LockInfo Slovenčina

Odpovědět
dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

LockInfo Slovenčina

Příspěvek od dodo_mt »

Takže pripravil som pre vás Slovenčinu pre pluginy aplikácie LockInfo a pre samotnú aplikáciu LockInfo. Preložené sú všetky pluginy ktoré používam a ktoré v sebe obsahujú lokalizačný súbor. Preložené sú aj sekcie v kategóriách. Slovenčina je aj s diakritikou. Upozornenie: nie sú preložené niektoré časti pretože sa nedali preložiť buď z dovodu chýbajucich stringov alebo nefunkčnosti aplikacie.


Podmienky na inštaláciu:

- FW 3.x
- Jailbreak-nutý iPhone
- Prístup cez SSH do iPhone
- Nainštalované LockInfo a jeho pluginy


Zoznam puginov obsahujúcich slovenčinu

- Calendar
- LockWeather
- Mail
- Notification
- Phone
- SMS
- WeatherIcon
- HTC
- Things
- 2Do


Manuálna inštalácia:

Pozor nezabudnite si najprv vsetky subory ktore prepisujete zazalohovat!

- Pripojte sa do iPhone cez SSH napríklad cez WinSCP, T-Pot, Transmit, CyberDuck
- Stiahnite si archiv a rozbalte na vami urcene miesto vo avsom PC (napr. na plochu)
- Podla toho ktory plugin chcete mat prelozeny sa presunte v rozbalenom subore po adresaroch do adresara s lokalizaciou napriklad /Library/LockInfo/Plugins/com.ashman.lockinfo.MailPlugin.bundle/ aprekopirujte vsetky adresare a suboty do vaseho iPhone tu /Library/LockInfo/Plugins/com.ashman.lockinfo.MailPlugin.bundle/ Takto postupujte pri vsetkych puginoch.
- Nakopirujte si vsetky pluginy ktore pouzivate podla hore uvedeneho postupu.
- Dalej sa presunte v do adresara /System/Library/PreferenceBundles/LockInfoSettings.bundle/ a prekopirujte vsetky subory do vaseho iPhone tu /System/Library/PreferenceBundles/LockInfoSettings.bundle/
- Hotovo


Upozornenie:

- Slovenčina funguje len pri zapnutej Slovenčine v iPhone tzn. v iPhone musíte mat zapnutú Slovenčinu! Nastavenia > Všeobecné > Medzinárodne > Jazyky > Slovenčina
- Ak chcete použivať Slovenčinu v iných jazykoch nakopírujte súbor Localizable.strings z adresára Slovak.lproj pomocou WinSCP alebo T-Pot do adresára v iPhone napríklad English.lproj alebo cz.lproj
- Viac popisovat to uz nejdem.

Obrázky:

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

milan2022
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 913
Registrován: ned zář 07, 2008 9:40 am

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od milan2022 »

Dobra praca dodo,asi sa vratim k JB :)

Neplanujes poslat preklad autorom app? Bolo by lepsie keby to bolo priamo v aplikacii :wink:

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od dodo_mt »

Bea: problem je v tom ze si to ulozil v zlom formate nepodporovanom iPhone. Dalsia vec je ze si subor z lokalizaciou neprekonvertoval do xml z bin. Viac sa dozvies v teme od tonceka Ako zmenit text slideru v Navodoch.

Edit: nemusis mat zapnutu slovencinu staci ked konkretne subory nahras do adresara cs.lproj a mozes mat iP v cestine.


Milan samozrejme odoslana bola. Doprekladam aj zvysnu cast a LockInfo a poslem mu aj to.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od Beavers »

Původní příspěvek jsem smazal a obnovuji jeho znění. Stáhl jsem z Rapidu zip soubor se slovenštinou. V návodu píšeš uložit soubor na plochu, ale nic o rozbalení zipu (pro méně zdatné to je opravdu nejasné). Jsou tam dva adresáře (__MACOSX a Library), uvádíš "překopírovat stáhnuté adresáře do / (na kořen iPhone)" - to je velmi nejasné. Měl bys přesně uvést, kam přesně co nakopírovat. S tím stažením na plochu je to pro mě krkolomné, dělám to přes T-PoT v TotCmd a kopíruji z okna do okna, přijde mi to šikovnější. Píšeš: "...ked konkretne subory nahras do adresara cs.lproj a mozes mat iP v cestine...". Opět se ptám, které konkrétní soubory? Do jakého cs.lproj? Jsem z toho docela zmaten a nerad dělám nějaké pokusy, které vedou až ke zhroucení systému. Díky.

