Opravy iPhonů kontakt

Odpovědět
borosek

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od borosek »

IMEI samozrejme souhlasi

ino

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od ino »

kdyz mi nejde iphone zapnout a nereaguje ani na itunes, kam s telefonem do servisu? nebo jeste muzu neco zkusit, iphony mam dva tak i muzu zkouset psi kusy.

Yreg

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Yreg »

Nejde zapnúť, znamená, že po stlačení a dlhom držaní sleep/wake nič neurobí, alebo, že zobrazí logo Apple?

hl2run

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od hl2run »

Zdravim, mal by som na servis 2 iPhony, jeden robi pruzky cez dislpay a jeden po pade na zem ma dolnu polovicu displaya nereagujucu na dotyk, da sa s tym nieco robit ?

borosek

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od borosek »

Kamos volal do MH popsal jim problem sveho Iphone a oni ze je to v poho ze to za 1200 opravi,tak drapnul telefon jel do prahy a tam mu nejaka lama rika jj vymenime vam za 9000 desku a nebo za 3500 antenu a von na ne cumel a rika jim ze tam volal a ze mu rekli 1200 a ten lamer mu rika to neni mozny s nama tady nikdo takovej nemluvil tak jim povida jestli by to aspon nemohli rozebrat a juknout se co je tam spatnyho,a voni ze jo ale za 800 :) tak tomu se rika byznys !!

hl2run

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od hl2run »

Zdravim to som znova ja, buduci tyzden idem do Prahy tak sa chcem co najskor dohodnut.

Potrebujem 1 display a eden touch senzor, alebo ako sa tomu nadava, ale moznost odovzdania iPhonu je cca 9 hodin vecer.

Dakujem za skoru pomoc.

clie

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od clie »

to borosek:

A nebyla to špatná MP? V praze jich je přeci jen víc, ale osobně po tom, co jsem o MP už slyšel se tomu ani moc nedivim :). Ale 9000,- za základku... to je dražší pomalu než ten iPhone, to bych ho za 6000 střelil na náhradní díly a koupil si novej 3G :D

hl2run:
Napiš uživateli Danny2 nebo Moren, tady si toho taky vůbec nemusí všimnout. Důležitý je to hlavně kvůli tomu displeji - většinou je nemají skladem a musíš si ho sehnat sám.

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od M29 »

Někdo po mě chtěl náhradní foťák do iPhone. Jedu teď na dovolenou (takže nebudu na mailu a na mobilu), ale až se za týden vrátím, tak ho budu mít (spolu s displeji). Cena je 4 kila. Tak ať mi dotyčný nechá vzkaz.

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Paly »

Zdravim, mam mensi problem s iPhone a potreboval by som radu.

iPhone funguje tak, ze ked ho napojim k PC tak sa mi na iTunes zobrazi, ale displej neide. Vybracka funguje aj vsetko ostatne, ale nerozsvieti sa displej, pritom displej bol funkcny.

Nejaka dobra rada? Dakujem
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

iphonik4
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1325
Registrován: čtv kvě 29, 2008 2:01 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od iphonik4 »

No moc to nechapu ale zkus iphone restorovat a jestli ani to ne tak je ten displej poškozený a vyměň ho :!:
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Paly »

No to som si mohol mysliet, ze displej poskodeny, ale ja ho mam komplet rozobrany a ci nie je nieco pri skladani na vsimnutie cim zistim, ze je ten displej poskodeny. Proste pred kupou displeja chcem vediet vsetko ohladom pripojenia a ako zistit jeho funkcnost.

Dufam, ze pochopitelne
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

rodier

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od rodier »

dokazal by tady nekdo spravne zamontovat do iphone yessim+sim ?

MiBi-MacZone.CZ

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od MiBi-MacZone.CZ »

borosek píše:Zdarec,
mam problem s iphonkem 16GB kdyz do nej vrazim simku tak ma jen polovicni signal a ten jeste vypadava do NO SERVICE :(( nevite nekdo co s tim ???



Jedna se bud o vadny commboard anebo v lepsim pripade anteni kabely . Vadny commboard je velka investice ...

MiBi-MacZone.CZ

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od MiBi-MacZone.CZ »

hl2run píše:Zdravim, mal by som na servis 2 iPhony, jeden robi pruzky cez dislpay a jeden po pade na zem ma dolnu polovicu displaya nereagujucu na dotyk, da sa s tym nieco robit ?



