Nejlepší RPG na AppStore - VAY

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
Horem

Nejlepší RPG na AppStore - VAY

Příspěvek od Horem »

Kdyby ta hra někoho vytáčela tak jako mě, tak použijte následující návod:

http://www.gamefaqs.com/console/segacd/file/588009/5344

Ta hra je debilní, ale bohužel sem ji musel dohrát. Mrzí mě to. Nemohl jsem jinak.

Yreg

Re: Nejlepší RPG na AppStore - VAY

Příspěvek od Yreg »

Neviem prečo by mala byť debilná, imho je skvelá.

Neviete niekto poraďiť, čo mám robiť ďalej? Prešiel som tú veľkú púšť a bol v tom hrade, ale omylom som si neprečítal, čo sa tam hovorilo. Ďalej ísť neviem a v tej jaskyni na druhej strane púšťe som našiel nejaký OT iba.

Horem

Re: Nejlepší RPG na AppStore - VAY

Příspěvek od Horem »

Almi: citát zmazaný. nepoužívaj citát ak odpovedáš na predošlý príspevok.


Ale jo, je debilní, co si budem řikat :-D

King of Penang po tobě v tom hradě chtěl myslim calypths eye, který má drak maytayk v jeskyni. Najdi ho, bude chtít zazpívat, ale tvoje vrzání se mu líbit nebude. Tak vylezeš ven, na báru v oáze najdeš vožralýho zpěváka Lance, přivedeš ho tam, a bude bitka.

Yreg

Re: Nejlepší RPG na AppStore - VAY

Příspěvek od Yreg »

Á paráda, díky :)

Reyn
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 269
Registrován: čtv lis 29, 2007 5:50 pm

Re: Nejlepší RPG na AppStore - VAY

Příspěvek od Reyn »

Taky se mi Vay moc nelibi, RPG ve stylu Pokemonu uz mi moc nesedi, i kdyz pokemony jsem miloval :D. Na iPhone by se dalo udelat mnohem lepsi RPG.

r.a.c.e.k
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 326
Registrován: stř pro 05, 2007 10:44 am

Re: Nejlepší RPG na AppStore - VAY

Příspěvek od r.a.c.e.k »

Kdo vi jak to vypada s DosBox pri iPhone? to by pak bylo preRPGovano a preAdventurovano .)

Odpovědět