WiFi - neni!?

Odpovědět
Ijsik

WiFi - neni!?

Příspěvek od Ijsik »

Lidicky mam prosbu, mam iPohone asi 4 mesice. Fachci (fachcil) dobre, ale asi pred 14-ti dny jsem s nim zacal mit problem ... :( prestala "fungovat" WiFina. Zapnul jsem ji, chvilku bezela, pak spadla a pak dokonce shodila cely iPhone.

Dneska uz jsem na tom jeste hur :( V menu je WiFi oznacena sedive s krutym napisem - "No WiFi" :(

Mate nekdo radu, co s tim delat, popr. kde by mohl byt problem?

Diky

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: WiFi - neni!?

Příspěvek od spachal_tmp »

Nezavidim, ale zkusil bych kompletni reset vsech nastaveni, hlavne sitovych. Pokud nebude zadna zmena, pak obnova firmware, opet reset sitovych nastaveni a odblokovani. Pokud ani tohle nezabere, jen pro jistotu bych to na Tvem miste zkusil jeste jednou s treba starsi verzi fw a pokud ani tohle nezabere, pak je asi baseband zniceny. Zkus bluetooth, funguje?

edit: ted jsem se jeste diuval na hackin0sh, zkus si projet tyto thready, sam na to ted nemam cas, treba reseni najdes:
http://www.hackint0sh.org/forum/showthread.php?t=29324&highlight=WiFi%22+grey
http://www.hackint0sh.org/forum/showthread.php?t=31070&highlight=WiFi%22+grey
http://www.hackint0sh.org/forum/showthread.php?t=31771&highlight=WiFi%22+grey

 

Ijsik

Re: WiFi - neni!?

Příspěvek od Ijsik »

Tak se mi to podarilo dostat do takoveho stavu, ze Wifi jde opet zapnout, ale bohuzel pokud ji zapnu, tak se mi iPhone restartuje ... Nekdy predtim, nez najde sit, nekdy potom, co nalezne sit :(

Takze HW to asi uplne nebude - doufam ...

Zkousel jsem neco z navodu, ale to taky nefunguje ...

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: WiFi - neni!?

Příspěvek od xslide »

měl jsem podobný problém.Doporučuji udělat restore a znovu nahrát FW
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: WiFi - neni!?

Příspěvek od spachal_tmp »

Pak to proste odnes nekomu, kdo ma znalosti a cas si s tim hrat a modli se, aby si za to nerekl moc penez ..

Ijsik

Re: WiFi - neni!?

Příspěvek od Ijsik »

No restore jsem zkousel, ale treba se mi vubec nepodarilo nahrat tam zpatky 1.1.3. Nahlasi to nejaky error a restore spadne.

Takze jsem to udelal zase pres klasiku na nejnovejsi 1.1.4 a Wifi proste nefrci :-( Snazil jsem se najit nejaky Fix, ale nenasel ...

Nevite nekdo o nejakem fixu na WiFinu?

Diky moc, J.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: WiFi - neni!?

Příspěvek od Julek »

A děláš update nebo restore ? Hlavně po restore neobnovuj zálohu z iTunes, ale páruj jako nový telefon !



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Ijsik

Re: WiFi - neni!?

Příspěvek od Ijsik »

To jsem tady udelal. Napadlo me, ze by tam mohlo byt neco spatne a nemuselo by to vyjit ...

Ja nevim, jak zjistit, jestli je v pohode WiFi jako HW?!

Jsem uplne hotovej ...

Jeste se zeptam. K cemu muze byt dobre kdyz udelam Downgrade bootloaderu? a Erase BL 3.9 Baseband?

Jinak jsem si ten od sendowskiho stahnul BBInfo a tam mi to vyhodi MAC adresu WiFiny. Mam to brat tak, ze mi jako funguje? :)

myers

Re: WiFi - neni!?

Příspěvek od myers »

cago mam podobnej problem...wifi normalne najdu pripojim se ale nejde otevrit ani jedna stranka nefunguje youtube nic co ma s wifi spolecnyho.... ale pritom sem normalne prihlasenej na moji siti..prosim hlavne at na tom nejsem jak ten clovicek predemnou...dikec za radu...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19658
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: WiFi - neni!?

Příspěvek od rony »

musel by som ti polozit desat otazok, kym by sme sa niekam dostali. Malo podrobnosti si spomenul.

mas vlastne wifi. ok. ake? ako si ho nastavoval? prideluje nastavenia pre iphone? atd. atd.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

myers

Re: WiFi - neni!?

