Display se sam od sebe rozsviti?

Odpovědět
Oriesko

Display se sam od sebe rozsviti?

Příspěvek od Oriesko »

Zdar, mam iPhone teprve par dni, ale uz jsem dvakrat zazil, ze chvili po uspani (zamceni, ne vypnuti), se display sam od sebe zase rozsvitil, jako bych zmackl Home. Po nejakych 7sec zase zhasl.

Dela vam to taky? Nenasel jsem tu zadnou zminku. Muze to byt treba nejakou mastnotou na povrchu?

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

Příspěvek od xslide »

No takový problém nemám ale mastnotou na displeji to určitě nebude.iPhone se rozsvítí pouze při zmáčknutí tlačítka Home nebo tlačítka na zapnutí
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

Příspěvek od spachal_tmp »

Take se mi to stava, protoze mam iPhone hodne casto v dokine, obcas si takhle 'zablbne' sam od sebe (a ja to vidim, protoze mi na to reaguji wokna). Ale opravdu se to deje jen obcas. Resenim u me je restart a pak zase da tak na mesic pokoj ;) ..

Oriesko

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

Příspěvek od Oriesko »

V dokine se mi to zatim nestalo. Proste jen tak lezel na stole. Ale mam pocit, ze to bylo vzdy, kdyz par sekund predtim zhasl po mem probuzeni. Jakoby si jeste na neco vzpomnel.... a pak se na to zas vys*al a sel spat :lol:






edit. Julek

Oriesko

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

Příspěvek od Oriesko »

Tak se to prave stalo potreti, ovsem, tentokrat ne chvili po uspani! Lezel v klidu uz skoro hodinu, najednou se rozsvitil a za svych oblibenych 6-7sec zase zhasl.

Nemuze to treba udelat to, ze vam nekdo zavola, ale jeste nez zacne vyzvanet, tak to zase polozi??? To je asi blbost, ne? Pokud uz by se navazalo spojeni s BTS kvuli prichozimu hovoru, tak ho zobrazi jako zmeskany, i kdyby nestihl zazvonit, ne? Je to divny :?

ilijusin

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

Příspěvek od ilijusin »

no koukam ze bydliste mas UK, tak jestli mas oficialne odbloklovany iPhone je to dost divny.. Ale jestli tam mas aplikace 3. strany, tak me napadlo ze naka v pozadi neco dela, a cas odcasu to takhle zapne, nevim jak tohle funguje na iPhone ale vetsina mobilu se rozsviti nebo nejak naznaci ze na pozadi neco kouma...
Ale pokud iPhone funguje tak bych to moc neresil :mrgreen:

Oriesko

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

Příspěvek od Oriesko »

ilijusin píše:... jestli mas oficialne odbloklovany iPhone je to dost divny..


Tim myslis co? :mrgreen: Ofiko odblok je IMHO jen ve FR, ja musel odblokovat jako kazdej jinej, ponevadz mam jeste 6 mesicu kontrakt s Orange ;-)
Kazdopadne dik za nazor, taky tusim, ze to bude mit na svedomi neco, co tam spravne byt nema. A je fakt, ze je to jen ma zvedavost, nicemu to nevadi a ajfoun jinak slape jak hodinky ;-)

ilijusin

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

Příspěvek od ilijusin »

myslel sem to jestli mas s nakym UK operatorem podepsany kontrakt, mas jejich SIMku a pouzivas "cisty" iPhone :wink:

Lanex

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

Příspěvek od Lanex »

a nemáš tam náhodou slabší signál? Jako že při znovulognutí do sítě by si na to posvítil.... dělala mi to Nokie-N i Motorka-Razr...

Common

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

Příspěvek od Common »

Mne to robi tiez semtam, ale inac iPhone funguje bez problemov. Ja uz si to ani nevsimam... :D

Oriesko

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

Příspěvek od Oriesko »

Lanex píše:a nemáš tam náhodou slabší signál? Jako že při znovulognutí do sítě by si na to posvítil.... dělala mi to Nokie-N i Motorka-Razr...


Zrovna jsem nad tim premyslel. Zatim mi to udelalo jen v praci, kde mam opravdu slaby signal. Jedna, max dve carky a uz jsem obcas zahlid i Search. Doma mam plny signal a tam jsem zatim "autoprobuzeni" nezaregistroval! Nemuselo by ho to sice budit (je zvlastni, ze to jeste nereportovalo dost uzivatelu na to, aby to Apple v novych verzich fw osetril), ale vysvetleni je to vcelku rozumne. :wink:

Kozmimato

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

Příspěvek od Kozmimato »

Jen prihodim jinou zalezitost - jednou pri pokusu o vypnuti ip se jakoby vypnul (pri posunu na ,slide power off, a mozna jsem pritom - nechtene - lehce podrzel home) a pak ale nesel zapnout. Stacilo hodit do doku a probral se - pouze spal.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Display se sam od sebe rozsviti?

Příspěvek od Julek »

jo jsou věci mezi nebem a iPhonem...



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Odpovědět