Reklamace a Britex

Odpovědět
Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Gekko gecko »

Britex neuznává soudního znalce? to jsou mi věci, určitě tu čoiku oni jim to vysvětlí, si chtěj dělat zákony podle sebe dobytkové nebo co???
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Roman_Pe »

Tak ja som dostal nový iP bez problému.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

andromeda
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: ned pro 08, 2013 8:38 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od andromeda »

Zdravím!
Nedávno jsem přišla domů, vytáhla svůj iPhoně 4S z kabelky a zjistila jsem, že má nefunkční displej - šly vidět pouze modré podélné pruhy po celém displeji. Telefon mi nespadl (naposledy tak před 3 měsíci, tak je sice možné, že teď se to dodělalo a ruplo to, ale bezprostředně před rozbitím ne), nemá na sobě vůbec žádnou viditelnou prasklinu zvenčí a je v záruce, dala jsem ho reklamovat u T-mobilu. Bylo mi řečeno, že se jedná o nefunční LCD pravděpodobně a přijali ho na reklamaci.
Vůbec teď nevím, co mám čekat, jestli mi to spraví, vymění telefon za nový, nebo zamítnou reklamaci s tí, že jsem si to způsobila sama? Za důležité považuju to, že telefon na sobě opravdu nemá sebemenší prasklinu, můžou mi i přesto tvrdit, že jsem si to udělala sama a zamítnout?
Co si myslíte, jak to dopadne, je nějaká možnost, že mi to zadarmo spraví nebo vymění za nový telefon, máte s tím někdo nějaké zkušenosti?
Díky moc za všechny odpovědi :)

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Gekko gecko »

Pokud ti telefon nespadl a je netknuty nebo se do něj nedostala vlhkost, bud vymění displej či co je potřeba nebo dostaneš nový/ resp refrubrished kus (portě sestavený z funkčních dílů, takhle jsem to měl kdysi já u Gčka) nové už budou mít sotva.
Podle toho co ale popisuješ, může být povytažený flex spojující desku a displej.

Cu čtu ale zde, před odnesením na reklamaci jsi jej mohla zkusit restartovat:
https://discussions.apple.com/message/23419792#23419792
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Unown
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 606
Registrován: úte bře 02, 2010 4:03 am

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Unown »

Chtěl bych reklamovat ip 5 u Vodafonu - začíná mi vynechavat PB a někdy když volám tak slyším "robotický" hlas a neni skoro rozumět... IP je necelý rok stary - v záručním listě je datum expedice 14.12.2013. Jaké mám šance? Díky moc

speedysek
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: ned říj 21, 2012 10:10 am

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od speedysek »

Věšteckou kouli nemáme.
Ale mě dali nový 4S v moměntě kdy zbývali cca 2dny do konce záruky.
Brzy budu reklamovat svůj 5S.

Alek13
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 303
Registrován: pát říj 02, 2009 1:15 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Alek13 »

Po treti mi praskl kryt u konektoru nabijenu u iP3GS, dva krat jsem dostal novy kus. Takze kdyz pujdu po treti reklamovat ten samej problem, dostanu penize?:)

mate nekdo zkusenosti z takovym pripadem?
iPhone 3GS
iPad 2
iPhone 4S
Macbook / 2010 / SSD / OS X 10.9.
iPhone 5

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od ls8 »

Občanský zákoník, paragraf 622, odstavec 2.

Jde-li o vadu, kterou nelze odstranit a která brání tomu, aby věc mohla být řádně užívána jako věc bez vady, má kupující právo na výměnu věci nebo má právo od smlouvy odstoupit. Táž práva přísluší kupujícímu, jde-li sice o vady odstranitelné, jestliže však kupující nemůže pro opětovné vyskytnutí vady po opravě nebo pro větší počet vad věc řádně užívat.


Muselo by se jednat o vadu, která brání řádnému užívání věci.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Leonko »

Keby si mal opraveny displej 3x na tom istom iphone, tak vtedy máš nárok na nový kus alebo peniaze.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Metalgirl »

Jinými slovy reklamovaná 3x stejná závada nebo reklamované 4 různé závady.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Alek13
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 303
Registrován: pát říj 02, 2009 1:15 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Alek13 »

Uvidime co mi na to rekne vodafone

tesim se na $
iPhone 3GS
iPad 2
iPhone 4S
Macbook / 2010 / SSD / OS X 10.9.
iPhone 5

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Leonko »

Metalgirl píše:Jinými slovy reklamovaná 3x stejná závada nebo reklamované 4 různé závady.

len Ťa znova doplním, že na tom istom prístroji.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Metalgirl »

Tak doufám, že toto je samozřejmé. :wink:
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Leonko »

