iPhone 3GS se nenabiji

Odpovědět
Ecco
Host
Host
Příspěvky: 89
Registrován: stř čer 30, 2010 10:55 am

iPhone 3GS se nenabiji

Příspěvek od Ecco »

Dobry den, mam takovy problem. iPhone 3GS 16 GB, CZ verze, se nenabiji.
Zacalo to tak, ze rano kdyz jsem chtel vytahnout mobil z nabijecky, tak byl uplne mrtvy a na nic nereagoval - jiny usb kabel (celkem 4 jsem vyzkousel) nepomahal, jiny usb v pocitaci taky nic, jiny pocitac, taky nic. iTunes ho nevidel. DFU mod jsem zkousel, hard reset, nic nepomohlo. Mel jsem tam iOS 4.1 bez JB. Tak jsem zkusil vytahnout baterku a dat do jineho iPhone ( do 3G 8GB, CZ verze) a ten sel normalne nabijet, baterku jsem tim nabil a vydrzela normalne. Dal jsem tu baterku pak zpatky do iP 3GS a napichl na nabijecku - iP vydal zvuk, ze se nabiji, ale baterie se doopravdy nenabijela. Zkusil jsem proto vycistit kontakty na dock konektoru a prislo mi ze je to tam vse v poradku - bohuzel nepomohlo. Pote jsem dal iP do iTunes (ten ho videl, protoze mel nabitou baterku) a dal jsem nejdriv restore (coz nepomohlo) a nasledne update na nejnovejsi iOS (tusim 4.3.X)

Nestalo se nekomu neco podobneho, popripade jak to resil. Budu rad za kazdou radu, diky. PS pokud na nic neprijdeme, pujde nejspis do servisu - ale to moc nechci :)

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: iPhone 3GS se nenabiji

Příspěvek od Marek »

Hard reset si skúšal?
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Ecco
Host
Host
Příspěvky: 89
Registrován: stř čer 30, 2010 10:55 am

Re: iPhone 3GS se nenabiji

Příspěvek od Ecco »

Ano, zkoušel jsem to, píšu to tam :)

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: iPhone 3GS se nenabiji

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Já bych zkusil reklamaci, snad ho máš ještě v záruce.
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

Ecco
Host
Host
Příspěvky: 89
Registrován: stř čer 30, 2010 10:55 am

Re: iPhone 3GS se nenabiji

Příspěvek od Ecco »

Bohužel už nemám. No jediný co s tim může bejt asi, že je vada v baterce, nebo dock konektoru nebo na základovce. Nesetkal se s tím někdo?

jind
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 631
Registrován: pát srp 13, 2010 10:03 am

Re: iPhone 3GS se nenabiji

Příspěvek od jind »

Hard reset si skúšal?

Ne, sranda :-D
Ano, setkal jsem se stim takovych telefonu je plny internet.. Chyba je ve svabu ktery se stara o nabijeni a pochybuju, ze mas horkovzdusnou pajku abys ho vymenil. Je to vcelku jasne pokud plati to ze jsi baterii nabil externe a stejne to nepomohlo. Kdyby to byla baterie, nenabil bys ji nebo by neudrzela potrebne napeti. Pokud dock tak by te to nenaslo v iTunes.

Cili servis nebo sehnat nekde jinou zakladovku ale bacha na to aby nebyla blokovana na operatora :-)
Leap motion

Ecco
Host
Host
Příspěvky: 89
Registrován: stř čer 30, 2010 10:55 am

Re: iPhone 3GS se nenabiji

Příspěvek od Ecco »

Aha, no v iTunes mě ten iphone taky nenachází -je úplně vybitej. Takže výměna dock konektoru nepomůže a jedině servis nebo výměna mb? díky za pomoc :)

jind
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 631
Registrován: pát srp 13, 2010 10:03 am

Re: iPhone 3GS se nenabiji

Příspěvek od jind »

Pokud todle je pravda: "Pote jsem dal iP do iTunes (ten ho videl, protoze mel nabitou baterku)" z prvniho prispevku tak dock konektor to nebude.. Muzes zkusit max. jiny kabel ale pochybuju..

Klidne to zanes na posouzeni do toho servisu ti zjisti zavadu za 2stovky a uvidis a podle toho se zaridis. Ale tipuju to na ten svab na mb co jsem psal vyse.
Leap motion

Wixy23

Re: iPhone 3GS se nenabiji

Příspěvek od Wixy23 »

Ahoj, nemáte tu náhodou někdo kontakt na člověka který ty základní desky opravuje?? Mám podobný problém, iphone mi jakoby nerozpozná baterku:( nereaguje na nabíječku, jen při připojení k PC se hodí do Recovery modu a pak ho iTunes sice najde, ale nic o něm nevypíše.Když dám restore tak se to vypne, hned zapne, naskočí jablíčko s ukazatelem, normálně se jakoby nahrává firmware a na konci se vypne, vyhodí to chybu 29 což je problém s baterií nebo deskou jestli se nepletu. Baterii jsem si koupil novou, vyměnil a pořád ta samá písnička :( Teď se mi jedná o to jestli to nemůže být tím že mám špatný typ té baterky a nebo je chyba na té desce. Někde jsem četl že je to z 99% baterka, tak nevim. Omlouvám se, psal jsem původně jen o kontakt na spolehlivého člověka který mi to rozchodí a nějak jsem se rozepsal :D

Odpovědět