iPhone X - reakce a zkušenosti

Odpovědět
mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Ačkoli nejsem rozhodně hnidopich tak tvrdím - za 35.000 mít prach pod čočkou foťáku prost+ mít NESMÍ.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

michalmc
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: čtv lis 26, 2009 8:32 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od michalmc »

Ale tohle už je fakt brutální. Vypadá to, jakoby tam někdo rozsypal popel. Když jsem ho rozbalil, tak jsem viděl tak 3 tečky. Už jsem rezignoval po čtvrté výměně. Nechtěl jsem ho vracet. Ale jakmile jsem zkusil vyfotit fotky a na jedné to bylo sakra znát, tak jsem byl vzteky bez sebe. Vzal jsem lupu a málem mě trefilo, co jsem viděl. Fakt si připadám, jak blázen, že musím vracet 5 telefon. Je to jak hrát ruskou ruletu. Už nevěřím, že dostanu v pořádku telefon.

siana
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: pát led 04, 2008 10:34 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od siana »

@michalmc: A víš jistě, že ten prach nemůže být zvenku? Úplně mě děsíš, já mám iP X od pátku, schválně jsem si teď vzala lupu a nikde ani smítko... zítra udělám ještě makro fotku a prohlídnu to.
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Monterey12.0.1
Apple Watch 5 - silver case; 40 mm, watchOS 8.1

michalmc
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: čtv lis 26, 2009 8:32 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od michalmc »

Vím to úplně přesně, že je to zevnitř. Vyčistil jsem ho hadříkem před prohlídkou. A pod lupou je vidět, že je to uvnitř. Už jsem se na to díval několikrát, protože se mi nechtěl vracet, ale vždy když se na to kouknu, tak jsou ty smítka na stejném místě. A jsem z toho už znechucen.

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od trminek »

Měl jsem zcela stejný problém, ale co se týká prachu v čočce je to problém dlouhodobý. IP7 jsem kvůli tomu vracel 2x, ipad Pro má taky prach v čočce, ale tam mi to tak nevadí protože fotím jen dokumenty. U IP X mě však prach štval, protože jsem si ho kupoval hlavně kvůli foťáku. Naštěstí jsem natrefil na kousek který ho tam nemá (šlo ale stejně až o 4. kus). Když to tu čtu, k tomu sleduji i US forum, jsem rád že nejsem hnidopich jen já.
Příště to udělám tak, že si koupím 2 kusy z Apple store a nechám si ten lepší. Když budou oba špatný jeden vyměním a počkám co přijde. Upřímně je to asi divný postup, ale dokud bude mít kdejakej telefon za 10 tis. lepší kvalitu než toto za 30 tak jiná cesta není.
Jinak když jsem měl jedno smítko uprostřed čočky, podařilo se mi ho "sklepat" na jednu stranu kde to ničemu nevadilo, ale když jich je tam hodně tak to nemá cenu. Moje zkušenost říká, že drobné smítko na fotce vidět není, ale když už je to "zrnko" například 0,5 mm velké, vidět to je.

dusbic
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: ned lis 07, 2010 8:46 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od dusbic »

Ja uz vacim druhej prvni byl na zadech skrablej a druhy ma v pravem hornim rohu takovy flek jako kdyby se pod sklickem zaparil.(cca 5mm v prumeru.) Vyrobit 100% kus ma apple asi problem pri tak obrovskem mnozstvi kusu. Ale kdyz za nej chce tyhle prachy tak chci kvalitu.

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Vitezslav2 »

Já mám taky smitka pod sklickem foťáku u iP X. Ale neni to tolik.Zatim jsem nepřišel na způsob jak to vyzkoušet.Jestli to tam vadi.V teleobjektivu jich trochu vic.Pri běžných fotkách jsem nic nezaznamenal.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od trminek »

Podle mě je dobrý to vyřešit ve lhůtě možné pro vrácení. Jakmile by to šlo na klasickou reklamaci nemusí to uznat, když to nebude na fotkách prokazatelně vidět. A na fotkách to může být vidět třeba jen v určitých světelných podmínkách atp. Tak proč se s nimi pak dohadovat. Když si hrajou na určitou exkluzivitu tak to ten výrobek podle toho musí vypadat a ne že je v kvalitě kusu o řád levnějšího.

