Opravy iPhonů kontakt

Odpovědět
Paja.luksiK

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Paja.luksiK »

Zdravim Pánové,mám možnost koupit IPhone 3G 16GB za pěknej peníz,ale má defekt,rozbitý přední sklíčko a to ocela fest. :cry: Tak jsem se chtěl zeptat zda bude stačit koupit nový krycí LCD sklo,který se dá sehnat na http://www.maczone.cz za 690kč.A ještě bych se rád zeptal kde sehnat někoho schopnýho na výměnu.Díky za odpovědi. :wink:

H0NZ1K
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od H0NZ1K »

pokud neni poskozeny dotyk displej, tak staci vymenit pouze sklicko...
nekdo schopnej se urcite najde, ale udelaj ti to asi v kazdym servisu s iPhonama...

:arrow: kdyby sis na to troufnul sam
:arrow: iphone replacement glass

edit: ses tu novej, prosimte tady na foru plati pravidlo ze kdyz chces jeste neco doplnit tak das volbu upravit, napises edit a zase pises... nesmi bejt 2 posty od stejnyho uzivatele za sebou ;)

moderatori ti to jinak budou mazat...

Paja.luksiK

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Paja.luksiK »

Displej je v pohodě,měl sem ho v ruce a hrál sem si s ním,díky to jsem potřeboval věděť :D

Maca

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Maca »

Zdravim spadl mi iphone na zem. Displej prezil ale nedela nic jinyho nez sviti bíle. Restore se mi podarilo bez problemu ale nic se nezmenilo. Nemate nekdo tuseni co by s tim mohlo byt?

H0NZ1K
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: čtv lis 06, 2008 7:45 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od H0NZ1K »

zajdi do opravny :D
jako takhle ti asi nikdo nepomuze...
kdyz spadl tak se tam mozna neco potentovalo ze zakladu iPhonu...

jofos
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: pon úno 02, 2009 11:46 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od jofos »

Prave sa mi (na prvy krat) podarila vymena flexu so svetelenym a proximity senzorom, keby niekto chcel poradit nech napise..
iP X
MBP 13" M1, MBP 13" 2010 + 2011 / TC 1TB / aTV4

Matty22

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Matty22 »

Zdravím,
mám iPod Touch, spadnul mi na zem a prasklo mi sklíčko. Dotykový displej je úplně v pohodě a reaguje i na dotek v místě praskliny. Je pouze prasknutý. Dáte mi někdo radu? Případně kde a za kolik se to dá opravit?

Badylii

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Badylii »

Chci poděkovat M29 za super obchod s displejem na 2G kupoval jsem ho od něj za 2800kč,musím říct max spokojenost,ještě jednou díky !!!!!!!!!!

couplu
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 545
Registrován: ned čer 29, 2008 6:24 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od couplu »

Zdravím...
Mám probém s Wi-Fi přijímačem... z ničeho nic přestal fungovat, ale nestalo se tak po žádném pádu... iPhone nenajde žádné Wi-Fi, i když jsou 100% v dosahu - viz. např Wi-Fi v O2, T-mobile či Vodafone prodejně.
Proto se ptám kolik by cca stála oprava, děkuji moc s pozdravem Lukáš
iPhone 4S 16GB
iPod Shuffle 1 512MB
iPod Nano 6 8GB -> iWatch
MacBook Air 11,6" 64GB, model 2010

MiBi-MacZone.CZ

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od MiBi-MacZone.CZ »

2 Couplu

to je bud software nebo v horsim pripade baseband ... oboji je opravitelne , baseband bohuzel za dost penez

Sortik

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Sortik »

Je mozna oprava rozbiteho predniho skla u iPhonu 2G kdy funkcnost dotykoveho displaye je plna? Nemohu nikde najit presnou odpoved tak se pro jistotu ptam :? Predem dik za odpoved :)
Obrázek

Yreg

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Yreg »

Ježiši, "nemôžem nikde nájsť odpoveď". PMG, aspoň túto stranu si prečítaj.

Sortik

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Sortik »

Rekl jsem presnou ... dotaz tady na tehle strance je o 3G a nevim jeslti to plati i pro 2G :wink: :cry: :?

couplu
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 545
Registrován: ned čer 29, 2008 6:24 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od couplu »

To: MiBi-MacZone.CZ

Hm hm, tak ti si mě moc nepotěšil...
Ale bohůžel mi asi nic jinýho nezbude......
Doufal jsem, že se iPhone "probere" a bude fungovat, protože po tom co jsem si zaplatil O2 internet v mobilu mi párkrát Wi-Fi doma našel, připojil se a chvílu jel, ale opravdu jen chvílu (v řádu minut) a pak už zase stará známá písnička, iphone jen jakoby hledá a hledá a nebo prostě nenachází... Příjde mi to jak kdyby tam prostě byl nějakej kontakt blbej nebo tak něco, je to zvláštní...
iPhone 4S 16GB
iPod Shuffle 1 512MB
iPod Nano 6 8GB -> iWatch
MacBook Air 11,6" 64GB, model 2010

Yreg

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Yreg »

Prepáč sortík, možno som bol ukvapený. Každopádne to platí. Myslím si dokonca, že by tam malo pasovať aj to isté sklo (ako sa tak dívam na 2G a 3G ktoré práve predo mňou ležia, ale radšej skús kúpiť pre 2G, alebo si to overiť v servise. Každopádne vymeniť sa to dá a ak si zručný zvládneš to aj doma. Náhradných dielov je kopec maczone alebo na ebay.

btw: nechýbajú ti tam aj volume tlačítka?

