Reklamace iPhonu přes Český Servis

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Reklamace iPhonu přes Český Servis

Příspěvek od Metalgirl »

Pokud to byla nějaká maličkost, která se dala vyřešit opravou, tak výměna za nový kus by bylo nepřiměřené vůči závadě. Při vyzvednutí zkus, jestli šumí po opravě stále a můžeš reklamovat stejnou závadu znovu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

mucice33
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: pát dub 17, 2015 10:00 pm

Re: Reklamace iPhonu přes Český Servis

Příspěvek od mucice33 »

tak to teda koukam :-( ja mela vlastne uplne ten samy problem v telefonu a vzdy vymenen v Britexu za novy....Sumeni v reproduktoru...., bohuzel mam opet sumeni v telefonu, je to uz 3 x sestka..., co mam.... pry je jich ted hodne objevilo s timto problemem, mozna nejaka vyrobni vada .........
Za me Britex super, expres oprava na pockani za 300Kc a do 1h jsem mela novy telefon.
Urcite jak pisete, by se mi nelibilo, ze by Vam cistili jako reproduktor..... v novem telefonu, nemyslim si ze to bude tim, protoze ja dostala novy telefon a delalo to hned..

EDIT:
U me bylo sumeni ve sluchatku pri hovorech, nekdy vice, nekdy mene. Iphone 6 mam od brezna.
Naposledy upravil(a) iTukan dne pon kvě 11, 2015 9:43 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: nedělej doubleposty, pokud na tvůj příspěvek nikdo nereagoval, edituj... sloučeno

Vset
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: ned bře 22, 2015 9:18 pm

Re: Reklamace iPhonu přes Český Servis

Příspěvek od Vset »

Moje zkusenost iphone 6 2 měsíce starý se mi snažili vyměnit za repas závada krupajici sklicko u levého rohu.Technik prohlásil mimo jiné ze repas je lepší než originál a pod. Po odmítnutí mi vyhrožovali polici dále prohlašovali ze soudní spory s nemá všichni prohráli a pod.Na zaklade toho ze jsem podepsal standardní protokol o oprave.
Kontaktoval jsem apple cz nakonec apple v Anglii teprve na zaklade jejich intervence servis změnil názor.
Iphone v ČR už nechci vidět a to jsem na něj x let nedal dopustit.

EDIT:
Nakonec vrátili peníze.

Odpovědět