Monopoly nebo dostihy na iPad + iPhone

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Kony.cz
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 926
Registrován: pát črc 17, 2009 2:01 pm

Monopoly nebo dostihy na iPad + iPhone

Příspěvek od Kony.cz »

Ahoj, chtel jsem se zeptat jestli existuje jedna z techto her... Vim ze funguje monopoly, ale mam takovy dodatek... Aby treba herni plan byl na iPadu a ostatni hraci se pripojili pres iPhone na ten iPad a hrali jsme takto..... Kazdej na svym iphone a na ipadu se jen zobrazovala ta herni deska a postupy atd.....

A jeste teda jedna otazka... docela dost velka podstatna vec a to aby to bylo v cestine. Nejak neovladame anglictinu a rad bych si hrani poradne uzil. Pritelkyne se svym synem taky radeji cestinu a prece jen kdyz je hra v cestine tak to hrani je uplne o necem jinym
[*]iPad 2 Wi-Fi 16 GB Black JB
[*]iPhone SE 16 GB Gold
[*]iPhone 6 16 GB White
[*]iPhone X 64 GB Black

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: Monopoly nebo dostihy na iPad + iPhone

Příspěvek od Clon »

Maji to i na benzince.
Jinak jsem cetl, ze by to melo fungovat tak jak potrebujes s temi iPhony, ale zase jsem cetl, ze čeština je tam nejaka pofiderni a prikoupenim balicků toho polovinu ziskas to same, co jsi mel predtim.
Kdysi to bylo v akci a ptal jsem se zrovna hojne navstevy, co u nas zrovna byla, jestli by si to nechteli zahrat takto na telefonech (hrali jsme klasiku) a pry jednoznacne NE. Tak jsem nekoupil.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

miroslavpriesol
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 238
Registrován: čtv črc 29, 2010 9:14 am

Re: Monopoly nebo dostihy na iPad + iPhone

Příspěvek od miroslavpriesol »

Ahoj chci se jen zeptat jestli monopoly co jsou ted v app store za 5,49 mají češtinu? Díky
Iphone 7 silver 256

Odpovědět