Sortik

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Sortik »

Zrucny celkem jsem, ale jsem student a nemuzu si dovolit malou chybickou odpravit cely telefon :wink: proto hledam nejaky servis v Praze kde mi to nejaky sikovny technik vymeni :)

Bornnover

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Bornnover »

Zdravím,
zajímalo by mně jestli není v okolí Hradce Králové někdo, kdo by se v opravování iPhonů vyznal. Chtěl bych koupit jeden poškozený z ebaye. Nevíte kolik by mohla být cena za následující opravu:
- výměna sklíčka LCD displeje
- výměna krytu (nejspíš jen zepředu, nevím)

Díky.

Tady je foto z ebaye co ten člověk prodává:

Obrázek

peppy
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: pon srp 11, 2008 1:10 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od peppy »

Ahoj všichni,

potřeboval bych poradit, nedávno jsem si měnil sklo u iphonu a nevím od kdy, ale při telefonování mi nezhasíná displej, takže si tam uchem vždycky něco nacvakám :) Při hraní her senzory fungují, jak mají, tak kdyby měl někdo nějaký tip.....díky moc.

MiBi-MacZone.CZ

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od MiBi-MacZone.CZ »

Yreg píše:Prepáč sortík, možno som bol ukvapený. Každopádne to platí. Myslím si dokonca, že by tam malo pasovať aj to isté sklo (ako sa tak dívam na 2G a 3G ktoré práve predo mňou ležia, ale radšej skús kúpiť pre 2G, alebo si to overiť v servise. Každopádne vymeniť sa to dá a ak si zručný zvládneš to aj doma. Náhradných dielov je kopec maczone alebo na ebay.

btw: nechýbajú ti tam aj volume tlačítka?



Skla iPhone a iPhone 3G se liší

Tvůj další příspěvek jsem smazal, protože porušuješ pravidla fóra (viz odkaz), konkrétně o editaci příspěvků. Nauč se to a nebudeš mít problémy. Beavers.
viewtopic.php?f=112&t=10929

stZ
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 297
Registrován: stř úno 06, 2008 12:25 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od stZ »

Proboha jen to nekupujte na maczone.... treba na ebay to u spousty prodejcu vse sezenete za 20% jejich ceny vcetne posty. Ja chapu, ze kazdej chce vydelat.....nicmene jejich cenova uroven je nehorazna.
12 Max

zuNNy

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od zuNNy »

Je možné že za tuto cenu(44liber) už se dá sehnat (ne-fejk) LCD Display + Touch Screen Digitizer?
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? ... 0341673552
Obrázek

Linky nedavame do code! Uz by si to mal vediet. Pozri si pravidla fora. Paly viewtopic.php?f=112&t=10929

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od pajcer »

viete tu niekto vymenit rozbite sklicko na 2G - pripadne vymenit cely display ???

Akosi je tu o tom clee dlhe vlakno ale na Slovensku neviem najs ziadny kontakt na servis (mozno som slepyyy :idea: ) ?
Ak je tu niekto schopny to oprabvit, tak kolko by to cele stalo?
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

jofos
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: pon úno 02, 2009 11:46 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od jofos »

zuNNy: mozem potvrdit ze to fici...
iP X
MBP 13" M1, MBP 13" 2010 + 2011 / TC 1TB / aTV4

dynamo37

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od dynamo37 »

Zdravím, podařilo se mi namočit iPhone 3G a odešel mi display, home button a reproduktor. Chci se zeptat, zda mi někdo doporučí nějaký servis v Brně.
Díky

h4wk3y
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 821
Registrován: sob bře 28, 2009 8:44 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od h4wk3y »

na servisy tady mas cele nekolikastrankove vlakno.. staci pouzit jen tlacitko HLEDAT...
Posilene dlouhe dobe zpet u iPhonu - iP5 16GB White, odblok s R-SIM 8+
Macbook Pro 13'' 2.26 GHz

smart48

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od smart48 »

Cau, nevim presne co mam s iPhonem, ale nejspis se mi dostal do recovery modu zrovna v den kdy se mi asi rozbilo home tlacitko.(http://www.iphone.cables.cz/viewtopic.php?f=85&t=16939) Je mozne ze to je pouze o software problem, takze bych nechtel zbytecne platit za nove tlacitko. Kolik by tedy stala pripadna diagnostika?

