iPhone X - reakce a zkušenosti

Odpovědět
Razr
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 92
Registrován: úte zář 09, 2008 7:42 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Razr »

Ja nejak uprimne nechapu, co si tou “bezpecnosti” chcete rict. Honeni ega v ramci tvrzeni, ze Touch ID je podstatne lepsi nez Face ID protoze... mi prijde bezpredmetne. Uprimne - nejsem prezident USA uchovavajici top secret informace v telefonu a na ochranu pred pristupem do fotek face ID uplne dostacuje (dokavad nemam jednovajecne dvojce, samozrejme). Pokud mam v telefonu nejaka firemni data, ktera se NESMI dostat na povrch, nepouziju ani Touch ID, zadna biometrika neni 100%. Face ID je obecne podstatne prijemnejsi na pouzivani a k TIS uz se vracet nechci. A ne, neverim, ze FID je bezpecnejsi nez TID, ale v ramci komfortu jsem s tim vice nez ok.
iPhone X, iPad Pro, MacBook Pro, Apple Watch Series 2

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Já bych to tak nehrotil, koneckonců komu jde o bezpečnost, měl by zvolit nějaké opravdu silné heslo.
Když si uvědomíme, že jsme přežívali i v dobách, kdy vrcholem ochrany bylo 4místné PIN SIM karty, nebo kód telefonu, tak je toto skoro úsměvné.
Stejně drtivá většina uživatelů používá klasický 4místný číselný PIN, dokonce je i hodně těch, co mají sofistikově nastaveno 1-2-3-4. :D

Telefon mám již 10 dní a z hlediska komfortu byl otisk prstu uživatelsky přívětivější, ale nejedná se o nějakou velkou výhodu.
Věřím, že APPLE toto během roku, dvou vyladí do naprosté dokonalosti, případně implementuje ještě jějakou podpůrnou funkci.
Za mě tedy ANO - je to pokrok správným směrem.
Co mně vadí je prozatímní nemožnost odemykání v landscape modu.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Leonko »

Po tom čo dala alza prvú várku iPhonov na charitatívnu akciu, mi až DNES volali, čo som si robil Tú rezerváciu medzi prvými a aj medzi prvými potvrdzoval objednávku, že majú pre mňa iPhone, ale, že mi ho predajú až keď si k nemu dokúpim rok záruky. Keď nie, tak, že inak až v decembri ... chápete toto? :D

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od gulii »

Tak bohužel skutečně odemykání displeje bez kontaktních čoček (dioptrické) je v noci nefunkční. Jdu spát a když si sundám čočky, tak mne telefon nepozná, jinak ano. Testováno mnohokrát. Jinak přes den funguje naprosto skvěle. Jen teda s výjimkou, kdy telefon leží na stole a člověk nad ním nemá vyloženě hlavu.

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od iTukan »

To je docela zajímavé... FID nevadí sluneční brýle a vadí čočky? Doufám, že to opraví.
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

witkoj
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 170
Registrován: sob led 24, 2009 9:06 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od witkoj »

Nemudrujte tu s bezpečnosťou. Nie som tajný agent.
Skrátka u môjho zamestnávateľa je podmienka, aby som mal mobil zabezpečený, čo TID spĺňalo perfektne.
Aj keď mám jednovaječné dvojča, nikdy sa mi nedostal cez TID do telefónu, skúšali sme to obaja, a na rôznych značkách dokonca.
A zrazu príde FID, pozriem na youtube a kompletne všetkým dvojčatám sa iPhone bez akýchkoľvek problémov odomkol.
Šošovky nosím tiež, viď príspevok vyššie.
Pre mňa momentálne jediný prijateľný prechod je na 8.
Už ani nejdem prezerať Goo, aké ďalšie chyby to má, lebo hneď prvé to vyhodilo zelený pásik zhora nadol. Ale vraj to má iba pár kusov, tak Vám držím palce, nech to nebudú tie Vaše.
iPhone 11, iOS 13.4
Apple watch 5, watchOS 6.2
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Early 2015), macOS Catalina 10.15.4
Apple TV 4K, tvOS 13.4
Apple user from 15.3.2004

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od shimie »

iTukan píše:To je docela zajímavé... FID nevadí sluneční brýle a vadí čočky? Doufám, že to opraví.


