iPhone 3G/3Gs - objevují se prasklinky v plastu?

Odpovědět
svapra

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od svapra »

Mam svůj IP taky v reklamaci, původně jsem ho tam dal se špatně nalepeným sklem a to "vyřešili" přehráním SW. Když jsem ho přebíral zjistil jsem, že mam popraskaný kryt u vstupu pro sluchátka (nikdy jsem tak ani sluchátka nezapojil) a tak jsem jim ho vrátil se dvěma vadama.. Telefon byl z Britexu odeslán na prodejnu 29.5. a dodnes na prodejně není. Předpokládam, že mi ho vrátěj rozšlapanej s poznámkou, že jsem si to udělal sám...

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od shimie »

Tak uz aj ja patrim do klubu prasknutych deklov. Dnes som objavil dve praskliny pri konektore nabijacky a vedla jacka, prito sluchaka absolutne nepouzivam. Nie som si vedomy ziadneho padu ani nasilneho zaobchadzania s konektorom nabijacky. Iphone je kupovany za plnu cenu v ornagei, hned ako prisiel na trh. Problem je v tom ze som sa bol informovat v predajni a slecna povedale ze taketo pripady este nemali. Proste nikto nereklamoval prasknuty kryt. Odporucila reklamaciu, ale: bud mi daju novy pristroj, alebo vratia neopraveny z odvovodnenim mechanickeho poskodenia a tym padom pada zaruka. Precital som cely tento topic, ale nikto zo slovenska nepise ci mu reklamaciu uznali. Iphone nosim stale v puzdre, naozaj neviem ako mohol prasknut.
Screen:
http://img10.imageshack.us/img10/2189/22747472.jpg
Naposledy upravil(a) shimie dne stř čer 10, 2009 11:34 am, celkem upraveno 2 x.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

jatmz

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od jatmz »

ak by si si precital cely topic poriadne tak by si sa docital ze ja som reklamoval v t-mobile a reklamacka bola vybavena za 7 dni ... vymena noveho pristroja.
takisto som mal prasknuty plast pri konektore nabijacky a takisto ked som sa informoval ci mali uz podobne reklamacie a bolo mi povedane ze nie

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od shimie »

Prepac ze som si to nevsimol, ale na sedemnastich stranach som asi jeden prispevok prehliadol. Aj tak si mi vobec nepomohol, zaujima ma postoj orange nie t-mobile. Neviem kto servisuje iphony t-mobilu, orange posiela reklamacie PPI-ETC Slovakia.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

jatmz

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od jatmz »

v poho, mne sa ospravedlnovat nemusis :)
cekol som ti to na zarucaku, ze kto robil servis u t-mobile ... firma GSMobile, takze najskor nepomoze

miro1309
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 477
Registrován: ned led 25, 2009 5:10 pm

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od miro1309 »

Keď má iPhone praskliny, ktoré som ani ja nezavinil, tak to je isté na reklamáciu. Aj mne sa hlavne okolo vstupu na slúchadlá popukal, je to také drobné, treba sa lepšie pozrieť, aby to bolo vidno, ale to je už taký plast. A keby som to mal poslať s niečím takýmto na reklamáciu, tak by som sa bál, že mi to pošlú naspäť s tým, že som si to zavinil sám a zrušia mi záruku. Tak to radšej vytrpím.

aladin

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od aladin »

SR:
Moj iPhone 3G 16GB black,bol zaslany na reklamaciu v piatok 5.juna.
Nakolko som mal micro praskliny u tlacitok,okolo fotaku a hlavne prasklinu pri konektore na sluchadla som iPhone dal reklamovat.
iPhone bol nosenu v puzdre zozadu bol GELASKINS a z predu ZAGG folia,ked som obe zlepil mobil nemal jediny skrabanec iba mensie na ramiku ale to je normalne nakolko nie je stale v krabici.
Nakolko som VIP zakaznik Orange uvidim ako sa vyvinie situacia a ako dopadne servis.

