Displej pro iPhone 5 z ebay

Odpovědět
Mr.key
Host
Host
Příspěvky: 26
Registrován: pát kvě 08, 2009 3:26 pm

Displej pro iPhone 5 z ebay

Příspěvek od Mr.key »

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jak moc kvalitní bude displej z ebay např. tento? -- http://bit.ly/1iX1KoT

Je tu někdo kdo má zkušenost s podobnou koupí?

Není třeba u takto levného displeje použité obycejné TFT LCD s jiným rozlišením, nebo v jiném směru výrazně horši kvalita?

Jáký je rozdíl v displeji který je v iphonu z výroby a tímto levným?

Předem děkuji za každou radu a odpověd.
My Apple
---------------------------------------------

iPhone 6S 64GB / iOS 9.1
iPad mini 4 16GB/ iOS 9.1
MacBook Pro 15" CZ

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Displej pro iPhone 5 z ebay

Příspěvek od mike-biker »

Je to s odpuštěním sračka. Levná kopie skla, samozřejmě bez jakékoli stopy pro technologii Gorilla a LCD to samý.
Ale je to levné! :D
Rozdíl je znát, ale pokud nejsi náročný a chceš telefon prodat někomu, koho nemáš rád, tak je to ideální. :D
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

osoba
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 320
Registrován: stř srp 10, 2011 2:32 pm

Re: Displej pro iPhone 5 z ebay

Příspěvek od osoba »

Tyhle bahna nekupuj. Můžu ti nabídnout svůj, originální display, sundaný z iPhone 5.
iPhone 5s 32gb
iPad 3 16gb
iPad mini 32gb
iPhone 1.gen iOS 1.1.2
iPhone 3G

mork4
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 271
Registrován: úte zář 28, 2010 3:02 pm

Re: Displej pro iPhone 5 z ebay

Příspěvek od mork4 »

Cau,
takze rad by som sa vyjadril k tejto teme, vzhladom na to ze podobny problem som riesil cca 3 mesiace do zadu. Rozbil sa mi display na iphone, v servise za to pytali nehorazne peniaze, takze som sa ho rozdol vymenit sam. Najskor som kupil nieco podobne co uvadzas v prvom prispevku, namontoval som to, zapol a zacal nadavat :). Display bol otrasny, cely do zlta, a o retine ani nehovoriac. Potom som na ebayi hladal dalej a nasiel som nieco taketo:
http://www.ebay.com/itm/iPhone-5-Displa ... 3a8598625a
Ked som ho zalozil, a porovnal zo sestrinym ip5, tak tam nebol ani najmensi naznak inej kvality . Takze na zaver ti poradim jednoznacne, radsej kupit pouzivany display ale s istotou ze je s original iphonu, ako ti tu ponuka kolega vysie. Alebo ked uz s ebayu, tak take poznavacie znamenie moze byt to ze original displaye sa predavaju v celku, to znamena aj s home buttonom, kamerkou, proximity senzorom, repacikom atd. Cize bud kup ten od uzivatela osoba, alebo ber ten co som ti poslal. Ja som ho kupil a je to naprosta kvalitka, za rozumny peniaz+ je to z Nemecka, cize doma to mas do 2 tyzdnov.
“Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.” Albert Einstein

 Macbook Pro 15 late 2013
 iPhone 6 64GB
† iPhone 5 16GB
† iPhone 4 16GB
† iPod Touch 2G 8GB

marxel
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: čtv led 03, 2008 4:28 pm

Re: Displej pro iPhone 5 z ebay

Příspěvek od marxel »

Ja som zas kupil na iphone4 display z ebay za $28, a nepoznal som rozdiel...
iPhone 5s 64gb space gray
iPhone 5s 16gb space gray
iPhone 4 16gb white
iPhone 16gb 3.1.3 JB anti-glare

mork4
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 271
Registrován: úte zář 28, 2010 3:02 pm

Re: Displej pro iPhone 5 z ebay

Příspěvek od mork4 »

mas zle oci potom :)
“Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.” Albert Einstein

 Macbook Pro 15 late 2013
 iPhone 6 64GB
† iPhone 5 16GB
† iPhone 4 16GB
† iPod Touch 2G 8GB

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Displej pro iPhone 5 z ebay

Příspěvek od mike-biker »

Pokud je LCD originál, tak je to možné. Ovšem za 28USD rozhodně originální není.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

rromca7
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 16, 2014 12:00 am

Re: Displej pro iPhone 5 z ebay

Příspěvek od rromca7 »

Měla bych zájem o Váš display z iphonu, pokud ho ještě stále máte. Bojím se objednávat z ebay. A tohle by bylo zřejmě nejlepší východisko. Mohl by ste mi prosím napsat na mail: R.o.m.c.a7@seznam.cz bližší informace?

bobiko111
Host
Host
Příspěvky: 33
Registrován: pon zář 13, 2010 3:00 pm

Re: Displej pro iPhone 5 z ebay

Příspěvek od bobiko111 »

má tu niekto link na nejeaky schopny display pre iphone 4?


Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk

klakson23
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: ned bře 20, 2011 10:32 am

Re: Displej pro iPhone 5 z ebay

Příspěvek od klakson23 »

Také sháním pro ženu display včetně skla na iP4s. Prý se musí měnit celek, ikdyž je prasklé jenom sklo. Oprava cca 3000,- Tak hledám jinou alternativu. Děkuji

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: Displej pro iPhone 5 z ebay

Příspěvek od parmin »

klakson23: kupoval jsem přítelkyni na iP4S komplet displej z dx.com. Cena 46 USD. Kvalita dobrá. Bohužel už ho nemají v nabídce, takže ti nepošlu link, ale myslím si, že dneska investovat tři litry do 4Ska je trochu moc. Přítelkyně je spokojená, prý rozdíl nepozná. Já myslím, že tam trochu je, už jen to, že sklo bude obyčejné, nikoliv Gorilla Glass. Ale jak říkám, za ty peníze podle mě optimální řešení.

Jinak je tu někde o displejích na 4S vlákno, doporučovalo se tam tuším brát displej s červenou ochrannou fólií. Držel jsem se tohoto doporučení.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

klakson23
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: ned bře 20, 2011 10:32 am

Re: Displej pro iPhone 5 z ebay

Příspěvek od klakson23 »

Fííha, to abych nějak našel v tomhle "nepřehledném" vlákno na 4s :) Práce asi na 2 dny :D BTW, taky se mi zdá, že jak měla už jednou měněný display, tak barvy atd vše ok, jen se mi zdá, aby ji to spadlo z cca 20cm na dvojtý koberec a rozbilo se to, no kvalita skla asi nic moc

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Displej pro iPhone 5 z ebay

Příspěvek od mike-biker »

Pokud chcete někdo kvalitu za rozumný peníz, tak pošlete PM.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Displej pro iPhone 5 z ebay

Příspěvek od M29 »

No. přední panel na iP5 za 30USD? Tak to musí být megašunt. Stále říkám, že lidi šetří na tom španém místě. Co se týká nákupů na eBay, tak v 90% to jsou šmelináři, někteří to krasdou ve fabrikách, popř. těm co to kradou zajišťují odbyt, nebo to jsou prodejci copy-factory, kde je kvalita velmi velmi pofiderní. Záruka obvykle jen 3 týdny, tj. "odzkoušej hned jak to dojde, pak dávám ruce pryč".

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: Displej pro iPhone 5 z ebay

Příspěvek od mike-biker »

Nojo, ale lidi dnes nechtějí moc kvalitu, hlavně aby to bylo levné. Klidně si koupí Bavora za 2 mega, ale olej do motoru shání ten nejlevnější. Ono se taky tak strašně nic moc nestane, holt motor vydrží o pár desítek tisíc km míň. :( To samé je s mobily. Mně je líto vždycky těch lidí na Aukru, co si koupí mobil s vyměněným displayem - netuší, že prodávající tam cpou ty nejlevnější srágory.
Sorry za OT.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

TomASS!
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 19, 2015 1:32 pm

Re: Displej pro iPhone 5 z ebay

Příspěvek od TomASS! »

mike-biker píše:Pokud chcete někdo kvalitu za rozumný peníz, tak pošlete PM.


Zdravím, sháním display na Iphone 5, pošlete mi prosím zprávu na kolik by to vyšlo, a dále jsem se chtěl zeptat jak moc je obtížná výměna tlačítka power, nějak blbne občas funguje občas ne, a nechce se mi dávat 1500 v servisu za tlačítko... Díky

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Displej pro iPhone 5 z ebay

Příspěvek od Tony1 »

Prve doplň jakou barvu LCD :-)
- těžká odpověď, ale pokusím se odpovědět, pro průměrně zručného člověka je to práce řekněme na dvě hodiny a to i s přestávkou a studováním návodu.
- to zda jsi zručný či ne musíš posoudit sám, navíc má to úskalí a vpodstatě tři kritické úkony!!! Odlepení baterie, instalace flex kabelu pod vypínač a nezaměnitelnost šroubků při zpětné montáži. Je ale spoustu návodů, tak že prve nastudovat a pak se do toho pustit. Dobrý návod hledej na www.ifixit.com
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Odpovědět