píše:Inak 6 Plus má 2 GB ram, a menší ma 1 GB, čo absolútne nechápem :D aspoň teda na GSM arene to tak majú vo špecifikáciách.


to by az tak nevadilo, kedze Plus ma vyssie rozlisenie = vecsie naroky na RAM, ako to, ze 4.7" model nema OIS, co je podla mna dost velky fail, kedze v minulosti dostal clovek jeden TOP telefon jedenkrat rocne a vedel ze kupuje to najlepsie od Apple, dnes aby clovek studoval specifikaciu...

K tej 5.5" lopate sa radsej uz nevyjadrujem, v minulosti tvoril trendy Apple, dnes zrejme Samsung, kedze phablety su vymysel Kórejcov. Vnimam to ako produkt cisto na maximalizaciu zisku, kedze na jednom 5.5" iPhone zarobia viac ako na troch iPadoch mini.

5.5" by mi skor daval zmysel na iPode touch, ako prenosna herna konzola by boli hry na takomto displeji super, ale pri iPhone 6 mali zostat pri 4" a 4.7"
 Mac OS X 10.6.8 Snow Leopard. Best OS X Yet.

jirimal
Host
Host
Příspěvky: 72
Registrován: sob črc 14, 2012 7:23 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od jirimal »

Ahoj lidi, chci se zeptat. Mám známou v Torontu, domu letí nějak kolem 25.9, v tý době by už měli iphony prodávat.

Je bezpečný nechat si od ní dovézt iPhone 6 přímo z Toronta? Koukal jsem totiž na ceny a za 16GB (mě bohatě stačí) iPhone 6 chtějí 649$, což je v přepočtu cca 13500Kč a to je podle mě hodně dobrá cena. Ale můžu to vidět zkresleně, proto se ptám vás, jestli je to bezpečné nebo ne.

Jediné co mi je jasné, že tam bude pouze 1 rok záruka (a ani u toho si nejsem jistý, bude možné jí uplatnit normálně i v čr když by telefon byl z usa?).

Děkuji za info.

djha53k
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 489
Registrován: čtv srp 21, 2008 5:53 pm

Re: iPhone 6 a 6 Plus - dostupnost, reakcie a skúsenosti

Příspěvek od djha53k »

Musím říct, že docela depresivní čtení :(
Apple is 3 years late to Android’s party, but does it matter?

Obrázek
..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..--~~--..
SG G6
https://www.investicnigramotnost.cz/

Odpovědět