iTunes nevidí iPhone

Odpovědět
DooD

iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od DooD »

Doufám, že mám problém jenom na rychlou odpověď... iPhone mám už čtyři dny, nahrál jsem si do něj bez problémů muziku, všechno co jsem potřeboval. Akorát od pondělí už iTunes nereaguje na připojení iPhonu. Po připojení se mi normálně zobrazí dialog jestli chci stáhnout fotky, iPhone se začne nabíjet, všechno jak má bejt, jenom čekám kdy se objeví v iTunes a proběhne Sync, jenomže toho se už nedočkám. Stávalo se mi to dřív i u iPodů, tam stačil standardní restart, tušim že to bylo středový tlačítko + Play na pár vteřin. Funguje něco podobnýho i u iPhone?

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od schmiedy »

drz home tlacitko a sleep tlacitko( tlacitko na vypinani a zapinani iphone) na stejnou dobu...to je na restart... :) pote se ti restartuje iphone a naskoci jablicko.. 8)

Ale v restartovani si myslim, ze nebude tvuj problem...zkousel jsi manualne otevrit iTunes a pak cekat az se iphone pripoji?
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

DooD

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od DooD »

Teď ve 22:48 jsem připojil iPhone (ozvaly se standardní zvuky jako když připojíš USB zařízení), otevřel se dialog pro stažení fotek. iTunes se automaticky neotevřelo. Otevřel jsem ho manuálně, ale iPhone stále v iTunes nerozpoznám (teď už je 22:54). Když se podívám do Edit --- Preferences --- Syncing tak tam se zdá být všechno taky v nejlepším pořádku. Je tam: "The following iPhones and iPods are backed up on this computer: David's iPhone 18.12.2007 23:39" Jediný co je mi tam divný je leda to datum...

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od schmiedy »

a mas zaskrtly ,,disable automatic syncing for all iphones and ipods" ??
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

DooD

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od DooD »

To nemam zaskrtnuty. Ted jsem pripojil iPod video a vsechno je jak ma... Pak jsem zase zkusil pripojit iPhone a v iTunes nenabehl. Kabel pouzivam original pro iPhone...

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od schmiedy »

Zkus to zaskrtnout,ale nevim jestli to pomuze, jenom zkousim co bych zkousel ja... :)
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

DooD

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od DooD »

Vyzkoušeno, no progress... Přikládám screenshot aneb co naběhne po připojení iPhone a zůstane nezměněno...
Naposledy upravil(a) DooD dne úte kvě 20, 2008 10:29 pm, celkem upraveno 1 x.

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od schmiedy »

a mas nejnovejsi verzi Itunes?mozna v tom bude problem... 8)
co mas za verzi?

Nejnovejsi je asi 7.6.2.9 to mam ja...a vse ok... :)

BTW: zmensi ten obrazek, nebo ti tu zachvili nekdo vynada... 8)
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

nandycko

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od nandycko »

Skus reinstal iTunes.....a ked nie tak ho zmaz ale vsetky systemove subory ktore sa tykaju iTunes a nainstaluj vsetko nanovo....malo by to pomoct aj je problem v PC

DooD

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od DooD »

Mám taky 7.6.2.9. Jak řikám, o víkendu jsem měl ten iPhone normálně na PC připojenej, cpal jsem do něj hudbu... Byl jsem nadšenej! Jediná věc kterou jsem vlastně změnil je, že když jsem do něj tahal tu hudbu tak jsem v něm ještě neměl SIMku, tu jsem ta vlastně dal až někdy v neděli večer a od tý doby to iTunes nevidí...
Btw, jak dodatečně změnšim tu fotku? Jako zmenšit ji umim, ale jak zmenšim tu co už je tady vyvěšená...

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od schmiedy »

Tak dej upravit a smazat nebo upravit prispevek, to by melo jit..., k tomu problemu, asi bych ted zkusil opravdu preinstalovat ten itunus a pak asi hledat chybu na pc.... :?

