Nefunční dotyková obrazovka

Odpovědět
sti/b9

Nefunční dotyková obrazovka

Příspěvek od sti/b9 »

Zdravím všechny iphonáře......já ho mám chvilku 1.1.2 s turbo sim, do tedka mi vše fungovalo perfektně bez chyby...jenže dnes mi zničehonic přestalo fungovat dotykové ovládání, ve větší části displeje....funguje akorát když ho vypínám a nahoře se mě ptá jestli ho chci vypnout, to jediné funguje dotykově, ostatní absolutně nereaguje....iphone mi nespadl nikde sem s nim nebouchla nic, zkoušeli jsme to restartovat, ale nepomohlo to.......byla by nějaká rada, nebo setkal jste se s tím někdo?
Dee(15)

alexxx - přesunuto do sekce HW :wink: , a přejmenováno.

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

myslis, zes zvolil titulek a katoegorii pro svuj prispevek spravne?

sti/b9

Příspěvek od sti/b9 »

AAA tak to pardon, moc se tady v tom zatím neorientuju, takže se omlouvám, ale nemohl byste mi teda poradit za kým nebo do jaké kategorie s tím?

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

jako titulek, treba nefunkcni touchscreen a kategorie treba vse ostatni, ale urcite ne iphone novinky kam by se mely davat novinky a aktuality o apple iphone

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Příspěvek od Paly »

O premiestnenie a lepsi titulok sa postaraju morderatori, to je v pohode, ale pomoct by sme mu nejak mohli :). Osobne s tym nemam skusenosti, ale urcite sa to poriesi tak rychlo ako sa to rychlo pokazilo :wink:
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

Přesně tak o správné zařazení a přejmenování se postaráme.... nemá cenu o tom moc diskutovat

Jinak už se to řešilo něco podobného... jen to ted nemůžu najít zrovna... hned jak objevím diskuzi tak hodím link.

Ale vím že ze začátku byly vadné serie, kde u Iphona přestala být citlivá oblast okolo mezerníku a taky zbyla jen výměna displaje tak jestli to není taky nějaký zmetek z výroby...
1.1.1 OOB> 1.0.2>1.1.1>1.1.2>1.1.3>1.1.4>1.1.2 modem 04.04.05_G a bootloader 3.9
iBrickr, AnySim, PACAY, Carneval, iJailbreak, Ziphone... no vyzkoušel jsem prostě skoro všechny možnosti odblokování...

sti/b9

Příspěvek od sti/b9 »

Děkuji,Jinak sem Diana,15let a fakt si s tím nevím rady,vystupuju zde pod tátovým přihlášením.Táta nám je koupil pod stromeček,ale neví o tom nic.Restore přes itunes nepomohlo.
Naposledy upravil(a) sti/b9 dne ned led 13, 2008 9:31 pm, celkem upraveno 1 x.

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

problémy s displejem byly zmíněny třeba zde: http://iphone.cz/?text=189-iphony-maji- ... obrazovkou

Bohužel asi tím článkem moc nepovzbudím :?
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

sti/b9

Příspěvek od sti/b9 »

Mě funguje pouze dva centimetry nahoře,jinak nikde.To je asi konec???

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

jelikož je to asi určitě HW problém, tak s tím nic nesvedeš :( zkuste se obrátit na uživatele M29, více zde: http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t= ... c&start=30 , který by ten displej mohl vyměnit. Moc jiných řešení zatím není..Možná později, až u nás bude iP oficiálně
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

sti/b9

Příspěvek od sti/b9 »

To zní dobře,2000 bych vydejchala,respektivě otec.Děkuju za nápad.

frolish
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: úte říj 30, 2007 4:40 pm

displej

Příspěvek od frolish »

Mozna bych se zkusil zeptat treba v iStylu kdyz uz se tam prodava iPod Touch mozna uz na to budou proskoleni.