No tak hore sa pýtal, či mu vrátia peniaze, ak ide reklamovať iPhone 3tí krát, ale vždy mu dali nový kus. Takže aby to mal jasne vysvetlené :)

Však jo, v pořádku. :) MG

Alek13
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 303
Registrován: pát říj 02, 2009 1:15 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Alek13 »

teprve ted jsem si pochopil, ze penize nedostanu)


asi tu trojku z cestiny kdysi davno na stredni - nezaslouzim
iPhone 3GS
iPad 2
iPhone 4S
Macbook / 2010 / SSD / OS X 10.9.
iPhone 5

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Roman_Pe »

No ja som reklamoval 3x iP4S a na 4x keď som ho posielal tak mi vrátili peniaze. Samozrejme som ale reklamoval u Českého servisu a riešil cez Apple podporu. Vždy som dostal nový iP a vždy rovnaká vada.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

andromeda
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: ned pro 08, 2013 8:38 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od andromeda »

Tak reklamace mého rozbitého displeje vypadala takhle: stav byl prvně čeká na náhradní díl -> opravuje se -> výstupní kontrola -> zpracovává se. Ale to zpracovává se je tam už hodně dlouho, můžou mi to ještě zamítnout, že to nejde opravit nebo něco ? Přeci by tam mělo už bejt opraveno, ne? Díky za odpovědi.

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Roman_Pe »

Pokiaľ tam máš rozbitý displej tak na to by sa nevzťahovala záruka. A pri platenej oprave by ta mali najprv informovať o cene opravy aby si to mohol odsúhlasiť. To je normálny postup. Tomuto čo píšeš nerozumiem ani ja. Postup to nie je normálny teda.
Zavolaj si tam a oni ti niečo k tej oprave povedia.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

andromeda
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: ned pro 08, 2013 8:38 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od andromeda »

No, tak tam už naskočila expedice, tak počkám, až to bude v T-mobilu a hned to vyzvednu..ale prosím tě, že mi nemůžou za to nic ted naúčtovat, když jsem nedala souhlas a nějakou cenu a nikdo se mě na to ani neptal?? Nemůže se stát, že si přijdu pro mobil a dostanu fakturu, když ten telefon není ani rok starej a je v záruce? To bych fakt nerada, ted nemám peníze a případnou opravu jsem chtěla odložit na jaro.....

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Gekko gecko »

Záleží na tom co jsi všechno podepsala v předáváním protokolu četla jsi to alespoň zběžně? ;)



Sent from my iPad using Tapatalk
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

andromeda
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: ned pro 08, 2013 8:38 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od andromeda »

No, já dostala přeci duplikát toho, co jsem jim tam podepsala, ne? Koukám na to a fakt žádná částka ani souhlas s opravou, pokud se na to nebude vztahovat záruka, tam není, ale snad jsem tam nepodepsala ještě něco jinýho...

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Reklamace a Britex

Příspěvek od Gekko gecko »

Kdyby byly nějak problémy tak té mají kontaktovat neboj dopadne to dobre, pokud není telefon potlačeny nebo se tam dostala vlhkost, problémy na 90% dělat nebudou.


Sent from my iPhone using Tapatalk
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Tomášek
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: úte pro 17, 2013 3:50 pm

Britex - reklamace iP5

Příspěvek od Tomášek »

ahoj kluci, mam docela problem.. minuly tyden jsem dal do vodafonu na reklamaci svyho iphona, mel problemy se signalem, nefungoval automaticky jas plus jeste par drobnosti :) no a dneska mi vola typek z vodafonu, ze jim prislo vyjadreni Britexu, ze zarizeni nesplnuje podminky pro uznani reklamace, ze do telefonu vnikla neznama kapalina.. wtf, zadna kapalina mi do nej nevnikla, nosim ho v obalu a nejsem si niceho vedom..
Pan z vodafonu rikal, ze mi telefon prijde zpet na pobocku a pak si mam vyhledat soudniho znalce a resit si to sam..
jak mam postupovat, nevite nekdo? nekoupil sem si telelefon za 12t aby se mi takhle ... :-/ diky

