Opravy iPhonů kontakt

Odpovědět
frenklino

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od frenklino »

Nemate nahodou pobocku alebo nieco v Kosiciach? (Slovensko)

Danny2
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: čtv led 31, 2008 5:53 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Danny2 »

to frenklino : Bohužel máme pobočku, která se zabívá iphony pouze v praze :(
iPhone 5s 64GB Gold iOS 7.1.1
MacBook 13,3" with Retina
iPad 3 Black WiFi +3G 32GB
>>> http://www.servis-jinak.cz <<<

sasaj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: pát lis 09, 2007 7:54 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od sasaj »

hoj mladezi mam problem.... mam hodne tabaku v reproduktorech...+ v Jacku 3.5 kam davam sluchatka mam tam fakt ranec tabaku v repraakch proste je to ucpany ale jako ze tvrde.... zkousel jsem jit cestou domu na "Andel" do shopu jmenem iStyle rikam dobrej mam problem s reprakama mam je spinave.. a oni ze asi nejlepsi je stlaceny vzduch ale nejsou si jisti jestli se stim telefonem neco nestane pac ten tabak mam i tam kam zapojuju cabel USB... ale v iStylu bych moc neveril spis nez ja jich se ptali oni me jak s iPhonem (sem jim musel vysvetlovat odblok xD ) takze spis se spolehnu na vas dva cim byste asi nejlepe vycistily ty repraky od tabaku pac mi to nehraju vubec nahlas jedinej napad je ten stlacenej vzduch...

ilijusin

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od ilijusin »

ot

koupit si novy tel a prestat hulit :D



sorry nemoh sem si odpustit.... :)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Julek »

ot 2 používej jinou kapsu :)

jinak já bych iPhone rozebral a opatrně vyčistil ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: iPhone LCD

Příspěvek od M29 »

Pro zájemce:

Příští týden odjíždím na 14denní dovolenou, ale po návratu budu mít několik displejů pro iPhone. Cena 2000 kč cash, kdo má zájem o daňový doklad, je to možné (+19%DPH). Zájemci mohou napsat soukr. zprávu a displej si blokovat.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Julek »

stejně s tebou počítám že se ukážeš na srazu.. myslíš že by bylo možné předvést třeba po domluvě s někým výměnu displeje přímo na srazu ? Mě osobně by to moc zajímalo ...



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

ondratej

Re: iPhone LCD

Příspěvek od ondratej »

Ahoj,
koukám na youtube na video s výměnou displeje a koukám i na popisy instalace ... všude píšou, že je "difficult".
Jaké jsou tvoje zkušenosti?
O.

M29 píše:Pro zájemce:

Příští týden odjíždím na 14denní dovolenou, ale po návratu budu mít několik displejů pro iPhone. Cena 2000 kč cash, kdo má zájem o daňový doklad, je to možné (+19%DPH). Zájemci mohou napsat soukr. zprávu a displej si blokovat.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Julek »

tvůj poslední příspěvek smazán podívej se jak postovat příspěvky na fóru ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

vincent
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 22, 2008 11:57 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od vincent »

Zdravím všechny, protože jsem trubka, tak mi iphone upadl a mám tam neoblíbeného pavouka na sklíčku, dotykač funguje ve všech částech, všechny funkce jdou. Jak čtu nejsem první. V Nádražní jsem byl, problém je, že teď nikdo nemá lcd screen navíc. Zkusím risknout na ebay - a otázka - jmenuje se ten díl "Original Outer Screen Glass Section For Apple iPhone" abych nekoupil něco jiného ? Jinak uvítám jakékoliv ověřené možnosti jak a kde to sehnat, např. i aukčního obchodníka, který je pro vás důvěryhodný. Myslím že je zbtečné za cca 4000 to kupovat na MacZone sklo i s dotykáčem. Díky.
iPhone 2G, Quickpwn, fw 2.1.

WerakuluS

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od WerakuluS »

Čaute lidičky.. Potřeboval bych poradit. A proto se obracím na Vás. Mam Iphone 16GB a mám prolém s baterii. Telefon me vydrží n abitej max 6 hodin a to i když na něm skoro nic nedělám. Baterka je asi a jednoduše v há.. Proto bych potřeboval radu jakou baterii do telefonu koupit máte s nějakou zkušenosti? Prosím o radu děkuji

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Julek »

podívej se na iphone.cz na poslední článek = nejnovější ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

WerakuluS

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od WerakuluS »

Zapomel sem dodat, ze baterka je menena cca 3 tydny. V servisu ujistovali, ze je to normal, ze se abterka musi ustalit ci co , ale prd :( mjuze to byt telefon? nebo myslite ze se muzu obratit na firmu sreklamaci?

