[RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Razerman

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od Razerman »

Mě na téhle verzi pro změnu nefunguje winterboard. zaškrtám co tam chci a nic se po vyskočení z winterboardu neděje. Je nutný respring přes bossprefs.

pali777

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od pali777 »

Zmeny vo Winterboarde sa objavia vzdy!!! az po respringu...ked zaskrtas zmeny a vyjdes z Winterboardu vacsinou tento sam respringuje iPhone...ale ked to tebe nerobi pochybujem ze je to chyba Whiskyko FW..skor to bude vo Winterboarde...skus WB reinstalovat...

peace...

Crossbiker

[RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3+BiteSMS=konflikt!

Příspěvek od Crossbiker »

Tak som zacal odinstalovavat postupne vsetky apl a zistil som, ze to robi BiteSMS!
Naposledy upravil(a) Crossbiker dne pát pro 05, 2008 12:04 pm, celkem upraveno 1 x.

Razerman

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od Razerman »

Mě to dělal winterboard i na FW 2.1. Není to zase nějakej vážnej problém se kterým by nešlo žít. Spíš sem to napsal abych zjistil jestli to dělá ještě někomu.

Crossbiker

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od Crossbiker »

A este mi v BossPref pri zapnutom Edge a 3G vacsinou miesto IP ukazuje N/A :shock:

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od S474N »

Chci se zeptat, tech co uz maji 2.2, jestli jim v mailu naskakuje v prehledu u kazdeho mailu sedy obdelnicek s napisem "TO_LABEL" nebo jestli je to jenom chyba cestiny ve 2.1
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

sidelko
Host
Host
Příspěvky: 89
Registrován: ned srp 24, 2008 7:33 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od sidelko »

Prave ze jo nehce se mi delat restore na to nejnovejsi a tak tu marne prosim kdo ma tu posledni verzi aby nekam upnul ty pozmeneny casti kdybych nekomu rekl co presne z toho ma vytahat udelal by to nekdo ?
iPlacka 3G 3.0 FW redsnow

DaveHit_72
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: ned říj 05, 2008 9:48 am

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od DaveHit_72 »

Přechod na fw 2.2 přímo z 1.1.4 přes Shift - Restore v iTunes bez problémů. Překvapila mne výdrž baterie. Skutečně je to znatelný rozdíl. Upravený fw od whiskyho je perfektní.

Space

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od Space »

Zdar , tak uz zkousím po 3tí restore (Iphone 2G , T mobile , Quickpwned , Shift clik 2.2 v.3), ale nefunguje mi WiFi , vzdy se pripojím ke své WiFi, ale zadna aplikace se nemuze pripojit k internetu. (safari cannot....)
díky za odpovedi :oops:

siccnezz

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od siccnezz »

Já jen, že jsem objevil pár chybiček, tak jsem se rozhodl, že je sem dám..

První (Gramatická chybka..)

http://img257.imageshack.us/img257/1687/img0007zp7.png


Druhá (Tady asi něco chybí..)

http://img261.imageshack.us/img261/9403/img0008sm1.png
http://img516.imageshack.us/img516/34/img0009km2.png


Vůbec se v tomhle nevyznám, ale byl bych rád, kdyby to někdo chtěl časem upravit..

Plha

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od Plha »

... kdo by si chtel opravit, staci nakopirovat upravene soubory do \Applications\Preferences.app\cs.lproj\ a \Applications\MobileSafari.app\cs.lproj\ ... upravene soubory na http://www.plha.cz/iphone/applications.zip ...

... a jeste upravena komplet cestina do fw 2.2 ... snad je to tedy komplet ... doufam, ze se puvodni autori cestiny a fw nebudou zlobit ... http://www.plha.cz/iphone/fw_2.2_cs.zip ...

Používej editaci svých příspěvků. Tentokrát jsem to udělal za tebe. Díky
Díky taky za opravu češtiny, alespoň ustanou dlouhodobé nářky některých uživatelů. scorpi


EDIT:
... provedu, sorry, nejak me to nenapadlo, uz jsem na to sotva videl ... nejni zac, taky myslim ...

