Fotoaparat mi "nahodne" nazoomoval

Odpovědět
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Fotoaparat mi "nahodne" nazoomoval

Příspěvek od rony »

Včera sa mi stala podivná vec. Vieme, že foťák v iPhone nemá digitálny ZOOM.

Lenže mne sa nejako stalo, že som zapol foťák a ten obraz sa nejako nazoomoval ale keď som cvakol foto a tá sa zobrazila, tak to už bolo bez zoomu.

Aby ste chapali: počas fotenia v "hľadáčiku" som videl priblížený obraz ale po vyfotení bol "bez priblíženia".

Viacmenej to beriem ako bug, pretože v tomto stave sa to nedá použiť - iba ak by aj po vyfotení mala fotka ten istý "zoom".
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

Zajimave, ale naprd ;) .. Dokud to bude pouze digitalni a ne opticky zoom (a on to opticky nebude), tak je to zhola k nicemu, zvetseni si muzeme udelat lepe a kvalitneji v editoru na kompu ..

waczko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: pon pro 24, 2007 6:07 pm

Příspěvek od waczko »

no mně osobně připadá, že po iPhone chcou někteří jedinci nemožné. Aby je to sprchovalo, holilo, měřilo tep i tlak atp :) .. na optický zoom mám svůj foťák a to mi bohatě stačí ;) ..

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Pokud by Rony nebyl už ostřílený uživatel, myslel bych že jsi šel z hospody se zapnutým foťákem a začal jsi padat na chodník a myslel že to co se dělo v iPhone byl zoom :wink: .


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19659
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

nie, myslim, ze to suviselo s tym hmatom pri zoomovani obrazkov a nejakym sposobom sa to prenieslo do fotaku, ktory ale fotil normalne len to zobrazenie bolo nazoomovane.

zaujimavy efekt, nic viac.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Fish

Re: Fotoaparat mi "nahodne" nazoomoval

Příspěvek od Fish »

jojo mne se to stalo taky :-) obcas se s tim iphonem dejou hodne divny veci...

wanysekcz

Re: Fotoaparat mi "nahodne" nazoomoval

Příspěvek od wanysekcz »

Jj taky se mi to stalo, vyfotil jsem fotku, přizoomoval jsem si ji, a pak jsem chtěl znova fotit a bylo to zoomnutý :D taky sem to nechápal :lol:

Odpovědět