7luke.com

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od 7luke.com »

sasaj píše:pac mi to nehraju vubec nahlas jedinej napad je ten stlacenej vzduch...



sundej černý kryt antény viz návod na youtube, pak dej do pryč dvě ochranné folie za otvory repro / mic, propíchej díry a vrať fólie

(nebo propíchej i s fólií, zlepší se hlasitost a kvalita ringtone)
(nebo tam fólii nevracej, , zlepší se hlasitost a kvalita ringtone)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Julek »

pokračujte v diskuzi zde :

viewtopic.php?f=3&t=4138

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

LCD pro iPhone

Příspěvek od M29 »

Tak a uz jsem doma a displeje pro iPhony jsou z celnice doma, jen mi napalili poplatky a dodavatel zvedl cenu kvuli propadu USD, takze budou za 2400 Kc :-(

Osobni odber v Praze mozny. Ohledne provedeni opravy se obratte na Danny2. ;-)

mcmichal

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od mcmichal »

Jak to vypadá s Brněnskou pobočkou, kdy tak budete přijímat iTěžítka?

Soki65
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned led 13, 2008 9:10 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Soki65 »

to vincent
davaj pozor aby ti neposlali sklo na hiphone. je identicke s iphonom len pri tlacitku je vysie zaciernene. mne sa to stalo. Tak sa mi zda ze su vyrobene z plastu a nie zo skla. este som sa nestretol s niekym kto by to uspesne vymenil.
ale asi som zle hladal :) budem rad ked sa niekto "odbornejsi" vyjadri k vymene skla.
PICT3155a.jpg

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od M29 »

No, kdyby si někdo chtěl měnit "jen" sklo, mám tu jeden vadný displej s neporušeným sklem. Displej má nějaké vlnění obrazu, ale jinak funguje a sklo je celé. Za 500 Kč to nějakému kutilovi, co se nebojí nechám.

Soki65
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned led 13, 2008 9:10 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Soki65 »

Problem pri vymene rozbiteho skla je ten, ze aj ked sa podari odstranit stare sklo ktore je s digitizerom spojene nejakym specialnym glejom ma zapach po kaucuku (gume) treba ho z digitizera odstranit a nahradit novym. A v tejto faze prace nastava najvacsi problem, odstranit stary glej. je to mozne Metylenchloridom alebo acetonom (neoverene). A teraz nahrada gleja. Nasiel som na Ebay toto tak som to objednal, uvidim ci je to dobra cesta ktorou sa treba uberat. Inac cena noveho komplet Lcd je velmi vysoka a ked si pripocitate +1200sk za novy zadny kryt ktory sa vam podari pri rozoberani chtiac-nechtiac poskodit tak stale nechapem ako mozu na ebay predavat brooken iphone za $250 (pod tazko zozeniete) ked to scitam tak funglovka "Never Opened" ma vyjde lacnejsie. Asi treba pockat a nenahlit sa s kupovanim Lcd, na novu verziu iphone potom mozno klesnu aj ceny.

Vanilla

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Vanilla »

Ahoj. mám iphone, ale nefunguje "svitivost" kontrastu displaye.
Ve tme je videt vse ok, ale jak je hodně světla na display, tak se svitivost ztrací a tím čitelnost.. Je to možné opravit? počítám s tím, že bude potřeba vyměnit celý display..

Druhá otazka je zda už je displey k mání ? :)

ondratej

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od ondratej »

Jen pro pořádek .. nemáš náhodou v Settings->Brightness nastavenou Auto-Brightness on ON? :wink:


smazana citace, precti si FAQ jak psat prispevky! ilijusin

Vanilla

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Vanilla »

Abych to upřesnil mám toho iphone zamluveného. Cena je 2500,- Takže si myslím, že předchozí majitel to prověřil.

Mám strach aby ten iphone nedostal ranu o zem nebo neco podobneho.. Taky se nabizi otazka zda to ma smysl kupovat?

t.kelly

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od t.kelly »

Danny2 ta tvoje opravna vypada jak mobil pohotovost na andělu:-) JE to možný?? Já jen že tam odsud mám svého iphonka a dělá tam brácha....

jete

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od jete »

da se vymenit mikrofonek? zkousel to nekdo?

dezz

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od dezz »

zdravim.
mam mensi problem:) som zo slovenska. a potreboval by som sklo dotykove na moj iphone:) vedel by mi niekto poradit? som z bratislavy takze mensi problem prist:) ak by mal niekto nejake informacie bol by som velmi vdacny.. mozete napisat na mail dezz@centrum.sk
ak by mi niekto pomohol bolo by super. moc sa v tom nevyznam:) dikes

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od S474N »

Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

demian79

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od demian79 »

Ahoj, vytopil jsem si iPhone (totálně), je někdo taková lama jako já? Nejsmutnější je, že mi po vysušení ještě tři týdny fungoval, ale včera večer umřel a už nejde zapnout ;( . Nevíte kolik by mohla stát taková oprava nebo je to na nový iPhone? Má s tím někdo zkušenost?

lukas26
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 353
Registrován: úte črc 01, 2008 4:26 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od lukas26 »

nejspíš zoxidovala základní deska nebo kdo ví co, takže oprava by byla asi dost mastná...

