Opravy iPhonů kontakt

Odpovědět
Arkaz

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Arkaz »

a keby kupim iphone co bol utopeny? tak to pojde?

Soki65
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned led 13, 2008 9:10 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Soki65 »

Este skus sa dohodnut, od tohoto som tiez kupoval:
Dear Pavol,
How are you? Glad to tell you some decreasing prices as follows,
iPhone LCD with touch panel USD128.00
iPhone 3G digitizer USD35.00
iPod Classic LCD USD13.50,
iPod Touch LCD USD15.00,
iPod Video Gen5.5th motherboard USD30.00 ,
The more you order,the cheaper the goods.
Please feel free to contact us if you are interested in any item or any question.
We would like to help you to deal with any problem.
Yours Faithfully,
Barnie bai
LSRE Electronics Inc.
Tel:+86-(0)13711504803
Email:colibai@gmail.com
xiaoyubai1983@hotmail.com
Skype:xiaoyu.bai
Yahoo:LSREbai

Edit: Uz velmi spekulujes. Nakoniec to tak prekombinujes, ze ta to bude stat viac ako keby si hned kupil LCD. Odkial vies ze damage phone bude fachat LCD. Pritom LCD je najhaklivejasie na vodu.

Edituj svoje předchozí příspěvky, pokud na ně hned reaguješ. Příště bez milosti mažu. Beavers.

peoples

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od peoples »

zdravim, pozadam vas o info, kolik tedy stoji oprava / vymena skla s digitizerem. Dle informaci ve foru nelze uspesne vymenit pouye a jen praskle sklo.
Tak vas pozadam o informaci o castce, kterou me to bude stat.

Dik moc

Vacil
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 324
Registrován: sob led 12, 2008 1:58 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Vacil »

cus.

Pred par mesicema sem z iP sundaval ten plastovej kryt anteny. Dopadlo to jak jinak nez jeho nadhernym ozvejkanim a skrabnutim hlinikovyho. Takze sem si koupil novej, ale porad ho tam nemuzu poradne dostat - po stranach je asi 1mm skvira a kryt neni zarovnanej s tim hlinikovym. Kolik by tak mohlo stat tam poradne pridelat ten kryt ty anteny? :oops:
iPhone 2G 16 Gb 3.1.2 US (24/4/08), prodán :-(
iPhone 4 32 Gb from Vodafone

mcelroy

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od mcelroy »

Caute,
hladam dakoho, kto sa venuje opravam iphonov 2G(najlepsie v BA, ale nie je nevyhnutne)...
iphone funguje, ale ked volam, tak ma dost slabo pocut a to hlavne, ked je slabsi signal... ja vzdy pocujem vsetko cisto, ale mna pocut zle, potichu a seka zvuk na druhej strane, vynechava a tak podobne...

pomoze mi niekto alebo vie niekto o servise, kde sa to robi? diky

doris

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od doris »

Po padu na zem mi prestala reagovat na dotyk horni polovina displaye(iPhone 2G). :? Reinstall firmware nepomohl. Kolik by cca stala oprava a co by se muselo vymenit? Je nejaky servis v Olomouci?

lodyha
Host
Host
Příspěvky: 38
Registrován: čtv dub 03, 2008 7:58 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od lodyha »

To Danny: Zdravim te potreboval bych prekrytovat telefon, psal jsem ti i soukromou zpravu. Pls ozvi se, diky. skacel.milos@seznam.cz

iLukash

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od iLukash »

Čaw,
mám takovej problém updatoval jsem na FW 2.2 ale muj iphone nejede a itunes ho nehlásej... když ho pustim tak tam naskočí recovery mode

Proboha! Proč umisťuješ svůj dotaz sem do tohoto tématu? Copak se to týká opravy telefonu? Beavers.

iLukash

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od iLukash »

a ne snad jo?? :evil: :evil: :evil: Telefon nefunguje tak co mám dělat místo toha aby si mě skritizoval taky by si moh poradit :roll:

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Beavers »

Tady nečekej žádnou radu na svůj dotaz, jsi ve špatném topicu. Tento se týká oprav ve smyslu Hardware, tzn. mechanických závad. Ty musíš přejít se svým dotazem do témat o restore a podobných záležitostech. A nečerti se. Zkus raději použít funkci Hledat, místo svých emocionálních reakcí.