To by som celkom netvrdil. Vcera ako spolujzdec v aute som dost casto potreboval odomknut iphone a FID fungoval mozno 1 krat z 5. Musel som si davat dole slnecne okuliare, aby sa odomkol. Niekedy ak svietilo slnko na display, nepomohlo dat dole ani okuliare.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

hurrican
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: ned dub 04, 2010 4:11 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od hurrican »

Leonko píše:Po tom čo dala alza prvú várku iPhonov na charitatívnu akciu, mi až DNES volali, čo som si robil Tú rezerváciu medzi prvými a aj medzi prvými potvrdzoval objednávku, že majú pre mňa iPhone, ale, že mi ho predajú až keď si k nemu dokúpim rok záruky. Keď nie, tak, že inak až v decembri ... chápete toto? :D


a to sa ti oplati este cakat na Alzu a hlavne potom aky podraz spravila na ludi, plus este toto :D (teda ked to neberies na firmu) Pred par dnami som len tak nahodou siel okolo O2 a pozeram ze ako jediny mali vystavene X-ko, a dokonca ze aj vsetky variace (okrem Ciernej 256GBky) dali hned kupit :)

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od shimie »

Preco by si inde ako v Alze nemohol kupovat na firmu? Kupoval som na firmu v O2. Vo svetkych obchodoch mozes kupovat na firmu.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Asi zřejmě to bylo myšleno tak, že pokud to zákazník bere na firmu (dává si telefon do daní a uplatňuje odpočet DPH), pak je záruka většinou jen 12 měsíců. :(
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od shimie »

Vsade si mozes odpocitat DPH. Kupujem iPhone kazdy rok na firmu, na ICO a skoro vzdy v inom obchode. V kazdom obchode dostanes danovy doklad a kazda normalna predajna je platcom DPH tym padom si vies vsade odpocitat DPH. Ak dostanes danovy doklad, blok z pokladne nikto nevie ci kupujes telefon na firmu, alebo nie. Skor v alze mozu robit problem, lebo oni davaju zaruku len jeden rok ak kupujes tovar na ICO. Netyka sa to vsetkych produktov, ale iphonu x ano. Zatial som kupoval iphone v tracu, orange, telecom, O2, datart, nay, okay, domoss. Vzdy na firmu a zaruka na dva roky. Nerozumiem preco kupovat iphone v alze. Zaprve je o 50 eur drahsi ako v O2, zadruhe je tam zaruka len jeden rok na ico, prave som to pozeral. A zatretie ich ani nemaju.
:)
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

hurrican
Host
Host
Příspěvky: 55
Registrován: ned dub 04, 2010 4:11 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od hurrican »

Myslene to bolo tak ze ked sa kupuje v alze.sk na firmu tak cenu platíte hned bez DPH.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Ak to takto chces, musis byt v Alze registrovany, teda firma s ico, dic a podobne. Ked nie si - kupis s dph a potom uplatnis.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

martasx1
Host
Host
Příspěvky: 110
Registrován: sob čer 29, 2013 12:35 pm

iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od martasx1 »

Nepozorujete růžový nádech, v určitých podmínkách mám na levém okraji růžový nádech, ale zatím si toho nikdo nevšiml ani když jsem na to upozornil.
Zdá se že to je vidět když na telefon svítí slunce z boku, to slovo vidět je hodně nadnesené
Iphone X 64GB
IPhone 7 128GB

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od shimie »

hurrican píše:Myslene to bolo tak ze ked sa kupuje v alze.sk na firmu tak cenu platíte hned bez DPH.

Ale to je uplne jedno ci zaplatis hned bez DPH, alebo ti ju za mesiac, dva vratia.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

shimie, pretoze to kupuje pre seba na cudziu firmu a nechce tolko otravovat niekoho, komu ta firma naozaj patri :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Leonko
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1084
Registrován: úte črc 30, 2013 3:10 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Leonko »

bingo,... Rony 10 bodov :)

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

martasx1 píše:Nepozorujete růžový nádech, v určitých podmínkách mám na levém okraji růžový nádech, ale zatím si toho nikdo nevšiml ani když jsem na to upozornil.
Zdá se že to je vidět když na telefon svítí slunce z boku, to slovo vidět je hodně nadnesené


Ano, mám mírný pocit, že je nádech po pravé straně, ale za určitých světelných podmínek.
Protože však s ním nepůjdu na světovou výstavu čistoty panelů, tak na to kašlu, ptz. to není prakticky znát. :D
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

martasx1
Host
Host
Příspěvky: 110
Registrován: sob čer 29, 2013 12:35 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od martasx1 »

Co říkáte na funkci true tone, mě to jako přínos nepřipadá.
Iphone X 64GB
IPhone 7 128GB

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Ja to sice mam iba na iphone 8, ale paci sa mi to. Vobec ma to nerusi a je to prijemne na oci. Ale da sa bez toho zit.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Ja som to vypol. Mal som pocit ze s night sift je to uz moc (iPhone 8).
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mike-biker »