Jelen50
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Jelen50 »

cau mam takovy maly problem trochu me vycniva ten suplik na SIM kartu myslite ze kdyz koupim novy tak to bude v pohode?

MiBi-MacZone.CZ

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od MiBi-MacZone.CZ »

ptejte se , proc vycniva ? ze by ho u apple udelali delsi ? Nebo je spise problem uvnitr ...

Jelen50
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Jelen50 »

tak jsem zkusil jiny suplik a furt to vycniva myslite ze to de reklamovat?iphone jsem koupil u t-mobile.

Martyn
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 986
Registrován: pon lis 24, 2008 2:21 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Martyn »

A nezapadlo ti něco na dno? :D přece není možný, že ti do toho nepasuje šuplík..
MacBook Pro (2008)

Jelen50
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Jelen50 »

ne nic me tam nezapadlo :) ale vystupuje to malo akorat me to docela vadi protoze to de citit na hmat a videt je to taky.

Kobrovnik

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Kobrovnik »

Dobrý den.
Vlastním iPhone 2G, ale bohužel se stala nehoda. Prasklo mi totiž sklíčko a poškodila se dotyková vrstva, ale samotnej display je oka. Tak bych se Vás chtěl poptat, zda někdo neví o nějakém řešení.

Psal jsem už na různé opravy, jenže tam všude mi řekli, že se to dá koupit jen s novým LCD displayem, ale příjde mi to zbytečné. takže prosím o radu.

Díky moc.

Kaunaz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: pát bře 07, 2008 3:49 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Kaunaz »

Kobrovnik
Jinak nez vymenou komplet LCD to nejde.
U 2G je totiz LCD, dotykova vrstva a sklicko slepene do jednoho kusu.
Jsem na tom stejne :( Nez davat ale skoro 4 000,- za opravu, tak si radsi poridim novy iPhone.

vazny_hrac

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od vazny_hrac »

Dobry den.
Chcem sa opytat ci by mi niekdo vedel povedat kolko by asi stala oprava iPhone 3G ked som ho uz kupil pouzivany. Vobec mi na nom nejdu zvuky a ked ho restartujem tak idu a asi po stvrt hodine zas nejdu...momentalne nejdu vobec :( dokazal by mi niekdo poradit? A este ked snim zatrasem tak dost hrka :D. A ked pripojim sluchadka tak stale ziadne zvuky nic...

Deyf
Host
Host
Příspěvky: 8
Registrován: ned čer 28, 2009 10:22 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Deyf »

Zdravím prosím vás iPhone mi spadnul do umyvadla plného vody a ihned co jsem ho vyndal svitilo jablko pak svitil cely bile a pak se vypnul a nejde zapnout a pri pripojeni k pc to haze ze zarizeni nebylo rozpoznano, vysusil sem ho kde to slo ale bohuzel nevim jak rozdelat kryt a ted je cely jakysi horky :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: prosím vás je možné že se mi na to v brně někdo koukne??

díky moc :cry:

Tvůj příspěvek jsem tu našel již podruhé, pokaždé v jiném topicu. Dodo tě nasměroval na určitý odkaz a tam jsi měl pokračovat. Porušil jsi pravidlo a založil nový topic, teď vlezeš sem do tohoto tématu a řešíš to zde. Jsem zvědav, kolikrát ještě tvůj příspěvek objevím. Nejsi první, kdo vykoupal telefon. Zlí jazykové tvrdí, že pokud se okamžitě nerozebere a nevysuší, je telefon na odpis. Voda v něm zoxiduje elektroniku a přístroj pak už nemůže fungovat. Pomalu se raději smiřuj s touto alternativou. Beavers.

LoFi
Host
Host
Příspěvky: 110
Registrován: pát led 30, 2009 7:12 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od LoFi »

Danny myslíš že by u tebe v servisu šel vyřešit tento problém?
viewtopic.php?f=27&t=18373&p=164743#p164743
iPhone 4S 32Gb Sw :6.1 JB

MiBi-MacZone.CZ

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od MiBi-MacZone.CZ »

Fotka vnitrku utopence - pokud telefon jen vysusite , za tyden to bude vypadate takto :

Obrázek

marseli
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 721
Registrován: ned črc 20, 2008 5:22 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od marseli »

Sezente si isopropylalkohol a po utopeni v nem proplachnete desku a mate po korozi.

JohnXTC
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: čtv zář 11, 2008 1:13 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od JohnXTC »

Děkuji všem za pomoc
Naposledy upravil(a) JohnXTC dne stř dub 06, 2011 11:51 am, celkem upraveno 1 x.

honza ips

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od honza ips »

taky dělám servis, tak kdyby ste někdo chtěl tak se mi ozvěte na mejla H.Jasa@seznam.cz :mrgreen: sem Č.Budějovic.

Odpovědět