Sygic Aura CZ Beta

Odpovědět
Bombera
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 109
Registrován: sob bře 01, 2008 6:45 pm

Sygic Aura CZ Beta

Příspěvek od Bombera »

Sygic Aura CZ BETA

POPIS:
Slovenský Sygic představil novou navigaci pro mobilní telefony s názvem Aura, Sygic poskytuje klasickou hlasovou navigaci která má mapy uložené v paměti telefonu, přestože některé nové funkce vyžadují připojení k internetu, nový navigační software Sygicu ? Aura k využité hlavních funkcí (hlasová navigace, mapové podklady), připojení k internetu nepotřebuje.

Mezi hlavní inovace patří přepracovaná grafika s 3D pohledy a on-line funkce: předpověď počasí, dopravní informace, vyhledávání informací na Wikipedii, sdílení aktuální polohy, nebo oblíbených míst s přáteli. Nechybí samozřejmě ani standardní navigační funkce na které byli uživatelé Sygicu zvyklí: řazení do pruhů, místa zájmu (jako například nejbližší benzínová pumpa), nebo podpora popisných čísel, atd.


SCREENY:

ObrázekObrázek´
ObrázekObrázek

DOWNLOAD A INSTRUKCE:
http://www.mobil-cestiny.cz/content/344 ... ic-Aura-CZ

PRO STAŽENIÍ JE NUTNÁ REGISTRACE, KTERÁ JE ZPOPLATNĚNA
Naposledy upravil(a) Bombera dne čtv srp 05, 2010 6:19 pm, celkem upraveno 2 x.

DeMaio
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 344
Registrován: čtv led 22, 2009 12:55 am

Re: Sygic Aura CZ Beta

Příspěvek od DeMaio »

To aby som si tú češtinu stiahol tak sa musím regnúť?Nevidím tam odkaz na stiahnutie a trochu mi to zaváňa..Prečo si ten odkaz nedal aj sem?
Múdri z neba nepadajú....ale debilov ako by zhadzovali..

Obrázek

flatliners
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 377
Registrován: úte lis 27, 2007 9:25 pm

Re: Sygic Aura CZ Beta

Příspěvek od flatliners »

jo musíš se regnout :wink:
Metal/HC/Punk
iPhone 6s Plus 64GB+Westone 4R
MacBook Pro Retina late 2013

DeMaio
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 344
Registrován: čtv led 22, 2009 12:55 am

Re: Sygic Aura CZ Beta

Příspěvek od DeMaio »

OT: Mať práva na 30 sekúnd tak tento bezcenný topik zmažem len tak zahučí!!! :evil: :evil:

Odkaz na stiahnutie žiadny,iba pofidérna reklama na inú iP stránku..
Múdri z neba nepadajú....ale debilov ako by zhadzovali..

Obrázek

flatliners
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 377
Registrován: úte lis 27, 2007 9:25 pm

Re: Sygic Aura CZ Beta

Příspěvek od flatliners »

nevim o co ti de.místo abys byl rád že se někdo s češtinou dělá ve svém volném čase a zadarmo,tak máš blbý kecy :roll: když nechceš nestahuj,nevim o co ti de,mě osobně tenhle topic,jelikož auru používám,pomohl a myslim že nejen mě.a v odkazu na jiný stránky nevidím žádnej problém,jelikož čeština není placená...
Metal/HC/Punk
iPhone 6s Plus 64GB+Westone 4R
MacBook Pro Retina late 2013

DeMaio
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 344
Registrován: čtv led 22, 2009 12:55 am

Re: Sygic Aura CZ Beta

Příspěvek od DeMaio »

Keď už si chcel robiť reklamu na svoj web tak nech aspoň ako omrvinku nechá súbor na stiahnutie aj tu..Nie?
Ja sa nepotrebujem registrovat na milion stránkach len pre jeho link.
Áno mám aj ja Auru,ale za tú posratú češtinu mi to nestojí..
Múdri z neba nepadajú....ale debilov ako by zhadzovali..