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od Gekko gecko »

Zeptam se,RELEASE CZ/SK FW2.2 mam jiz nejakou dobu stazeny (jde o tu prvni verzi) Stale jsem se nedostral k tomu ji do iPhone nahrat a v.3 zatim stahovat nebudu,diky O2-TV a propustnosti linky jsem nucen "ject" na CDMA takze rychlost je dobra ale jen na prohlizeni webu....na down velkych souboru to moc neni.
Nevim mam tuhle verzi o vikendu stahnout (Pouzival jsem driv u FW 2.1 take tuto upravu od whisky96 a spokojenost) nebo mam pockat zda do konce roku vyjde novy FW snad 2.3 kam jiz appl nativne cestinu konecne zabuduje.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Mathou
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: čtv črc 17, 2008 9:07 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od Mathou »

Plha píše:... kdo by si chtel opravit, staci nakopirovat upravene soubory do \Applications\Preferences.app\cs.lproj\ a \Applications\MobileSafari.app\cs.lproj\ ... upravene soubory na http://www.plha.cz/iphone/applications.zip ...

... a jeste upravena komplet cestina do fw 2.2 ... snad je to tedy komplet ... doufam, ze se puvodni autori cestiny a fw nebudou zlobit ... http://www.plha.cz/iphone/fw_2.2_cs.zip ...

Používej editaci svých příspěvků. Tentokrát jsem to udělal za tebe. Díky
Díky taky za opravu češtiny, alespoň ustanou dlouhodobé nářky některých uživatelů. scorpi


EDIT:
... provedu, sorry, nejak me to nenapadlo, uz jsem na to sotva videl ... nejni zac, taky myslim ...



Ahoj tak pekna drbarna s tim to tam nakopat rucne ale cestina zda se bejt kompletni a bez "brouku" :)
Jinak byl jsem driv spokojenej s praci nevim koho ale primo v cydii jsem dal jen CZ/SK repo a cestina se stahla sama a nemuselo se ani restartovat ale fungovalo to jen do FW 2.1 pak uz na 2.2 se cestina neukazala dokonce repo je dneska prazdny! Skoda ale co se da delat snad bude nekdo te lasky a umisti to na Cydii .)
P.S. je sice moznost stahnout si prilozenou ROM ale nemam rad kdyz nekdo meni uvodni loga pri bootu jen diky tomu ze to je jeho prace .) :roll:

Atcha De Vlaha - Zlomte si nohy .]

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od dodo_mt »

Kludne si mozes to logo zmenit sam aplikaciou LogoME. Je to rychle a jednoduche. A to ze si autor dal namahu s tym ze prelozil FW do CZ/SK tak za to mu mozes len podakovat a nie tu prevracat ocami ;)

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

couplu
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 545
Registrován: ned čer 29, 2008 6:24 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od couplu »

Plha píše:... mala chybka se nasla v cestine ... O iPhonu - Operator ... zde chybi cesky popisek, misto toho je tam CARRIER_VERSION ... kdo by si chtel opravit, staci nakopirovat upraveny soubor Localizable.strings do \Applications\Preferences.app\cs.lproj\ ... upraveny soubor na http://www.plha.cz/iphone/applications.zip ...


Prosim te, ktery z nich mam nakopirovat jako upraveny soubor do \Applications\Preferences.app\cs.lproj - vzdy se stahnou dve slozky - Applications a MobileSafari a v obouch je Localizable.strings
iPhone 4S 16GB
iPod Shuffle 1 512MB
iPod Nano 6 8GB -> iWatch
MacBook Air 11,6" 64GB, model 2010

Mathou
Host
Host
Příspěvky: 7
Registrován: čtv črc 17, 2008 9:07 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od Mathou »

dodo_mt píše:Kludne si mozes to logo zmenit sam aplikaciou LogoME. Je to rychle a jednoduche. A to ze si autor dal namahu s tym ze prelozil FW do CZ/SK tak za to mu mozes len podakovat a nie tu prevracat ocami ;)

dodo


V poho vim ze je to jednodussi nez tu CZ tam cpat manualne ale i tak prej to pres ten program logo nahrat nejde z PC musis pres web nebo uz je snad nejaka zmena?