Ak by sa ale stalo ze mi ho vratia s tvrdenim mechanickeho poskodenia vypitam si ze to chcem pisomne a potom ked sa ma spytaju preco tak ze to posielam na presetrenie na obchodnu inspekciu a potrebujem ich pisomne odvovodnenie aby inspekcia vedela v akej veci ma presetrit podnet.. oprem to o 250/2007 o ochrane spotrebitela:D

btw: nerozumim tomu preco Apple nevida spravu operatorom a servisom o danom probleme.Ved vyrobne naklady na mob.telefon sa pohybuju vo velmi nizkych cislach a pre apple je urcite vyhodnejsie to riesit vymenou (kus za kus).
Alebo to moze byt tym ze nase servisne strediska ziju este v "dobe ladovej" kedy sa vsetko opravovalo?
Ja tomu rozumiem tak ze sa snazia zarobit na zakaznikoch s odovodnenim ze "mechanicke poskodenie",ale da sa to opravit a bude vas to stat XY eur.

Treba si to v nasom statnom systeme vyhadat.
Vela stastia pri uznavani zaruk..

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od shimie »

Vcera som zaniesol iphone do orange na relkamaciu, uvidime ako to dopadne. Slecna v predajni chcela do protokolu napisat ze mi niekedy nereaguje display na dotyk, lebo vraj tie praskliny su male a bude to slaby argument na reklamaciu. Ja som nesuhlasil, tak tam dala len praskliny.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

cheer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 331
Registrován: pon pro 22, 2008 12:00 pm

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od cheer »

To jsou story, to je hrozný, to je skoro jediný důvod, proč mi vadí, že má nový model 3GS stejný design - můžu očekávat tyhle praskliny, uf. No pokud do něj půjdu, tak můj současný hliníkový nepraskající iP zůstane doma v záloze na dlouhé měsíce reklamačních řízení :-(
whited00r - stále vyvíjený custom iOS pro starší zařízení
Files - zaheslované adresáře, prohlížení a přehrávání
T-Pot - USB kopirovani Win <-> iPhone

Mac mini 2009/2,26GHz nebo pracovní Oknousy

blackmanT

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od blackmanT »

Tak už na mě došlo taky, pořád jsem IP pozoroval a říkal si, jak se vám tam můžou objevit praskliny a šup už je tam mám taky, je to snad ze dne na den, kolem vstupu na sluchátka. Je to docela vidět, ale vzhledem ke zkušenostem z Britexu se to bojím dát reklamovat, co by mi s tím udělali a aby mi nezrušili záruku. Je možné odnést IP přímo do Britexu?? Jsem z Tábora. Už jste ho tam někdo nesl?? Telefon mám od TO2 CZ.

svapra

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od svapra »

Asi je lepší to dát do Britexu, nebude ti ho operátor alespoň blokovat 30 dní, jak je to obvyklé. Stejně ti s tím nic neudělají, pokud to ale označí za poruchu a nic s tím neudělají, dej ho tam ještě jednou. potřetí už bys měl ale k operátorovi a ten by ti ho měl vyměnit. je to docela na dlouho a nevim jestli se to vyplatí. Často se stává, že Britex vrátí telefon ještě v horčím stavu - poškrábaný plast, sklo a nebo odlámaný kousky plastu, nevim co s tim můžou dělat.

jenicekk

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od jenicekk »

dost lidi se desi prasklin na novym iphone, ale myslim ze tim trpeli jen prvni kusy ne? muj bilej phone kterej mam aspon 5 mesicu zadnou prasklinku nema, a to jsem teda stastnej, protoze tohle bych netoleroval.

kbenes

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od kbenes »

Já už mám třetí iP a porát praská. Počkám jak to bude vypadat dál, a kdyžtak reklamace a odstoupení od smlouvy...iP je opravdu duprovej, ale ty praskliny na tom krytu se opravdu dělaji samy, zacházím s nim jako v rukavičkách a stejně to neni nic platný. Od reklamace mě odrazuje přístup servisu, který "opravuje" popraskané kryty tím, že udělá restore. Počkám jak to bude s cenou nového iP 3Gs a jak na tom bude on s krytem, a kdyžtak půjdu do něj.

japezz

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od japezz »

Nevite jak to je kdyz mi do 30 dnu nevrati opravenej mobil? v pondeli to bude 30 dnu co sem ho tam dal a jeste je porad na ceste do Britexu, taky mi slecna rekla ze oni na to maj tricet dni, ale kdyz reklamuji poskozeny mobil ze servisu tak oni na to maj taky tricet dni, tak ja se jen bojim ze budu muset zase mesic cekat :-(

jenicekk

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od jenicekk »

tebe jako zakaznika to nezajima!!! proste ty do 30 dnu musim mit opravenej telefon, jinak mas narok na odstoupeni od smlouvy! nenech se vyjebat a bez tam s timto argumentem.

