Pády iPhonu

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od M29 »

jj, trojky jsou fajné :-)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od Julek »

a dost děcka nebo to tu locknu..

.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

mia_wallace

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od mia_wallace »

jj souhlasim :-D

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od Julek »

Pokud si chcete povídat nic proti tomu nemám ale založte si něco v sekci ostatní nebo si to vyřešte na IRC 8)



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

susty

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od susty »

pred kupou iphonu som videl kopu videi na youtube ako iphone preziva udery o stol a kladivom...popravde mi telefon cas od casu spadne, ale sak zabavat sa treba a alkohol je svina, tak som bol vtom ze iphonik coto vydrzi, ale jak tu citam pady z 30cm a telefon nefunkcny, zacinam sa bat :shock:

Diablo

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od Diablo »

Ani videa z Youtube kde Iphone hazeji na zem z 2 metru ani prispevky typu ze Iphone nevydrzi pad z 30cm nejsou objektivni.

Vemte si treba cloveka.Takovy clovek kdyz hodne hodne blbe spadne by si teoreticky mohl zlomit vaz i z padu po hlave par centimetru nad zemi.Ale jsou i lide kteri prezili pad z nekolika desitek metru bez vetsi uhony.

Podobne je to podle me s Iphonem zalezi na tom jak spadne a jakou mu poskytujete ochranu.Iphone je pomerne citlive zarizeni takze se nelze divit ze kdyz dopadne na zem opravdu blbe muze se stat neco spatneho.
Ale obecne si myslim ze ve sve kategorii Smartphonu/PDA patri k tem odolnejsim.

iDeLey

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od iDeLey »

"takže dobrý večer"

Jsem v klubu. Vyklouzl mi z ruky, letěl pár metrů, fláknul sebou o dlaždičky a zastavil se až o zeď.

Sklo i vše ostatní volný pád přežilo. Přišel jsem ale o cca 500 pixelů v pravém dolním rohu - nevykreslují, resp. vykreslují šedou, sem tam červenou. (na dotyk reagují) Nepodařilo se mi najít podobný probém tak se chci zeptat, jestli nevíte o nějakém zdroji ze kterého čerpat. Ona je to taková chybka na kráse - telefon je použitelný na 100% - jen sem si musel zvyknout na ten KAZ - což je u iPhone poměrně škoda.

Díky

daneczech

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od daneczech »

uz to tady nekdo psal
http://www.cables.cz/_produkty/iphone-servisni-dily/001029004/
maj tam novej displej za 4500,- jinak mě nenapadá jiná možnost co s tim, než výměna displeje...

iDeLey

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od iDeLey »

Zdravím, chci jen poznamenat zvláštní fakt - a to ten, že se mi po pár dnech užívání iPhone jaksi zregeneroval - zdá se tedy, že šlo pouze o jakýsi dočasný kolabs - z cca 500 "mrtvých pixelů" zbývá asi 5 - zbytek je OK

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od drsny »

ze by apple daval do iphone nanoboty, kteri drobne zavady sami opravuji ;-)

mfk9

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od mfk9 »

caute, mam otazku, iphone padol a prasklo mi predne sklo...cez celu sirku iphonu, displej je nastastie v poriadku ale chcem sa spytat kde by som zohnal novy predny kryt. najlepsie by bolo keby nikde v cesku...na slovensku asi tazko ale ak bude treba objednam aj z USA...dik za pomoc

mfk9

Re: Pády iPhonu

Příspěvek od mfk9 »

uz som zistil ze potrebujem len touch screen, da sa to zohnat zvlast? alebo musim aj novy display?dik

Odpovědět