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od dodo_mt »

Logo nenahras z iPhone musis ho mat uploadnute na nejakom servery ale to je uplna malickost ked si logo zmenis tak mozes aplikaciu LogoMe odstranit a logo ostane. Viac TU

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

sidelko
Host
Host
Příspěvky: 89
Registrován: ned srp 24, 2008 7:33 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od sidelko »

Tisicere diky ale kdyz dam hlasouvou schranku tak to mam porad neprelozene a sou tam takovy ty kraviny VOICEMAIL_OUT_OF_ORDER konecne mam kdyz neco chce vyuzit moji polohu tak uz to nepise tyhle kraviny ale u ty schranky se na to este mrkni diky moc si fakt jedinej dobrak kterej se do toho dal.
iPlacka 3G 3.0 FW redsnow

Plha

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od Plha »

... takže upraveno, stahovat možno buďto opět celou češtinu na http://www.plha.cz/iphone/fw_2.2_cs.zip, nebo její části (pro couplu) na http://www.plha.cz/iphone/applications_preferences.zip, (pro sidelko) na http://www.plha.cz/iphone/applications_voicemail.zip ... :wink:

Panove, to Vam opravdu prijde tak slozite tam ty soubory nakopirovat? To si snad delate srandu ...

EDIT:
Kdo by mel zajem, prelozil jsem si biteSMS 2.7 beta, cestina na http://www.plha.cz/iphone/applications_bitesms.zip.
Naposledy upravil(a) Plha dne pát pro 12, 2008 11:29 am, celkem upraveno 2 x.

couplu
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 545
Registrován: ned čer 29, 2008 6:24 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od couplu »

At hledam jak hledam slozku voicemail nemuzu nikde najit, takze netusim, kam nakopirovat opravnej patch.? Sice to nebylo primo pro me, ale tak hodi se... Ale opravdu nemohu najit slozku k nakopirovani.?
iPhone 4S 16GB
iPod Shuffle 1 512MB
iPod Nano 6 8GB -> iWatch
MacBook Air 11,6" 64GB, model 2010

Plha

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od Plha »

... smarja !!! ... jdi po te ceste co je v zipu ... proboha ...

couplu
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 545
Registrován: ned čer 29, 2008 6:24 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od couplu »

Jj diky, ale to by me opravdu nenapadlo, ze to mas takhle promysleny :)
iPhone 4S 16GB
iPod Shuffle 1 512MB
iPod Nano 6 8GB -> iWatch
MacBook Air 11,6" 64GB, model 2010

sidelko
Host
Host
Příspěvky: 89
Registrován: ned srp 24, 2008 7:33 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od sidelko »

Jsi fakt borec je videt ze na svete jsou este dobri lide
iPlacka 3G 3.0 FW redsnow

Hape
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 687
Registrován: čtv pro 04, 2008 10:58 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od Hape »

Nainstalováno bez sebemenších problému, je to špica, všem tvůrcům patří hluboká poklona a dík, můj iphone konečně mluví mou řečí :-)
iPhone 4S, 16GB White, T-Mobile CZ, iOS 6

bossko

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od bossko »

Preco nefunguje lokalizacia cez CYDIU? Nema niekto zaveseny na webe len jazyk aby som nemusel prehravat cely fw???

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od spachal_tmp »

Panove, klanim se, velmi dobra prace, ani na loga operatoru jste nezapomneli, frajerinka a vse funkcni (restore 'natvrdo' fw 2.1 > quickpwn > restore tohoto fw, vse OK).

Ralfik
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: úte zář 09, 2008 2:50 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od Ralfik »

Poklona pánové, ale myslím, že je chybka ve "MobileAddressBook.strings" jako by to byla ta sama původní nebo mi to vúbec nepřeložilo, jinak mám celý iphon přeložen. Může to tu někdo dát pouze ten soubor. Děkuji

Plha

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od Plha »

bossko:
... link na samostatnou cestinu v tomto tematu vyse, o slovenstine nevim ...

Ralfik:
... MobileAddressBook.strings - zde neni co prekladat, je tam pouze jeden radek, ale budiz, zde je http://www.plha.cz/iphone/applications_mobileaddressbook.zip ...

ExiMoR

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od ExiMoR »

Děkuji za soubory! Jsi fakt borec.
Jdu zkusit, ale pokud uvidím místo slide to unlock odemknout tak se naštvu a budu to měnit :-D (budu hledat string )
BTW: Toto nemá chybu (překlad AdressBooku :-D)

Kód: Vybrat vše

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<!DOCTYPE plist PUBLIC "-//Apple//DTD PLIST 1.0//EN" "http://www.apple.com/DTDs/PropertyList-1.0.dtd">
<plist version="1.0">
<dict>
   <key>STRING_NOT_USED_BUT_NEEDS_TO_BE_TRANSLATED</key>
   <string>děkujeme</string>
</dict>
</plist>

:-D ROFL
Pro neamíky:
String není používán, ale měl by být přeložen :-D (sry za doslovný překlad :-D)
fuj misto slide to unlock tak odemknout.
Hledám string pod springboard....
BTW: Kdo dělal češtinu?
Dost věcí je přeloženo doslovně...
No nic... Dávám zpět ingliš :-D
Přestalo se mi líbit místo ON OFF I a O :-D
BTW: Pošli mi originální Anglické stringy a když si udělám čas, tak vám udělám takovou češtinu, že s toho budete na prášky! :-D
Naposledy upravil(a) ExiMoR dne stř pro 17, 2008 3:56 pm, celkem upraveno 2 x.