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

Sice pochybuji ale tak za zeptátní nic nedáš....
1.1.1 OOB> 1.0.2>1.1.1>1.1.2>1.1.3>1.1.4>1.1.2 modem 04.04.05_G a bootloader 3.9
iBrickr, AnySim, PACAY, Carneval, iJailbreak, Ziphone... no vyzkoušel jsem prostě skoro všechny možnosti odblokování...

Dag

Příspěvek od Dag »

Dceři /taky15/ spadnul z kapsy u košile asi ze 40cm na displej a přestal fungovat od 2řady ikon dolu /takže se dá vypnout/ z boku má promáčklý kov dovnitř a od tohoto místa dolu nefunguje. Podíváme li se dovnitř do iPhonu na obrázku 3
http://www.iresq.com/iphone/firstlookinside.html
jsou zřetelně vidět vedoucí dráty po straně displeje. Obávám se že je poškozeno toto vedení.
Možná pokud nefunguje část celého displeje se jedná o nějaké uvolnění kontaktních spojů. Rozhodně bych sháněl někoho kdo umí rozebrat iPhone a zase ho složit aby zkontroloval kontakty na spojích uvnitř. Pak bych teprve objednával nový displej. /stejně budeme potřebovat někoho, kdo jej dokáže vyměnit/ Venku je spousta Fy které se zabývají opravami a náhradními díly
http://www.pdasmart.com/iphone-repair-parts.htm
potřebovali bysme někoho šikovného najít u nás.
Kdyžtak dejte vědět

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Jsem na tom stejně...takže teď jednám s dodavatelem displeje. a Potom mám asi někoho i na opravu. Uvidíme jak to dopadne s displejem a dám vědět.


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

Podle zkusenosti ze zahranicnich for, je vzdy sance ze je nefunkcni display jen 'softwareovy' problem. Nerikam ze to je hodne pravdepodobne, ale par lidem se povedlo 'spravit' nereagujici display pouze tim, ze provedli kompletni 'virginizaci' a restore celeho iPhone.

Hadam ze alespon za zkousku to stoji, tim se nic (doufam) nezkazi :) ..

f.l.c.spida

Příspěvek od f.l.c.spida »

.. a co je prosim ta .. 'virginizace' ...???? a jak se dela... ??? dikes

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »


Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

derik
Host
Host
Příspěvky: 89
Registrován: pon dub 14, 2008 4:38 pm

Re: Nefunční dotyková obrazovka

Příspěvek od derik »

virginize ale bez funkcnej dotykovky nespravi. potrebuje totiz IP adresu iphonu (co sa este da nastavit cez iBooter), ale nezapne wifi a teda nevie pouzit putty ako to vo vacsine navodov je potrebne.
ak niekto nasiel navod na virginize bez pouzitia dotykovky budem vdacny naveky :)
iPhone

Humiliter

Re: Nefunční dotyková obrazovka

Příspěvek od Humiliter »

Ahoj,mám podobný problém,který už se tady někde nejspíš řešil,ale poslední zprávy jsem zachytil kolem ledna,tak mě zajímá jestli nevíte něco nového.
Touchscreen mi absolutně nereaguje tak jeden centimetr od dolního okraje/při psaní není šance použít mezerník či čísla/ikdyž bych věřil,že je to hardwarová záležitost,tak v ipodu přepínat Umělce Alba Skladby a Videa jde stejně jako když hraju Mahjong nebo fotím.
Jsem zmaten a nasr.n :)

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Nefunční dotyková obrazovka

Příspěvek od rony »

vymenuj nainstalovany sw. neskusal si restore?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Humiliter

Re: Nefunční dotyková obrazovka

Příspěvek od Humiliter »

tak teď jsem trochu vyděšenej,protože jsem udělal restore a když jsem ho dostal stačilo hodit simku dovnitř a fungoval i po dalším restoru.Ale teď po restoru když zapnu telefon tak tam mam zobrazen datovy kabel s ikonkou itunes a mohu si zavolat nějakou tísňovou linku.Znamená to ze ho mam zablokovaný či co?

