[RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Odpovědět
zavis1

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od zavis1 »

caute.potreboval by som poradit spravil som vsetko tak ako ste to tu pisali a mam uz aj slovencinu.
ale mam problem ked chcem pisat sms alebo mail alebo nazov stranky tak ked stlacim pismeno T R D S tak ma vyhodi do hlavneho menu.
poradte mi co stym spravit.proste nemozem pisat sms ani chodit na net lebo akonale potrebujem napisat napr.T vyhodima to ma prec.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Gekko gecko »

whisky96
"Tvůj" FW2.1 s integrovanou CZ//SK lokalizací je skvělý,šlape perfektně a díky za něj :P :P

Zeptám se tě na jednu věc (určitě to budeš vědět)

Když iPhone "startuje" zobrazuje obrázek cz/sk vlajek,odkaz na web a dole klasické apple "jablíčko"
Je to pěkné ale já mám radši tu jedoduchoz původní obrazovku BootScreen s velkým jablkem uprostřed.

Rád bych screen našel a nahradil tím od APPLE,do telefonu přistupuji přes TotalCommander a Plug-in T-POT ale nevím v které složce to je,poradíš?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Almi »

k tomu sa asi nedostaneš. už som to skúšal tiež. ono to boot logo je vraj niekde v bootloaderi a tam sa nedostaneš.
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Gekko gecko »

Jasně dík :) ,ještě počkám zda se vyjádří whisky96...přece vím kam to nahrával ne? :wink:
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

myschoo

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od myschoo »

v Cydii sa objavila app, ktora to logo dokaze menit... ale neskusal som to

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Gekko gecko »

Prozradíš její název prosím?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

myschoo

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od myschoo »

vola sa to LogoMe... uz o tom niekto zalozil aj temu

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Gekko gecko »

myschoo
Díky mrknu a to a dám vědět.

Teď mám celkem problém,zničeho nic mi u této customize verze FW2.1 začala při vytáčení kontaktu,vyskakovat známá hláška z iPhone2G FW1xxx "Přesměrování hovorů aktivní",musí se to odkliknout tl. Zamítnout...co s tím? restore?,nebo je jednodušší způsob.

Nevím jestli to má souvislost s včerejším nahráním loga operátora Telefonica O2 ale řídi jsem se podle návodu,tak nevím.

EDIT:
Fakt nikdo nevíte jak se to u FW2 xxx dělá? do RESTORE se mi právě nechce ale asi budu muset.....
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

LooK
Host
Host
Příspěvky: 45
Registrován: pát úno 22, 2008 2:52 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od LooK »

To Rony:

Jsem ve stejne situaci jako jsi byl ty ( 1.14 - Ziphone 2.5c ), vse mne je jasny podle tveho navodu viewtopic.php?f=13&t=9829 ale presto mam par dotazu:

1) je potreba nejak zvetsit interni pamet jednoho oddilu na 900 MB ? Tusim se se to dela pri pwnuti a ze u FW verze 2.x by me byt oddil vetsi... Pri tvem navodu je jen instalace iTunes a shift + update - nic vic.... Nebo opravdu nic neresit a jen upgrade od whiskyho....

2.) jake je porovnani v ramci rychlosti ovladani tel. - je telefon pomalejsi nez s verzi 1.14 ? zaznamenal jsi nejaky rozdil v rychlosti? spousteni aplikaci, notes, fotogalerie, sms apod.

3.) chybi ti neco vyznamne z 1.14 nebo mas uz vse potrebne ve 2.1 jsi plne spokojeny?

Diky moc za postrehy a odpoved.
LooK - jeden asi z mala co ma jeste 1.14 :)
iPhone 16GB 1.13 OTB - 1.14 + ZiPhone 2.5c - 2.1 from Whisky - 3.1.3 (redsnow)
iPhone 5 32 GB White
iPad 4 32 GB White

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od masklin »

@LOOK: 1.1.4 byla o neco rychlejsi, ale neni to takovy rozdil ze by to prekazelo
na 2.1 je myslim uz temer vse co bylo na 1.1.4, nic mi neschazi
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

LooK
Host
Host
Příspěvky: 45
Registrován: pát úno 22, 2008 2:52 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od LooK »

ok diky za info, tak nakonec jsem se take rozhodl a pujdu do 2.1 ...
iPhone 16GB 1.13 OTB - 1.14 + ZiPhone 2.5c - 2.1 from Whisky - 3.1.3 (redsnow)
iPhone 5 32 GB White
iPad 4 32 GB White

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19653
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od rony »

LooK píše:1) je potreba nejak zvetsit interni pamet jednoho oddilu na 900 MB ?


nie

LooK píše:2.) jake je porovnani v ramci rychlosti ovladani tel. - je telefon pomalejsi nez s verzi 1.14 ? zaznamenal jsi nejaky rozdil v rychlosti? spousteni aplikaci, notes, fotogalerie, sms apod.


nie je to az taky velky rozdiel.