japezz

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od japezz »

To jenicekk: diky uz sem se lekl. Tak jestli to dobre chapu tak v pondeli mi musej vratit muj mobil nebo dostanu novej...?!

blazo

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od blazo »

Zdravím, zkoušel jsem googlit na tema oprav iphonu a par firem na opraveni se mi podařilo najit. Vyměna skel, zadních krytů a v podstatě úplně všeho (např.: http://www.macwell.cz/cs/servis-iphone.html)

Nemáte někdo zkušenosti? Po pádu iphone a následné jemné prasklině u vstupu pro sluchátka moc nepočítám se zárukou podle toho co tady čtu... jedině pořádně zamaskovat odřeniny ;)

Dikes Martin

jenicekk

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od jenicekk »

japezz: presne tak, tohle na me kdysi zkousel obchod s kolama, kde to reklamovali a po mesici rekli ze to stale neni, ze to je ted u dovozce. tak sem sel na coi a skoncilo to ze bchod platil pokutu a me vratili plnou cast penez.

rancoen

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od rancoen »

jenicekk píše:dost lidi se desi prasklin na novym iphone, ale myslim ze tim trpeli jen prvni kusy ne? muj bilej phone kterej mam aspon 5 mesicu zadnou prasklinku nema, a to jsem teda stastnej, protoze tohle bych netoleroval.



To by me teda zajimalo, co bys s tim delal? Pokud bys dal na reklamaci iphone s prasklinami a vratili ti ho v horsim stavu a s oduvodnenim, zes s nim spatne zachazel? Ja s nim aspon zatim problem nemam, ale taky se toho bojim a mam pocit, ze opravnene.

jenicekk

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od jenicekk »

kdyz ja daval prvne iphone na reklamaci, olomoucka prodejna T mobile, dal sem do listu presne zaznamenat stav iphone, ja puntickar tam nechal presne zapsat kde je jakej skrabanecek, a ze jinak stav je vyborny, a ze pozaduji bud novy pristroj nebo muj opraveny ale ve stejne stavu jako pri predani, timto to bylo osetreno a tmobile se nemohl nijak lamcovat.

japezz

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od japezz »

Dneska sem volal na info linku VF tam sem se dozvedel ze pokud nedodrzi 30 deni lhutu tak mam pravo na odstoupeni od smlouvy a na miste mi musej vyplatit bud penize nebo si mam vybrat jinej telefon. Ale mam jeden problem, ten ze ja ho bral jako dotovanej za tusim ze 7,887.- nebo tak nejak ne za plnou cenu a musel sem pul roku platit 1100.- pausal ale oni by mi vratily jen tech 7,887.- to bych docela prodelal. Nemeli by mi vratit plnou cenu telefonu bez dotace? za to si novej nekoupim a pausal sem jim platil a pro to sem ho dostal zvyhodnenej ne?

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od tvosi »

nee, bohuzel...ja bych chtel aby mi dali novej iphone :wink:
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

japezz

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od japezz »

A nemeli by mi dat rovnou novej iphon? Jinak budu dost nastvanej je to docela levarna. Znicej mi tel a pak mi za nej daj jeste min nez bych za nej dostal v bazaru...

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od tvosi »

jojo, daj ti novy 3Gcko, si vydupej
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

jenicekk

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od jenicekk »

sebejiste pozaduj nove zarizeni, natohle nemuzou argumentovat, ale vyvalit novej iphone!

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od tvosi »

on na to ma pravo podle toho co vim...je to v zakone o ochrane spotrebitelu...pokud ti telefon nevrati v zakonne lhute, pak je to to same, jako kdyby na pristroji byla neopravitelna zavada, tzn. muzes odstoupit od smlouvy nebo chtit novy kus :wink:
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od shimie »

Zaujimalo by ma, ako mam postupovat ked mi iPhone nevyreklamuju a vratia naspat, z odvovodnemim mechanickeho poskodenia (v horsom pride stratou zaruky) . Mam ho prebrat, alebo nie. Mam si pytat kontakt na technika co posudzoval zavadu? Mozem sa obratit na iny autorizovany servis ? (ak taky je)
Este som nic nereklamoval, preto sa pytam.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

japezz

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od japezz »