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od whisky96 »

address book pouziva iny .plist, do tohto realne nesiaha... ale musi tam byt, inak by adress book nebezal lokalizovane

v originale tam je Thank you, takze prelozene je to korektne

sali

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od sali »

dajako mi to nejde :-/
cize ... mal som 2.1 jailbreak
potom som hned isiel restore 2.2 jailbreak
vsetko mi islo, len som stratil carrier, proste mi nesiel signal
tak som sa docital, ze celkom v pohode je whiskyho 2.2 v3
tak som to spravil neslo to
tak som sa zase docital, ze musim mat uz jailbreak predtym spraveny, teda ak som to dobre pochopil, tak som podla stranky iph0ne.sk isiel spravit spat na 2.1
uz pri restore cez shift+restore na 2.1 mi to vypisalo chybu, a teraz fakt neviem co mam robit :-/
poradi mi prosim vas niekto

mam iphone 3G kupovany na slovensku u Orangeu

konkretne, ked som to chcel vratit spat na 2.1 tak mi to pise nemoze byt resotornuty, chyba 1013

ExiMoR

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od ExiMoR »

Error 1013 je semězdat, když máš iMiláčka zapojeného ne natvrdo v PC (musí být připojen ZEZADU (u PC) a ne vepředu nebo někde přes chuchvalce káblů)
edit: K češtině:
Tak dneska jsem si jí dal, změnil to hnusné odemknout na slide to unlock a další slide taky, ale když jsem zjistil další bugy:
Místo Celý den tak Všechny dny, nepřeložené Načítám aplikace (místo toho: LOADING_APPLICATIONS).......
Atd....
A to ještě nemluvím o tom, že jsem jak kkt hledal jak změnit I a O na ON a OFF, ale pak jsem to vzdal...
Takže: Pokud to někdo krásně a KOMPLETNĚ přeloží, budou tam samé slide ............ a krásné páčky ON OFF tak si ji dám... Teď ji mažu :-D

pharlap

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od pharlap »

Tak FW od whiskyho funguje super! :) Diky diky diky!
Sice sem musel udelat RESTORE na orig.FW 2.2, ale kvuli moji chybe.. pak znovu JB QuickPWN a nasledne restore s FW od whiskyho a bylo to ;) ai podarilo se nahodit zpet i aplikace z appstore.. ted jeste zkusim, jestli mi to nataha zpet i veci ze Cydie pres AptBackup.
:)


whisky96> uprav si svoj podpis, ked tam uz mas moje meno, aspon ho napis poriadne ... :-)
edit:
Krista pána! :shock: To se moc moc omlouvam!takhle zprznit jmeno autora FW do meho iP.! :wink:
Naposledy upravil(a) pharlap dne pon pro 22, 2008 9:47 pm, celkem upraveno 1 x.

F!X3R

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od F!X3R »

cem sa spytať že ako to tam dam ked to stiahnem...?

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od Apache23 »

Tak nato tu máš milion navodov! :wink:

Whisky o5 raz velke diky! Všetko šlape ako ma som (sme) ti nesmierne vdačný. :mrgreen:
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

ExiMoR

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od ExiMoR »