iLukash

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od iLukash »

chtěl bych vidět tebe kdyby ti nefungoval iP :twisted: chtěl jsem se jen zeptat mechaniků jestli nevědí co s tím.. :idea:

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Beavers »

Použil bych funkci Hledat, to bych udělal, jako že jsem měl tu čest to udělat, když mi umřel iPhone. A představ si, že jsem tenkrát všechno našel TADY na fóru, jenom jsem nebyl líný hledat. Totéž doporučuji tobě. A znovu opakuji, že jsi ve špatném vlákně, kde ti nikdo neporadí. Až se ti rozbije sklo nebo ti nepůjde půlka displeje, tak tady bude to správné místo na tvoje dotazy.

tomas89
Host
Host
Příspěvky: 52
Registrován: stř lis 26, 2008 2:48 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od tomas89 »

potrebuju radu zkousel jsem pres program quickpwn jailbreaknot iphone ale po dokonceni mi nejde zapnout a ani restore nejde nevite co s tim?

lodyha
Host
Host
Příspěvky: 38
Registrován: čtv dub 03, 2008 7:58 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od lodyha »

Vřele doporučuji Dannyho v servisu Mobilpohotovost na Andělu. Vstřícní, rychlí a oproti MacZone levnější. Potřeboval jsem překrytovat iPhona 1.generace a v MacZone mi řekli že tam kryt nepasuje, že ten kryt není určen pro můj iPhone, dokonce to mám i písemně. Tak sem to dal do Mobilpohotovosti a třetí den voala telefon bez problému překrytován.

Razr
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 92
Registrován: úte zář 09, 2008 7:42 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Razr »

Zdravím všechny,
upadl mi iPhone na dlaždice a mám prasklé sklo, funguje jinak normálně. Chtěl bych ho vyměnit, předpokládám, že samotné čelní sklo asi nestačí, že bude třeba i ten digitalizer. Můžete mi doporučit nebo najde se tu někdo pro opravu (nejlépe z českých budějovic, jinak přes poštu)?
Díky moc za odpověď
iPhone X, iPad Pro, MacBook Pro, Apple Watch Series 2

Soki65
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned led 13, 2008 9:10 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Soki65 »

Ked si trosku technicky zdatny tak skus:
Digitizer
potom
vymena digitizera
ale ak sa na to necitis tak servis.
Vela stastia

Razr
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 92
Registrován: úte zář 09, 2008 7:42 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Razr »

Soki65 píše:Ked si trosku technicky zdatny tak skus:...


Ahoj,
myslim, ze to popsane tam bych dokazal zvladnout, jen, tvuj odkaz na ebay se mi nejak nezda, za
1. je to opravdu original? popr. bude aspon tak vypadat? :lol:
2. to by mi to prislo od nich az tak za mesic?

neznate nakej jinej obchod? jsem ochoten za to sklo dat tak nejak pod 70 dolaru, koukal sem na CNN.cn, mate s tim obchodem nekdo zkusenosti?

PS: kde seberu tu zelenou lzici jak je ve videu, popr. nejaka alternativa?
iPhone X, iPad Pro, MacBook Pro, Apple Watch Series 2

Soki65
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned led 13, 2008 9:10 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Soki65 »

Cely iphone je vyrobeny v Cine. Digitizer je identicky doprava tak zhruba 14-21 dni. Inak mozes pozriet:
Digitizery

mistrpeca

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od mistrpeca »

Zdarvím, při rozebírání vytopenýho 3G jsem zlomil display, telefon jsem složil a normálně fungoval, až na zlomený display. Objednal jsem proto z ebaye novej a vyměnil ho. Vše normálně funguje, jen je brutálně přesvícenej. Nevíte někdo co s tím? Díky

Soki65
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned led 13, 2008 9:10 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Soki65 »

PS: kde seberu tu zelenou lzici jak je ve videu, popr. nejaka alternativa?