Tady je vyjadreni Britexu

Vážený zákazníku.
Na základě provedené diagnostiky zařízení
iPhone 5 16GB black
Zjistili jsme, že nemůže být opraveno bezplatně. Zařízení vykazuje poškození neslučitelné se záručními
podmínkami.
Zjištění servisu:
Záruční oprava zamítnuta z důvodu vniknutí látky neznámého původu. Přístroj nesplňuje předpoklady a podmínky záruční
opravy. Přístroj zasažen látkou neznámého původu s následnou oxidací systémové desky. Reklamovaná vada má přímou
souvislost s poškozením systémové desky vzniklou oxidací. Rozsah poškození naleznete na: //opravy.britex.cz. Oprava je
možná jen placenou výměnou jednotky.
Navrhujeme Vám proto možnost placené opravy tohoto zařízení použitím těchto dílů:
1. Opravu zařízení proveďte. Uhradím cenu opravy 6400 Kč (ceny jsou uvedeny bez DPH 21%)
2. Zařízení neopravujte. Žádám jeho vrácení zpět bez opravy. Uhradím náklady na diagnostiku a poštovné a balné
v celkové ceně 350,- Kč bez DPH 21% (pokud nebylo dříve smluvně ujednáno jinak)
3. Zařízení neopravujte ani nezasílejte zpět. Souhlasím s bezplatnou ekologickou likvidací tohoto zařízení.
Odpověď na tento cenový návrh nám zašlete elektronicky na adresu mobil @britex.cz, nebo poštou na adresu
BRITEX-CZ, s.r.o., Milady Horákové 125, 272 01 Kladno. Nejpozději však do 5 pracovních dnů.
Naposledy upravil(a) Tomášek dne čtv pro 26, 2013 6:29 pm, celkem upraveno 3 x.

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Roman_Pe »

Keď si vyhľadáš reklamáciu na britex stránke, sú tam nejaké fotky tej údajnej oxidácii?

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

MaTToS
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: ned pro 01, 2013 11:16 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od MaTToS »

Fotky tam sú a naozaj to vyzerá tak že tekutina sa do telefónu dostala a bohužial v neprospech zákazníka aj tá ním popisovaná závada celkom dobre popisuje to čo spôsobí tekutina v telefóne, teraz je otázne ako sa tam dostala, len sa obávam že v tomto prípade moc nepomôže ani súdny znalec nakolko z fotiek to viditelné je .

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Roman_Pe »

nenosil si iP do kupelky keď si sa sprchoval/kúpal? aj vlhké prostredie môže spôsobiť oxidáciu.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

Tomášek
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: úte pro 17, 2013 3:50 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Tomášek »

No fotky tam sou' ale ja sem se s mobilem nekoupal ani nesprchoval ani ho neutopil ani nic jinyho.. Navic sem jeste typkovi ve vodafonu rekl at mi tam dopise ze cidlo vlhkosti je bily v poradku, tak to tam dopsal, ale pouze rukou, tak nevim jestli v tom nebude pruser :unknown:

Raiton10
Host
Host
Příspěvky: 123
Registrován: sob dub 16, 2011 5:18 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Raiton10 »

je možné, žes to ani nezpůsobil ty, ale oni tam v servisu aby nemuseli měnit, stačí si to vyhledat na netu , hodně lidí s tím má u britexu problém a problém je ten, že tu oxidaci jim nijak nedokážeš, žes ji nezpůsobil

MaTToS
Host
Host
Příspěvky: 12
Registrován: ned pro 01, 2013 11:16 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od MaTToS »

Ešte by som veril keby takéto niečo Britex bol v teoretickej rovine schopný spraviť pri telefónoch kde robia full Level servis - ale aký dôvod by ich k tomu mohol viesť pri iPhone ktorý robia iba Level 2 a čokoľvek iné sa mení za swap tzn. = najjednoduchší servis pre Britex bez akéhokoľvek problému ktorý môže vznikať pri vyšších leveloch opráv . To že predajca zapíše že indikátor vlhkosti je biely stále nemusí znamenať že v telefóne žiadna vlhkosť nie je .

Tomášek
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: úte pro 17, 2013 3:50 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Tomášek »

no dobre, ale koukal na cidla a byly bily, tak nechapu ze najednou sou cerveny, to mi proste hlava nebere.. a je to asi jediny, co ja mam v ruce a zkusim tim argumentovat

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Roman_Pe »

Tak pokiaľ to máš napísané i v protokolu pri odovzdávaní do servisu tak sa toho môžeš chytiť, že to urobili naschvál aby mohli "z neznámeho dôvodu" zamietnuť garanciu.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

Tomášek
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: úte pro 17, 2013 3:50 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Tomášek »

Tak sem se ted vratil z vodafonu s tim, ze tam zitra bude vedouci pobocky a zkusim se pobavit s nim.. Dnesni argumenty toho typka za monitorem, jako ze tel mohl navlhnout pri preprave do servisu, me moc neuspokojily.. Cili myslim ze vysledek si myslim pro me nebude nijak uspokojivej, nikdo nema zadnou radu jak postupovat...:/

gaucar
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: stř srp 25, 2010 11:58 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od gaucar »

