iPhone 4 - prasklé sklo, oprava přes operátora?

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: iPhone 4 - prasklé sklo, oprava přes operátora?

Příspěvek od Dave »

já bych ho nechal opravit v maczone, a pka ho dal reklamovat ve vodafonu např s tim že mi blbne tlačítko nebo že špatně fotí :D daj ti novej telefon a nebudou to nejak prozkoumávat.
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

payin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 208
Registrován: stř bře 23, 2011 8:16 pm

Re: iPhone 4 - prasklé sklo, oprava přes operátora?

Příspěvek od payin »

Dobrý den,
Potřebuji vyměnit přední kryt mám ho značne hodně poškrabaný a na aukru jsou za 1.500,- a tak a to se mi zdá sakra málo. Dá se poznat nějak, že to není originál nebo se nedělají "fake" ? Děkuji za každou odpověď

posílám linky na ukázku jestli někdo pozná, že to není originál nebo tak.

http://aukro.cz/original-lcd-digitizer-iphone-4g-4-i1605532575.html
http://aukro.cz/super-cena-lcd-digitizer-na-iphone-4g-i1615974440.html
iP5 64GB ● iP4 16GB ● iPad mini 64GB cellular ● MB Air 13' ● iMac 21' ● Apple TV 3 ● Time Capsule 2TB ● Airport Express

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: iPhone 4 - prasklé sklo, oprava přes operátora?

Příspěvek od M29 »

Ale to víš, že dělají. Jde o to, že když si to koupíš na nějakém bazarovém tržišti, tak nemáš záruku a kvalita je dost často mizerná, protože prodávající se snaží nabídnout to nejlevnější, co se dá sehnat. Rozhodně za uhle cenu nečekej značkové díly, to je prostě nesmysl. Na druhou stranu, kdo si někdy nechal něco opravovat ve značkovém servisu, zase zná opak, kdy si servisáci už snad nevědí o kolik si říct (kdo byl někdy v HTC servisu, ví jistě své). Takže je třeba hledat rozumný kompromis, nebo jít do rizika, že displej bude mít třeba lehce žlutý nádech, který bude vidět "jen" při zcela bílé ploše apod.
Jinak co se týká operátora, v tomto případě prodejce iP, tak prasklá skla neřeší, protože obratem obdržíš oznámení, že reklamace se zamítá, že poškození bylo způsobeno chybným užíváním, resp. pádem na zem. Britex fakuje své reklamace v mnohem širším měřítku a pro mnohem větší drobnosti a často neoprávněně, ale prasklé sklo prostě neokecáš.

Odpovědět