Opravy iPhonů kontakt

Odpovědět
RoZZa

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od RoZZa »

Tak už to mám 4tou hodinu na nabíječce a nic se neděje :(

jackb
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 172
Registrován: úte čer 30, 2009 2:40 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od jackb »

potreboval by som vymenit poskarabane sklo a mozno aj zadny kryt. kde v Nitre, alebo jej okoli je to mozne? a kolko ma to bude stat?
MacBook Pro late 2010
iPhone SE 128GB

barto

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od barto »

Zdravíčko..
Mám problém se svým iphone 3G. Dokáže najít Wifi sítě, ale nedokaže se k nim připojit. Pomůže třeba výměna Wifi modulu?

Dík za odpověď

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Tony1 »

barto po najíti wifi sítě jsi k připojení na ni ťapnul prstem? platí i u free připojení! Řešil jsi nastavení routeru?
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

barto

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od barto »

Skoušel jsem to na různých wifi, jak free, tak i zaheslované. ťapnul jsem prstem a pak mi vyskočilo "connection timeout". nastavení routeru jsem neřešil.

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od schmiedy »

Ahoj, pritelkyne ma iphone 3g, ale zacalo ji blbnout vibracni tlacitko. Kdyz prepne prepinac mute na ,,tichy rezim" tak ji ,pokud se dotkne displeje kolem tlacitka, samo vibruje. Chtel jsem se optat, jestli je toto mozne nejak vymenit, jestli je to tezke? Musim menit tlacitko? nebo i nejaky strojek na vybrace, dekuji jestli stim mate zkusenosti.. :) dikys kluciii:)
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

dufoq3
Host
Host
Příspěvky: 90
Registrován: pon lis 29, 2010 11:31 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od dufoq3 »

zdars... mam problem s IP4 ---> proste vobec nechce nabehnut.
Zaujimave je, ze ked volam na tel. c. co je v nom, tak mi to normalne zvoni, ale IP nevyda ziadny zvuk (ani sa nezapne display) - proste ako keby bol vypnuty.

Viete mi s tym niekto pls pomoct?

vdaka
iPhone 6s 64GB black
iPad Air 16GB black

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od schmiedy »

Mozna odesel displej, dej to na reklamaci. to vypada na hw chybu, zkousel jsi restore? tady se ale oprava neresi, taky jsou kontakty, na orpavy.
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

dufoq3
Host
Host
Příspěvky: 90
Registrován: pon lis 29, 2010 11:31 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od dufoq3 »

vdaka za radu, ale nechpem ako proste po niekolkych hodinach sam od seba nabehol a vsetko je ok :)
iPhone 6s 64GB black
iPad Air 16GB black

JC_Gucci

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od JC_Gucci »

Ahoj, rupnul mi displej na Iphonu. Chtel bych se zeptat na firmu macwell a jaky s ni mate zkusenosti, pripadne nejakou jinou, levnejsi ci lepsi. Zaroven by me zajimaly vase zkusenosti s opravou doma, jestli je opravdu tak tezke telefon rozlousknout, ze se do toho radsi nemam poustet, nebo naopak usetrit 500 Kc a udelat si to sam.

EDIT: koukam na aukro a tam se to sklo da sehnat za 339 Kc. Sli byste do toho? Zaroven se nabizi varianta koupit to sklo levne a v servisu zaplatit jen to namontovani.
http://aukro.cz/item1417310881_iphone_3g_digitizer_sklo_jako_original_skladem.html

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Tony1 »

S tímto prodejcem mám dobré zkušenosti jde sice o zboží z Číny, tak ale co není z Číny. Navíc budeš mít k tomu účtenku, tak že v případě problému reklamace. Co se týká vlastní výměny tak jediné co poradím a co jsem tady radil už několikrát, záleží na vlastní zručnosti no a pokud se do toho pustíš, tak pořádně nastudovat několik návodů a s rozvahou :-).
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Lenicka1313
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: ned led 16, 2011 9:33 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Lenicka1313 »

No ráda bych ti doporučila nějaký seznam řemeslníků, můžeš si tam totiž vyplnit všechno podle svých představ, takže např. místo, odkud by měl být, si můžeš určit s naprostou přesností. Já osobně používám tento: http://www.seznamremeslniku.cz/ Věřím, že ti má rada pomohla, když tak dej vědět;)

Honzajs
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: ned pro 20, 2009 9:53 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Honzajs »

Nemáte někdo zkušenosti s výměnou baterie v Iphonu v Ostravě?U koho,cena,atd.

trilli

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od trilli »

ahoj, vlastnim iPhone 3G. V místě kde je pokrytí EDGE mi lze volat, a funguje jak má. Na vesnici, tam kde je obyc. pokrytí GSM si neodeslu ani SM. Když chci volat hlásí to volání selhalo. Přitom signál se zdá být dobrej. Carky na signálu sou vzdy a je jich tam dost. Byl by mě někdo schopen poradit? popřípadně, nějakej servis v okolí Usti nad Orlici? nebo Lanskroun ?

kamenek10

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od kamenek10 »

na iphone 3G som si menil sklicko,vsetko po vymene fungovalo az som ho rozobral kvoli prachu.
potom sa po zapnuti nezapol display.
skusal som restart,dfu a nasledne cisty firmware.komunikacia s iTunes uplne v pohode aj nabijanie a zvuky.relativne ide ale bez displaya je na nic.
kupil som novy digitizer aj s novym lcd ale nic.
je tu nejaky odbornik zo zapadneho slovenska alebo moravy hodonin breclav.
diky !

