baterie v telefonu

Odpovědět
Garden

baterie v telefonu

Příspěvek od Garden »

vrtá mi hlavou jedna věc - četl jsem, že baterku v ajfounu není možné vyměnit jinak, než v servise. Protože tu žádný servis zatím není (ale snad bude, doufám, že to nebude třeba posílat do Států), napadá mě, jak se to bude řešit potom s odblokovanými telefony, aby s tím nebyl problém. Nerad bych si po čase musel kvůli baterce kupovat nový telefon...

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Příspěvek od Paly »

Za baterku aj za vymenu si normalne zaplatis ako v kazdom servise :)
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

Baterka se da vymenit i samodomo, zase tak moc slozite to neni :). Nekde tady ve foru padlo instruktazni video na YouTube s postupem. A samotna baterka stoji par dolaru.

Garden

Příspěvek od Garden »

2 PALY: jj, ro je mi jasné, že za to zaplatím

spíše jsem měl strach z něčeho podobného, co se dříve stávalo, když byly dávány do servisu odblokované telefony. Servis nahrál nový firmware a telefon znovu zablokoval. Měl jsem i starch z toho, aby se telefon nemusel posílat někam, kde to bude dlouho trvat. U normálního telefonu si koupím baterii a vyměním si ji na koleně za 10 sekund. Tady to evidentně bude horší a neumím odhadnout, jak dlouho bude trvat, než bude třeba baterii vyměnit... Ale uklidnili jste mě...

Gounes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: pát říj 12, 2007 12:18 pm

Příspěvek od Gounes »

Nejllepsi a nejlevnejsi si koupit baterku nekde na Ebay a vymenit sam , popripade u nejakeho sikovneho technika
Potom nemusis mit zadne obavy z oficialni vymeny baterky :lol:

Cena uz od 15 USD vcetne postovneho a pomocneho naradi :D
http://cgi.ebay.com/New-Battery-Pack-To ... dZViewItem

Obrázek

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re:

Příspěvek od M29 »

Paly píše:Za baterku aj za vymenu si normalne zaplatis ako v kazdom servise :)


Kdo je šikovný, zvládne to sám ;-) Solventní lenoch si zajde do servisu. Baterie jsou ke koupi i v ČR, takže odpadne objednávka v zahraničí, celnice apod. a není to žádná láce.

parmin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1286
Registrován: pát bře 28, 2008 11:56 am

Re: baterie v telefonu

Příspěvek od parmin »

Já bych to řešil přes ten e-bay. Baterku nikdo proclívat nebude a kdyby snad náhodou, tak to bude pár korun...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: baterie v telefonu

Příspěvek od M29 »

parmin píše:Já bych to řešil přes ten e-bay. Baterku nikdo proclívat nebude a kdyby snad náhodou, tak to bude pár korun...


Omyl. Od Shengenu se procliva skoro vsechno, protoze pani celnici maji najednou velkou potrebu ukazat, jak jsou potrebni. A navic nejde jen o clo, 19% DPH, ale take o poplatky za ekologickou likvidaci baterii, pripadne u bezne elektroniky o poplatky za elektroodpad a za odpad jako takovy.

Vel
Host
Host
Příspěvky: 41
Registrován: čtv lis 22, 2007 11:08 am

Re: baterie v telefonu

Příspěvek od Vel »

Baterku u nas prodava napr. i Sunnysoft

Nelinkuj zde cz shopy. smazáno. Kdo chce baterii si najde Julek

Cena neni zase tak hrozna

M29
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 491
Registrován: pát led 04, 2008 8:34 am

Re: baterie v telefonu

Příspěvek od M29 »

Dá se v ČR koupit i levněji.

markor

Re: baterie v telefonu

Příspěvek od markor »

koupit pres ebay, me dnes prisla s comboardem.
cena 45USD, baterka samotka kolem 15USD. prodavajicimu napis at tam da hodnotu 1USD, me to prislo bez cla bez dph, jako osobni posta v popisu bylo: memory clip.

ta montaz neni nic moc tezkyho, zvlast kdyz ti prijdou naradicka. bez nich takto: http://www.partproduction.cz/iphone/rozborka/
a priprav se na letování :)

Odpovědět