iPhone iTunes a externí disk

Odpovědět
ava
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: úte dub 08, 2008 1:19 pm

iPhone iTunes a externí disk

Příspěvek od ava »

Mám dotaz, který jsem tu na foru nenašel. Jelikož iTunes ja vázán na jeden počítač s iPhonem a já mám rozhozené fotky, mp3, video po různých počítačích, jak se bude chovat synchronizace s externím HDD. Podle mne by to bylo nejlepší řešení, neb na všech počítačích by to bylo stejné po připojení ex.disku. Jak se ale bude chovat iTunes, když zatržené soubory fotek a hudby při synchronizaci nenajde?
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,

fajnman

Re: iPhone iTunes a externí disk

Příspěvek od fajnman »

hledej swaptunes, resilo se to tu.

ava
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: úte dub 08, 2008 1:19 pm

Re: iPhone iTunes a externí disk

Příspěvek od ava »

O swaptunes samozřejmě vím, píšu, že jsem hledal, ale nikde není odpověď na mojí otázku, jak se bude chovat s ext. HDD. Navíc swap umí pouze 2 PC.
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,

fajnman

Re: iPhone iTunes a externí disk

Příspěvek od fajnman »

ja nevim kolik mas tech pc :-), a nevim jak se bude chovat, totiz ja to tak nekomplikuju mam vse na jednom pc, nevidim duvod to mit roztrousene asi tu takova odpoved ani neni a snad ti nekdo poradi, zkus to a lehko to opet presynchronujes.

ava
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: úte dub 08, 2008 1:19 pm

Re: iPhone iTunes a externí disk

Příspěvek od ava »

Důvodů je víc, jak tady někdo píše, v pracovním PC v práci mám fotky, které potřebuji k práci, doma mám soukromé, a na notebooku mp3 a film mp4, takže bych to měl pěkně pohromadě, zazálohovaný a navíc si vyberu, co chci, mě se jedná, jestli když zrovna nebudu mít zapnutý ext, HD, jak iTunes zareaguje. Nechce se mě zrovna znovu překopírovat 10G věcí do iphone.
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,

Kaunaz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: pát bře 07, 2008 3:49 pm

Re: iPhone iTunes a externí disk

Příspěvek od Kaunaz »

ava
Kdyz iTunes nenajdou soubor treba kvuli tomu ze je odpojeny disk na kterem ten soubor je tak se nic nedeje. Jen se u nej v knihovne zobrazi vykricnik.
Z iPhonu nebo iPhodu se soubor pri synchronizaci nesmaze.

mjanik

Re: iPhone iTunes a externí disk

Příspěvek od mjanik »

Presne tak. Ja mam externy 2TB disk a ked sa mi ho nechce zapinat, zosynchronizuje mi to len outlook ale ostatne necha neporusene. Jedine co blbne je ze ked najprv zapnes iTunes a potom disk, tak su tam tie vykricniky a iTunes si uz nenacita tie veci znovu. Musis restartnut iTunes

ava
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: úte dub 08, 2008 1:19 pm

Re: iPhone iTunes a externí disk

Příspěvek od ava »

Díky, dneska jsem si koupil ex. HD Prestigio tak to otestuju, díky za rady. :D
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,

ava
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: úte dub 08, 2008 1:19 pm

Re: iPhone iTunes a externí disk

Příspěvek od ava »

mjanik píše:Presne tak. Musis restartnut iTunes

Blbej dotaz, jak restartnout iTunes?
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,

daneczech

Re: iPhone iTunes a externí disk

Příspěvek od daneczech »

asi vypnout a zapnout ne?

ava
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: úte dub 08, 2008 1:19 pm

Re: iPhone iTunes a externí disk

Příspěvek od ava »

No i když vypnu počítač a zapnu, připnu HDD tak musím ITuns říct cestu k souboru, dá se to někde nastavit najednou a né po jedné MP3?
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: iPhone iTunes a externí disk

Příspěvek od drsny »

pravdepodobne se ti ten ext disk namapoval na jine pismeno jednotky nez na jakem byl v dobe, kdy jsi pridaval veci z nej do itunes. zmen mu pismeno (na to spravne) pres spravce disku v kompu.

ava
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 198
Registrován: úte dub 08, 2008 1:19 pm

Re: iPhone iTunes a externí disk

Příspěvek od ava »

Tak tím to asi bude, měl jsem ještě v USB flash disk, no nechám to bejt, jelikož jsem ještě včera něco přidával a dnes už si to cestu našlo, tak to bylo asi tím, každopádně děkuji.
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,

Odpovědět