Edit. zkousel jsi jiny USB port?
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

DooD

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od DooD »

Objel jsem s tim iPhone kabelem celej notebook a strčil jsem ho do každý díry do který se vešel! :D A nic... Teď jsem i vyndal tu SIMku a taky houby... Reinstall iTunes se mi ted nechce, na to nemam cas... Asi to necham bejt a budu to resit az v cervnu po maturite... Jsem taky idiot ze si porizuju takovou hracku zrovna o svataku!:D

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od schmiedy »

ot:
:D :D to nejsi....ja mam taky svatak zrovna tenhle tyden,ale iphone uz mam asi 2 mesice....kdy maturujes?ja pristi ctvrtek...je to navykovy pristroj... :mrgreen:

Edit: JEste me napada, zkousel jsi reset nastaveni v iphone. settings -> obecne ->resetovat->...
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

DooD

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od DooD »

Moc hezky! Ja maturuju 29.5. odpoledne... Jako poslední! Už se těšim až se krásně vožeru a ten iPhone my někdo šlohne! Ale k čemu mu bude když ho bude moct přes PC leda nabíjet! :D

DooD

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od DooD »

Co mám dát v tom Resetu? O kontakty ktery jsem tam pracne sazel celou sobotu prijit rozhodne nechci!

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od schmiedy »

ot: Ja taky maturuju presne ten den, coz je ctvrtek a jeste k tomu odpoledne...no to je nahody... :lol: kurna... :mrgreen: takze hodne stesti...no a dej vedet jak jsi dopadl s tim reinstalem itunes... :) ci to pomohlo... :wink:

Edit: Kontakty tam das pres simPort nebo nejaka takova aplikace tu byla na cteni kontaktu ze sim... :D

Zkousel jsi jiny PC jestli reaguje?

mozna pomuze
Naposledy upravil(a) schmiedy dne úte kvě 20, 2008 10:45 pm, celkem upraveno 1 x.
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

DooD

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od DooD »

Resetoval jsem všechna nastavení a iPhone si ani neuprdnul... Dám tomu čas, třeba se to spraví samo, stejně jako se to samo rozbilo...

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od schmiedy »

A mas vubec windows XP? zkousel si odinstalovat ovladac usb pro iphone v pc a pak trebas restartovat pocitac a pak by se mel obnovit znovu ten ovladac...z itunes...
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od Julek »

řešte tu problém s iPhonem ne maturitu kluci, to si řekněte po SZ popřípadě..


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

DooD

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od DooD »

Hm, tak sem preinstaloval ovladac a uz ho iTunes vidi. Jenomze ted mam daleko vetsi problem... Kdyz jsem byl odpoledne na wifi a stahoval jsem si z Instaleru nejakou aplikaci (zduraznuji ze byla mezi Features a od duveryhodneho zdroje), byl to nejakej balicek, mel 2,7 MB a kdyz jsem si ho instaloval, tak se me to na konci zeptalo, jestli chci restartovat iPhone, aby se projevili zmeny... No tak jsem to dal, iPhone se vypnul, a od ty doby vidim jenom bily jablicko! Stalo se to odpoledne tak v 17 a od ty doby si iPhone ani neprdnul. Pripojil jsem ho k PC, stahli se fotky, aktualizovaly se songy... Ale iPhone se mi zprovoznit nepodarilo. Uz asi petkrat jsem ho vypnul drzenim soucasne tlacitka Home + Vypnout a taky nic. Proste ho zapnu, objevi se bily jablicko a nic vic... Nechal jsem to takhle dokud se to uplne nevybilo, pak jsem to strcil do nabijecky a zadnej pokrok. I ted proste vidim jenom bily jabko. Asi se mi dostal do ruky peknej zmetek... Musim rict ze jsem z iPhone zatim pekne zklamanej, protoze za ten tejden co ho mam je to uz druhej problem!

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od schmiedy »

a nejmenovala se ta aplikace kate?? O ty jsem cetl ze blbne. Zkus restore, bud manualne dat iphone do dfu mode a nebo v ziphone das zvolit dfu mod pak restore a zase odblok pres ziphone... Nedoporucuji stahovat aplikace o kterych nemas vic info... Zkus ten restore to by melo pomoc..