LooK píše:3.) chybi ti neco vyznamne z 1.14 nebo mas uz vse potrebne ve 2.1 jsi plne spokojeny?


TeVee resp. este sa nikto neodhodlal komunikovat s autormi inych podobnych aplikacii aby od nich vymamil popis a aby sa tam dostali programy CZ/SK kanalov. Agile Messenger bol nakoniec lepsi aj ako BeeJive aj ked BeeJive je slusny, tak nevie "zabalit" zobrazene skupiny - ja som zvyknuty mat jednu skupinu v ICQ zobrazenu a ostatne zabalene. Agile vedel bezat na pozadi, u Beejive to neviem spravit. Inak su len same prednosti - najma AppStore a pod.

Pozn.: po upgrade v ziadnom pripade NERESTORUJ ZALOHU DAT Z PREDOSLEJ VERZIE TELEFONU.

Kontakty, fotky a pod. veci si RUCNE odkopiruj do PC - napr. kontakty zosynchronizuj do outlooku a potom do cisteho noveho telefonu synchronizuj naspat.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

LooK
Host
Host
Příspěvky: 45
Registrován: pát úno 22, 2008 2:52 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od LooK »

Dekuji za vycerpavajici odpoved. Urcite o vikendu provedu upgrade. Poctive jsem cetl cele tema, takze urcite nebudu restorovat ( i kdyz mam maly pocet prispevku tak uplny novacek nejsem - jen nechci postovat nesmysly... ), kazdopadne diky za upozorneni.

Synchronizaci s Outlookem mam takze o kontakty nemam strach. Stejne i kdyby obnova fungovala tak i pro svuj poradek bych zvolil novy tel.
Pro me je jedna z nejdulezitejsich veci ze TextReader podporuje fw 2.x, takze svoje knizky budu cist na tomto prohlizeci, ktery mne plne vyhovuje. Kecalky na mobilu moc nepotrebuju, doma i v praci mam qip, takze tento nedostatek mne tolik nevadi. Pro me byla nejdulezitejsi odezva, rolovani apod. Pokud je rozdil zanedbatelny tak neni problem.

Tedy jeste jednou diky a mne uz zbyva jen ... just do it
iPhone 16GB 1.13 OTB - 1.14 + ZiPhone 2.5c - 2.1 from Whisky - 3.1.3 (redsnow)
iPhone 5 32 GB White
iPad 4 32 GB White

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od elka »

Whiskeyho firmware mi šlape perfektně, kromě jednoho problému, kdy nevím, jestli je to firmwarem, nebo nějakou nainstalovanou aplikací. Jsem např. v mailu, vylezu ven tlačítkem HOME a chci spustit třeba počasí (nebo cokoli jiného). Ťuknu na ikonu, ale iPhone to vyhodnotí jako dlouhé podržení a ikony se roztřesou a nabízí mi výmaz, nebo přesun. Dělá to ještě někomu?

myschoo

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od myschoo »

uz to tu bolo v osobitnej teme spomenute

robi to napr. aj mne, a ja mam slovencinu doinstalovanu s Cydie
a myslim ze aj dalsim ludom, ktori slovencinu vobec nemaju

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od elka »

Takže řešení tohohle problému neexistuje?

kopko

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od kopko »

Caw som tu novy potrebujem strasne rychlo pradit nehapem tomu co tu pisete ale to neva ja som t ostahol ten link ificial kupeny a co stym?? pls potrebujdem rychlo poradit diki :mrgreen:

myschoo

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od myschoo »

elka, zatial som ziadne nenasiel. :?

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od whisky96 »

kopko píše:Caw som tu novy potrebujem strasne rychlo pradit nehapem tomu co tu pisete ale to neva ja som t ostahol ten link ificial kupeny a co stym?? pls potrebujdem rychlo poradit diki :mrgreen:


dam ti velmi rychlu (ale poslednu) radu : precitaj si cast Navody, od toho ju tu mame

rseki

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od rseki »

Po úspěšném přechodu 2G 1.1.4 na 2.1 by whisky96 se mi podařilo nainstalovat všechny app, synchronizovat kontakty přes iTunes ,samozřejmě sem vytvořil nový profil - všechno bez problémů,sem po pár dnech připojil a spustil iTunes mi napsal :
"iTunes cannot read the contents of the iphone.
Go to the sumary tab in iphone preferences and clik restore to restore this iphone to factory settings"

iTunes telefon nevidí a nic s tím nejde dělat. Máte s tím prosím někdo taky problém? Mám to udělat? Nechce se mi ztratit všechno nebo dělat znova restore. Děkuji za pomoc.