Nadzi
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: čtv kvě 02, 2013 11:42 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Nadzi »

Hosi chcem sa opytat... neprehrieva sa vamlen tak nahodou iphone x?
stiahol som si obycajnu hru Fruit Ninja a po 10 minutovom hriani je pristroj naozaj horuci hlavne pod cockou fotoaparatu a bateria ide rapidne dolu

tak isto som si skusil stiahnut antutu benchmark a miesto 224 000 bodov ako je priblizne skore na internete som mal len 203 000 opetovne som to skusil a po prvej scene 3D sa telefon vyslovene prehrial a na konci testu bolo skore 179 845. ja viem ze je to len hruby vykon ale je docela rozdiel 179 a 224 tisic bodov.

Dobri ludia mozem vas prosim poprosit ci by ste si nemohli stiahnut aplikaciu Antutu Benchmark a spravit nanom2 posebe hned iduce testy? 1 test a hned nato 2test a napisat vysledky oboch testov a skusit pri testovani ci je iphone horuci pod cockou?

dakujem pekne budem vam velmi vdacny pomozete mi urcit ci je to na reklamacku alebo nie

PS: este dodam ze mi bezi ked si dam bateriu v nastaveni tak Audio Mail a Whatsapp bez na pozadi a neviem ako to vypnut pripadne preco ostatne aplikacie nebezia na pozadi a ci to ma vplyv na vykon telefonu,..

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

A jak ho mas dlouho? Prvni tyden probiha synchronizace icloudu, fotek apod., system to asi dost zamestna, vydrz baterie je horsi, zahrivani vyssi, po tydnu se vse zlepsi.

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od trminek »

Podle mě to nebude běžící synchronizací na pozadí. Už jsem to zaznamenal jinde, kde docela hodně lidí řeší přehřívání telefonu. Někdo dokonce testoval dva iphony, které ležely vedle sebe, stejně nainstalované, stejné aplikace a jeden se hřeje a druhý ne. Ten který se hřeje obvykle nedosahuje takového výkonu, protože při zahřátí podtaktuje procesor a výkon jde dolu. Je to stejné jako u Macbooku Pro kde se toto řeší taky hodně.

Můj se také docela zahřívá, ale jen v určitých situacích, focení, analýza fotek když přiřazuju obličeje a tak.
Náročný hry nehraju tak to neumím posoudit, v pasiansu se to nehřeje :D

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od shimie »

Nadzi píše:Dobri ludia mozem vas prosim poprosit ci by ste si nemohli stiahnut aplikaciu Antutu Benchmark a spravit nanom2 posebe hned iduce testy?


Prvy test: 224051
Druhy test: 207000
Pocas oboch testov, posebe iducich, iPhone mierne zahriaty, na pocit teply, nie horuci.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Prvni 227682, druhy 196889

Nadzi
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: čtv kvě 02, 2013 11:42 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Nadzi »

aha zaujimave takze aj vam sa pravdepodobne prehreje a potom sa podtaktovava na druhy krat a mate nizsie skore ... tak teraz neviem ci je to chyba a treba to riesit alebo nie

ja citim pri prvom teste pri tej prvej scene pod sosovkou fotoaparatu ked date prst tak to je velmi teple mozno az horuce ale da sa to vydrzat potom teplota klesne ked zmizne scena a ide uz len RAM a CPU

takze na druhy krat ten test je uz prilis a cip je horuci a skratka sa podtaktuje

teraz mi to ukazalo 223 451 a na druhy krat 203 321

tak teraz neviem

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od shimie »

Pokoj, dobre to bude.
:)
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

a kolko je svetovy rekord?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Nadzi
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: čtv kvě 02, 2013 11:42 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Nadzi »

skusal som ten benchmark po hre a uz bolo len 165 914 tam sa mi zda ze je nieco asi v neporiadku telefon je vyslovene horuci sakra

Vitezslav2
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 528
Registrován: pát pro 12, 2008 7:22 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Vitezslav2 »

Čím je zahřátější, tím je benchmark nižší.Měl jsem to na všech iPhonech.Podle mne se chrání procesor aby se nepřehřál a nepodává takový výkon.
iPhone XS Max 256GB
iPad 2019 32GB WIFI
Apple Watch Series 5 Nike+ 44mm

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

ten benchmark je ako merat pocasie motuzom...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Nadzi
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: čtv kvě 02, 2013 11:42 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Nadzi »

Jasne chapem uz som pisal v prvom prispevku v tomto vlakne ze sa takyto benchmark nemoze merat ako skutocny vykon telefonu ale take priblizne meritko je to ok

Ano processor sa podtaktoval aby sa nepriehral mi je jasne ale preco sa podtaktuvava a preco je horuci? Nikdy mi to nerobilo na iphone 7 preto by ma zaujimalo ci je to vada alebo nie

