Pády iPhonu

maybe

Pády iPhonu

Příspěvek od maybe »

Tak pady fora tady mame tak proc se nepochlubit i s timto.

Dneska jsem se bohuzel stal majitelem osklive pobouchaneho a dokonce i promackleho iPhona:-( V nestrezenem okamziku ta mrska vyklouzla a spadla z vysky priblizne od pasu na silnici. Beton a kaminky zkazu dokonaly. Cili mam v obou hornich rozich vyryte skrabance a ve spodni casti zadniho krytu krasne viditelnou promacklinku...

Aby to nevyznelo do prazdna a nebrecel tu nahlas, moje otazka dne zni: nema nekdo naaaahodou zbytecnou zadni cast iphonu??? :lol: Respektive da se tato cast nova, kdyz je vzadu natisteny IMEI a SN ???

PS: zitra az bude svetlo pridam i nejake fotecky co by odstrasujici priklad

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od xslide »

Včera jsem byl na nějakém CZ eshopu kde měli zadní kryt na iPhone za 900Kč.Boužel ted sem hledal eshop a nemůžu na něj narazit.Pokud se mě ho podaří najít určitě ti pošlu link.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od Julek »

Ten okamžik jak iPhone letí se dá přirovnat ke světlu v tunelu co :wink: ... taky jsem jeden iPhone poslal do křemíkového nebe...


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

maybe

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od maybe »

Tak to ja sem si zas nevychutnaval jak leti v takovym tom spomalenym zaberu, ale snazil sem se ho jeste chytnout:-) Nicmene nejvetsi vztek sem mel na sebe, protoze kdyby byl alespon v nejakem pouzdru tak ty skody nemusely byt zadny... :roll:

Gounes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: pát říj 12, 2007 12:18 pm

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od Gounes »

Se mi stalo to same akorat mam trosku poskrabanou predni stranu tu chromovanou :o
Jinak vetsinu dilu na Iphona sezenes na Ebay a to primo ze zeme kde se vyrabi :lol: asi z toho udelali vyhodnej JOB a navic se snima da dobre vyjednavat kvuli celni deklaraci napisou ti tam pro par dolaru cokoliv ,coz se vyplati kvuli DPH a Clu.
V mem pripade nahradni dil stal vcetne postovneho 600 KC

maybe

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od maybe »

A nehodil by si mi sem nebo do PM prosim jmeno prodejce, se kterym mas dobrou zkusenost?

Gounes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: pát říj 12, 2007 12:18 pm

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od Gounes »

konkretne u tveho problemu bych sel do toho
http://cgi.ebay.com/Apple-iphone-OEM-me ... dZViewItem

Ma tam jeste 2 ks posledni
a cena i s postovnym 46 USD

Obrázek

A nebo pokud si chces dat trosku te prace z toho stareho krytu vykuchat ty plechy tak samotnej kryt 25 USD i s postovnym
http://cgi.ebay.com/Back-Case-Casing-fa ... dZViewItem

Obrázek
Obrázek

Have Fun

maybe

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od maybe »

Diky moc!!!

fboltn
Host
Host
Příspěvky: 24
Registrován: stř bře 12, 2008 4:53 pm

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od fboltn »

Mě se stalo to samý jen padl displejem na zem a já na něj ještě šlápnul ale jsou jen dvě tečky na displeji a promáčklina na tom hliníku vedle volume ale myslel jsem že to nepřežil a vono jo

JirKrato

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od JirKrato »

to ja se musim pochubit s tim ze z meho pc stoju (cca 0,8) jsem bral mobil ( takovym hodne rychlym gryfem (jenze jsem zapomel ze to neni vysoky jako N6230i a pomerne klouzavejsi) tak ze jsem dal telefonu takovou razanci ze letel 2 metry od stolu metr skakal pozemi narazil do postele ( se musim priznat ze nes sem ho zvedl me napadlo kam sem dal nokii a nabijecku k ni) ale po zvednuti sem mel vetsi radost nez pri nakupu.

mia_wallace

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od mia_wallace »

Zdravim,tak jsem konecne nasla diskuzi kde by mohli byt vysliseny me problemy s iphonem,nevite nekdo kde u nas se da telefon opravit?nejdrive mi spadnul takze cely sklo je ruply takze bych potrebovala vymenit cele sklo a pred par dny mi prestal fungovat mikrofon,sice kdyz volam tak muzu komunikovat pouze kdyz zmacknu "reproduktor" ale vzhledem k tomu ze je to pouze hlasity hovor tak je to dost neprakticke,nevite jestli u nas v CR by byl nekdo schopnej takto telefon opravit a zaroven vymenit i to sklo?budu vdecna za kazdou radu,pokud mozno ozvete se mi nekdo na email vraidlova@seznam.cz diky s pozdravem Mia :(

Jelen

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od Jelen »

