iPhone 5 vrzání home button tlačítka

Odpovědět
Baridor
Host
Host
Příspěvky: 25
Registrován: ned zář 29, 2013 4:01 pm

iPhone 5 vrzání home button tlačítka

Příspěvek od Baridor »

Zdravím. Dnes mi na svém iPhonu 5 (mám ho od půlky řijna 2013) začal vrzat home button. Když třeba tlačítko 2 minuty nezmáčku, tak při dalším zmáčknutí to "zavrzá" a musím to trošku promačkat. Zkoušel jsem i kalibraci (chci dát vypnout mobil, ale jak mám pak přejet prstem, tam misto toho podrím home button). Začalo mi to, jak jsem přišel z venku do tepla.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone 5 vrzání home button tlačítka

Příspěvek od Julek »

tak prechod mezi teplotama to delat muze, nedostal se ti tam nejaky bordel, pokus se to profouknout, to bych udelal jako prvni.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Baridor
Host
Host
Příspěvky: 25
Registrován: ned zář 29, 2013 4:01 pm

Re: iPhone 5 vrzání home button tlačítka

Příspěvek od Baridor »

Jestli nejaky bordel, tak to nevím. Mobil uz mám 15 hodin v pokojové teplotě a furt to vrže, když Home button nezmáčknu cca 2 minuty. Zkusil jsem to profouknout a nic. Myslíte že je to na reklamaci?

osoba
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 320
Registrován: stř srp 10, 2011 2:32 pm

Re: iPhone 5 vrzání home button tlačítka

Příspěvek od osoba »

Dej na HB kapičku lihu, a prstem to šmudlej. Tím by se měly nečistoty smýt. Nemusíš se bát, že se to dostane do elektroniky. HB je vodotěsný. A líh se rychle vypaří, a navíc je nevodivý...
iPhone 5s 32gb
iPad 3 16gb
iPad mini 32gb
iPhone 1.gen iOS 1.1.2
iPhone 3G

mike03
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 209
Registrován: čtv dub 26, 2012 9:43 am

iPhone 5 vrzání home button tlačítka

Příspěvek od mike03 »

Lze to provest i u 5S?


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
iPhone 5S 16GB Space Grey
Macbook Pro 13" Retina 2015

osoba
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 320
Registrován: stř srp 10, 2011 2:32 pm

Re: iPhone 5 vrzání home button tlačítka

Příspěvek od osoba »

U 5s bych neriskoval. Přecejen tam je ten HB už plný rúzných serepetiček. Oproti iP5 kdy je tam pouze jedno tlačítko. Věřím, že to je ošéfené, proti malému množství tekutin, ale neriskoval bych.
iPhone 5s 32gb
iPad 3 16gb
iPad mini 32gb
iPhone 1.gen iOS 1.1.2
iPhone 3G

Baridor
Host
Host
Příspěvky: 25
Registrován: ned zář 29, 2013 4:01 pm

Re: iPhone 5 vrzání home button tlačítka

Příspěvek od Baridor »

Tak jsem zkusil ten líh a nic :( . Mobil je dotovaný z vodafonu. Je to můj druhý iphone 5 (dostal jsem ho v rámci záruky, na předešlým se na foťáku objevovali fialové pruhy). Myslíte si že by šlo odstoupit od smlouvy a dostat plnou cenu telefonu? (13 500kč). Telefon kupován 9.7.2013.

EDIT: Kdybych dostal nový telefon a chtěl bych ho prodat a koupit si z apple.cz , tak je tu nějaký problém že je ten mobil psaný na otce (i smlouva o koupi)? Kupujícímu bych dal záručák a kdyby on dal mobil na záruční opravu byl by nějaký problém?

Knodlanec1
Host
Host
Příspěvky: 26
Registrován: stř lis 26, 2014 12:55 pm

Re: iPhone 5 vrzání home button tlačítka

Příspěvek od Knodlanec1 »

Mě to samé dělalo u iPhone 5S. Dal jsem ho vyreklamovat a dostal nový kus,který to samé začal dělat za 14 dní. Už jsem byl z toho na nervy,tak jsem se naštval a vyčistil jsem HB vlhčeným ubrouskem pro mimina. Od té doby jsem měl navždy pokoj.

fedkor
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon pro 29, 2014 11:04 pm

Re: iPhone 5 vrzání home button tlačítka

Příspěvek od fedkor »

Dělá mi to samé u 5s, když nějakou dobu nezmáčknu HB a pak ho najednou zmáčknu, tak jde zmáčknout ztuha a aj to vrže(musím ho promačkat a pak funguje správně). Uznají mi reklamaci, když má můj telefon 2 drobné oděrky na rozích?

zzn
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: sob led 23, 2016 9:30 pm

Re: iPhone 5 vrzání home button tlačítka

Příspěvek od zzn »

Baridor píše:Zdravím. Dnes mi na svém iPhonu 5 (mám ho od půlky řijna 2013) začal vrzat home button. Když třeba tlačítko 2 minuty nezmáčku, tak při dalším zmáčknutí to "zavrzá" a musím to trošku promačkat. Zkoušel jsem i kalibraci (chci dát vypnout mobil, ale jak mám pak přejet prstem, tam misto toho podrím home button). Začalo mi to, jak jsem přišel z venku do tepla.


Ahoj, prosím, dopadlo to nakonec nějak? Reklamovals to? Jestli jo, vzali ti to?
Mám stejnej problém, rostu z toho, ale zároveň se děsím hlášky "mechanické poškození". Gr. Uá.
Díky!

Baridor
Host
Host
Příspěvky: 25
Registrován: ned zář 29, 2013 4:01 pm

Re: iPhone 5 vrzání home button tlačítka

Příspěvek od Baridor »

zzn = ahoj, dal jsem to na reklamaci a dostal jsem nový kus :-)

teekex
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: sob pro 26, 2015 5:13 am

Re: iPhone 5 vrzání home button tlačítka

Příspěvek od teekex »

pokud jiz neni v zaruce, tak zanest do servisu: rozebrat, vycistit, slozit a bude klid (popripade vymenit HB).
Zrovna u iP5 toho v tlacitku neni tolik aby to delalo neplechu ;-)

Odpovědět