1 - vadny logic board
2 - vadny displej - touch screen


... bude z toho 1 funkcni a par ND

MiBi-MacZone.CZ

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od MiBi-MacZone.CZ »

Paly píše:No to som si mohol mysliet, ze displej poskodeny, ale ja ho mam komplet rozobrany a ci nie je nieco pri skladani na vsimnutie cim zistim, ze je ten displej poskodeny. Proste pred kupou displeja chcem vediet vsetko ohladom pripojenia a ako zistit jeho funkcnost.

Dufam, ze pochopitelne


- Funkcnost displeje nelze bez zamontovani do iPhone overit
- pokud nesviti , bude odeslo podsviceni displeje - popripade je natrzenej kabel m, ktery vede z boardu do displeje , nebo neco primo na logicboardu .

Neupadl Vam iPhone ?

MiBi-MacZone.CZ

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od MiBi-MacZone.CZ »

rodier píše:dokazal by tady nekdo spravne zamontovat do iphone yessim+sim ?



Jak to myslite :lol:


Do konce tydne to bude , doufam, zvladnuta operace . Nyni zaciname prvni testovaci kusy .

Redmanb

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Redmanb »

Zdravim,

chci se zeptat jde vyměnit Wi-fi na iPhonu?? Nebo je to na desce?? mám ho vadný a není to softwarově to už mam prověřený...(4 verze fw jsem zkoušel)...ono to dělá to, že u verze 1.1.4 jak se zaplo Wi-Fi tak se iPhone celý restartoval porad dokola dokud jsem wifi nevypnul.....u fw 2.0.1 sice se už při zapnutém Wi-fi nerestartujte, ale většinou nenajde ani síť...pokud ji najde tak se do ni nepřipojí...nebo napíše že se připojí, ale není připojen...a jak dam podruhe hledat wifi siť tak už ji nenajde...

Jde to nějak opravit??? a kolik by to tak cca mohlo stát???

Díky za info

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od M29 »

Takže tu mám posledních 8 ks kompletních displejů pro iPhone, cena je bohuzel 2600 Kč. Jsou poslední, další nebudou, protože dodavatel neustále zvyšuje cenu a Kč k USD klesá. Takže, kdo chce, ať se rychle ozve zdejší potrubní poštou ;-)

Cekkys

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Cekkys »

Cau potrebuji pomoct spadl mi iphone na beton a mam praskly displej potreboval by asi vymenu a jeste nefunguje reproduktor na predni strane (tento reproduktor se pouziva pri hovoru )Nevite kde nebo jak bych ho mohl nechat opravit? Předem děkuji za pomoc

Chete

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Chete »

Dobrý, na kolik by vyšla oprava tohodle :D
http://photos04.allegro.pl/photos/orygi ... /438613455

pacholek

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od pacholek »

novy display kolem 3k (je to tu nekde na foru)
nebo odloupat to sklo a koupit jen to..ale to je prej hooodne piplacka ;)

Matěj.

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Matěj. »

Ahoj budu si kupovat iPhone první generace, který spadnul a už se neprobral. Kde se to dá výborně a levně spravit?

web.pavlik

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od web.pavlik »

na aukru jsem našeldisplej pro iphone tak kdo má zájem

Kód: Vybrat vše

http://www.aukro.cz/item444179631_apple_iphone_displej.html

MiBi-MacZone.CZ

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od MiBi-MacZone.CZ »

Redmanb píše:Zdravim,

chci se zeptat jde vyměnit Wi-fi na iPhonu?? Nebo je to na desce?? mám ho vadný a není to softwarově to už mam prověřený...(4 verze fw jsem zkoušel)...ono to dělá to, že u verze 1.1.4 jak se zaplo Wi-Fi tak se iPhone celý restartoval porad dokola dokud jsem wifi nevypnul.....u fw 2.0.1 sice se už při zapnutém Wi-fi nerestartujte, ale většinou nenajde ani síť...pokud ji najde tak se do ni nepřipojí...nebo napíše že se připojí, ale není připojen...a jak dam podruhe hledat wifi siť tak už ji nenajde...

Jde to nějak opravit??? a kolik by to tak cca mohlo stát???

