problem s fotakem

Odpovědět
homer

problem s fotakem

Příspěvek od homer »

zdravim, mam problem s fotakem, kdyz zapnu ofic. aplikaci nic nejde vyfotit a je tam jen cerno, pres camera pro nic neni videt ale da se zmacknout spoust a vyjde z toho mix starsich fotografii naplacanych pres sebe jen ve trech barvach. nevite jak to vyresit?
diky

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: problem s fotakem

Příspěvek od Dave »

videl bych to na restore :)
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

homer

Re: problem s fotakem

Příspěvek od homer »

:arrow: dikes zkusim to :?

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: problem s fotakem

Příspěvek od Julek »

dej sem potom vědět jak jsi dopadl, abych to mohl hodit do archivu


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

TeruShka

Re: problem s fotakem

Příspěvek od TeruShka »

Pomoooc,sem nováče, a jak všichni děláte restore,tak já vubec neim o co se jedná.nevysvětlil by jste mi to někdo prosíím??
Nebo jako tuším co to je,to se nabídne v itunes že??ale mohu to zkusit i přesto že při koupě ihonu mám zakázano dělat update..mohu??nebo tedy taky nemohu ani restore??

pacholek

Re: problem s fotakem

Příspěvek od pacholek »

restore je takova posledni zachrana kdyz se ti pokope iPhonek, dela se to napriklad pomoci itunes po restore je iphone zablokovan a bez cestiny a bez aplikaci tretich stran. je proto nutne pouzit ziphone nebo pwntool na odblokovani a pak je na tobe jake app tam chces mit nebo nechces

violista
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 188
Registrován: pát bře 14, 2008 9:16 pm

Re: problem s fotakem

Příspěvek od violista »

Doufam že ho nebudu muset nikdy moc restorovat-zatim mě k tomu iphone nenuti.I když, mam novy sluchatka a když sem chtel zesilit normalne na displeji tak to posunu a ono se to samo vrati o kousek zpatky a pak zase dopredu a pak je to teprve tam kde sem chtel.A dela to i kdyz to delam z boku telefonu,Tak nevim,ale zda s e mi zvlastni aby to bylo temi sluchatky-ted to totiz dela i s temi origos.
iPod Touch 5G blue
iPad Mini
iPhone 1st. generace...fw 3.1.2 (bohužel už jenom ve vytrínce)
Literatura: Jak myslí Steve Jobs


facebook

Odpovědět