Kašpy

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Kašpy »

sháním někoho kdo mi levně vymění lexkabel s senzorem a sluchátkem...v servisu po mě chcou 900kč, přitom součastka stojí 199kč :) pište SZ nebo rovnou sem

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Dave »

Scháním někoho kdo by uměl vyměnit přední sklo na iPhone 2G (jen sklo, display+touch je v pořádku). prosím o PM :)
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Gekko gecko »

Servisy 2Gčka nedělají?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Hnykda

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Hnykda »

Myslím že dělají, ale určitě se to nevyplatí :D . Myslím že digitizér se sklem a touch vrstvou vyšel na 3k :D

Davidkko

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Davidkko »

Ahoj,
chtěl bych se zeptat pokud někdo neví kde je Iphone servis v Ostravě , mám problém ze strátou signálu a chtěl bych si to nechat opravit.
děkuji

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Gekko gecko »

Hnykda píše:Myslím že dělají, ale určitě se to nevyplatí :D . Myslím že digitizér se sklem a touch vrstvou vyšel na 3k :D

Do 2Gčka bychto vrazuil moc rád...kdybych takový měl,ten je nejlepší ze všech hafounů!!!
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Kašpy

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Kašpy »

Silně nedoporučuji servis u MacZone.cz !!! nejenom že oprava trvala 14dni, cena byla přemrštěná, navíc způsobili kosmetické vady na telefonu!!!!

7luke.com

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od 7luke.com »

Mně se dostal na opravu jeden strašně vevnitř strašně dolátaný, polátaný a špatně složený iPhone 3G, kde byla uvnitř právě plomba MacZone. Ale tím nechci tvrdit, že by byl MacZone špatný servis. Třeba to byla jen shoda okolností a více opravářů. P.S.: už to zase všechno šlape jako nové :)

Případně nabízím opravu v okolí Rožnova pod Radhoštěm, Valašského Meziříčí.

Danny2
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: čtv led 31, 2008 5:53 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Danny2 »

Zdravím všechny od dob kdy se servis rozbíhal uplynulo již hodně pátků ;) Jsem stále zde jen se tu neukazuji tak často pokud by někdo měl zájem o nějaké opravy kontaktujte mě na email vseodapplu@gmail.com v podstatě dělám servis na skoro všechny produkty od applu. ;)
iPhone 5s 64GB Gold iOS 7.1.1
MacBook 13,3" with Retina
iPad 3 Black WiFi +3G 32GB
>>> http://www.servis-jinak.cz <<<

patex

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od patex »

Tak uz som zufaly.. spadol som a ifona 3G 16GB som mal v zadnom vacku .. nic nebolo prasknute zlomene len teda na displeji nebolo vidiet nic len take pasiky cierne.
Telefon reaguje aj na pc tichy rezim vibruje ..synchornizacia s itunes tiez po pripojeni na pc aj zvuk pripojenia proste vsetko ide ok dokonca ked tie pasiky boli na nom tak som ho po pamäti aj vypol.. zohnal som komplet predny SET sklo s foliou displej digitizer home button senzory za 40 ? setko som napojil a nic proste displej ako keby ani pripojeny nebol nereaguje na nic .. predtym som kupil displej tiez ale osm ho poslal nazad reku nefunguje .. ale zistujem ze daco ine mu je a neviem co ked doska funguje a displej nesvieti ,nereaguje ..ked pripojim stary displej na nom tie pasiky vidno sice podsvitenie uz nejde ani dotyk asi som to pokazil rozoberanim .. poradte co moze byt este chyba uz som s toho zufaly .
a nejde ani power button + home button...

Danny2
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: čtv led 31, 2008 5:53 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Danny2 »

Ahoj pokud by se ti chtelo muzes mi to poslat podivam se na to ;)
iPhone 5s 64GB Gold iOS 7.1.1
MacBook 13,3" with Retina
iPad 3 Black WiFi +3G 32GB
>>> http://www.servis-jinak.cz <<<

patex

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od patex »

no dostal som sa dalej displej setko nabehol nakoniec som ten hard reset spravil len teraz po zlozeni mi nejdu senzory a sluchadko neivem pokade mam strcit ten konektro 3 ci po ten biely pasik alebo teda len tak kusok... ci nebude vadny este aj ten nakoniec

Danny2
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: čtv led 31, 2008 5:53 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Danny2 »