Díky za info


vadny commboard , velka investice

MiBi-MacZone.CZ

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od MiBi-MacZone.CZ »

Matěj. píše:Ahoj budu si kupovat iPhone první generace, který spadnul a už se neprobral. Kde se to dá výborně a levně spravit?


levne a vyborne se opravit nic neda , bud levne nebo dobre

nitrotech

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od nitrotech »

Zdravim. Ma niekto kontakt na Dannyho prosim. Som v Prahe (do zajtra) a iPhonik mi nenabija ani mi ho nenajde v iTunes ... pravdepodobne kontakt na spodnom konektore... Potreboval by som info o oprave. Dik

poliop

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od poliop »

Nabízím opravu,odblokování, počeštění Apple Iphone 1generace, Např: výměna displeje , vyčištění výměna krytu a další věci, náhradní díl musíte mít nebo se dá objednat . cena dohodou. Telefon : 773 972 983

juro.com

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od juro.com »

prosim vas kto mi bude vedet pomoct co s iphonem s nefunkcnim touchem ? uz tu bol podobny problem a spravil som to iste ale stale nefunguje...konkretne ktoru vnutornu cast by som mal kupit ? dik moc

poliop

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od poliop »

Musíš vyměnit celý displej pravděpodobně odešel digitizer

Bedřich

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Bedřich »

Zdarec . Nevíte kde je v Brně servis iPhonů ? mám 2G a nejede mi reprák v iPodu a mikrofon ani telefoní repráček nejede .. ale spodní velký reprák 100% funguje protože vyvání .. :cry: v Mobilpohotovostí vím že v praze iPhonky opravujou ale v Brně nevím .. dík

Prygic

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Prygic »

cus mam dotaz prasknul mi predni kdyt jenom to sklo nebo co to ma bejt spadnul mi z 30 CM :?: a to nekecam fakt tak by mne zajimalo jeslti to mate nasklade nebo tak neco

Dfblbec

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Dfblbec »

Ahoj. Asi pred tyzdnom mi telefon padol z cca metrovej vysky na akademicku podlahu, a to celou plochou zadnej casti naraz...
Odvtedy trpi vypadkami mobilneho signalu. Napriklad cestou autom ma problem zachytit signal, pripadne ked som v pivnici ci hustej zelezobetonovej budove.

Ono to bude zniet sialene, ale
Yreg píše:Vidíš, ozaj skús s nim zatriasť (riadne). A tiež úpočúvaj, či nevydáva zvuk, či nie je niečo uvolnené.

Tak čí tak ti to moc nepomôže, choď do toho servisu. Tento problém by mal byť pre nich hračka.

tak ja som s nim zatriasol, ci tam nieco nehrka, a ono hrkalo. Tak som chvilu hrkal hrkal, dal telefon nabijat, odisiel, vratil sa, zahrkam, a ono to uz nehrka, a zda sa ze aj signal sa ustalil. Teda este som nepostrehol ze znicoho nic najprv 5 paliciek signalu zrazu 0-1.

Toto nieje navod :) to je len moj postreh. Triast s nim uz nebudem, a signal overim coskoro

EDIT: uz znovu hrkoce... Chcem sa opytat, prijmac signalu je nejaky kus niecoho, alebo je to sucast commboardu?

MiBi-MacZone.CZ

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od MiBi-MacZone.CZ »

prijmac je u prvni generaci na commboardu , z commboardu vedou dva anteni kabely do anteny / wifi a gsm . to co ti tam chrasti , muze by uzemneni anteny nebo nejakej ulomenej dil , popripade odpadly konekturek anteny nebo nejaky SMDecko . Bez HW opravy se to pravdepodobne nerozchodi

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Gekko gecko »

Prosím kdyby někdo rozpordával nefunkční iPhone3G (deska,displej atp...prostě nákl. opravy co se moc nevyplatí) dejte určitě vědět....sháním toto: viewtopic.php?f=85&t=10379
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

PATLEN
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: pát říj 17, 2008 8:49 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od PATLEN »

Ahoj.Děláte někdo opravy Iphonů v Liberci.Zatím to nepotřebuji vše šlape jak má,ale info se hodí.
Díky

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Beavers »

Zeptej se v paláci Dunaj v Mobil Plus.

Arkaz

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Arkaz »

Zdravim. Mam iphone 2G 8GB s rozbitim sklom pokazenym digitizerom a rozliatim LCD. Viem ze z ebay ma vinde vsetko toto v celku okolo 4000Sk. Lenze to je premna vela. Tak sa pytam. Mozem pouzit kombinaciu lcd(2G) sklo+touch (3G) ?

Pasuju rozmery? z iphone 3G konkretne sklo + digitizer na 2g?

Alebo co tak suciastky z ipod touch?

Dakujem

Soki65
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned led 13, 2008 9:10 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Soki65 »

Nie. Nielenze technologicky, ale ani rozmerovo nesedia.

Arkaz

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Arkaz »

a co mi teda zostava? kupit cely ten set za 4000 SK ? :cry:

Soki65
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned led 13, 2008 9:10 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Soki65 »

Naozaj ine riesenie neexistuje. Pred poldruha mesiacom sa dal kupit za 3000, ale odvtedy vyskocil $.

Odpovědět