Spíše by bylo smysluplné si moci nastavit barvy a případně nějaká nastavení uložit.
Pak tyhle "vopičárny" jako Night shift a True tone nebudou vůbec potřeba. :)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

Ja som uz s Night shift bol mimoriadne spokojny, som uz na tieto veci citlivy a kedze sa to meni samo, tym lepsie. Rozhodne to podporujem.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

No praveze toto je o tom, ze sa to v case a podla okoliteho svetla meni. To je pointa. A meni sa to, nie kvoli paceniu sa, ale kvoli ulahceniu vplyvu na organizmus. Kto to nechce, vypne si to, kto ano - necha zapnute.
True-tone celkom verne prisposobuje bielu v iphone okolitemu svetlu. Mam biely pracovny stol a pri umelom osvetleni - ked mam zapnute TrueTone je biela farba v iphone takmer identicka s tou na stole. Ked ho vypnem - je iphone viac modry. Ak zapnem aj night-shift tak uz je zltsi - lebo potlaca modru zlozku. Ale True-tone sa vie celkom dobre trafit. Za dna biely stoj je viac biely(modry) aj biela v iphone je velmi podobna. Je to fajn a tvari sa to prirodzene.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

Obrázek
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

sharkee
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1876
Registrován: pát lis 25, 2011 11:19 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od sharkee »

viz odkaz na publikaci
bezpečné není nic
sharkee
iPhone11Pro + iPAD2018/iPad mini2WiFi + MBP2018TB + MBA2014 + aTV4 + BeatsSOLO3WL + AirPods2019WC

Ej.Kej.Ej.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: pát črc 12, 2013 4:17 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Ej.Kej.Ej. »

Nový iPhone sa fakt rýchlo učí aj tváre členov rodiny? :ROFL:

Zobrazit video na http://youtu.be/dUMH6DVYskc
Kód do fóra: [youtube]dUMH6DVYskc[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od iTukan »

Ještě je k tomu videu potřeba napsat vysvětlení ;)
Celý experiment na videu výše má tak poměrně logické vyústění. Majitelka telefonu si nastavila Face ID na svůj obličej, její syn jí je však podobný (alespoň co se týče rysů pro potřeby Face ID skeneru) a navíc zná heslo do jejího telefonu. Stačilo tak v jeho rukou telefon několikrát aktivovat a Face ID se učilo poznávat i jeho obličej. To vedlo k tomu, že se mu podařilo telefon odemknout. Tuto hypotézu následně potvrdil i server Wired, který ženu kontaktoval a po resetu Face ID už se do jejího telefonu syn nedostal.. do doby, kdy se pokoušeli o autorizaci ve špatných světelných podmínkách. Z tohoto případu plyne, že byste měli nastavovat Face ID v ideálních podmínkách, stejně tak by v nich mělo dojít k prvním několika autorizacím, aby se systém perfektně naučil podobu vašeho obličeje.



zdroj: https://jablickar.cz/iphone-x-face-id-problem/
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

tipol by som si tento scenar: obaja ten teelfon pouzivali, takze ak sa to uci tvare, tak ma zrejme zapamatany mix oboch tvari. robili to mozno takto;

syn: mami odomkni mi to

mama vlozila pin po tom ako on si dal naskenovat tvar.

system si tym padom upravil body synovej tvare k bodom tvare mamy ako platne udaje.


rada majitelom X: nedavajte nikomu do ruk mobil. neskocte na prosby, odomkni mi to. Ak potrebujete niekomu ukazat mobil (preco prekrista?) urobte nasledovne: najprv ho odomknite a podajte.

ak sa mu zamkne, tak telefon cez power vypnite nech nesvieti. az potom odblokujte.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Ej.Kej.Ej.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 189
Registrován: pát črc 12, 2013 4:17 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Ej.Kej.Ej. »

Ja nechcem rýpať, myšlienka FID sa mi páči (aj keď po tom naozaj netúžim), ale toto je trošku nedomyslené, keď sa fón učí inú tvár len preto, že ho odomkol niekto iný. Celkom ma teší, že to nevie s TID.