Ahoj,chci se taky podelit o zkusenost s Britexem. Zitra tam budu volat,vlastnim IP 5 gen. 14 mesicu. Telefon zacal zlobit,fialove pruhy na display,a kdyz jsem chtel fotit,tak tam byla cerna tecka,a nekolik smouh na fotce,fotak byl zaneseny spinou,ikdyz nechapu jak se tam dostala. Tel jsem poslal do Britexu pres Vodafone. Po 8 dnech,coz bylo dnes byl zpatky,super rikam si. Jdu si pro nej,zapnu ho a ejhle,uz tam jsou 3 cerne tecky a jsou vetsi,dalsi smouha na fotce a este k tomu nefunkcni homebutton:D takze hned z otocky jsme ho tam poslali znova, Britex v protokolu napsal ze zavada se neprojevila ale ze pro jistotu vymenili cely display a vycistili optiku,proste parada:-) A telefon mi ani nespasovali a tim mi ho este vice poskodili. Ma vanocni nalada klesla na bod mrazu. Bohuzel to je ma druha spatna zkusenost s touto firmou,a kluci ve Vodafonu me fakt litovali a cpali cukrovim abych se trochu hodil do pohody ale to ze telefon este vic znicej a napisou ze se zavada neprojevila a na prodejne na to dva kluci semnou koukaj a videj to taky je uz podle me jasnej dukaz vady!!! Takze podruhe stejna zavada.este jednou a diky cau...Vsem ostatnim preju vice stesti a pevne nervy.

Jinak krasne svatky plne pohody;-)

P.S. S cidlem vlhkosti me nachytali pri predchozich reklamacich s Ip 3GS pred 2 lety,take ho navlhcili a rekli ze jsem to byl ja,letos jsem se nenechal nachytat a mam to napsane v protokolu na prvnim miste,ze cidlo je bile:-)...Proste Britex s.r.o.
Apple Iphone 5 16 Black GB IOS 6.1.3
Apple Ipad MIni 16 Black GB IOS 7.0.4
Huawei Ascend P6 Black

Manek49
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 575
Registrován: čtv lis 14, 2013 6:23 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Manek49 »

Jak to tady tak čtu, tak nechápu jak může tahle firma ještě existovat...

Tomášek
Host
Host
Příspěvky: 10
Registrován: úte pro 17, 2013 3:50 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Tomášek »

Tak sem dnes ve vdf zase nepochodil.. Vsichni od toho davaj ruce pryc a odkazujou na druhyho.. Ted me odkazali na to at napisu do prahy na reklamacni oddeleni a mam tsm vsechno popsat.. Nepsal ste tam nekdo s necim podobnym abych plus minus vedel co a jak a na nic sem nezapomnel? Dekuji

Raiton10
Host
Host
Příspěvky: 123
Registrován: sob dub 16, 2011 5:18 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Raiton10 »

taky tam mám ted´ ip5s a jsem zvědavý, co mi s tím udělají, posílal jsem to tam, jak nový kus,který jsem právě vybalil s tím, že mi slině chrastil pb a měl jsem tam od výroby dva škrábance.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Gekko gecko »

Zeptám se jen kde je u iPhone 5 čidlo indikujici případnou vlhkost?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

gaucar
Host
Host
Příspěvky: 13
Registrován: stř srp 25, 2010 11:58 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od gaucar »

Vyndej si šuplíček se sim kartou a tam uvnitř je taková bílá tečka,vypadá to jako náplast malinkatá,na straně displaye...Viz odkaz.

http://iphonemania.mobilmania.cz/files/ ... 5_48_2.png
Apple Iphone 5 16 Black GB IOS 6.1.3
Apple Ipad MIni 16 Black GB IOS 7.0.4
Huawei Ascend P6 Black

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Gekko gecko »

Děkuji, čidlo jsem našel a je bílé jak sníh, takže ok.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Roman_Pe
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1700
Registrován: stř lis 17, 2010 10:55 pm

Re: Reklamace a Britex

Příspěvek od Roman_Pe »

Tomášek píše:Dnesni argumenty toho typka za monitorem, jako ze tel mohl navlhnout pri preprave do servisu, me moc neuspokojily..

Tak to už nie je tvoj problém. Tak nech to zaplatí VF. iP majú do servisu posielať tak, aby sa pri preprave nijak viac nepoškodil ako je, takže i tie čidlá. Majú to dostatočne zabaliť. Ja som bol tiež zhrozený, že môj iP zobral len tak bez krabice. Nový mi prišiel po oprave len zasunutý do bublinovej fólii, že keď som ho preberal tak tomu vo VF sa skoro vyšmykol z tej fólii. Verím tomu, že i ten pôvodný tak posielali. Tak je možné že navlhol pri preprave.
Keď si mal v protokolu napísané, že čidlá sú biele tak tak si myslím že sa nemáš čoho báť. Pokiaľ by si si zaplatil i súdneho znalca tak by jasné že bude na tvojej strane keď to máš v protokolu.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White

Odpovědět