Zvláštne vibrovanie iP4S

Odpovědět
Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Zvláštne vibrovanie iP4S

Příspěvek od Roman_Pe »

Zdravím má niekto podobný problém?
On novoty mi niekedy pri zvonení a zapnutí vibrácie mi zvláštne vibruje (ako keby niečo bolo povolené v iPhone alebo niektorý kryt). Nestáva sa to stále a keď sa to stane a pridržím silnejšie okraj telefónu tak to stíchne.
Je to na reklamáciu? Totiž veľmi sa mi do reklamácie nechce, kto vie jak dlho budem bez iPhonu :( Kupoval som ho u Apple Store CZ
Reklamoval tam už niekto?

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

Mari.Shinzon

Re: Zvláštne vibrovanie iP4S

Příspěvek od Mari.Shinzon »

Já takový problém nemám a pokud ani ostatní nemají takový problém, tak bych to určitě reklamoval. Nějaký ten den to přece vydržíš, než aby se ti časem něco pokazilo víc..

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Zvláštne vibrovanie iP4S

Příspěvek od Roman_Pe »

A ten nejaký deň? aby som nebol bez telefónu mesiac :( práve preto som sem aj napísal, že kto už reklamoval u Apple Storu a koľko mu trvala reklamácia a jak to vyriešili. Niekde som čítal že vymieňajú za nové. Čo je na tom pravda? A jaký je postup k reklamácii

EDIT: Volal som na Apple Store číslo 800 701 391 a odkázali na na Český Servis. Mal už tam niekto iPhone v oprave?

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

V!RUS
Host
Host
Příspěvky: 25
Registrován: úte říj 04, 2011 7:30 pm

Re: Zvláštne vibrovanie iP4S

Příspěvek od V!RUS »

taky mi to dělá. Reklamoval jsem ho, dostal nový kus a ten to začal dělat taky...

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Zvláštne vibrovanie iP4S

Příspěvek od Roman_Pe »

No ja som odoslal v pondelok a včera som dostal nový. No je to lepšie ale nie je to 100% teraz už ale neviem či náhodou len nepreháňam :unknown:

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

iTuxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 308
Registrován: pon kvě 10, 2010 10:28 pm

Re: Zvláštne vibrovanie iP4S

Příspěvek od iTuxx »

mne tak rezonuje 4ka. Ked telefon chytim na tom mieste kde je motorcek (na opacnej strane ako fotak) tak to stichne. Podla mna je to normalne
iPhone 5 16GB UK edition Factory unlocked
MacBook Pro 13'' (Mid 2009) + Magic Mouse
iPod Mini 2gen 4GB Green
iPod Shuffle 2GB 4gen
iPad Mini 16GB wifi + cellular
Tricko Apple, Vankus iPhone 4
:)

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Zvláštne vibrovanie iP4S

Příspěvek od Roman_Pe »

Tak ja to teraz nebudem riešiť lebo sa mi nechce iPhona znovu posielať ale možno časom pošlem no uvidím či si zvyknem. Ja si myslím že keď už tak tak to mohli poriadne zmontovať. Nie že jeden vibruje tak a druhý onak. Na Apple by som to fakt nepovedal. Viem že i ostatné firmy majú nejaké tie chybičky ale Apple je Apple

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

georgeoldman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 224
Registrován: úte říj 05, 2010 8:40 am

Re: Zvláštne vibrovanie iP4S

Příspěvek od georgeoldman »

Já i moji kolegové máme iPhone 4S, vibruje to všem stejně, tedy "nahlas", vůbec bych to neřešil, je to detail, zahraniční fora hlásí to samé, není to problém. Měl jsem iPhone 4, tam byly vibrace tišší, ovšem zase klepala tlačítka hlasitosti a on/off, to mne s..lo podstatně více. Navíc používám spíše úplné ticho než vibrace.
MacBook Pro Retina
iPad Mini
iPhone 5S
Apple TV
AirPort Express

johnyfly1
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: pon lis 30, 2015 7:48 am

Re: Zvláštne vibrovanie iP4S

Příspěvek od johnyfly1 »

Vie niekto o tom viac? mne to robili oba iphony a je to neznesitelne..kukal som dnu ale nic tam povolene nieje...staci ak malinko pritlacim zadny kryt a uz to ide normalne.... ako sa toho zbavim, da sa to vobec?
dik :)

Odpovědět