Tak dneska sem byl na prodejne Vodafonu pro svuj Ip. Kdo uz cetl co sem psal na strane 16 tak bude vedet ze mi v Britexu poskodili telefon a cekal sem jak se k tomu postavi ale telefon prisel stale neopraven a zadne vyjadreni nebylo, proste mechanicke poskozeni a tim to zhaslo. 30 denni lhuta jim konci 15,6 a to v pondeli tak ze dneska sem jeste musel odejit s neporizenou. Slecna mi skoro vynadala ze tam chodim o vikendu ze ona o tom nic nevi i kdyz to byla ta samo co ten telefon prijmala :-) taky sem se dneska dozvedel na infolince ze sem mel podepsat to ze souhlasim s prodlouzenim zarucni doby a to vic jak 30 dni ale nic takoveho sem nastesti nepodepsal tak sem zvedav co me ceka v pondeli v den D. Prej slecna manazerka bude v poondeli od 9 do 17:00 vedet vic. Jen se zeptam, mam pravo pri odstoupeni od smlouvy odmitnout penize a pozadovat jen vymenu kus za kus? A jak dlouho zas na to muzou mit casu nez mi vymeni telefon nebo vyplati penize? nerad bych aby slecna rekla ze si mam prijit pristi tyden ze nemaj telefon na prodejne nebo ze nemaj penize...Me perece nezajima ze to tam nemaj, lhuta je u konce tak s tim meli pocitat ne?!

Sven
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 324
Registrován: pon bře 24, 2008 9:34 am

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od Sven »

shimie píše:Prepac ze som si to nevsimol, ale na sedemnastich stranach som asi jeden prispevok prehliadol. Aj tak si mi vobec nepomohol, zaujima ma postoj orange nie t-mobile. Neviem kto servisuje iphony t-mobilu, orange posiela reklamacie PPI-ETC Slovakia.


Reagujem trochu neskor, ale predsa.
Svoj iPhone 3G som kupoval hned v prvy den nastupu predaja na Slovensku za plnu sumu v Orange. Po tyzdni pouzivania ako v rukavickach (doslova) mi zacal jemne praskat lak. Ihned reklamacia. Vyjadrenie : mnou zavinene mechanicke poskodenie a oni s tym nic nemaju. Odvolal som sa. Nepomohlo. Riesil som to aj telefonicky s centralnym servisom v Orange, posielal som im fotky, odkazy na diskusie, dokazy, ze problem je na celom svete... nic nepomohlo. Bol som vtedy nas*aty ako doga. Riesil som to predajom pristroja a mal som pokoj.

Prekvapil ma preto poznatok od ineho uzivatela, ktory si kupoval iPhone (a aj reklamoval kvoli rovnakemu problemu) v T-Mobile. Do 7 dni bolo hotovo.

iPhone 3GS ma velmi zaujal, ale ako uz odznelo - rovnaky kryt, rovnake problemy? Uz by som to nechcel zazivat. Mozno nastala materialova uprava krytu, ale to sa nikdy nedozvieme.
iPad 2 32GB 3G white

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od Lukáš Petr »

Tak prave jsem precetl posledni tri strany a musim rict, ze je mi z toho spatne. Mam iPhone 1. generace a docela dost uvazuju o novem 3G S. Kdyz ale vidim jak se k praskani krytu stavi operatori a Britex, tak se mi doslova zveda zaludek. O svuj iPhone se dost bojim, protoze je mi 16 a 12k je pro me opravdu hodne penez, takze reklamovat ho s tim, ze mi ho mozna vrati v horsim stavu nez byl, je pro me nemyslitelny. Novy iPhone 3Gs uzby snad mel byt kvalitnejsi, urcite prece apple nechce prijit o duveru zakazniku kvuli nekvalitni konstrukci...

A na zaver dotaz: Reklamoval jste nekdo prasklej kryt s aplikovanym ZAGGem? Jestli ano, nevadilo jim to?

*nechapu proc vubec posilaj telefony s prasklym krytem nekam do opravny, kdyz stejne ten kryt nejde opravit. Jedine vymenit, ale to uz by pak asi nebyl tak presny ten prechod mezi tim chromovanym rameckem a tim krytem. :-(
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

japezz

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od japezz »

Tak je konecne doma novej kousek :-) Vodafon najednou obratil a uznal svoji chybu a slecna mi s usmevem dala novej Ip s dvouletou zarukou. Sem rad ze to tak dopadlo po zjisteni ze mam diru v telefone sem se bal ze se budu muset tahat a dozadovat dele noveho kousku...Ale stejne nechapu co ten Britex dela ?!

