iPhone nelze zapnout

Odpovědět
CZechBoY

iPhone nelze zapnout

Příspěvek od CZechBoY »

Zdravim,
asi mám špatný tlačítko PWR takže nejde zapnout iPhone, teď už to nejde ani když ho dám na nabíječku.
Lze to nějak opravit doma?

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: iPhone nelze zapnout

Příspěvek od cicolably »

áno ide
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: iPhone nelze zapnout

Příspěvek od schmiedy »

Pokud se iphone uplne vybije a das ho na nabijecku, tak by se mel zapnout sam. Neni problem nekde jinde?

edit: cicolably: neni lepsi neodpovidat, nez napsat jenom: ano, jde?
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: iPhone nelze zapnout

Příspěvek od cicolably »

dakujem ti za upozornenie , už vieš aký ma iPhone ? aby si mu pomohol z opravou , preto taká odpoveď
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: iPhone nelze zapnout

Příspěvek od schmiedy »

OT: Ok- promin, beru zpet. Toho jsem si nevsiml, power butten maji vsechny modely stejne, aspon si to myslim, ale to doplneni je treba. ... :)
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

CZechBoY

Re: iPhone nelze zapnout

Příspěvek od CZechBoY »

iPhone 2G z USA, FW myslim 3.1.2 JB
dřív jsem to tu měl vyplněný tak jsem myslel že to tu zůstane už na vždy....

právě že dřív(asi předevčírem) mi to v poho šlo když jsem to dal na nabíječku, pak jsem to vypl a nechal přes noc nabíjet, ráno vytáhnu a dám na nabíječku zpátky a nezapne se, tak jdu do školy(iP bez nabíječky), přijdu a na nabíječce se stejně nechce zapnout, ani po 2 dnech to nejde :(
ani při připojení k PC to nejde

takže co s tim?

anims

Re: iPhone nelze zapnout

Příspěvek od anims »

No to co tady umi poradit kazdej druhej ... Restore pres DFU... Ne si delam prdel :-D
Pritom jak jsi to pres tu noc nabijel tak se to nejak zobrazovalo na tom displayi? A ted kdyz to pripojis tak co to udela vubec nic? Predtim nez jsi ho dal na tu nabijecku pres noc tak byl vybity? Zkus vycistit zubnim kartackem ten konektor(jemne a s citem) popr. pokud muzes zkus jiny kabel. Nebo vyzkousej od nejakeho kamose co ma taky ip. Pri vymene flex kabelu k tomu pwr. tlc. se asi bude blbe ten iphon rozebirat 2G jsem nikdy ve vnitr nevidel tak nemuzu soudit ale vymena toho flex asi nebude takova sranda ale samo nejak to pujde. Ovsem doporucuji aspon nejake znalosti s el. soucastkami. Dokonce mozna ten flex kabel tady nekde mam v soucastkach :-) Ale kup si ho na ebayi :-D Btw. nechapu proc vypinas telefon na kterem nefunguje pwr. tlc. taky jsem to tak mel jednu dobu a telefon jsem max restartoval pres konzoli.

CZechBoY

Re: iPhone nelze zapnout

Příspěvek od CZechBoY »

no vybitej byl tak na 15% možná
vypnul jsem ho prostě aby byl vyplej :D jsem si pak neuvědomil že nejde zapnout a když jsem ho nahodil nabíječkou tak jsme myslel že to pude zase :D
přes noc kdžy jsem to nabíjel tak byl vyplej tkaže tam nic nebylo asi

ale předtim jsem nějak dokurvil SW protože mi tam svítili blbě barvy a bylo to celý rozházený, jen jsem změnil chmod :D tak jsem musle restornout na 3.1.2 a zase vše instalovat a teď tohle :D

zeptám se v nějakým servisu

anims

Re: iPhone nelze zapnout

Příspěvek od anims »

Jaks ho vubec vypnul kdyz ti nejede to tlc? Zkusil jsi ten jiny kabel?

CZechBoY

Re: iPhone nelze zapnout

Příspěvek od CZechBoY »

jinej kabel jsem nezkusil, zejtra to vemu do školy a uvidim, ale zdá se mi v pohodě
vypl jsem to přes SBSettings

EDIT:tak jiná nabiječka taky nejde
co s tim mám udělat? odvíst do servisu?



Si tu uz pomerne dlho tak by si mohol vediet ze double posty na fore nerobime,ale namiesto toho pouzi tlacitko upravit prisevok. milan2022

anims

Re: iPhone nelze zapnout

Příspěvek od anims »

Mno asi ti nic jineho nezbude.. nebo zkusit doma vymenit dock s konektorem.. ci ten flex kabel na pwr. tlacitko.. ale to neni jiste ze to bude tim.. muze to byt mrtvola na zakladni desce..

xxx
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pon pro 24, 2018 9:50 pm

Re: iPhone nelze zapnout

Příspěvek od xxx »

Mam problém koupila jse si od káoše iphone nechal vyměnit displej a baterku a teď ho mám v nabíječce přibližně něco přes 3 hodiny a nejde zapnout a nic s ním nejde jen má podsvícenou obrazovku a když ho restartuju tak se objeví jabko a pak nic tak nevím co mám dělat...

Jirka_S
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 309
Registrován: čtv srp 27, 2015 4:01 pm

Re: iPhone nelze zapnout

Příspěvek od Jirka_S »

Asi bych zavolal tomu "kámošovi" a hezky od plic mu poděkoval. A chtěl po něm peníze zpět. Čert ví, který umělec mu to měnil, klasika...

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: iPhone nelze zapnout

Příspěvek od Tony1 »

@xxx trochu upřesni o jaký iP jde a proč ti to kamarád měnil? Pokud se kamarád k tomu postaví blbě, možná pomůžu když jsou ty vánoce a iP ti uvedu do funkčního stavu, když tak napiš na tony.va@tiscali.cz :D
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Odpovědět