Dfblbec

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Dfblbec »

vacsinou ked itunes nieco tvrdi tak je to pravda a zial sa tomu asi nevyhnes... Kazdy musi jabko restornut :mrgreen:

_GK_

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od _GK_ »

Pročetl jsem skoro celé tohle téma a už jsem bezradný.

Používal jsem dodnes FW 2.0 s iPhonem 2G z USA.

Dostal jsem ho tam přes recovery a restore+shift z firmwaru 1.1.4.

Dnes jsem nacpal do iPhonu originální 2.1 a QuickPWN, kterej mi ale spadnul při každém pokusu a telefon pak nenabíhal. Vrátil jsem tam originální 2.0, ale už mi tam nejde dát custom tedy se nevrátit zpátky. WinPWN 2.5 mi spadne.
Zkouším všechno možný na dvou počítačích jeden s iTunes 7.7 druhej s 8 a ani na jednom se nemůžu hnout z místa furt chyby 6,1600,16xx

Zkoušel jsem kdejaký kombinace, usb porty na obou počítačích a prostě nic :(
Dostal jsem se i do stavu kdy se mi telefon restartuje mezi jablíčkem a restore obrazovce ted se tam zase cpe 2.0 original :(

_GK_

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od _GK_ »

No tak nakonec jsem tam nacpal 2.0 original, pak zničehonic šel dát i 2.0 custom a nakonec se tam už šoupnul jako nic 2.1 custom ted už obnovuju zálohu a cpu aplikace v Cydii.

vosy

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od vosy »

Ahoj,mám problemek
Když v nastavení dám Email,Kontakty,Kalendář tak se tel na chvilku zasekne a potom spadne na uvodní obrazovku.
Nevíte někdo co s tim? FW CZSK.1.21.A THX

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od schmiedy »

Ahoj, chtel jsem se optat, kamos mi prinesl iphone ze mu nejde signal, fm 1.1.4, tak jsem do nasypal pres quickpwn 2.1,ale po pwnuti mi apple jablicko zamrzne a iphone se pak jenom sam restartuje a nic, tak jsem zkusill restore na original fm 2.1, vse probehlo ok,ale telefon je zamceny, samozrejme, jenomze porda pres to quickpwn se to sekne, takze ted se ptam, mam bude downgrade na 1.1.4 a prehrani basebandu, nebo zkusit pres quickpwn 2.0.2 a pak fm 2.1 cz+sk normalne pres itunes shift + restore? zitra se chci do toho pustit,ale kdyz ctu, kolik tu lidi ma probelmy s chybama typu 6 apod, tak se ptam, co mam udelat nejlepe, downgrade¨na 1.1.4, nebo pwnout fm 2.0.2 pres quick pwn? dikys za odpoved....
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

b-s-h
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: stř zář 24, 2008 7:17 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od b-s-h »

Vůbec nedělejte žádný downgroudy, tendle CZ/SK firmware jde nahrát jenom do JB iphona, takže stačí restore na origoš 2.1 pak udělat jb (přes QuickPwn za deset minut) a pak přes shift + restore tam kopnout CZ/SK fw


Jestli se ti quickpwn sekne tak děláš něco špatne, zkus to na jinym pc

schmiedy
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 744
Registrován: čtv úno 28, 2008 4:29 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od schmiedy »

Tak se taky musim podelit o muj 5hodinovy zazitek.. :) Kamos mi prinesl iphone s FM 1.1.4 odblokly by ziphone,ale bohuzel delal downgrade z 2.0 v cervenci a nesel mu od ty doby signal, tak mi to prinesl, procetl jsem si forum zasedl k pc a zkusil nahrat 2.1 rostore original,vse ok, pak jsem dal restore + shift a dal tam cz/sk 2.1,ale po dlouhem cteni zjistil teda vcera, ze to je na *****, takze zpet pres winpwn na 2.0.2,ale to mi porad nechtelo jit, tak zase cteni stahovani binu, no a pak konecne jsem se asi ******a dal si do dfu iphone uz pred tim v ziphone, preskocil jsem kroky pro dfu mod, no, ale pwn mi hodilo vzdy hlasku, ze byl sice fm custome vyhotoven,ale pak to cely spadlo, tak jsem asi 3x zkusil pres itunes ho tam nasypat restore + shift v dfu modu,ale porad chyba typu 1600, nebo 6...tak jsem zkusil bez dfu modu, prepl pres ziphone do normal modu a co ze se stalo?bezelo to...pak uz jen jsem koukal na praci bootneuteru a pote, kdyz jsem mel v tel 2.0.2 pwnuty a odblokly iphone, tak jsem mohl konecne dat shift + restore a vybrat cz/sk 2.1 a vse slape jako hodinky, dekuju za pomoc...no, sice jsem musel cist ako ***** :) ,ale bez tich komentaru bych to nedal...