Příspěvek od myers »

Wifi zapnu v iphonu.najdu si moji sit co mam doma pripojim se na sit v pohode{aspon to ukazuje}.jsem pripojenej.ale jakmile jdu so safari,youtube nebo pocasi..vzdycky to napise neni moznost se pripojit na server.. nebo u pocasi konkretne upgrade failed.... a pritom sem pripojenej..tak to je ten problem jinak diky moc predbezne aspon :roll:
P.s Zacalo to delat az vcera jinak sem doma uz v pohode surfoval a wifi pouzival..ted jakoby znic proste nic nejede..

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: WiFi - neni!?

Příspěvek od Julek »

pokus se si znova síť vymazat a připojit se znovu.. podívej se zda ti tvoje DHCP přiděluje IP popřípadě iphonu nějaké IP přiděl a nastav ho na tvrdo


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

myers

Re: WiFi - neni!?

Příspěvek od myers »

ok diky ted ho momentalne u sebe nemam vecer dam vedet..zatim diky moc

insoul
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 161
Registrován: ned led 20, 2008 2:13 pm

Re: WiFi - neni!?

Příspěvek od insoul »

ahojte takze aj ja mam problem s wifi ... pred asi 5 dnami som si daval 1.1.4 vsetko slape super aj wifi sla ale dnes jednoducho som prisiel domov pripojim sa ale net weather appolo instaler proste nic... som pripojeny ale net nejde aj som vymazal siet a dal nanovo aj som dal obovenie nadstaveni a nic ... a pritom ip a vsetko ostatne prideli ako obvykle ... neviete niekto co s tym moze byt ???
apple Iphone 5 , 32gb 7.1.2
apple ipad air 16gb 4g 7.1.2

myers

Re: WiFi - neni!?

Příspěvek od myers »

tak abych dal vedet jak sem dopadnul stara se vecer pripojila net ji nefachal pocasi taky ne...ted ze se na to kouknu a vymazu moji sit a pripojim se znova jeste nez sem to udelal skusil sem se pripojit,pripojil sem se vsechno normalne facha...ja to nechapu a pritom sem nic neudelal,nezmenil nic,proste den aneco sem byl pripojenej a nic nefungoval ated to proste zas jde....tak diky vsem za pomoc snad uz sem nebudu muset nikdy psat :D

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: WiFi - neni!?

Příspěvek od Julek »

někdy se to chová podivně, jsem rád že to pomohlo..



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

insoul
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 161
Registrován: ned led 20, 2008 2:13 pm

Re: WiFi - neni!?

Příspěvek od insoul »

tak poradi mi niekto ?? prosiiiiiiim :mrgreen: :?: :?: :?: :idea:
apple Iphone 5 , 32gb 7.1.2
apple ipad air 16gb 4g 7.1.2

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: WiFi - neni!?

Příspěvek od Julek »

viz příspěvky výše, zkus síť vymazat atd..


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

marvin

Re: WiFi - neni!?

Příspěvek od marvin »

Mam dost podobny problem. Wifi funguje -nekdy- i treba cely den a jindy treba jen minutu. Zatim se mi nestalo ze by mi vubec nesla. Poprve se mi to stalo kdyz jsem mel temer vybitou baterii tak jsem si myslel ze to s tim nejak souvisi. Jenze jsem dobil a cely den bylo vse OK. Druhy opet vypadky i kdyz to bylo porad na dobijecce. Pak jsem si myslel ze to treba udelala nejaka aplikace kterou jsem si zatim stacil nainstalovat a tak jsem je vsechny ty co jsem pridal opet odinstaloval. Samozrejme vzdy kazdy krok mel uplne stejny efekt - zadny. Porad to vypadava nahodne. Dokonce jsem nekde cetl ze nektere wifi AP maji s iPhonem problem. Muj asi ne. Muj NTB je pripojenej stale s primountovanym diskem ze serveru. Pri vypadku by to hlasilo odpojeni tohoto disku. Pak po precteni teto diskuze jsem vymazal sitove nastaveni v iPhone a udelal novy. Porad stejny efekt.
Jeste jsem to neresetoval cele abych nahral znova FW - popravde toho se hodne bojim (neumim to a mam strach ze si z iPhone udelam pekne tezitko).
Kdyby jste se nekdo nahodou setkal s podobnym problemem a nejak jste jej vyresili tak moc prosim o radu.
Mam iPhona cca tyden fw 1.1.4 :( po prvni euforii z nej me ted ale diky tomu dost se...e!

Odpovědět