Koukám že se ptáš kde se dá :-) Asi se dají sehnat náhradní díly ale opravit budeš muset sama, nebo tady přesvědčit nějakého šikovného dobrovolníka, věřím že se zde najde gentleman, který pomůže ženě v iPhone nesnázích :-)

mia_wallace

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od mia_wallace »

no zkousim rozhazovat site kde se da ale zatim nikdo kdo by pomohl.......kazdopadne jestli by se dobrovolnik nasel tak budu jedine rada ale zatim nevim ani o nahradnich dilech jakozto sklo,jenze to budu schanet az v pripade kdyz mi pude opravit ten mikrofon....nejde o to ze je to blbe nastaveny ,kdyz volam nebo nekdo vola me tak je to naprosto hluchy nechapu proc ve chvili kdy zmacknu na displeji "reproduktor" tak to slysim,ale jak rikam pouze hlasite,to plati i u poslechu hudby,neslysim nic.......telefon normalne funguje tak nevim co se s tim stalo,...

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od Julek »

napiš PM uživatelům M29 a také Moren by mohl pomoci že tě posílám ;)
jinak počkej měsíc a přijeď na sraz něco tam vymyslíme a domluvíme..


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Jelen

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od Jelen »

OT: Julku ?????? Víš něco co já ne ????? Jaký měsíc ????? Kdy kde ????? Jsem jasně nejvíce agitující uživatel za sraz a teď se něco děje a já to nevím ???? :-(

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od Paly »

OT: 2 Jelen, skus si pozriet sekciu Novinky, tam sa riesi zraz :)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od Julek »

smajlíkové ot :

:roll:



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

mia_wallace

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od mia_wallace »

ok tak jsem zkusila napsat,diky:-) jeste otazka jak sem pridavate do ty ikony tu fotku?bych si sem taky chtela prihodit a nejak to nechapu,a to nejsem blondyna :P

mystic-cze

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od mystic-cze »

mia_wallace píše:ok tak jsem zkusila napsat,diky:-) jeste otazka jak sem pridavate do ty ikony tu fotku?bych si sem taky chtela prihodit a nejak to nechapu,a to nejsem blondyna :P

napis mi na pm a ja ti sem ty fota hodim... popripade vysvetlim.. ale pres icecko nebo tak.. takle je to neohrabane ve foru..

Cheetah007

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od Cheetah007 »

Takze denskem uz se take radim mezi ty,kterym iPhone nestastnou nahodou upadl....
Nastesti mi spadnul jen na koberec a odnesl to pravy horni roh(mirna promacklina,prece jen je to hlinik),
Naposledy upravil(a) Cheetah007 dne ned dub 06, 2008 2:27 am, celkem upraveno 1 x.

Witus

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od Witus »

Dyk s tim nic nemas!!! Co se vytahuješ :lol:
Me spadl minulej tejden na dlazdicky. Krve by se ve mne nedorezal, ale pohoda. Jenom je na rohu asi 1mm kolecko v prumeru, kery uz neni matny ale "vylesteny"...
Jinak co se tyce nahradnich dilu, tak pokud dobre vidim tak na eBayi se da koupit iPhone po dilech v podstate celej. Nekde jsem druhdy nasel i specialni web nasich "zlutych soudruhu z vychodu" a tam meli opravdu vsechno, ale co to bylo za web si ne a ne vzpomenout... :( Jinak na nahradni dily by se asi klidne mohlo zridit novy tema na for, ne?

mia_wallace

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od mia_wallace »

tak dnesnim dnem muzu IPHONE hodit do kose,nejdriv prasklej display nasledne prestal fungovat mikrofon a ve finale nereaguje ani display takze telefon na h....,vedet co to je za shit,bejvala bych to nikdy nekoupila....

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od M29 »

Displej se dá vyměnit a mikrofon taky, je vcelku prkotina. Řekl bych, že po pádu by dopadla podobně i většina jiných mobilů.

Garden

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od Garden »

2 mia_wallace: pokud chceš iPhone hodit do koše, nechceš ho hodit do mého koše a opatrně? Opravil bych si ho... Chceš adresu, kam ho poslat? :)

Cheetah007

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od Cheetah007 »

M29 píše:Displej se dá vyměnit a mikrofon taky, je vcelku prkotina. Řekl bych, že po pádu by dopadla podobně i většina jiných mobilů.