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Nefunční dotyková obrazovka

Příspěvek od Julek »

ano máš - viz odblokování .. použij ZiPhone nebo jiné na iphone.cz je i video návod.. najdi si ho


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Humiliter

Re: Nefunční dotyková obrazovka

Příspěvek od Humiliter »

tak v poho sice po restoru všechno odblokováno apod. díky ziphonu,ale mezerník bohužel stále používat nemohu...takže vše v háji zbytečně,ale za zkoušku to stálo.Máte nějaký jiný nápad?

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Nefunční dotyková obrazovka

Příspěvek od rony »

Uz nie. Akonahle ani po restore a ziphone to nezmizlo, tak nase rady su v koncoch.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Humiliter

Re: Nefunční dotyková obrazovka

Příspěvek od Humiliter »

Aaaaha:( znamená to teda výměnu displaye?Nebo ho můžu prodat na díly...?

7luke.com

Re: Nefunční dotyková obrazovka

Příspěvek od 7luke.com »

To určitě můžeš, to Ti nikdo nezakazuje. Nebo ho věnovat děckám na hraní ;-) Viděl bych to na tu výměnu displeje...... (komplet vrchní díl se sklem)

Humiliter

Re: Nefunční dotyková obrazovka

Příspěvek od Humiliter »

Tak mě napadá,že jsem ho kupoval v NY a za tři týdny tam jedu znovu,takže bych ho mohl zkusit reklamovat.Problém je v tom,že u sousedů hořelo a hasiči se trochu trefili i k nám a při úklidu sem jí asi vyhodil.Neměl by někdo účtenku/odkudkoliv/ kterou by mi mohl okopírovat?Vím,že je to hloupé ,ale nic jiného mě nenapadá.Ikdyž vím,že je malá šance,že mi to vyreklamují,rád bych to zkusil.
(upozorňuji,že bych jí potřeboval jen z tohoto důvodu a ne kvůli nějakým "levým" obchodům)

7luke.com

Re: Nefunční dotyková obrazovka

Příspěvek od 7luke.com »

tak to je dobrá pohádka, lepší by mě nenapadla.... tos to rovnou mohl kupovat na václaváku, když nemáš účtenku :wink:

Humiliter

Re: Nefunční dotyková obrazovka

Příspěvek od Humiliter »

Ech tuhle reakci sem tak trochu čekal,ale trochu mi to připadá ubohý ještě kopat do toho kdo je zhroucenej,že jeho miláčkovi nejde display

7luke.com

Re: Nefunční dotyková obrazovka

Příspěvek od 7luke.com »

OT

no sorry za OT, ale já Ti za to nemůžu. Jen jsem se vyjádřil k té slohové práci, kterou jsi obhajoval to, že potřebuješ od někoho účtenku k iP

Humiliter

Re: Nefunční dotyková obrazovka

Příspěvek od Humiliter »

Ok,ja vim,že za to nemůžeš,ale ja vlastně taky ne a to mě žere.Takže budu muset koupit diplay i se sklem...na kolik vyjde taková sranda?A rovnou kde to sehnat?Protože jsem byl v MobilPohotovosti na Andělu a tam prej dojdou tak za měsíc a bůh ví jestli...

Dave
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1566
Registrován: sob dub 19, 2008 2:57 pm

Re: Nefunční dotyková obrazovka

Příspěvek od Dave »

hledej.

někde jsem tu četl kolem 2000 kč
iPhone XS Max // watch // mac
Moje heslo - nikdy to nevzdávej, restore pomůže vždy!

Humiliter

Re: Nefunční dotyková obrazovka

Příspěvek od Humiliter »

Tak prosím prosím ještě jednou jako na debila...je toto http://mobile.brando.com.hk/prod_detail ... d_id=03030 to co potrebuji? at nekoupim nejakou blbost

s0ny

Re: Nefunční dotyková obrazovka

Příspěvek od s0ny »

Ano to je komplet displej a dotyková vrstva. Možná bude lepší koupit od M29, protože ta cena je dost vysoká. Nabízí je za 2000Kč.

Odpovědět