3G sít a iphone

Odpovědět
ales

3G sít a iphone

Příspěvek od ales »

Chtěl bych jenom vědět jak je to do budoucna s možností se připojovat Iphonem přes 3G síť? Někde jsem četl, že by Iphone pro Evropu oproti Americké verzi mohl být vybaven modulem UMTS včetně podpory pro HSDPA. To přináší mobilní internet do naších kapes s rychlostí až 3,6 Mb/s. Předem děkuji za odpověď.

spachal
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 465
Registrován: pát lis 02, 2007 4:24 pm

Příspěvek od spachal »

Jojo, to je zatim ve slozce 'dream wishes' .. Jedinou velkou nadeji bylo uvedeni iphone v EU, bohuzel jak se ukazalo, podpora 3G zadna, jen novy firmware ;) ..
Ale preci nemuze Apple vsechno nacpat do 'prvniho kousku', kdo by pak kupoval ty dalsi modely? :P

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

3G

Příspěvek od Julek »

Je to další věc bez které se obejdu.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

erda

Příspěvek od erda »

Aspoň telefon chvilku vydrží a nechcípne hned jako n95.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

G3

Příspěvek od Julek »

100% souhlas. N95 je tragédie pokud chcete telefonovat, což jsem od mobilního telefonu očekával.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Domy007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 653
Registrován: pát pro 28, 2007 4:36 pm

Re: G3

Příspěvek od Domy007 »

Julek píše:100% souhlas. N95 je tragédie pokud chcete telefonovat, což jsem od mobilního telefonu očekával.


Mohu potvrdit. Mam N95 od května. Baterka vydrží při zátěži 3 hodiny.
Naposledy upravil(a) Domy007 dne čtv pro 16, 2010 10:07 pm, celkem upraveno 1 x.

Cajkowski
Host
Host
Příspěvky: 87
Registrován: pon lis 26, 2007 2:11 pm

Re: 3G sít a iphone

Příspěvek od Cajkowski »

22.8.08 Iphone 3G 16GB Black Vodafone CZ - sim T-mobile ;o)

HimiX

Re: 3G sít a iphone

Příspěvek od HimiX »

Vcera tu zrovna nekdo psal, ze je v NY a nemuze tam nikde sehnat iPhona.
Dokonce jsem nasel vic net zprav, kde se o tom pise takze spekulaceze o upgradu v nejblizsich dnesch vypada zase o neco realneji.
napr. viz http://www.ipodobserver.com/story/35272

Otazkou je na co nam bude v CR 3G, je to stejne jenom v centru Prahy, takze docela omezenej prostor pro jen par lidi. Spis bych ocenil integrovany GPS.

Cajkowski
Host
Host
Příspěvky: 87
Registrován: pon lis 26, 2007 2:11 pm

Re: 3G sít a iphone

Příspěvek od Cajkowski »

Osobne 3G vubec nepotrebuji. Pro email mi staci GPRS a kdyz chci brouzdat po netu tak uz je ve mestech dost free wifi. Cekam na GPS. Iphone ma uzasne veliky displej a tak skoda ho nevyuzit. Externi GPS zatim zadna slava.
22.8.08 Iphone 3G 16GB Black Vodafone CZ - sim T-mobile ;o)

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: 3G sít a iphone

Příspěvek od Paly »

3G siet je len pre kritikov, my na SVK sice mame 3G sietov pokrytu dost velku cast uzemia, ale neviem ci by som bol ochotny platit take peniaze za 3G v iPhone, mozno neskor.

Radsej by som bol keby urobili pokrytie celeho SVK WiFi sietov za nejaky mesacny alebo kvartalny poplatok.

GPS? Na Slovensku nezabludim, ked pridem do cudzieho mesta tak sa rychlo zorientujem a do cudziny (tam by sa zislo), ale ked pred 10 rokmi sa dalo jazdit bez GPS tak myslim, ze to aj teraz bez problemov zmaknem :D

Keby to uz bolo v iPhone tak by som bol len rad, teraz sa za tym nehrniem :) bola by to funkcia, ktoru by som vyuzil len sem-tam.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Cajkowski
Host
Host
Příspěvky: 87
Registrován: pon lis 26, 2007 2:11 pm

Re: 3G sít a iphone

Příspěvek od Cajkowski »

Nechci nijak urazet, ale kdyz jsem se ted podival na mapu, tak chapu, ze v Kraľovcich GPS nepotrebujes. ;-) Jasne, ze vsude jsou smerovky a zorientovat se da vsude a beztak sebou vozim vsude mapu. Clovek nikdy nevi, ale ... Mile potesi, kdyz si treba autem v Neapoli na kruhaku o 5-ti pruzich, ze ti gps poradi kde se budes vyjizdet z nej pryc a kam se mas zaradit.
22.8.08 Iphone 3G 16GB Black Vodafone CZ - sim T-mobile ;o)

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: 3G sít a iphone

Příspěvek od Paly »

:D v pohode. V Kralovciach GPS ani nepotrebujem, naco? Ani do Chorvatska som ho nepotreboval, ale v Budapesti bol velmi napomocny (samozrejme, ze som mal GPS), ale nie v mobile, ale normalne od Mia.

Tak som to myslel, ze do iPhone mi GPS nechyba :) na dlhsie trate na to mam navigacny normalne :)

Ak bude externe GPS pre iPhone tak si ho samozrejme kupim a Mio predam :D
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Cajkowski
Host
Host
Příspěvky: 87
Registrován: pon lis 26, 2007 2:11 pm

Re: 3G sít a iphone

Příspěvek od Cajkowski »

jj. presne tak. moje rec. uz aby to ale bylo. at uz externi GPS (bluetooth ci wifi) a nebo pro mne vyhodnejsi interni GPS. Nahodou zabloudim v pralese a iphone s GPS me vyvede ven. ;-)
22.8.08 Iphone 3G 16GB Black Vodafone CZ - sim T-mobile ;o)

Odpovědět