Postřeh ke sluchátkům

Odpovědět
Pulmetr

Postřeh ke sluchátkům

Příspěvek od Pulmetr »

Vedeli jste, ze ten mikrofon na standardnich sluchatkach je i tlacitko, ktere jednim stisknutim vypne u iPodu zvuk a pri dvojitem stisku preskoci na dalsi skladbu?

Ja sem si toho vsimnul az po mesici.

crusader
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 432
Registrován: úte pro 04, 2007 8:03 am

Re: Postřeh ke sluchátkům

Příspěvek od crusader »

Tak se musím přiznat, že iPhone už nějakou dobu vlastním, ale tohle mi zcela uniklo :D Díky za info.

jigaboo

Re: Postřeh ke sluchátkům

Příspěvek od jigaboo »

já sem zase nevěděl že to je mikrofon :D

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: Postřeh ke sluchátkům

Příspěvek od drsny »

taky se s tim cudlikem daji prijimat a ukoncovat hovory

v3li

Re: Postřeh ke sluchátkům

Příspěvek od v3li »

Škoda jen ,že ti ten čudlík nenapíše kdo volá :lol:

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: Postřeh ke sluchátkům

Příspěvek od drsny »

na to je dost malej, asi bys musel nosit radne velkou lupu jako prislusenstvi :-)

lofounek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 476
Registrován: sob pro 08, 2007 6:41 pm

Re: Postřeh ke sluchátkům

Příspěvek od lofounek »

To si snad delate srandu...no ted to zkousim a fakt ze jo, ten iPhone me kazdej den necim prekvapuje, a proto jsem taky rad, ze ho mam :) Skoda jen, ze neni na sluchatkach potenciometr na ovladani hlasitosti :/

iPhone 7 32GB silver
Apple Watch 42mm Sport
iPad Air 32GB
iPad 2 16GB
iPhone 5 32GB white
iPhone 3GS 16GB black
iPhone 2G 8GB

ilijusin

Re: Postřeh ke sluchátkům

Příspěvek od ilijusin »

tak tohle bylo ve videu na strankach applu, nake oficialni promo video, ktere sem si poustel pred koupi, takze sem to vedel od zacatku, to video je opravdu cool, je tam spousta vychytavek

nejvice se mi libi, dvoj-klik na preskoceni skladby, tohle mi hrozne chybi u sluchatek co tam mam ja, u ipodu (iPod jako samostatna masina ) to de aspon nahmatat, ale tohle musim vytahnout a mackat (aspon ze funguje double-click home button a vyhodi kontrolky pro ipod)

JirKrato

Re: Postřeh ke sluchátkům

Příspěvek od JirKrato »

Sem nevěděl že dvojklikem se přepne písnička sem vytahoval mobil z kapsi, ale ne ze by mi to vadilo. Neco jinýho je vyndavat porad z kapsi iPhona oproti 512 Mb Mp3 co sem měl dřív. :D

LukeUp
Host
Host
Příspěvky: 72
Registrován: stř lis 14, 2007 11:21 pm

Re: Postřeh ke sluchátkům

Příspěvek od LukeUp »

Já se přiznám, že jsem to taky nevěděl, přišlo mi to jenom jako takovej ten zmetek, co spojuje ty šňůry, hurá, nemusim vyndavat pořád iPhone z kapsy :D

xslide
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 2674
Registrován: sob led 19, 2008 12:37 pm

Re: Postřeh ke sluchátkům

Příspěvek od xslide »

OT:No já jsem zase zjistil až ted, že ikona kalendáře zobrazuje aktuální datum a den v týdnu:)
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm

JirKrato

Re: Postřeh ke sluchátkům

Příspěvek od JirKrato »

To sem věděl hned ale v celku to pro mě žádnou výhodu nemělo.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Postřeh ke sluchátkům

Příspěvek od rony »

este keby to iste robila aj ikona hodiniek :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

janina.9.

Re: Postřeh ke sluchátkům

Příspěvek od janina.9. »

Sem si říkala, proč jde ten mikrofónek zmáčknout!!?? Tak to je bomba, jediný co mě teda strašně znervózňuje je, že veškerý to příslušenství je tak ukrutně maličký! Přijde mě to hrozně křehoučký... :mrgreen: , že se to každou chvilkou rozpadne pod rukama :wink:

jenicekk

Re: Postřeh ke sluchátkům

Příspěvek od jenicekk »

lidi, dit tohle vsechno pisou v te mini brozurce co je k iphone, to se vam nechce precist ani to malo, to pak mate telefon na image a ne na pouyivani

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Postřeh ke sluchátkům

Příspěvek od Paly »

2 jenicekk: len im daj :D, tiez sa divim, ze co to tu za postrehy pisu. Skor nepozornost a lenivost citat a hladat veci o iPhone.

Ja som este iPhone ani nemal a uz som zakladne funkcie ovladal naspamat, co s cim robi, ovlada, kde sa co strka a podobne. Ked si niekto kupi iPhone koli tomu aby frajeroval tak potom to tak dopadne.

Postreby by sa dali pisat k roznym inym aplikaciam :)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

ilijusin

Re: Postřeh ke sluchátkům

Příspěvek od ilijusin »

ja sem byl u ofiko zahajeni prodeje v US a kazdej den sem cucel v Apple store a hral si s tim. Pak si ho tam koupil kamos a tomu sem ho furt bral :)
a pak sem si asi 2 tydny pred koupi pustil video od Applu a tam sou vsechny tyhle figle :)
takze sem stejne jako Paly znal snad vsechny funkce jeste predtim nez sem ho mel

jinak doporucuju dat nekam do FAQ nebo proste nekam dat jako dulezite ty videa od Applu, sou opravdu uzitecna a naucej zaklady ovladani, super sou napr. FINGER TIPS

Odpovědět