Edit: zkousel si recovery mode a pak pres ziphone normal mode jak se pise v prispevku v kterym si nechaval podobnou zpravu?
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

DooD

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od DooD »

Čau! Hele to je přesně vono! Kate to byla... Ta mrcha!!! Ten restore zkusim, ale jde si predtim jeste nejak zalohovat treba kontakty a tak? Jako pocitac uz ten iPhone vidi, fotky jsem si z nej vsechny vytahnul, ted bych rad i ty kontakty a tak...

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od schmiedy »

jestli itunes vidi iphone, tak dej synchronizovat s outlock ( nevim jak se to presne pise),... V itunes pak sync iphone a vsechny kontakkty se ti natahnou prave do outlocku do adresare...
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

DooD

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od DooD »

Hm, hm... to by asi slo, ale nepusti me to dal protoze jsem lama a neumim nastavit MS Outlook jako vychoziho postovniho klienta... To nahodou neumis?

Problem vyresen, kontakty zalohovany. Smeruju vesele k restoru... Ted stahuju potrebne programy a pustim se do toho asi zitra, do ty doby jsem odkazan na svuj uzasnej Siemens A60, kterej jsem pouzival pred iPhonem! :mrgreen:
Budu vas prubezne informovat jak si muj iPhone vede...

Fortress

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od Fortress »

Ahoj mam taky dotaz mam iphona FW 1.1.4 a chcel by som vediet ci je rozdil v tom aky mam itunes. Nikde sosm cital ze by som ho nemal pripajat na nw werzi prosim poradte aby som nurobil nico zle. Dakujem

ilijusin

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od ilijusin »

to bylo driv a to stejne byly jen bludy, muzes a doporucuje se pouzivat nejnovejsi verzi, nepude ti to jenom pokud mas nejakou vylozene starou verzi z dob pred iPhone, coz predpokladam nemas.

atyp
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte úno 12, 2008 7:02 am

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od atyp »

Zdravim,
jeste se mi to nikdy nestalo, ale nevim co jsem "zaskrtnul" v iTunes, ze nevidim menu pro synchronizaci a zalohovani iPhone..... Uz jsem z toho uplne blbej....
Vidim Library, filmy Store, Playlisty...... ale nikde ikonu iPhone s nazvem telefonu, synchronizaci... Co jsem vymacknul??
Dekuji za rychlou a spravnnou odpoved.
Dik dik dik..........atyp

Abych to upresnil - na svem PC co synchronizuju iPhone 6Plus, pri nejnovejsim iTunes tak iPhone vidim, ale protoze musim obnovit a aktivovat iPhone 3G dcery dovezeny z Ameriky, tak jsem se docetl, ze musim nahrat iTunes10, coz jsem udelal na PC kde jeste nikdy zadny iTunes nebyl. Jenze kdyz k nemu pripojim muj iPhone 6Plus, nevidim ho, kdyz pripojim 3G abych nahral Custom_restore - taky ho nevidim - na iPhone 3G je jen mode s pripojenim k iTunes..........
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od Clon »

To, ze iTunes 10 nevidi 6+ bych si asi vysvetloval tim, ze pri vzniku iTunes 10 6+neexistoval. Mozna tedy.
To ze nevidis 3G - chtelo to po tobe potvrdit "duverovat tomuto pc"? Nemas treba prekroceny pocet autorizovanych pc pro 3G? Zalohu 3G tim padem asi taky nemas - míníš ji tam nahravat zpet?
Zkusil bych reset /hardreset / DFU
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

atyp
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte úno 12, 2008 7:02 am

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od atyp »

Nedam tam "duverovat..." protoze mam iPhone3G porad v Recovery mode a nemuzu z nej ven!! Uz jsem zkousel desitky způsobu jak z toho ven ( iReb, Redsn0W, tinyumbrella... a pořád se z toho nemuzu dostat. Kdyz dám Custom Restore, tak mi to vyhodi hlasku 1600, nebo 32 nebo 15.. Uz jsem zkousel jine pocitace, jine kabely.
Jen dotaz - zkousel jsem Redsn0w a chce to DFU mode, delam to presne podle navodu, jenze zacinam z Recovery mode, neni tam moznost vypnout - vypnu jen tlacitkem a uvolnim, slysim jak to vypne. Ale pri samotnem postupu do DFU mi to pak zahlasi, ze nejsem v DFU, i kdyz je obrazovka cerna a postupuje presne!

