safari klavesa ".com"

Odpovědět
soustek
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: ned led 06, 2008 3:06 pm

safari klavesa ".com"

Příspěvek od soustek »

Dobry den, chtel bych se jen zeptat, zda-li nejde zmenit klavesa v safari klavesnici ".com" na ".cz"? Precijen ceske odkazy pouzivam casteji...
iFoun 2G 1.1.2>1.1.4 (ZiPhone 2.5)>2.0 (winpwn2.0.0.3)>2.0.1 (winpwn 2.0.0.4)>2.0.2 (quickPWN)>2.1.>3.0>3.1 (CustomIPSW)
iFoun 3G 3.01>3.1>3.1.2>jlbrk Blackra1n>4.0>4.0.1 jlbrk redsn0w
iFoun 4 white 4.3.3>5.0
iFoun 5 white

Jelen

Re: safari klavesa ".com"

Příspěvek od Jelen »

Toto už mně také napadlo, ale osobně bych klávesu .com nechal a .cz přidal :-) Nebo ať je .com v US klávesnici a .cz v české. Co na to kolega Drsný?

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: safari klavesa ".com"

Příspěvek od Julek »

Doufám že se na vás kolega drsný vykašle šťouralové ! :)


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: safari klavesa ".com"

Příspěvek od drsny »

uz se na to dival crusader a nenasel to

Moren
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 425
Registrován: pát říj 12, 2007 12:08 pm

Re: safari klavesa ".com"

Příspěvek od Moren »

Taky jsem to hledal, ale tipuji ze to bude nekde v kodu. :( Rekneme, ze neni problem zmenit .com na .cz, ale tato klavesa musi odkazovat na funkci, ktera tam vepise .cz a to je horsi. To uz asi nebude tak lehke zmenit pokud je tam prednastaveno .com.
iPhone 3Gs 32GB + HTC Tatoo (Android)

watterman

Re: safari klavesa ".com"

Příspěvek od watterman »

Možná by s tím něco kolegové z Ruska mohli udělat, přecejenom když dokázali přidat diakritiku nebo azbuku (= funkční tlačítka navíc) tak by neměl být problém se změnou funkčnosti jednoho tlačítka, nebo se mýlím? :-)

crusader
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 432
Registrován: úte pro 04, 2007 8:03 am

Re: safari klavesa ".com"

Příspěvek od crusader »

Kolegové z Ruska upravili a přidali svůj vlastní editovatelný artwork. Bohužel klávesnice v safari vychází z defaultního artworku (všimněte si, že i po přepnutí klávesnice v safari se nezobrazí české znaky) a tento defaultní artwork ještě asi nikdo neotevřel, tudíž do těchto tlačítek nelze zatím dělat žádné zásahy.

Flames666

Re: safari klavesa ".com"

Příspěvek od Flames666 »

kamosi z Ruska by mohli na to spravit nejaky program... :D ja som sice nasiel klavesnice ale absolutne nemam ani paru ako sa to ta prepisat alebo co... :( teda slivnik T9 viem ako sa da bo tam sa to iba vypise ale neviem ako upravit napr tlacitka na klavesnici... bo tam vidim akurat hakybaky a nevim co s nimi idem googlit mozno nieco najdem...

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: safari klavesa ".com"

Příspěvek od Julek »


Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: safari klavesa ".com"

Příspěvek od elka »

K Ronymu příspěvku dodávám, že jsem to ověřoval s českou klávesnicí a podle očekávání nabízí .ru.

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: safari klavesa ".com"

Příspěvek od drsny »

tak jsem se na to dival a pokusne jsem upravil nemeckou klavesnici tak aby misto .de bylo .cz, takze ted po podrzeni prstu na .com je zobrazena volba .cz

Obrázek Obrázek

kdyby nekdo, kdo pouziva de klavesnici chtel tuto upravu, tak je v cz/sk repozitari jako cz patch de klávesnice a tady je totez s tld .sk sk patch de klávesnice

soustek
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: ned led 06, 2008 3:06 pm

Re: safari klavesa ".com"

Příspěvek od soustek »

drsny jsi jednicka "drsna jednicka" :wink:
iFoun 2G 1.1.2>1.1.4 (ZiPhone 2.5)>2.0 (winpwn2.0.0.3)>2.0.1 (winpwn 2.0.0.4)>2.0.2 (quickPWN)>2.1.>3.0>3.1 (CustomIPSW)
iFoun 3G 3.01>3.1>3.1.2>jlbrk Blackra1n>4.0>4.0.1 jlbrk redsn0w
iFoun 4 white 4.3.3>5.0
iFoun 5 white

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: safari klavesa ".com"

Příspěvek od elka »

Skvělé, si dobrý. Škoda jen, že se to nedá nastavit jako výchozí, že je nutné to podržení.

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Re: safari klavesa ".com"

Příspěvek od drsny »

jo taky jsem v te germanske klaviature prepsal to divne slovo Lee..., ktere bylo napsane na mezerniku a vubec netusim, co melo za vyznam ;-)

Obrázek

presunul jsem to do moddingu

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: safari klavesa ".com"

Příspěvek od elka »

Postesknutí číslo dvě: škoda jen, že ta německá není QWERTY, hned bych jí nahradil anglickou.

makovice
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 335
Registrován: sob pro 01, 2007 1:15 pm

Re: safari klavesa ".com"

Příspěvek od makovice »

Zdravim panove,
mam dotaz uz jste premysleli se vykaslat na CZ klavesnici a predelat EN ... jak jsou tam ty submenu na extra znaky (podrzite treba C nebo jinou klavesu) a dodelat ty cesky znaky tam ?????

Co jsem koukal je to v UIKitu, ale je to binarka :( Co vy na to ..... jinak kdyz se domluvime muzu Vam s tema Aplikacema pomahat .....

jsem spravcem hosting serveru (Debian) a programuju PHP, popr C++ :), jinak mam rok a pul MacBook :D
iPhone 4S 32GB - 6.0b1, MacBook 13" Alu (SSD + HHD) - 10.7.3

drawer

help

Příspěvek od drawer »

Ja mam prosbu, mohol by niekto kto to vie, upraviť ruskú klávesnicu nielen na CZ ale aj na SK a dať ju do repa (alebo upraviť CZ tak že sa tam pridajú aj zvyšné znaky)? Myslím že budem hovoriť nielen za seba ale aj za ostatné lamy, že by ste nám veľmi pomoholi (chýba ľ ô ä). Lebo už asi 3 týždne browsujem netom a okrem CZ klávesnice som nikde SK nenašiel... Vďaka za pochopenie...

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19660
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: safari klavesa ".com"

Příspěvek od rony »

sice offtopic ale PRIPAJAM SA k Slovakom, ktori by chceli pouzivat CZ klavesnicu.

Prosim autorov (momentalne neviem kto to je)

dajte sa dokopy s nejakym Slovakom nech vymenuje tie pismena, ktore tam treba pridat aby to bola plnohodnotna CZ/SK klavesnica.

Ja uz zacinam tiez pocitovat potrebu vkladat diakritiku len vzdy mam pocit, ze ked sa Cech snazi robit nejake lokalizacne veci, tak by jeho praca bola pouzitelna aj na Slovensku, len stroskotava to na tom, ze si spomenie tak nanajvys na ô a tym končí (pritom to iste o existuje aj VELKE, existuje ľ a ĺ - nielen čárka ale aj háček)

Proste tu nema cenu sa separovať ale keď už vyrábat tak pridat aj SK a frcime.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Odpovědět