Dotycna by si take mella uvedomit,jak je displej velky a sklenena vrstva tenka....tohle neni plexi a sklo pokud vim neni tvrzene...na pady neni iPhone staveny,tohle neni odolny mobil.

mia_wallace

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od mia_wallace »

vetsina mobilu?me padali telefony v jednom kuse at sem mela tel.za 5000 nebo 15000 nikdy se mi nestalo ze by prestal fungovat mikrofon pak todleto pak tamdleto...pak pulka displaye pak celej display...kdybych s nim triskla vo zem tak nereknu ale spadnul asi z pul metru.........no to je fuk.....kazdej jak to de vopravit a pak mi vsude reknou ze nejde tak kdyz to tak vite tak mi nekdo muzete dat adresu kam to mam dat,,,,,,,,,hm ...dik........jo jeste jedna vec nevite nahodou jak z nej alespon vytahnu kontakty????u jinejch NORMALNICH telefonu mam nejdriv nabidku jestli chci ukladat na telefon nebo na kartu opet debilni IPHONEK si to ukada autoumaticky na telefon protoze debilkove americani pouzivaj zrejme celej zivot jednu jedinou sim kartu..........taaaaaakze se tazi nevite jak vytahnu kontakty z telefonu kerej nefunguje ale na kabel by mohl reagovat????DEKUJI

Cheetah007

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od Cheetah007 »

Vzhledem k tomu ze se u nas jeste neprodava,servisy na nekj nejsou proskoleny ani nemaj dily,takze zatim ne.
Nahradni dil se ale necha koupit (displej) zde: http://www.cables.cz/_produkty/iphone-s ... 001029004/

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od M29 »

No, tuším Siemens kdysi dělal nějaký Outdoor mobilek se Symbianem, prý se s ním dalo skoro házet o zeď. :-) Ale vážně. Je to Hi-Tech a pokud ti to padá a nemáš to v nějakém pouzdru, co by ty nárazy tlumilo, tak si pak nestěžuj, že "se ti to" rozbilo. Jsou totiž jen 3 možnosti: a) jsi v takové příjmové skupině, že nějaký mobil za 10K neřešíš a klidně si po měsíci koupíš další b) až tak ve vatě nejsi a proto se budeš muset o takový přístroj lépe starat a zacházet s ním jemněji a tedy pro teď zatneš zuby, koupíš si displej za 2K, případně jinde za 4K a k tomu cca 300-500 za mikrofon a 500 za servisní zásad jako takový (no, možná i 1K, podle servisu) c) hodíš ho do koše, budeš naštvaná, že je to "šmejd" a pořídíš si něco jiného a kde budeš moci, si budeš stěžovat, co to Apple vyrábí za šunty, které nic nevydrží. ;-)

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od elka »

Koukám, že se slečinka parádně naštvala. Chápu tvoje rozhořčení nad nefunkčním telefonem, ale mohla by ses s těmi debily mírnit. Neznám nic horšího, než slyšet nadávat holku. A k tvému dotazu: existuje skvělý software PC Suite, o kterém jsem tu už párkrát psal a odkazoval na něj.

Witus

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od Witus »

No právě "u normálních telefonů". To je to proč iPhone milujeme, není "normální". A další věc, podle mne není iPhone "telefon", ale multifunkční zařízení se kterým se dá, kromě jiného, i telefonovat...
Nějaká záloha kontaktů v kompu by nebyla???

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od M29 »

Bohužel, dnešní holky nejsou tak slušné, jako byly holky, když já byl kluk :-D Jinak kdyby slečna byla co k čemu, tak by si hned nahoře všimla, že je tu spec. rubrika, kde jsou odkazy na servisy.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od Julek »

ot

zasloužila by nařezat :twisted:


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od M29 »

To máš recht. Kdyby sem hodila své foto a adresu, jistě by se někdo "obětoval" :-D

mia_wallace

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od mia_wallace »

koukam rozpoutala jsem tu debatu k me osobe :mrgreen: super,:-D clovek se nemuze ani rozcilit na iphone nebo co? :lol: pche...stejne je to slupka:-)fotku bych klidne vlozila ale to by to muselo bejt krapet jednodussi:-D


mia_wallace

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od mia_wallace »

jsem.........ale,.to jsi zjistil jak? :?: :!:

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od elka »

Mno, nějak takhle jsem si ji představoval...

.:OMAR:.

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od .:OMAR:. »

Tak koukám, že sem měl velký štěstí. Muj Iphonek ma uz za sebou dva pády. První tak ze skrinky vysoky 220cm na kachlicky v gumovim obalu - přežil bez újmy.
Druhý pád z ruky taky na kachle, ovšem už bez obalu a přesně stranou displeje dopadnul ve vodorovné poloze, takže to slušne plesklo. A opět bez újmy :mrgreen: only ve folii na displeji sou zaražený malinký kaminečky.

Těm co nevydržel pád z 30cm, upřímnou soustrast :oops: :mrgreen:

dkn0l

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od dkn0l »

mia_wallace píše:jsem.........ale,.to jsi zjistil jak? :?: :!:
jednoduse, dal jsem hledat mia_wallace do googlu a tvoje libko mas napsany na icq.. :wink:

mia_wallace

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od mia_wallace »

aááááha.........Tak to potom jo:-)

Odpovědět