iPhone servis - mé zkušenosti

Odpovědět
ladia01

iPhone servis - mé zkušenosti

Příspěvek od ladia01 »

Takže, co se nestalo. Jak jistě každý chlap ví každá žena přináší jen potíže :D . Bohužel i mě se tento fakt vymstil a rozbil jsem ze vzteku sveho malého miláčka. První co jsem udělal, tak bylo to že jsem navštívil stránku iphone.cz (děkuji bohu za to že existuje a má skvělé vedení :wink: ) tady jsem si vyhledal servis http://www.iphone-prodej.cz. Zavolal jsem, vše mi vysvětlili poslal jsem svého miláčka poštou a již na druhý den mi telefonovali a informovali mě o každé práci, která se odehrává na mém miláčkovi. Iphone mi opravdu opravili za levné peníze (podle svého posudku o šíři škod jsem tipoval mnohem mnohem větší částku). Jsem s touto firmou velmi spokojen za jejich rychlé jednání a taky za vyčerpávajcí informace o průběho opravy. Nic jiného mi teda nezbývá, že tahle firma mi iPhone opravila opravdu precizně a zodpovědně! Snad tímhle textem pomůžu při výběru servisní firmy pro opravu Vašeho miláčka.

Mrsel
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: stř pro 09, 2009 6:17 pm

Re: iPhone servis - mé zkušenosti

Příspěvek od Mrsel »

co si snim měl? a kolik stalo co? nebo celkově...

ladia01

Re: iPhone servis - mé zkušenosti

Příspěvek od ladia01 »

Takže. Baterka už dosluhovala, home tlačítko kompletně na odpis mikrofon v háji a vubec mi nejeli vybrace taky usb port nereágoval po připojeni kabelu jak k PC tak k nabiječce. Celková oprava 3 400,-

petrhol

Re: iPhone servis - mé zkušenosti

Příspěvek od petrhol »

No, nevím, proč mi tohle téma připadá jako trapná reklama.
Pokud se nepletu, iphone-prodej.cz patří tomu prostorově výraznému člověku menšinového původu s jednáním eSTéBáka. Jednou jsem tam byl a nikdy více!!

Navíc - pokud to opravdu není pokus o lacinou reklamu - tak tě pěkně natáhl - když jsem si na stránkách jiné firmy, která dělá servis iphone, spočítal ceny dílů - tak i V PŘÍPADĚ, ŽE TI MĚNIL VŠECHNY UVEDENÉ DÍLY, došel jsem k ceně 1.177,- Kč. Takže si jen za práci zaplatil přes 2.300,- ?? To ti přijde jako levná cena????

Mertsoft
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 348
Registrován: úte led 29, 2008 2:36 pm

Re: iPhone servis - mé zkušenosti

Příspěvek od Mertsoft »

Na tohle bych reagovat asi nemel, ale a\pekne te natahl a b\pekna reklama :-)
btw, vibrace se pisi s mekim :-)
1.1.2 OOB [Turbo SIM] -> 4.2.1 JB CZ 16GB contra Vario WM6
MacBook PRO, AIR, iPad -> Windows 7U -> Exchange 2010 -> Apple iPhone Developer -> Apple Product Professional 2010 = http://iPhone3G-Servis.cz
Apple Authorised Reseller + Servis iPhone v Praze

Gounes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: pát říj 12, 2007 12:18 pm

Re: iPhone servis - mé zkušenosti

Příspěvek od Gounes »

A proto rikam nejlepsi je si soucastny za levno obednat na Ebay a opravit si to sam :P :P

Mertsoft
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 348
Registrován: úte led 29, 2008 2:36 pm

Re: iPhone servis - mé zkušenosti

Příspěvek od Mertsoft »

To take, uprime, neni nejlepsi reseni...
1.1.2 OOB [Turbo SIM] -> 4.2.1 JB CZ 16GB contra Vario WM6
MacBook PRO, AIR, iPad -> Windows 7U -> Exchange 2010 -> Apple iPhone Developer -> Apple Product Professional 2010 = http://iPhone3G-Servis.cz
Apple Authorised Reseller + Servis iPhone v Praze