Obrázek

burr0head
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 405
Registrován: stř lis 21, 2007 10:33 am

Re: Sygic Aura CZ Beta

Příspěvek od burr0head »

Je par lidi, co delaji preklady programu do cestiny, a chvalim je, ze i kdyz je delaji zadarmo, tak je poskytnou dalsim..registrace mi nevadi, vyuzivam tvuj web casto, a jeste jednou diky.. Znam i weby s cestinou, kde i kdyz se zaregistrujes, tak za ni musis zaplatit a jsou to programky, ktere nemaji az takovou hodnotu jako tento.
Jinak vcelku nechapu to rozcilovani se nad linkem, a vyhrozovani smazanim. To chce klid a nohy v teple...
iPhone 4S iOS 7 ,Vodafoun

vermut
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 164
Registrován: pon lis 03, 2008 5:50 pm

Re: Sygic Aura CZ Beta

Příspěvek od vermut »

Tak tenhle samej příspěvěk jsem našel na jiným jistým foru,
beru že to možná děláš "i pro jiný" ale zapomínáš uvádět že těch pár minut registrace taky něco stojí,takže to uploudni jinam a nevydělávej na jiných takovým laciným způsobem. :wink:
iPhone 2G 8GB - probíhá renovace....
iPhone 3G 16GB
iPhone 4 16GB Black
iPhone Xs 64GB Gold
IPad 2 16GB White
IPad Air 16GB Space Grey

Bombera
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 109
Registrován: sob bře 01, 2008 6:45 pm

Re: Sygic Aura CZ Beta

Příspěvek od Bombera »

V dobe kdy jsem zde tento prispevek daval byla jeste registrace zdarma.A uploadovat jinam to vazne nebudu :wink:Navic kdyz nekdo prijde na moji stranku, zjisti ze je registrace placena tak zase klidne muze stranku zavrit, pokud to nekomu vadi nebo nevidi duvod proc by mel neco za regsitraci davat.Pises to zde jak kdybych snad ty lidi nutil :D

dolphy68
Host
Host
Příspěvky: 52
Registrován: ned zář 28, 2008 9:30 pm

Re: Sygic Aura CZ Beta

Příspěvek od dolphy68 »

Mě spíš vadí to,že jsem na tvé stránce zaregistrovaný a už minimálně týden mi nejde otevřít.Zkoušel jsem to i teď z tohoto topicu a stále ERORR.Co s tim hodláš provést?Tvoje češtiny využívám,ale teď to zkrátka nejde otevřít
iPhone 3G 8GB O2 fw 4.2.1 (8C148) JB redsn0w

vermut
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 164
Registrován: pon lis 03, 2008 5:50 pm

Re: Sygic Aura CZ Beta

Příspěvek od vermut »

Bombera:
Určitě si nemyslím že bys lidi nutil ale do hlavy ti taky nikdo nevidí ehm :wink:,věřme tedy že to není úmysl vzhledem k tvým aktivitám co se týká iPhonů.
Prostě jsem jen napsal že by bylo dobrý o tom alespoň informovat(tím nemyslím až na tvých stránkách), samozřejmě je to tvoje věc to v každým případě nechci být zbytečně za prudiče :wink:
iPhone 2G 8GB - probíhá renovace....
iPhone 3G 16GB
iPhone 4 16GB Black
iPhone Xs 64GB Gold
IPad 2 16GB White
IPad Air 16GB Space Grey

Bombera
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 109
Registrován: sob bře 01, 2008 6:45 pm

Re: Sygic Aura CZ Beta

Příspěvek od Bombera »

to dolphy68:Odkaz/y nefuguje kvuli zmene hostingu.To znamena, link co je zde nefungoval ale zadani prime adresy fungovat muselo.Pokud ne zkus vycistit cache v prohlizeci.Je mozne ze te to stale odkazuje na stary hosting kde stranka jiz neni.

to vermut:Jak jsem psal hodne odkazu co jsou na internetu jsem daval pri registraci zdarma, proto tam neni zminka o placene registraci.Ale rad to zde doplnim, aby tedy lidi vedeli a ja je netahal az na moji stranku, kdyz pak po nich chci ty penize :D .

Danny2
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: čtv led 31, 2008 5:53 pm

Re: Sygic Aura CZ Beta

Příspěvek od Danny2 »

Zdravím všechny vzheldem ke zpoplatnění jsem se rozhodl udělat svuj překlad který je zdarma ;)

viz. : viewtopic.php?f=80&t=31796
iPhone 5s 64GB Gold iOS 7.1.1
MacBook 13,3" with Retina
iPad 3 Black WiFi +3G 32GB
>>> http://www.servis-jinak.cz <<<

Odpovědět