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

velmi priblizne, pretoze to bezi v sandboxe, nema to absolutne ziadny dosah na to, co robi system popritom. a ked ti puhym hranim _PRED_ meranim skacu vysledky daleko nad ocakavany pokles po vynutenom zasahu, tak su tie cisla fakt k nicomu. Avsak treba si uzit to obdobie, ked vsetci zurivo pocitaju cisla. :-)

btw: akotak dobre meranie by bolo na DVOCH identickych strojoch v identickych podmienkach, jeden s aplikovanym fixom a jeden bez. Lenze to uz budu mat odlisne verzie iOS a tam moze byt vysledok skresleny aj nahor aj nadol (pretoze okrem oprav sa meni kod inde...)...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Nadzi
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: čtv kvě 02, 2013 11:42 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Nadzi »

Mno pri druhom pokuse uz to video neslo plynulo akoze islo ale predtym islo lepsie cize sa processor musel podtaktovat to sa mi nikdy nestalo na iphone aby sa processor podtaktoval

Na iphone 7 som hral tie najnarocnejsie hry dlhu dobu potom som pustil test antutu a vzdy rovnaky vysledok aj 3x posebe plus minut 3000 bodov ale nie ako tuna najprv 220 a potom 177 pripomina mi to Snapdragon 810 u androidov ktory sa tiez prehrieval

Nadzi
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: čtv kvě 02, 2013 11:42 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Nadzi »

https://www.sector.sk/clanok/31606/iphone-x-test.htm
tuna si taktiez stazuje recenzent ze sa mu zahrieva ovela viac pri hrani ako iphone 8

dole v casti bateria

Batéria

Batéria má na pomery iPhone slušnú 2716 mAh kapacitu. Napríklad iPhone 8 má len 1800 mAh. Ale napriek tomu, že kapacita je vyššia, batéria sa míňa rýchlejšie. Pri iPhone 8 som cítil, že batéria nemá problém vydržať dva dni. Tu som vždy večer musel dať nabíjať. Môže to byť pre vyššiu spotrebu displeja, nové senzory, v každom prípade bolo to viac. Okrem toho sa mobil oveľa viac zahrieva. Zadné sklo bolo pri hraní veľmi rýchlo zohriate.

Prejsť zo staršieho iPhone na iPhone 8 alebo iPhone X?

iPhone X je špecifická verzia iPhone, zmení sa ovládanie, na ktoré ste zvyknutí, je tu iný systém odomkýnania. Dá sa na to zvyknúť, ale hlavne ovládanie a odomkýnanie bude pomalšie ako na predchádzajúcich iPhone zariadeniach. Pritom v porovnaní s iPhone 8 sa X-ko aj viac zahrieva pri náročných aplikáciách a rýchlejšie ťahá batériu, pritom rýchlosť je rovnaká. Na druhej strane z iPhone má X-ko najlepší fotoaparát a kameru, ak sa orientujete práve na túto oblasť.

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od trminek »

Rony vůbec nechápu co tu zase řešíš. Ať si to běži v sandboxu nebo ne, je jasný že první test procesor zahřeje tak, že při druhém se již neuchladí a podtaktuje se. Z toho plyne že se cpu vzhledem k výkonu a zbytkovému teplu nedostatečně chladí a tím se v náročných operacích zpomaluje. Je úplně jedno jestli se to ukáže v benchmarku nebo ve hře kde to může být viditelné taky. Je smutný že se to děje u tak drahého telefonu a dál bych to neřešil, stejně s tím nic neuděláme. Evidentně to není chyba kusu, protože to dělají skoro všechny.

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Metalgirl »

iP X mají další problém, Apple na ně prodává i pouzdra s wake up fukncí, no když se ale pouzdro rozevře, klasicky při telefonování, tak magnet v pouzdře ruší mikrofon. Tím druhá strana neslyší volajícího. Celkem prča no. Mobil za 30 - 35 tis. k tomu pouzdro za 3 tis. a wono to dělá neplechu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Nadzi
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: čtv kvě 02, 2013 11:42 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Nadzi »

trminek mozem sa ta opytat ci by si mohol este skusit raz urobit test antutu a pocas cca 1 minuty ako ide ta prva a druha scena v3D dal prst pod objektiv fotoaparatu a skusil ci bude od tepleho postupne k horucemu?