(Britex = potize) !!!

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od vbruno »

Gratuluju :-) Jen se chci zeptat, v cem Vodafone uznal svou chybu? Ja myslim, ze on za to nemuze, ne? A dali ti novy kousek na zaklade reklamace nebo skonceni 30denni lhuty na opravu? Dik za info :-)
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

japezz

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od japezz »

Mas pravdu on za to nemuze to Britex ale slecna mi to takhle rekla ze se moc omlouvaj a ze uznavaj chybu na jejich strane, tim asi myslela (Britex) :-)
Jinak podle papiru co sem dostal sem uplatnil svuj narok na vymenu mobilniho telefonu, ktery vyplyva z platnych pravnich predpisu upravujicich Vodafone odpovednost za vady prodaneho zbozi...

AppleX

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od AppleX »

Takze pred 2 tyzdnami som bol zaniest iPhone do Tmobilu(Slovensko,Nitra) koli malinkej prasklinke vzadu na displeji a uz vcera som si bol vyzdvihnut novy kusok :D Do papierov napisali, ze vymenili zakladnu dosku, ale pri tom je to uplne novy mobil a najlepsie na tom je, ze dovod opravy napisali zamrzanie telefonu :D

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od shimie »

Pojmu vzadu na displayi, moc nerozumiem. Kde vzadu ti praskol display?
Edit:
Nepomylil si si kryt s displayom?
Naposledy upravil(a) shimie dne úte čer 16, 2009 2:56 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

Lukáš Petr
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 843
Registrován: sob bře 29, 2008 10:13 am

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od Lukáš Petr »

Podle poslednich prispevku mi prijde, ze se 3G uz zacinaji zbavovat - predtim same problemy s Britexem a ted vymeni telefon i kdyz je falesny duvod reklamace...
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com

svapra

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od svapra »

Měl jsem telefon na reklamaci se špatně nalepeným sklem, jak jsem psal dřív. Poprvé mi ho vrátili, že mu nic neni a akorát přehráli SW. k tomu mi ho dali s prasklým krytem. Vrátil jsem jim ho a tenhle týden jsem si byl pro nový! kousek. asi to vypadá, že se opravdu zbavují starých 3G. Dřív podle příspěvků bych ho dostal zase zpátky a musel bych reklamovat potřetí, abych dostal nový.

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od shimie »

Dnes mi prisiel iPhone zo servisu, a neuznali mi prasknuty kryt, co ma viac stve, zrusili zaruku. Dovod, mechanicke poskodenie. Hrozne ma to stve, lebo s ajfonom zaobchadzam ako v bavlnke, nikdy mi nespadol, nikdy nebol vo vrecku od zaciatku noseny v pevnom puzdre belkin. Slecna v predajni tomu tiez nerozumela, preco to neuznali, sama vravela ze moj iPhone bol ako novy, bez jedineho skrabanca, ale vraj v servise, sa za celu dobu predaja iPhonu nestretli s prasknutym deklom a Apple by im to neuznal. Ak by som kupoval mobil za par korun kaslem na to, ale iPhone nebol najlacnejsi, kupovany nedotovany za plnu cenu. Kazdy vie o aku sumu ide.
:( :( :(
Naposledy upravil(a) shimie dne stř říj 26, 2011 8:19 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od tvosi »

musis se hadat a snazit se si prosadit svou :!: rozhodne bych to nenechal jentak, chtel bych kontakt na toho technika o to posozoval a pripadne na sefa, domahat se svych prav...kdyz bych si byl jist, ze byl jak v bavlnce tak bych tomu servisu sel po drzce :wink:
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

shimie
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 368
Registrován: pon bře 17, 2008 8:15 pm

Re: iPhone 3G - objevují se prasklinky v plastu?

Příspěvek od shimie »

Ved aj pojdem. IPhone som neprebral a budu to tam posielat znova. Pytal som si kontakt na technika, ale kontaktne informacie priamo na servisakov neposkytuju, len emailovu adresu na firmu. Napisal som im co si myslim, tak uvidime ako to nakoniec dopadne.
iPhone X black - 64GB
iPhone 6 - 64GB
iPad Air - 16GB
iMac 27" 3.2GHz

Odpovědět