Asi se nedokážeš jinak domluvit než s použitím expresivních výrazů (pro tebe, abys rozuměl, sprostých slov). Budeš-li tak pokračovat, budu tvoje příspěvky bez milosti mazat. Máš-li něco proti tomu, tak to raději spolkni, abys neobdržel varování. O tom všem si laskavě přečti ve FAQ. Svou registrací zde jsi zároveň přijal podmínky pro používání fóra. Pokud nevíš, co znamená fórum, tak je to jeden z výrazů pro veřejnost a tady také na veřejnosti jsi, i když anonymně. Tak se podle toho chovej. Beavers.
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....

peter.nr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv říj 02, 2008 1:05 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od peter.nr »

Poprosím vás o odpoveď na moju otázku:
Aký je rozdiel medzi SK 2.1 cez Cydiu a týmto SK-CZ firmware 2.1?
Pôvodne som tam mal SK 2.1 cez Cydiu a v domnení, že to porieši klávesnicu (odstráni tie neslovenské znaky) som tam hodil tento FW a vidím, že je to to isté, navyše ešte to bootovacie logo ...
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od elka »

Kde ve whiskyho firmware nastavím APN bod pro EDGE? Hledám jak trotl a nic nenacházím.

peter.nr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv říj 02, 2008 1:05 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od peter.nr »

Všeobecné/sieť/mobilné dáta
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od elka »

Nic takového tam nemám, viz obrázek:

Obrázek

Marco1910

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Marco1910 »

elka píše:Nic takového tam nemám, viz obrázek:

Mám stejný problém a navštívil odborníky v Apple. Tvrdili mi že u této verze F2.1 se EDGE nezapíná ani nenastavuje, že se spustí sám. Ale nikdy se mi nepodařilo aktivovat EDGE, abych se mohl připojit. Jak z toho ven? Děkuji

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od whisky96 »

pripoj sa k iTunes a ked ti to ponukne moznost updatovat Carrier Settings, tak potvrd (zvol Update Settings)

ta hlaska je nasledovna :
An update to the carrier settings for your iPhone is available. Would you like to install it now?

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od elka »

iTunes mi tuhle hlášku nenabízí.

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od whisky96 »

predpokladam ze mas starsiu verziu itunes...

lahsie riesenie : nainstaluj zo Cydie aplikaciu APN editing

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od elka »

Trošku problém je, že mi nejde EDGE a ani tu nemám Wifi, takže jaksi nenainstaluju momentálně nic :)

peter.nr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv říj 02, 2008 1:05 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od peter.nr »

Whisky96: Prosím ťa, môžeš mi povadať, aký je rozdiel, ak mám bežný JB FW 2.1 a hodím tam cez Cydiu slovenčinu a týmto firmware?
Ďakujem.
iPhone 4S 64GB 6.1.3
iPad 2 16GB WiFi 6.1.3
Macbook Air 2011, i5 1.7GHz, 4GB, 128GB, Mac OS X Mountain Lion

harken

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od harken »

Rozdiel je v tom, ze cez Cydiu si nahodis len slovencinu, no vo fw uz mas napriklad aj spravny format sk/cz tel. cisiel

- slovencinu ako dalsi jazyk v menu
- cestinu ako dalsi jazyk v menu
- slovensku a cesku diakritiku pri klavesnici (defaultnej)
- vypnutie autokorekcie
- oprava formatu telefonnych cisiel
- spravne priradovanie cisiel ku kontaktom (aj v pripade Yessim alebo inych SIM rieseni)
- nastavenia pre slovenskych a ceskych operatorov (EDGE, sluzby)
- graficke loga pre slovenskych a ceskych operatorov
- vlastne boot a recovery loga
- predinstalovana Cydia a Installer

Spike_ma

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od Spike_ma »

Nebude mat niekto nieco podobne len na verziu 2.2 ak hej dajte mi please vediet na mail masaryk.p@gmail.com lebo sem menej casto chodievam Dakujem

masklin
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1764
Registrován: pon črc 14, 2008 10:12 am

Re: [RELEASE] CZ/SK Firmware 2.1

Příspěvek od masklin »

@spike: co ze bys chtel??????
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.

Odpovědět