Á na to fakt nemám nervy.
Musel jsem si tu češtinu (samozřejmě nemám Whiskyho romku, takový retard nejsem) celou pozměnit..
Měnil jsem nesprávně přeložená větná spojení, špatné názvy, věci mě nevyhovující (odemknout apod.)..
Ale po pár dnech užívání jsem si konečně zvykl na I a O , které nesnáším (místo ON a OFF) a přicházím na stále nové bugy...
Pár jich tu máte:
MobileCal (kalendář): All-day přeloženo jako všechny dny nebo tak něak, ale má to být např. celý den (ZMĚNIL jsem si to)
MobilePrefs (nastavení): Špatně definované věci (Push, vyzvánění apod.) u safari: Vymaza!!!R!!! paměť bla bla (změnil jsem na vyčistit cahce) vymazat cookies (kdyby tam bylo vymazat koláčky tak by mě j***o) jsem dal na odstranit cookies a vymazat historii jsem nechal...
NEJHORŠí BUG: Místo načítám aplikace je tam.... no nic.. nepřeložené - je tam LOADING_APPLICATIONS
další bugy v nastaveních už nemám čas jmenovat..
HomeScreen - Místo burzy jsem dal Akcie .. To je asi vše?
MobileSafari - to mě dojalo - místo Originálního Open Link je tam Otevřít Linku - To jsem se z toho po**** smíchy :-D
SAmozřejmě autor to určitě dělal v kuchyni a něak si pomotal slova - ikdyž otevřít linku... nevím jak bych to udělal.....
Má tam být Buď: Otevřít odkaz nebo Otevřít Link....
Tak bych to dal já...
Na další věci nevzpomínám (všude jsem hledal kde překládal CANCEL a měnil na Storno...)
Jediné co se mi líbí na té češtině je jen jak je vtipně pojata....
A ještě klávesnice - ale ta od whiskyho, která je úplně někde jinde (jiné vlákno)...
Omlouvám se za chyby, ale po dlouhé době jsem se nenadlouho dostal k PC a psal jsem toto narychlo...
Jinak všechny poklony Plhovi, který byl schopen tuto češtinu vyextrahovat z něakého FW....

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od Gekko gecko »

Nikdo urcite netvrdi ze je cestina kterou whisky96 do FW zabudoval dokonala,ale je to nejjednodussi reseni kdyz nic oficialniho zatim neni a do konce roku nejspis ani nebude.Myslim ze ja i ostatni jsem vdecni i za nej a hlavne whisky96 to dela ve sevem volnem case bez jakychkoliv naroku na odmenu ne? :wink:
Ja osobne RELEASE FW2.2 CZ/SK nepouzivam cekam na oficialni ale mel jsem starsi 2.1 a spokojenost.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od whisky96 »

ja cestinu nijak neupravujem, iba preberam to co spravil djlucas (ale ten uz na to zjavne nema cas)...

ak tu je dobrovolnik, ktory bude drzat cestinu v dobrom stave, tak rad mu poslem subory a vzdy aktualnu verziu zahrniem do fw

Plha

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od Plha »

Cestina je vytazena z fw 2.2 v.3 od whiskyho, je to tedy ta puvodni od dj luckase, kterou tam whisky implementoval. Ja, pac jsem nipka a nektere hlasky mi otravovaly zivot (byly budto nespravne prelozene, ci v novem fw prelozene nebyly vubec), jsem je upravil a tu cestinu upravenou dal na web ke stazeni (viz.vyse). Postupoval jsem prubezne, podle toho, jake chyby jsem pri uzivani objevil, nasel jsem si je v souborech a upravil. Jiste jich tam jeste bude dost, ale uz me tolik neirituji, neb nejsou videt pri kazdodennim rutinnim pouzivani iPhone. Rad bych ty upravy dotahl do konce, ale bohuzel prolezani a opravovani jednotlivych souboru zabere mnoho casu, ktery zatim nemam. Myslim, ze takto je ta cestina v pohode pouzitelna. Pokud nekdo nebude spokojen, at uz s upravenou verzi ode me, ci s puvodni ve whiskyho fw, necht si necha prepnuto na puvodni anglictinu, ci necht si stahne soubory s cestinou z odkazu vyse a upravu dodela, iniciative se meze nekladou.
Co se tyce kopirovani souboru do iPhone, pri pouziti SSH a WinSCP tato cinnost nezabere vice jak pet minut, nebot v souboru s cestinou je uvedena komplet cesta kam kopirovat, lze tedy jen tupe pretahovat mysi do adresaru v iPhone.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [RELEASE] CZ/SK FW 2.2 v.3

Příspěvek od Gekko gecko »

Ja si tu cestinu nakoipiroval do iPhone rucne,je to ona ne: http://www.plha.cz/iphone/fw_2.2_cs.zip
Neco si mozna upravim jestli muzu treba CelluarDataNetwork je prelozeno na EDGE,premyslim jen jak to schopne prelozit "Mobilni Datove prenosy"? nebo MobilniData?
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Odpovědět