Mrsel
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: stř pro 09, 2009 6:17 pm

Re: iPhone servis - mé zkušenosti

Příspěvek od Mrsel »

Proto sem se ptal co si stim měl, taky mi to pripada dost... ale hlavně jak ti mazlik funguje co

Pítr24

Re: iPhone servis - mé zkušenosti

Příspěvek od Pítr24 »

3.400,- ??? To spadli z Marsu :D? Tuhle opravu je možný prověst na počkání a s prací za nějakejch 1.800,- komplet se vším ;)). Super servis tedy :D

Showit

Re: iPhone servis - mé zkušenosti

Příspěvek od Showit »

Mertsoft píše:Na tohle bych reagovat asi nemel, ale a\pekne te natahl a b\pekna reklama :-)
btw, vibrace se pisi s mekim :-)


No, nevím, jestli zrovna ty tady můžeš někoho kárat za pravopis... Měkkým je tvrdé "y". a dvě K... :wink:

Mertsoft
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 348
Registrován: úte led 29, 2008 2:36 pm

Re: iPhone servis - mé zkušenosti

Příspěvek od Mertsoft »

Jsem rad ze sisena mou repliku "chitnul" :-) rada? nejprve cti cely text pak reply :-)
1.1.2 OOB [Turbo SIM] -> 4.2.1 JB CZ 16GB contra Vario WM6
MacBook PRO, AIR, iPad -> Windows 7U -> Exchange 2010 -> Apple iPhone Developer -> Apple Product Professional 2010 = http://iPhone3G-Servis.cz
Apple Authorised Reseller + Servis iPhone v Praze

PeterKiss

Re: iPhone servis - mé zkušenosti

Příspěvek od PeterKiss »

Natiahol/nenatiahol nejde o to koľko zaplatil keď ich mal chýbať mu tie peniaze nebudú dôležité je že je iPhone znova funkčný a hlavne že sa vykonala kvalitná práca.
Peniaze vždy boly aj budú je to vec okamihu ale iPhone bude mat ešte nejakú chvíľku :lol:

veď nemusím spomínať jeden servis o ktorom sa tu vedie rozsiahla diskusia lacno áno lacno robia ale aké praktiky používajú tak tie sú nám už všetkým známe.

Teším sa stebou.

Mertsoft
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 348
Registrován: úte led 29, 2008 2:36 pm

Re: iPhone servis - mé zkušenosti

Příspěvek od Mertsoft »

Ano, jistě, ale musel by si znat pomery...
1.1.2 OOB [Turbo SIM] -> 4.2.1 JB CZ 16GB contra Vario WM6
MacBook PRO, AIR, iPad -> Windows 7U -> Exchange 2010 -> Apple iPhone Developer -> Apple Product Professional 2010 = http://iPhone3G-Servis.cz
Apple Authorised Reseller + Servis iPhone v Praze

jnoveek

Příspěvek od jnoveek »

je to deges co hadze po degeske telefon :D

Posted with TouchBB on my iPhone

PeterKiss

Re: iPhone servis - mé zkušenosti

Příspěvek od PeterKiss »

Niekedy si myslím že som medzi opicami kamo nerozumiem ti čo my chceš zdelit ale boh stebou.

Shoowman
Host
Host
Příspěvky: 2
Registrován: čtv srp 09, 2018 4:18 pm

Re: iPhone servis - mé zkušenosti

Příspěvek od Shoowman »

Spadnul mi na silvestra iPhone 7 na zem a bum rozbité sklo. Hledal jsem na internetu přijatelný Apple servis podle kvality a ceny a našel jsem Apple Premium Servis iPhonePoint. Přišel jsem na pobočku a udělali mi to opravu na počkání a spokojenost. Takže doporučuji.

Odpovědět