Vecsinou ich dostanes k digitizeru. inak ich kupis napr. na eBAY.pozri tuto:

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od M29 »

Sorry, ale nějak špatně funguje původní adresa forum.iphone.cz :-( tak hážu echo sem. Kdo po mě chtěl sklo s digitizérem pro iP 3G, ať mi písne (cca litr).

ExEricss
Host
Host
Příspěvky: 29
Registrován: ned dub 20, 2008 5:41 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od ExEricss »

Display komplet na 2G - kdo kde a za kolik ho má?
Na začátku sice někdo o displaích píše, jen už je to dost dlouho, tka se raději ptám znova...
nyní po letech z5 k IP -> 3G 8GB CZ O2 3.1.3 JB by Blackra1n & Android

V Hradci Králové a okolí nabízím pomocnou paži, pokud s iPhonem potřebujete pomoct, JB, fw update a pod.

sicilcan

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od sicilcan »

...na Slovensku ho maju v Malackach- Náhradný display pre iPhone 2G komplet + dotyková fólia + sklíčko 4400,-SK

edit: uz sa prestahovali do Bratislavy GSM Shop

mipe

Spatny displej na 3G ?

Příspěvek od mipe »

Zdravim,

tak se mi taky zadarilo:( Pujceny novy iPhone 3G - 16GB mi spadl asi z metru na parkety. Zadna vyditelna odrenina nebo prasklina na skle ci displeji, ale: Displej svitil cely bile a na prave strane(pri pohledu na vysku) tmavsi pruh.
iPhone pri pripojeni na pc synchronizuje treba mp3. Ted uz displej ani nesviti, ale s pc komunikuje.
Potom jsem iPhone pomoci rozebiraci sady otevrel a zjistil sem, ze vsechny konektory jsou nasazeny spravne a nic neni viditelne rozbite uvnitr...

Tak ted mam takovy dotaz pro profi opravare:
-jsem z Moravy, kdo je nejbliz Hulinu?
-bude to vadny displej nebo neco jineho? Displej bych teda za ty asi 3000,- koupil, ale nechci se dockat toho, ze ho tam dam a bude to samy. A jeste tomu kamaradovi navic budu plati celej foun...

Uff, za blbost se plati. Tak diky predem za rady.

M.

EVO25

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od EVO25 »

Chcem sa opytat...mam iPhone 2G a spadol mi z uplne smiesnej vysky na podlahu (na ktorej bol koberec) a displej nereaguje na dotyk. Najprv som trochu potriasol iphonom a trosku po nom pobuchal a slo to v pohode no teraz to odislo zrejme uz na vecne veky...je mozne ze je tam chybny iba nejaky kontakt alebo bude treba vymenit komplet touchscreen a displej ? Neviem ako to tam presne je...a viem ze o cene sa tazko hovori ale aspon uplne orientacne. Ako nerozumiem co sa tam mohlo stat pretoze mi nespadol z 2 metrov na beton ale asi 40 cm na koberec :shock: A ked som nim vtedy potriasol a slo to normalne (nenasiel som ani mrtve body a vsetko slo normal) je mozne ze to bude nieco jednoduche na opravu ?

Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Onygzzer »

Zdravím...kdyby měl někdo zájem, mám tu 3G8GB na ND..pouze mechanicky špatná čtečka SIM, jinak vše v pořádku a s kompletním balením (kupován u T-mobile).

Za 4000,- bych to nechal celé.

ICQ: 220264912
Telefon: 737104260
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

alchemik

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od alchemik »

Zdravim ve spolku :D
No zkusil jsem vymenit rozbite sklo u iphonu 2G nebo prvni generace. Dal jsem to rozbite pryc ale podnim byla nejak lepkava vrstva a co ted ??? Dal jsem to pryc bylo to narocne neni nic poškozene akorat nevim co dal mam tam neco dat zamest toho nebo ne ??? POMOC SPECHA DIKY VSEM

:idea: :?: :?:

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od M29 »

ExEricss píše:Display komplet na 2G - kdo kde a za kolik ho má?
Na začátku sice někdo o displaích píše, jen už je to dost dlouho, tka se raději ptám znova...