Těší mě Váš zájem a že Vám mohu pomáhat a snad jste spokojení i Vy. Jen tak dál neváhejte mě kontaktovat pokusím se opravit vše pokud to bude v mých silách ;)
iPhone 5s 64GB Gold iOS 7.1.1
MacBook 13,3" with Retina
iPad 3 Black WiFi +3G 32GB
>>> http://www.servis-jinak.cz <<<

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od M29 »

Hnykda píše:Myslím že dělají, ale určitě se to nevyplatí :D . Myslím že digitizér se sklem a touch vrstvou vyšel na 3k :D


To už taky není pravda. Zrovna teď jsem pro dceru opravoval 2G iPhona a kompletní díl displeje se sklem mě vyšel na cca 1500. Ale je fakt, že před rokem ten díl pod 2,5 tisíce nešel.

Danny2
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: čtv led 31, 2008 5:53 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Danny2 »

Ajtuální nákup tohoto dílu jest 2500,- vč DPH. Dostupnost : Skladem ;) otázka je kdo to ještě opravuje většina techniků co znám již rezignovali. :)
iPhone 5s 64GB Gold iOS 7.1.1
MacBook 13,3" with Retina
iPad 3 Black WiFi +3G 32GB
>>> http://www.servis-jinak.cz <<<

Hapo
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: úte zář 21, 2010 6:18 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Hapo »

ahojte mam problem z iPhone 3G Proximity Sensor Cable ked je zapojeni tak nejde zapnut iphone lebo sa stale restartuje a zamrza tak som si nasiel novy flex kabel za 4eura ale je to cina a tak sa chcem spitat ci sa my to oplati kupit
iPhone 3G 8GB iOS 4.0.1 JB
iPhone 3GS 16GB iOS 4.3.3 JB

macan32

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od macan32 »

Dobrý den
za pár korun jsem koupil nefunkční 3G 8G. Prý spadl z výšky 1m a přestal fungovat display (display viditelně poškozen není). Když ho připojím k PC tak iTunes iPhone nalezne a chce dělat restore (to ale dělat nechci protože nevím zda není telefon blokovaný). Nevíte o někom kdo by na něm provedl diagnostiku a určil zda se vyplatí oprava nebo ne?
Díky

jackherrer
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3737
Registrován: ned úno 01, 2009 10:40 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od jackherrer »

mam dojem ze f0recast ti zjisti jaky tam je BB i seriove cislo podle ktereho zjistis odkud je. pouzij moji zpravu jako "nakopnuti".
nebo zadej do googlu: "how to determine iphone origin" nebo neco v tom smyslu.
I will maintain an attitude of open-mindedness.

Tony1
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3132
Registrován: sob črc 12, 2008 6:18 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Tony1 »

@Hapo záleží na prodejci, to že je to z Číny neznamená že to budu špatné. A jinak 4 éčka není zase tak moc ne, přece klidně vyzkoušej alespoň budeš mít vlastní zkušenost :-))).

@macan32 tak jak píše jackherrer, tak myslím že to nepůjde protože f0recast ti tito informace vyčte jen když je iPhone zapnutý a to v tvém případě nejde, ale nic jednoduššího není než zkusit jinak, Restore a podšoupnout custom pro tvůj iPhone bez update BB.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone

Lusesita

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Lusesita »

Tak se bohužel přidávám s dotazem. Včera mi vypadl iPod z obalu a rozbilo se mi sklo. Displej a všechno ostatní je v pořádku, jenom to sklo je prasklý.. Děláte opravy i iPodů a na kolik by to prosim vyšlo?

Hapo
Host
Host
Příspěvky: 49
Registrován: úte zář 21, 2010 6:18 pm

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Hapo »

ahojte hladam niekoho z Banskej Bystrici kdo vie vymenit na zakl. doske cievku ktora ma nastarosti podsvietenie
iPhone 3G 8GB iOS 4.0.1 JB
iPhone 3GS 16GB iOS 4.3.3 JB

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od M29 »

Lusesita - potřeboval bych znát přesný model, výměna LCD obvykle není problém, menší komplikace jsou o modelů s dotykovým sklem.

macan32 - zkus displej pořádně proti světlu naklonit, pak se obvykle ukáží i praskliny, které normálně vidět nejsou. To, že ti PC na kabelu hlásí iPhona, to ber jako dobré znamení, které může signalizovat, že deska by mohla být OK, i když... :-) Hlavně je otázkou, proč ho původní majitel nenechal za nějaký peníz opravit a pak neprodal za vyšší částku... obvykle to totiž znamená, že tam těch vad bude víc, než "jen" displej.

Lusesita

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Lusesita »

No je to iPod Touch 4. generace... :(

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od M29 »

A tedy je to jen krycí sklo s dotykovkou? Tak to není až tak drahé... cca 270 Kč.

Lusesita

Re: Opravy iPhonů kontakt

Příspěvek od Lusesita »

No já myslim že jo. Prtž na dotyk to normálně reaguje, takže to vypadá jenom jako prasklý sklo

Odpovědět