Edit:
Odpovídám si sám (verze pro PC, veškeré práce v Total Commanderu a s pomocí T-PoT):
1. Rozbalit stažený soubor do připraveného adresáře (u mě LockInfo slovenština)
2. Cestou Library/LockInfo/Plugins/adresáře s jednotlivými pluginy se postupně
dostat k adresářům Slovak.lproj.
3. Pro české uživatele: tyto adresáře přejmenovat na cs.lproj
4. V TotCmd přes T-PoT najít v iPhone cestu k pluginům (Library/LockInfo/Plugins...), jednotlivé adresáře pluginů otevřít a nakopírovat do nich postupně příslušné soubory cs.lproj (Slováci Slovak.lproj)
5. Respring iPhone (v SBSetings), anebo restart
6. Hotovo

Tímto prosím Dodo_mt, případně jiného zručného člověka, zda by nebyl ochoten vytvořit i češtinu dle tohoto vzoru. Prozatím tam mám slovenštinu, ale CZ bych uvítal. Děkuji.

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od dodo_mt »

Kurnik kurnik ludia naozaj nemozem pisat polopatisticky nemam na to cas a ak je clovek aspon troska naozaj troska zdatny tak to musi zvladnut. A ak si pozrie struktur mojho archivu tak musi vediet kde co. Ale dobre ze si to ty Bea.

Najpr si to cele precitaj hlavne posledna cast je dolezita!


Ten moj archiv si uloz kde chces do tvojeho Pc tam kde to tebe najviac vyhovuje.
Pripoj sa do iPhone a po pripojeni nevcadzaj do ziadneho adresara ostan na koreni / to je ako keby si vo windowse klikol na disk C a zobrazia sa ti adresare (documents and settings, program files, windows jasne?)
Pomocou tvojeho managera ktorym sa pripajas do iphone prekopiruj adresar Library na koren / teda ako na tvoje C v tvojom Pc. Pravdepodobne sa ta manager spyta ci mas subory prepisat kliknes na Ano. Ten druhy subor tam je preto ze som to robil na macu a ty si to otvoril vo windowse.
Teraz vsak budes musiet mat ip prepnuty na slovencinu aby ti fungovala moja slovencina preto najpr po rozbaleni mojho raru prejdi vsetky adresare ktore boli v archive a hladaj Slovak.lproj a prepis ich na cs.lproj. A nahraj zase cely adresar Library d iPhone. Teraz budes moct mat ip v cestine a lockinfo bude v Sk

lepsie vysvetlit ti to neviem som v praci a pisem z iPhone.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

bajk
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 27
Registrován: stř zář 10, 2008 9:39 am

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od bajk »

hehe, bitka moderatorov, super :) .... ja som to sice pochopil, co mam kde nakopirovat, ale predsa len, povazujem sa za dost zdatneho v PC ... ale "ti ostatni" by to asi mozno nepochopili co s tym :) .... este cakam na ten preklad nastaveni .... dikes ale za preklad, velmi ma potesil

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od dodo_mt »

To sa ti iba zda ziadna bitka ;)

Nastavenie bude dnes ak budem mat cas.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

benitoSVK
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 696
Registrován: ned čer 07, 2009 4:52 pm

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od benitoSVK »

dik za preklad!super praca! :wink:
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3

Ttomcat

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od Ttomcat »

Tímto prosím Dodo_mt, případně jiného zručného člověka, zda by nebyl ochoten vytvořit i češtinu dle tohoto vzoru. Prozatím tam mám slovenštinu, ale CZ bych uvítal. Děkuji.

Taky se přimlouvám za češtinu 8)

Bombera
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 109
Registrován: sob bře 01, 2008 6:45 pm

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od Bombera »

Zkusím tedy na to ještě mrknout a popřípadě přeložit

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od dodo_mt »

Tak, pridal som prelozene aj LockInfo.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

jjsan

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od jjsan »

posli to aj vyvojarovi

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od dodo_mt »

Samozrejme som to posielal aj jemu nanestastie je app napisana tak ze sa preklady nedaju pouzit pretoze su prepisovane subory app nie len nejaky lokalizacny subor. David to musi doriesit.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

benitoSVK
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 696
Registrován: ned čer 07, 2009 4:52 pm

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od benitoSVK »

tak ta tvoja slovencina funguje aj na os4.0 :wink: odskusane a plne funkcne!!!
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3

M@YO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 188
Registrován: úte čer 16, 2009 11:05 pm

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od M@YO »

Parada, chcel som si prelozit pocasie v HTC clocku ale uz nemusim :D
Trosku som ale upravil niektore texty, nezdali sa mi spravne.

Inak dodo, ty tam mas com.burgess.lockinfo.HTCPlugin.bundle a moj plugin sa vola com.burgch.lockinfo.HTCPlugin.bundle, zaujimave:)

PS: robim z toho themu do WB
TM CZ 3GS 32GB JB GP 43.week 09 4.2.1 / 05.15.04 @ O2 SK + Data neobmedzene
O2 SK custom < OS 4, O2 SK custom > OS 4, Prisposobenie odkazovky na kredit

undy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 225
Registrován: úte bře 03, 2009 10:21 am

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od undy »

Dúfam, že nie som veľmi OT, ale: mám lockinfo, ktoré mi ukáže SMS aj s náhľadom. Ako ale zrušiť originálnu iPhone bublinu SMS?? Tá mi totiž prekryje to lockinfo. Na 3.1.2 mi to išlo, pol dňa sa už snažím nejako tú bublinu odstrániť :evil: Vďaka
nevadí , že idem pomaly,možno idem aj zlým smerom

M@YO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 188
Registrován: úte čer 16, 2009 11:05 pm

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od M@YO »

setting/lockinfo/lockscreen a ked zoskrolujes dole tak 2 cast zo spodu:

Alert popups
Block popups : ON
TM CZ 3GS 32GB JB GP 43.week 09 4.2.1 / 05.15.04 @ O2 SK + Data neobmedzene
O2 SK custom < OS 4, O2 SK custom > OS 4, Prisposobenie odkazovky na kredit

undy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 225
Registrován: úte bře 03, 2009 10:21 am

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od undy »

Citace smazána. Předchozí příspěvek necitujeme, ale to už bys měl znát. Beavers.

super, ďakujem. Asi som ozaj debil, už som medzitým kúpil popup blocker z Cydie. Našťastie len 0,99E.
nevadí , že idem pomaly,možno idem aj zlým smerom

Midzi

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od Midzi »

dodo, nemohol by si mi dať kontakt mob na teba, som tiež z MT, ale nezdatný v týchto install
Milan 0908888899

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od dodo_mt »

Ahoj momentalne som tak pracovne vytazeny ze na nejaku poradnu alebo vysvetlovanie nemam cas.

dodo

poprosim modov tieto dva posty po nejakom case zmazat nem to s temov nic spolocne.
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

Teedok
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: úte říj 27, 2009 2:33 pm

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od Teedok »

Já už jsem to přeložil do češtiny, ale zase si nepamatuju cestu kde to bylo. Když mi ji napíšete, tak vám to sem upnu.

Teedok

7luke.com

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od 7luke.com »

Teedok: ty cesty jdou skouknout tady: http://www.mobil-cestiny.cz/content.php ... ockInfo-CZ

Ta čeština by se hodila. Já jsem si kvůli tomu zaplatil registraci na mobil-cestiny, ale když jsem to nainstaloval, tak mám česky jen nastavení LockInfo. Vlastní lockscreen mám v češtině pouze názvy dní (po, út, st, čt, pá, so, ne) a pak mám v češtině ještě záhlaví se slovem "kalendář" :-( Jinak to mám anglicky :-(

Obrázek

Bombera
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 109
Registrován: sob bře 01, 2008 6:45 pm

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od Bombera »

to 7luke.com: Kdyby jsi na mobil-cestiny napsal, rad udelam aktualizaci prekladu , tak aby fungoval s nejnovejsi verzi nebo opravu pokud to treba nefunguje.Kdyz to ale nikdo nenapise nemuzu to vedet, prece jen uz tam mame spoustu prekladu a je potreba vase spoluprace, pokud prekald nefunguje
Naposledy upravil(a) Bombera dne pon lis 08, 2010 6:25 pm, celkem upraveno 2 x.

7luke.com

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od 7luke.com »

Bombera - jej :oops: ohledně iPhone jsem po ta léta aktivní jen tady vzhledem k členské základně (teď jsem měl skoro rok pauzu). Díky za pošťouchnutí :-) Verze, kterou používám a nyní je na Cydii, je: 2.3.7.19

:oops: :)

Bombera
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 109
Registrován: sob bře 01, 2008 6:45 pm

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od Bombera »

Takze kvuli tobe 7luke.com jsem stahl lockinfo nejnovejsi verzi (2.3.7.19), nainstaloval, prekopiroval cestinu a vse funguje, cela apliakce je v cestine :wink: .Chybu tedy hledej u sebe.Pokusim se dnes pridat cestinu do Cydie takze instalace by mela byt jednodusi

7luke.com

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od 7luke.com »

Safra safra že bych se utnul? V těhle věcech jsem hodně zběhlý, včetně třeba i modifikace plistů, dal jsem všude všechno přepsat Tak jsem to asi fakt někde po... No jdu to zkusit znova Díky za reakce

edit - tak se mi to fakt tehdy někde utlo :D jsem na jiném počítači, stáhl jsem češtinu z mobil-cestiny.cz , nakopíroval / přepsal znova a už mi zbylo anglicky jenom "Voicemail" na lockscreenu :D Díky :wink:

Čeština pro LockInfo z mobil-cestiny.cz tedy funguje 8)

Teedok
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: úte říj 27, 2009 2:33 pm

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od Teedok »

Já jsem si stejně překládal pouze to co je vyditelné na Lock screen. Nastavení jsem nechal tak jak bylo, ale kvůli jednomu theme jsem změnil jazyk telefonu na ENG a nevim proč jsem musel reinstalovat LockInfo a ta čeština už tam není :(. Ale 100% to mám někde v PC v txt souboru. Nemůžu to najít, třeba na to někdy narazim.

Nebo bude Bombera rychlejší a dá češtinu do Cydie.


Teedok

cimoo

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od cimoo »

výborná práca :!:
mne ide všetko hladko a slovenčina fachá taktiež skvelo

Obrázek

ale ešte potrebujem vyriešiť licenciu ... :(

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od dodo_mt »

cimoo: zaplat si.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

cimoo

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od cimoo »

končí trial a tak aplikácia poputujte z iphonu preč

Teedok
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: úte říj 27, 2009 2:33 pm

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od Teedok »

Dal jsem si na LockScreen HTC Plugin a neaktualizuje se mi tam počasí. V počasí to jede v pohodě, ale na LockScreenu mám neustále stejný teploty i obrázky.

Nevíte jestli se má ještě něco nastavovat nebo tak něco?


BTW: K tomu překladu. Já ho v tom telefonu ještě určitě mám, když si změním jazyk na českej, tak mám Lockinfo česky ale nemůžu to najít. Pamatuju si, že jsem někde našel složku kde bylo lockinfo, v ní někde byla složka "strings" a tam byli soubory *.js vždy se dvěma písmeny (sk.js...). Já sem přeložil to sk.js do češtiny = slovenčtina od dodo_mt.


Teedok

Kubec19

LockInfo Slovenčina

Příspěvek od Kubec19 »

Chod sekcie jailbreak tam no app store aplikácie a tam máš lockinfo a v tom vlakne som už písal ako na to počasie

Teedok
Host
Host
Příspěvky: 140
Registrován: úte říj 27, 2009 2:33 pm

LockInfo Slovenčina

Příspěvek od Teedok »

Tak já jsem měl akorát zapnutou tu dolní funkci Yahoo ta to přepisovala akorát jsem tam neměl vyplněný žádný kód. Takže všechno v pohodě :) díky


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?

Vulgi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 245
Registrován: pon led 25, 2010 4:20 pm

Re: LockInfo Slovenčina

Příspěvek od Vulgi »

Funguje to aj na ios5+?

Odpovědět