Při zapojenem dock konektoru iPhone nehraje do linkOut'?:/

Odpovědět
wormagor

Při zapojenem dock konektoru iPhone nehraje do linkOut'?:/

Příspěvek od wormagor »

ahoj resim problem, kdyz strcim Dock konektor do iphona tak stale hraje skrze vestavene repro a nehraje do linkOut v dock kabelu:/ nenasel jsem jak to prepnout ale diky tomu nepustim hudbu v aute, v kolibce nikde:///
vite nekdo jak na to
firmware 1.1.4

kdyz do toho kabelu pripojim ipod tak kabel hraje, zkusil jsem vic kabelu a tim to neni
dikxx

ilijusin

Re: Při zapojenem dock konektoru iPhone nehraje do linkOut'?:/

Příspěvek od ilijusin »

nehazi ti to nejakou hlasku ze toto zarizeni neni kompatibilni s iPhone a ze ti doporucuju dat to do AIRPLANE MODE? Pokud ano (i pokud ne :)) to zkus dat to Airplane mode a jestli nic, tak to asi nebude kompatibilni, co to je za kabel? Predpokladam ze nejaky jeste od iPoda

wolf
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 314
Registrován: čtv bře 20, 2008 10:31 pm

Re: Při zapojenem dock konektoru iPhone nehraje do linkOut'?:/

Příspěvek od wolf »

má stejný problém, jde prostě o to, že před tím mi v autě fungoval ipod i s propojením jack x jack, tak s propojením jack x dock konektor. Teď mi iphone s tím káblem kde je dock konektor nehraje-respektive hrajou repracky v iphonu...vím, že je řešení koupit redukci nebo kabel s jackama, ale proč, když jsem zaplatil za něco, co by mělo fungovat s iphonem....nevíte někdo jestli je to rozchoditelny nebo proběhne další nákup? ten dock konektor byl dobrej, že z telefonu jen tak nevypadne,když člověk jede v autě a hledá něco v telefonu..

wormagor

Re: Při zapojenem dock konektoru iPhone nehraje do linkOut'?:/

Příspěvek od wormagor »

jak rikas, to same, pujdu to reklamovat

ilijusin

Re: Při zapojenem dock konektoru iPhone nehraje do linkOut'?:/

Příspěvek od ilijusin »

ech stale mi neni jasne? Jsou to kabely ktere byli puvodne koupeny na iPod nebo na iPhone? Pokud jsou to iPodovske kabely tj. s tou pojistkou tak se vam na reklamaci zvysoka vy*erou, a stejne nevim jak u nas pochodite s reklamaci u iPhonu, poslou vas pryc s nakejma kecame ze iP se tady ofiko neprodava a ze nemate narok na reklamaci
a jestli to je teda koupeny na iPod, tak bych nesouhlasil s tim ze by to MELO jit s iPhonem, ja bych spis rek MOHLO


a jestli to je koupeny specilane pro iPhone, tak sorry, reseni neznam

wormagor

Re: Při zapojenem dock konektoru iPhone nehraje do linkOut'?:/

Příspěvek od wormagor »

hele kabel sem kupoval v obchode jasne sem rekl ze chci na iphone, navic ale to stejne zlobi i s original kabelem co u iphona byl

wolf
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 314
Registrován: čtv bře 20, 2008 10:31 pm

Re: Při zapojenem dock konektoru iPhone nehraje do linkOut'?:/

Příspěvek od wolf »

http://www.cables.cz/_produkt/ipower-ip ... 135284856/

jasně je tam napsaný, že to je i na ipod i na iphone, očividně to tak není, takže máme smůlu...reklamovat to každopádně zkusím.

wormagor

Re: Při zapojenem dock konektoru iPhone nehraje do linkOut'?:/

Příspěvek od wormagor »

a zkousel jsi dat iphona do docku s originalnim kabelem? dock ma line out ale me to nefunguje ani s tim original kabelem co u toho iKramu byl, takze nabyvam dojmu ze chyba je nekde jinde nez v kabelu

Odpovědět