Čeština do iPhone 1.0.2,1.1.1.,1.1.2

Odpovědět
habros

Příspěvek od habros »

Taktez hlasim stejny problem s padanim AdressBooku. Jeste mam dotaz, kopiroval jsem to rucne na Apple. Je to normalni, ze ma klavesnice rozlozeni "francouzske" nebo jsem neco zapomel nakopirovat?

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Příspěvek od Moren »

Klavesnici je potreba si prepnout na English. V te pocestene francoustine tam bude Anglais myslim.

Ten format Czech, bohuzel neovlivnim. To je tam vestavene. Tedy pouze to upravime tak aby se zobrazilo neco, co je v systmu skryto. Ceske formatovani. Proc to pada zatim netusim.
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)

habros

Příspěvek od habros »

"Anglais" klavesnici jsem zkousel (ruzne kombinace fr-ang-ru), nicmene porad byla FR, ikdyz tu jsem vypnul. Ale telefon uz odcestoval k majiteli a me to tudiz uz uplne nepali. Informaci jsem mu predal a pry mu to nevadi. Uf. :-) A diky.

Jimyk

Re: Čeština do iPhone 1.0.2,1.1.1.,1.1.2

Příspěvek od Jimyk »

Zeptám se, kamarád si sehnal Iphona a chtěl jsem mu dát češtinu, ale nechytá se mu. Má 1.1.2kua nemá v ikonkách SSH může to být příčina? Díky...

Jimyk

Re: Čeština do iPhone 1.0.2,1.1.1.,1.1.2

Příspěvek od Jimyk »

vyřešeno, chyba vyřešena instalací ZiPhone iBricker Fix :) zvláštní, ale je to tak...

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Čeština do iPhone 1.0.2,1.1.1.,1.1.2

Příspěvek od Julek »

nic zvláštního to není, instalátor neviděl adresářovou strukturu, no hlavně že se vám to povedlo.


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Jurashek

Re: Čeština do iPhone 1.0.2,1.1.1.,1.1.2

Příspěvek od Jurashek »

Ahoj, fakt už nevim jak tu češtinu do noveho Iphonu dostat. Do staršího Iphonu odblokovaneho pomocí TurboSim mi čeština šla...ale do Iphon 1.1.2 odblokovnany pomocí ZiPhone 2.5 ne!už fakt nevim, přečetl jsem cele forum a nic! a když spustím iLanguage a postupuju podle kroku pořád mi to píše Systém nemůže nalezt uvedený soubor. Dokončím instalaci a čeština nikde...Itunes v počítači mám a mam i vypnute Itunes.exe a ItunesHelper.exe
Prosím o radu....dik

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Čeština do iPhone 1.0.2,1.1.1.,1.1.2

Příspěvek od Julek »

Taky proto že v repu NENÍ cz pro 1.1.2, použij instalátor který je v návodech.


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Jurashek

Re: Čeština do iPhone 1.0.2,1.1.1.,1.1.2

Příspěvek od Jurashek »

Jo vždyt ten jsem použil...tu posledni verzy, ktera tam je z 27.1.2008....hmm tak fakt nevim...

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Čeština do iPhone 1.0.2,1.1.1.,1.1.2

Příspěvek od Julek »

Máš nainstalovaný iBrick fix ? je možné že instalátor nevidí strukturu a tím další soubory.. ?



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Jurashek

Re: Čeština do iPhone 1.0.2,1.1.1.,1.1.2

Příspěvek od Jurashek »

No ten Ibric fix asi nemám,ale v Instalerru ho nikde nemůžu najit...kde ho prosím najdu??:)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Čeština do iPhone 1.0.2,1.1.1.,1.1.2

Příspěvek od Julek »

source i.inlock.no do instaleru

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Jurashek

Re: Čeština do iPhone 1.0.2,1.1.1.,1.1.2

Příspěvek od Jurashek »

PECKA, funguje to!!Po čtyřech dnech zkoušeni jsem ji tam konečne dostal!Moc diky za radu!

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Čeština do iPhone 1.0.2,1.1.1.,1.1.2

Příspěvek od Julek »

Rádo se stalo, bwt te fix je tu na fóru několikrát :)
alespoň jsi pro příště moudřejší..



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

JaRda

Re: Čeština do iPhone 1.0.2,1.1.1.,1.1.2

Příspěvek od JaRda »

Ahoj, mam ctyry dotazy

(predem se omlouvam pokud jsou hloupy :)

1) nakopiroval jsem si odsud ceskou klavesnici bez diakritiky (dekuji autorovi;) misto slovniku pro nemeckou klavesnici (kvuli QWERTZ rozlozeni klaves) No a jediny co mi ted trosku nesedi je nemeckej napis na mezerniku :-/
takze dotaz je: jak se to da zmenit? (na cokoliv jinyho) respektive: kde ve filesystemu jsou ulozeny obrazky klavesnic? ze bych si to prekopcil..

2) ohledne nastroje pro tvorbu slovniku, stahnul jsem si: "iPhoneShop-0.6.jar" pokud to spravne chapu je to Java knihovna, jak to ale spustim? (nejlip na MACkovi)
Predpokladam ze tim pujdou ze stavajiciho slovniku smazat pripadny otravny slova..

3) je to kompatibilni s 1.1.4? predpokladam ze jo..

4) vim ze je ot trosku mimo, ale kdyz uz.. : pokud u iPhone zhasne display, je wifi (pripadne AFP Server Control) aktivni? (zere baterky?)

diky moc za odpovedi..

watch the sunrise

Re: a to jak? já na tonepřišla

Příspěvek od watch the sunrise »

Moren píše:Ja jsem si napovidani textu vypnul jednou utilitou a vubec mi to nevadi. :)

Odpovědět