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od mirmo80 »

Ja by som povedal, že aj v Apple sa z tohto učia a postupne budú vydávať updaty, ktoré budú nedostatky minimalizovať viac a viac. Nedá sa vopred nasimulovať všetky možné situácie a už vôbec nie pri niečom novom. Ešte by som dal čas tomu kým to vyšperkujú.
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Anndy »

Chyba je v tom, ze proste sa povedalo, ze kazdy rok bude stoj, co stoj novy mobil s novym ios. A basta.
A kedze ludia su divni, tak ked to raz rocne maju pindaju, ze to nefunguje, keby to bolo podla nahody zase pindaju, ze to moc dlho trva a apple neinovuje, a tak dookola. proste neda sa nikdy nikomu zavdacit. A keby len ludia, ale akcionari, analytici... a neviem kto este by pindali a vsetky mozne a nemozne nasledky by to malo. Takto pindalju "iba" chudaci zakaznici. Takze je vlastne vsetko O.k.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Metalgirl »

Tak jsem si s ním v práci pohrála, došel nám tam jeden kus, neměl vadu, zákazníci jsou prostě blbí, ale to je na dlouhý příběh. Velikost se mi líbila, akorát tak do ruky, mhonem lépe zpracovaný jak osmička, i když má taktéž skleněná záda, tak prostě tam to zpracování je úplně jiné. Lesklý rámeček vypadal fakt pěkně, ale asi se odře. JInak display úžasný, podání barev pěkné, je cca o 1cm na výšku větší jak u sedmičky či osmičky. Líbil se mi. FID fungoval super, bez problémů. Nosím brýle, poznalo mě to i s nimi i bez nich. Zkoušela jsem to asi tak 50x :D ale je fakt, že uvnitř budovy, ne na slunci a tak. Nefunguje FID, pokud máte mobil na stole, musíte se nad něj hodně nahnout. JInak celkový dojem fakt wow. Pěkný telefon to je. Zkoušela jsem i foťák a z výsledku fotek jsem tedy u vytržení nebyla no.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Julek »

Přecházel jsem z 8čky na Xko a s tím zpracováním úplně nesouhlasím, 8čka je pořád krásný mobil na na ten dizajn budu pořád s láskou vzpomínat. Jinak já mám Xko den a zatím nelituju jediný koruny :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Rtep
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: pát lis 17, 2017 9:56 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Rtep »

Ahoj...

Dneska se mi zmenila objednavka na priprava k odeslání... puvodni doruceni mam 27.11 az 4.12

Chci se prosim zeptat za jak dlouho po tydle zmene v objednavce vam iphone dorazil? :)

Diky

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od rony »

bolo mi to jasne, hned ako som dostal jednorozca :-)
Naposledy upravil(a) Julek dne sob lis 18, 2017 7:43 am, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Promiň, já musel :D
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Metalgirl »

Julek píše:Přecházel jsem z 8čky na Xko a s tím zpracováním úplně nesouhlasím, 8čka je pořád krásný mobil na na ten dizajn budu pořád s láskou vzpomínat. Jinak já mám Xko den a zatím nelituju jediný koruny :)

Tady nejde o design, držela jsem v ruce několik osmiček i osmiček plus a prostě to přidělání skla na rám není 100%, u desítky už ano. Tam to lícuje a hraje. Porovnávali jsme to s kolegou s osmičkou, co jsme tam zrovna měli. Drželi jsme oboje v ruce a prostě u té desítky ta záda jsou lépe smontovaná k rámu.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od Julek »

Je to tvůj nároz já ti ho neberu, já těch 8miček taky pár "držel" tedy, a jsou super prostě. Těším se za 5 let až Apple přijde s retro edicí tadytoho dizajnu :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

martasx1
Host
Host
Příspěvky: 110
Registrován: sob čer 29, 2013 12:35 pm

iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od martasx1 »

Mám betu 4 na iPhone x, nevím jistě,ale nemá fungovat když někdo volá,a já se na něj podívám tak se má ztišit? Mě to nefunguje.
Iphone X 64GB
IPhone 7 128GB

fana1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 165
Registrován: stř srp 27, 2008 6:42 pm

Re: iPhone X - reakce a zkušenosti

Příspěvek od fana1 »

Asi se teď zeptám úplně hloupě, tak se předem omlouvám :oops: myslíte si, že je možné, že by operátoři prodávali méně kvalitní (nebo zkrátka nějak osizene) telefony než autorizovaní prodejci? Vím, že prodávají někdy například bez nějakého příslušenství, které v normálních prodejnách v balení je, ale jde mi především o samotný přístroj. Mám zájem o iPhone X, ale potřebuji ho koupit u Vodafone. V minulosti jsem u Vodafone kupoval HTC One a bylo špatné, nasledne u O2 iPhone 6 a taky měl závadu... Poté jsem sobě koupil 6s v Datartu a přítelkyni 6s v Electroworldu a obojí musím zaklepat, bez problémů. Jelikož nyní zase potřebuji koupit u Vodafone, tak mám trošku strach.. Myslíte si, že šlo o náhodu a stejně to všichni berou od nějakého jednoho distributora pro ČR, nebo to opravdu každý bere jinde a je tak možná různá kvalita. Moc děkuji za odpovědi. :)
Naposledy upravil(a) fana1 dne úte lis 21, 2017 7:30 am, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět