iRealSMS 2.0 čeština (v. 2.0.9.3)

Odpovědět
T!ckTack

iRealSMS 2.0 čeština (v. 2.0.9.3)

Příspěvek od T!ckTack »

Zdravím,
tady máte češtinu pro iRealSMS 2.0 (v. 2.0.9.3)

Nejnovější verze má hromadu voleb, které jsou "nic neříkající" (bez vyzkoušení jsem nevěděl, co dělají), takže jsem se snažil udělat volnější, ale srozumitelnější překlad. Budu rád za echo, jak se mi to povedlo a případné náměty na změny :wink:

DOWNLOAD
http://uloz.to/2887653/irealsmscz.zip

INSTALACE
rozbalit a nakopirovat pres SSH /Applications/iRealSMS.app

T!ckTack

Re: iRealSMS 2.0 čeština (v. 2.0.9.3)

Příspěvek od T!ckTack »

omlouvám se moderátorům za spam, ale edit příspěvku nezobrazí téma jako aktuální a tím by ho případní zájemci mohli přehlédnout :wink: ... nebijte mě :oops: 8)

Je to sice po takové době omluvitelné, ale dá se to udělat tak, že zkopíruješ předchozí příspěvek před svůj nový a k němu připíšeš EDIT. Beavers.

thomasek79
Host
Host
Příspěvky: 145
Registrován: ned lis 15, 2009 9:41 pm

Re: iRealSMS 2.0 čeština (v. 2.0.9.3)

Příspěvek od thomasek79 »

Tak jsem nakopíroval do adresáře iRealSMS.app tu složku cs.lproj a co dál? Dá se nějak změnit jazyk přímo v té aplikaci, nebo musím upravit nějaký konfigurační soubor? A až to udělám, nesmažou se mi SMS, jako při přeinstalaci?
Díky za info
iPhone 3G -> iPhone 4 -> iPhone 5 -> iPhone 6S -> iPhone X
& iPad 2

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: iRealSMS 2.0 čeština (v. 2.0.9.3)

Příspěvek od dodo_mt »

- Jazyk sa ti zmeni az vtedy ked prepnes cely telefon do Cestiny alebo musis lokalizaciu z CZ adresara nakopirovat do EN adresara a potom mozes mat iRealSMS v Cestine a iPhone v EN...
- Volba jazyka v aplikacii nie je mozna...
- Lokalizacny subor nema nic spolocne s SMS databazou... ta sa navyse nachadza mimo adresara aplikacie...

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

thomasek79
Host
Host
Příspěvky: 145
Registrován: ned lis 15, 2009 9:41 pm

Re: iRealSMS 2.0 čeština (v. 2.0.9.3)

Příspěvek od thomasek79 »

Tak ani změna jazyka na CZ, ani nakopírování CZ adresáře do EN adresáře a následé restarty aplikace nic nevyřešily, je to pořád v angličtině. Nevím, jestli není třeba změnit ten soubor ještě někde jinde, napiš cestu. Pro úplnost; tvůj soubor localizable.strings jsem nakopíroval do složky applications/iRealSMS/en.lproj namísto původního.
iPhone 3G -> iPhone 4 -> iPhone 5 -> iPhone 6S -> iPhone X
& iPad 2

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: iRealSMS 2.0 čeština (v. 2.0.9.3)

Příspěvek od dodo_mt »

Treba este skontorlovat ci ma subor spravny romat... alebo ci si sa nepomylil v niektorom pismenku pri vytvarani adresara... a este skus do adresara en.lproj nakopirovat iny lokalizacny subor napriklad nemecky ci ti iRealSMS pojde v Nemcine.

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

thomasek79
Host
Host
Příspěvky: 145
Registrován: ned lis 15, 2009 9:41 pm

Re: iRealSMS 2.0 čeština (v. 2.0.9.3)

Příspěvek od thomasek79 »

Tak zdárně vyřešeno, změnil jsem tomu adresáři cs.lproj práva na 775 a už to maká;-) Jak prosté!
iPhone 3G -> iPhone 4 -> iPhone 5 -> iPhone 6S -> iPhone X
& iPad 2

T!ckTack

Re: iRealSMS 2.0 čeština (v. 2.0.9.3)

Příspěvek od T!ckTack »

dodo děkuji za odpovědi, nevšiml jsem si ... jinak offtopic, taková zajímavost k iRealSMS, protože pokud se nemýlím, děláš SK překlad :-) zjistil jsem, že nastavení iRealSMS je uloženo v sms.db souboru přímo v SQL databázi jako další tabulky, takže backup nastavení je automatický v iTunes :-)

Odpovědět