iPhone jako modem

Odpovědět
Iltigo

iPhone jako modem

Příspěvek od Iltigo »

Zdravim,

sice ještě iPhona nemám, ale chtěl sem se zepta, když bych si od T-Mobilu pořídil internet+ http://t-mobile.cz/Web/Residential/Internet/Ceny-pripojeni/internetova-zvyhodneni.aspx za těch 699 Kč, tak jestli je to neomezený a jestli se s tim dá používat youtube, a podobné webové funkce iPhonu a také pokud při připojení iPhonu k počítači(windows) můžu použít iphone jako modem, no prostě přes iphone interenet i v kompu?! A ještě prosim Vás co je to FUP kvóta a co to znamená když je nastavená na 2GB?

Předem díky
______________________
An Apple a day, keeps boardom away...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone jako modem

Příspěvek od rony »

iphone ako modem k pocitacu nevyuzijes. na Mac to myslim ide.

ostatne otazky su skor na helpdesk t-mobile.cz - ktore internetove protokoly a sluzby su v ramci tej sluzby.

len im preboha nehovor "iphone" ale tak ako som napisal :-) ak im povies iphone, tak povedia, ze to nepoznaju a nevedia :) pritom iphone je obycajny pocitac :))) safari je obycajny prehliadac webu atd. :))

FUP je kvota po ktorej ti "orezu" rychlost linky. ale to je otazka opat na t-mobile.cz :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Iltigo

Re: iPhone jako modem

Příspěvek od Iltigo »

Díky za odpověď, asi bych měl trošku přeformulovat otázku.
Moc se v tomhle nevyznám, tak to řeknu jinak. Teďka mám Sony ericson s700i a v kompu mám bletooth adaptér, když bych jí připojil kabelem, tak jí můžu využít pro připojení počítče na internet. Pokud iphone, který podporuje EDGE, připojim přes dock k počítači opravdu nejde nijak použít jako můj SE S700i?

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Re: iPhone jako modem

Příspěvek od j.v. »

Ne-e, bohužel na to nemá bt profil.

//edit: jedině proxy server v iPhonu a wifi ad-hoc, na některých stránkách jsem zahlédl že by to mělo fungovat i pod Win, ne jen OSX.
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

Iltigo

Re: iPhone jako modem

Příspěvek od Iltigo »

NJ, ale vědět co je to proxy a tak to já nejsem žádnej pc maniak abych se v tomhle vyznal, mě napadlo nějak přes kabel jestli by to nešlo

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone jako modem

Příspěvek od rony »

/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

markor

Re: iPhone jako modem

Příspěvek od markor »

zkousel jsem to nekdy v zari a na PC mi to chodilo strasne pomalu. pokud neni novejsi navod napr z letosniho roku, tak to nedelej.
musel jsem kompletne prekopat wifinu, prekopat ruzna nastaveni v prohlizeci, v pripojeni k internetu, v telefonu samotnym pres terminal a pak to utrpeni to dostat vsechno zpet. pockejme si az to bude chtit Steve Jobs a pujde to, zatim si nech svuj erik v notebook brasne, kup si twist na internet a serfuj. na volani ti zbyde super iphone (surfovat a volat naraz nejde na nicem)

Odpovědět