ELEMENT

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od ELEMENT »

Ahojte, chtěl bych se zeptat.. včera mi muj iPhonek spadl a naštěstí display v pohodě ale je pěkně odřený... resp. hlavně ta spodní černá část a trochu i ta vrchní s jablíčkem... chtěl bych se zeptat Dannyho jestl u vás na andělu provádíte i výměnu těchto dvou částí a popřípadě za kolik.. Ono jsem fakt rád že předek je ok, žít by se s tím dalo...měl jsem docela štěstí, bylo to tak z metru na beton, ale je to můj mazlík tak bych ho chtěl mít pořád ve stavu jako novém :) Díky za odpověď

MiBi-MacZone.CZ

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od MiBi-MacZone.CZ »

vincent píše:...... jmenuje se ten díl "Original Outer Screen Glass Section For Apple iPhone" abych nekoupil něco jiného ? Jinak uvítám jakékoliv ověřené možnosti jak a kde to sehnat, např. i aukčního obchodníka, který je pro vás důvěryhodný. Myslím že je zbtečné za cca 4000 to kupovat na MacZone sklo i s dotykáčem. Díky.


Vymena pouze kryciho skla je extremne slozita a casove narocna operace , kde vysledek neodpovida namaze a stravenemu casu , navic, jednim pohybem si muzete znicit / znehybnit touch vrstvu pripadne prolomit LCD . Zkouseli jsme to natrenovat na nekolika rozbitych displejich a uspech je pod 10% . Vzhledem k masivnimu a pevnemu prilepeni skla k LCD je to opravdu velmi, velmi slozita operace. Musi se jednoduse velmi opartne, neustale rozpoustedlem nahlodavat lepidlo a kouek po kousku odstranovat stare sklo , vyhodou je, pokud je sklo uz rozpraskane na mensi kousky. Vzhledem k tomu, ze vysledek se neda VUBEC zarucit , jako opravu to nenabizime - co by jste usetrili na ND, zaplatite na stravenem case. Novy displej je obvykle jistota .

MiBi-MacZone.CZ

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od MiBi-MacZone.CZ »

jete píše:da se vymenit mikrofonek? zkousel to nekdo?



Ano , jde to . Zalezi na dostupnosti ND . Nejcasteji je vadne horni sluchatko , nasledovane spodnim reprakem - speakerem . Mikrofonek za zalitej v umely hmote , takze nebyva vadny on, ale spise je utrzen od dock kabelu .

VonV3

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od VonV3 »

Ahoj, mam tady problem z iphone... rozhodne to neni softwarový problem... kdyz ho vytahnu z nabijecky zacne blikat... vypinat se a zapinat... :( vubec nevim co stim... sem tam zacne blbnout display... jinak se prebarvovat...

borosek

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od borosek »

Zdarec,
mam problem s iphonkem 16GB kdyz do nej vrazim simku tak ma jen polovicni signal a ten jeste vypadava do NO SERVICE :(( nevite nekdo co s tim ???

Yreg

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Yreg »

Skus vyčisťiť simku a vyliezť na kopec. Ak nepomôže choď asi k dannymu.

Soki65
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned led 13, 2008 9:10 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Soki65 »

To borosek: dve otazky 1 ci ti to ist robi aj WIFI, 2 ci mas ten phone od novoty.
S najvacsou pravdepodobnostou bude poskodena antena, alebo kabliky ktore k nej vedu, ale moze byt aj ukostrenie s obalom. Stava sa to vtedy ked uz bol iphone otvoreny, preto sa pytam ci ho mas od novoty.

Yreg

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Yreg »

Vidíš, ozaj skús s nim zatriasť (riadne). A tiež úpočúvaj, či nevydáva zvuk, či nie je niečo uvolnené.

Tak čí tak ti to moc nepomôže, choď do toho servisu. Tento problém by mal byť pre nich hračka.

borosek

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od borosek »

Nene Wifi to nedela prave ze jen telefoni cast.signalem to neni mam vedle nehj polozeny dalsi iphon a ten ma plny signal :( Iphonek mam z druhe ruky (mesic stary),ale nevypada ze by byl otevreny,nema na sobe zadne skrabance ani stopy rozebirani.to s tim tresenim odpoledne zkusim

Soki65
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned led 13, 2008 9:10 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Soki65 »

triast mozes kolko chces, to bola len asi vtipna poznamka predosleho diskutera srandistu. Vymenu krytu zistis podla IMEI musi sa zhodovat na krabici a kryte Iphone. To ze je mesiac stary pisu vsetci predajci. Este aj v decembri to budu pisat. Sam to asi nezvladnes obrat sa na servis je to hardware chyba.

Yreg

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Yreg »

Myslel som to vážne. Samozrejme to tým neopraví, ale buď možno začuje niečo zvnútra, alebo uvidí počas trasenia nejaké zmeny na signály. Potom si už može byť istý, že je len vnútri niečo uvolnené. Ono je ale aj tak jedno zisťovať, čo to je. Ako som hneď odpovedal, treba ísť do servisu.

Odpovědět