Uz nevim jak dal. Nastudoval jsem tady desitky postupu a nevim.
Jinak pro kontrolu kdyby mi s tim nekdo chtel pomoct -
iPhone3G - dovoz USA, FW 4.2.1, verze Basebandu 05.15.04 - pořád Recovery mode...pripojeni k iTunes - nahrati Custom nejde ani pres DFU ani pres recovery - vzdy hlaska......

Děkuji

Edit:
- pres MacBookAir iTunes ho na iTunes vidim ale jen pro obnovu, obnovil jsem do tovarniho nastaveni ale po dokonceni chyba 1015 a zase recovery. iTunes vidi ze je to iPhone 3G a seriove cislo...
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od Clon »

Tak na tohle budu ja asi kratkej. Zkus pockat na nekoho zdatnejsiho. A jsi si jisty, ze to DFU delas spravne?
Pred tvymi pokusy byl iPhone funkcni? Jestli treba neni nejaka HW zavada.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

atyp
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 624
Registrován: úte úno 12, 2008 7:02 am

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od atyp »

Ano pracoval uplne normalne, byl to muj kdysi davno dovezeny iPhone, ted jsem si koupil iPhone 6Plus, svou 6-ku jsem dal dceri, ktera doted pouzivala prave toto moje 3G, tak jsem si myslel, ze prehraju FW a zprovoznim ho stejne jako tehdy, jenze jsem to nedelal asi 2-3 roky a uplne jsem zapomnel na postup. Ikdyz jsem postupoval podle ruznych navodu, nepovedlo se mi to zatim. Neni to zivotne dulezity, ale iPhone je jeste v dobre kondici, neposkrabany a nekomu bych udelal treba radost, kdybych mu to dal, kdo nema penize na novy. Diky
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano

YaraYunior
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon črc 18, 2016 5:45 pm

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od YaraYunior »

Ahoj, mám problém, při připojení iPhone 6 do notebooku se iTunes neotevře, nevíte co s tím je? Když otevřu iTunes ručně, tak nahoře v panelu není ani vidět zařízení. Již jsem vyhledával nějaké varianty, iPhone je originál žádný fake, iTunes i IOS jsou aktuální, vyzkoušel jsem všechny USB porty, zkontroloval jejich zařízení a nic. Už si nevím rady. prosím o pomoc a případnou reakci do e-mailu Jaroslav.dopita@gmail.com

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od Clon »

Nekdy se zasukuji wokna, nekdy iTunes. Doporucoval bych napred zkusit zazalohovat knihovnu iTunes a pak iTunes a vse od Apple kompletne odinstalovat z pc. Pozor, je potreba presne dodrzet pořadi odinstalace. Je to asi 5 nebo 6 kroků.
Treba zde Nejde mi "základní" stránka iTunes store
Kdysi jsem s tim taky bojoval a nemel jsem stazene vsechny aktualizace woken.
Pri nejhorsim jiny pc nebo wokna od piky.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od Onygzzer »

No já bych jako první zkusil jinej kabel a případně vyčistit konektor telefonu..


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

YaraYunior
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: pon črc 18, 2016 5:45 pm

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od YaraYunior »

Pc o iphone vi, jelikoz nabizi menu co chci s tel udelat, ale iTunes neotevre.

belbloudek
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 10, 2016 1:43 pm

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od belbloudek »

Mám stejný problém. Připojím iPhone, dole naskočí, co se zařízením chci udělat. To ignoruji. Někdy se stalo, že telefon byl vidět v Tento počítač a daly se stáhnout fotky a jindy byl naopak vidět v iTunes. Nikdy mi nešlo oboje. Jak tento problém vyřešit? Teď už mobil vidím jen jako disk, kde si můžu stáhnout fotky.

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: iTunes nevidí iPhone

Příspěvek od TheSalko »

Ked som nevidel iphone v itunes, windows 10 AU, google poradil: device manager, najst iphone, aktualizovat ovladac z disku a naviest ho do nejakeho apple adresara. Presne uz neviem, ktory to bol adresar, ale potom som uz videl iphone v itunes.

Odpovědět