Nechal jsem se ukecat a ještě jsem pár kusů přivezl, ale cena stále nehorázne roste, teď hlavně díky špatnému kurzu Kč. Ozvi se po neděli, to by už mohly displeje na "starého" iPhona a sklíčka a LCD na iPhone 3G dorazit z celnice a budu vědět přesnou cenu. Nerad bych tu teď házel nějaké cifry.

Jako servis doporučuji Mobil Pohotovost na Andělu, kde mají velmi šikovného technika ;-)

MaxER

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od MaxER »

Zdravím,
nevíte o někom kdo by se pustil do výměny skla + digitizéru u Iphone 3G. Nejlépe někde od Brna..?Náhradní díl mi už došel jen teď nevím jestli to zvládnu sám podle youtube...Raději bych dal přednost odborníkovi nebo někomu kdo už má zkušenosti. Dík za tipy

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od M29 »

Pro zájemce cena: LCD+digitizér+krycí sklo pro "starý" iPhone za 2800.

andy8

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od andy8 »

Ahoj, stalo se mi to, že milý Iphone spadl na zem...vše funguje, ale je tam pavučina na skle...neznáš nějakou opravnu...jsem holka a fakt se v tom nevyznám, sama to nezvládnu...díky moc petra

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od M29 »

andy8, to záleží na tom, odkud jsi. Pokud jsi z Prahy, nebo to máš aspoň při cestě, mohu doporučit Mobil Pohotovost na Andělu.

jofos
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 248
Registrován: pon úno 02, 2009 11:46 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od jofos »

Ponuka oprava aj nove sklo+digi na 3G v Trnave (SR)..
iP X
MBP 13" M1, MBP 13" 2010 + 2011 / TC 1TB / aTV4

sshansss

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od sshansss »

Cau

oprava prasklych displeju je zatim stale jenom v Praze?

Dik za odpoved

martastdi
Host
Host
Příspěvky: 21
Registrován: ned úno 01, 2009 11:46 am

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od martastdi »

zdravím

mám problém s ipohnem spadl mi a poškodilo se sklíčko ale to mi tak nevadí ale hlavně se nějak poškodil slot na nabíjení takže když ho shci nabít tak to nejde nějaký špatný kontakt..

a nejde spustit při puštění ze zobrazí jen znak jabko applu a dál mobil nenaběhne
pouze svítí a nic se neděje..(a batetie by měla být ještě trochu nabitá..)

má někdo nějaký nápad děkuji všem

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Julek »


Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Kaunaz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: pát bře 07, 2008 3:49 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Kaunaz »

Julek
Ja jsem jim psal mail, ale odepsali mi ze pouze sklo na iPhone 2G vymenit neumi.
Meni pouze komplet s displejem :(

Dily na opravu budou mit pry od brezna za 3 600,- a za praci si uctuji 800,-.

Danny2
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: čtv led 31, 2008 5:53 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Danny2 »

Kaunaz

Ahoj ta cena 3600,- je vcetne práce ;) pokud si seženeš lcd sám tak je to za 800,- ;)
iPhone 5s 64GB Gold iOS 7.1.1
MacBook 13,3" with Retina
iPad 3 Black WiFi +3G 32GB
>>> http://www.servis-jinak.cz <<<

Kaunaz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 252
Registrován: pát bře 07, 2008 3:49 pm

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od Kaunaz »

Danny2
Aha, tak diky za upresneni.
Stejne si ale radsi poridim samotne sklicko a vymenim si ho sam.
Preci jenom celej iPhone me novej stal v obchode v prepoctu asi 6 000,-, takze davat vic nez polovinu za vymenu neceho co je funkcni se mi nechce a vymenim si jen to nefunkcni :D

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Opravy Iphonů kontakt

Příspěvek od M29 »

Kdyby někdo šikovny chtěl opravdu ušetřit, tam mám jedno sklíčko na iPhone 3G BEZ DOTYKOVKY, resp. dotykovka není OK. Kdo má jen prasklé sklo a dotykovku v pořádku a hlavně se cítí na to, dotykovku stáhnout z jednoho skla a dát na druhé, tak má šanci. Sklo bych nechal za 400 Kč. Ale jak říkám, je to jen pro toho, kdo má dotykovku v pořádku a cítí se na to. Já osobně bych se do doto nepouštěl ;-)

Odpovědět