nesikovny fotak

Odpovědět
_johny_

nesikovny fotak

Příspěvek od _johny_ »

taky vam vadi, ze zmacknuti "spouste" u "fotaku" v iphonu neni moc user friendly? v podstate to nejde jednou rukou, kdyz fotis sebe (displejem od sebe) je skoro nemozny najit spoust.... je nejaka aplikace, ktera tohle resi?
napadlo me jednoduse preprogramovat telefon tak, aby zmacknuti tlacitka zesileni (na boku) fungovalo pri spusteny camera aplikaci jako spoust. slo by to?
dik

Brano007

Příspěvek od Brano007 »

No to tlacitko funguje tak, ze nefoti, kdyz ho zmacknes, ale az kdyz ho pustis...takze jde udelat to , ze si to namacknes, otocis na to co chces vyfotit a pak pustis...

_johny_

Příspěvek od _johny_ »

to chapu, i tak je to nesikovny. jde mi spis o to, aby to slo tim tlacitkem na boku :)

iphonelover
Host
Host
Příspěvky: 66
Registrován: pát pro 14, 2007 9:58 am

Příspěvek od iphonelover »

tvuj problem by mohla vyresit samospoust, kterou ma k puvodnimu fotaku alternativni aplikace CameraPro...

_johny_

Příspěvek od _johny_ »

ale ja si vubec nemyslim, ze je to muj problem. kazdej at si vezme iphone do ruky, chytne ho jako fotak a co ma u pravyho ukazovaku?
proste by to strasne ulehcilo manipulaci pri foceni a myslim, ze pro nekoho by nemusel byt problem nejakou takovou fotoaplikaci naprogramovat.

iphonelover
Host
Host
Příspěvky: 66
Registrován: pát pro 14, 2007 9:58 am

Příspěvek od iphonelover »

jak rikam, me to taky vadilo a samospoust to jaks taks umi vyresit...

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

Napad je to peknej, ale je to stejne k nicemu... IPhone nedela dost pekny fotky na to, aby se s tim nekdo delal...

_johny_

Příspěvek od _johny_ »

tak samozrejme, ze nedela hezky fotky. ja se focenim zabyvam a moje vybava vazi kolem 15 kilo, takze mi iphone v kapse prijde jako paradni cvakadlo, pokud je dost svetla, pro vystaveni fotek treba na blog, dokumentaci chlastacky apod. proto si myslim, ze by to nekdo precejen mohl zkusit :)

PetrK
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 399
Registrován: čtv pro 27, 2007 4:12 pm

Příspěvek od PetrK »

iphone nedela pekny fotky? mno ja si myslim ze momentky jsou v uchazejici kvalite, za dobryho svetla udelas dobrou fotku i pro papirove vydani, mam to odzkouseno

ale ja nevidim problem mackat to na displayi ani po druhy flasce vina
iPhone 3GS 16GB White
http://iphonehry.cz

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

Ale jo, neni to tak strasny, pri dobrym svetle se daji vyfotit kuokatelny fotecky, jen mi trochu vadi absence autofocusu... Se svyma staryma founama sem nafotil spoustu fotek, hlavne makra, ktery s iP proste nevyfotis... Tim moje zaliba ve foceni mobilem skoncila, ale koupe iPhonu urcite nelituju, absenci dobryho fotaku kompenzuje spoustou jinych vychytavek...

Odpovědět