ak jo tak fajn uz to nebudem riesit a nebude to chyba mojho kusu ak nie tak potom mozno reklamace

tady se taky neco riesi

https://www.techspot.com/news/72699-use ... ating.html

trminek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 205
Registrován: pon srp 02, 2010 10:14 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od trminek »

Nemusím to zkoušet, už jsem to řešil cca před měsícem. A je to prostě pod čcočkou kde je CPU hodně teplé. Amatérsky jsem měřil povrchovou teplotu a nejvíce jsem naměřil cca 49 stupňů. Zkoušel jsem dva telefony a bylo to plus minus stejné. Když je na povrchu skla 49, tak CPU musí být daleko teplejší.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Julek »

Musím to sem napsat znovu, jsem tak rád že na prvni pokus mám telefon bez bugů, prachu, přehřívání a podobně, fakt Vám to hoši nezávidím a nedivím se že Vás to štve, byl bych na tom stejně. Za tyhle prachy a od značky Apple čekám perfetkně zpracovaný kus! Naštěstí já ho mám ...

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

aj ja ;)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od SilverSurfer »

Ahoj, vsimam si niekedy, ako mi "preblikne" displej do teplejsich farieb. Myslel som si, ze to robi true tone, tak som to vypol, no aj po vypnuti pozorujem, ze sa mi nahle zmeni teplota farieb displeja. Pozorujem to hlavne vo vecernych hodinach. Neviete, co to moze sposobovat?

ananas
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 249
Registrován: čtv črc 29, 2010 11:17 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od ananas »

Night Shift?

Nastavenia-displej a jas-night shift

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od SilverSurfer »

No night shift to robit podla mna nebude, ten meni teplotu plynule. Pouzival som ho aj na predchadzajucich modeloch, aj na iPade, a tam som taketo prudke skoky nepozoroval.

TheSalko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 294
Registrován: pát říj 30, 2015 8:47 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od TheSalko »

Mám iPadPro 9.7 a to prebliknutie tiež občas pozorujem. Pred iOS 11 to nerobilo.

dusbic
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: ned lis 07, 2010 8:46 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od dusbic »

Mate nekdo na xku pruhledny case a muzete naky doporucit? Ktery fakt sedi a zbytecne nezvetsuje telefon?

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Obrázek.

Akorát já ho nemám od Alzy a Spigenu, ale přímo dovažím.
Cena je 150 Kč. :D

Pokud bys chtěl, mohu obléct svůj iPhone X a vyfotit live. :)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

siana
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: pát led 04, 2008 10:34 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od siana »

Já mám taky Spigen, tenhle: https://www.czc.cz/spigen-liquid-crysta ... 41/produkt a sedí perfektně.
iPhone X - 64 GB Silver; Vodafone; & AirPods ;-)
New iPad 2018 - 128 GB Cellular Silver; T-Mobile; Apple Pencil
MacBook Air 13" - 256 GB SSD (early 2015), macOS Monterey12.0.1
Apple Watch 5 - silver case; 40 mm, watchOS 8.1

dusbic
Host
Host
Příspěvky: 16
Registrován: ned lis 07, 2010 8:46 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od dusbic »

Joo diky ua tipy vybral jsem nakonec od spigenu Liquid crystal clear a sedi paradne

serwo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: úte pro 06, 2011 1:01 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od serwo »

SilverSurfer píše:Ahoj, vsimam si niekedy, ako mi "preblikne" displej do teplejsich farieb. Myslel som si, ze to robi true tone, tak som to vypol, no aj po vypnuti pozorujem, ze sa mi nahle zmeni teplota farieb displeja. Pozorujem to hlavne vo vecernych hodinach. Neviete, co to moze sposobovat?
To nie je telefónom. Presne toto isté mi robí iP7 po prechode na iOS 11. Je to night shift a v iOS 10 fungoval normálne.

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od SilverSurfer »

Super dik :) Mal som predtym 7+ tiez s 11tkou, a nic taketo som nepozoroval. Takze evidentne SW bug.

jeenik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 1123
Registrován: ned úno 08, 2009 5:20 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od jeenik »

Ta průhledná pouzdra mají nevýhodu že časem chytnou žlutohnědou patinu, sám jsem měl spigena. Na bílé verzi iPhonu je to pak patrné. Navíc prach, který se dostane mezi telefon a pouzdro působí poškrábání telefonu. Ted jsem vzal original Apple, ktery neni ideální (chybějící část na spodní části, zas ale snáze vím kde je nahoře a dole...), ale líbí se mi ta semišová výstelka, která ve spojení s prachem není tolik abrasivní.

Odpovědět