Retro klasika Vlak - Train Snake

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

MixedApps | pát črc 24, 2015 12:23 pm

Retro klasika Vlak - Train Snake

Ahoj,

vytvořili jsme novou hru pro Android a iOS “Train Snake”, což je naše mobilní varianta české klasiky Vlak. Tuto hru jsme vytvořili proto, že neexistovala pro iOS a rovnou jsme si vyzkoušeli multiplatformní vývoj v Unity. Prvních pár levelů je opravdu jen na zahřátí a pak zjistíte, že postupně přituhuje a musíte se moc dobře rozmyslet, jak vlastně pojedete a jak to všechno vysbírat a dostat se k bráně.

V první verzi jsme implementovali jeden druh ovládání vlaku, ale protože ovládání je v této hře extrémně důležité, tak máme už další aktualizaci, kde si budete moci vyzkoušet mezi 3 druhy ovládání v Nastavení aplikace. Aktualizace už je ve schvalovacím procesu a další vylepšení jsou v plánu a chceme aplikaci neustále vylepšovat.

Aplikace je do 20 levelu zdarma a pro další levely je potřeba si zakoupit plnou verzi a tím se odstraní i reklamy.

Více info na webu http://www.vlak-hra.cz nebo ve Storu https://itunes.apple.com/app/id1012310252

Obrázek

Obrázek
Games
06.08.2015 00:02
Velikost: 73 MB
Cena: US$ 0
Hodnoceni:
od lidí
QR code
MixedApps s.r.o.
Train Snake 1.2
** CZ - český popis hned za anglickým

** EN - Train Snake game

Train Snake is a classic retro type of game Snake. Where you are trying to collect all the objects on the screen while trying to avoid your own wagons, walls and successfully reach the finish which is an open gate. The gate opens when all the objects are collected.

Practice precision, reflexes, combination and logical thinking. There are 50 levels (20 free) in the game. The game is suitable for all ages.

After buying the full version it will remove ads and unlock all the levels.

You can control the train by using touch gestures.

The game is created as a multiplatform using Unity and as inspiration we took the original game Train, which was created in 1993 by Miroslav Nemecek.

Train Snake will be further extended with new functions. In the next version we would like to implement online ranking system. You can send any ideas / suggestions / comments to kontakt@mixedapps.cz

** CZ

Hra VLAK je klasická retro hra typu had (Snake), ve které se snažíte posbírat všechny předměty na obrazovce a přitom se vyhýbat svým vagónkům a také zdím a zdárně dojet do cíle, kterým je otevřená brána. Brána se otevře, jakmile jsou všechny předměty posbírány.

Procvičuje přesnost, postřeh, kombinační a logické myšlení. Ve hře je 50 scén (20 zdarma). Hra je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Po zakoupení plné verze dojde k odstranění reklamy a odemčení všech scén.

Vlak se ovládá pomocí dotykových gest, kdy nejdříve v dané scéně je potřeba si vybrat kam by se měl vlak rozjet. Vybírat si můžete ze 4 směrů (nahoru, dolů, doleva a doprava). Jakmile se vlak rozjede, tak pak už se mašinka otáčí jen doleva nebo doprava podle toho, zda kliknete do levé nebo pravé poloviny obrazovky.

Hra je vytvořena jako multiplatformní pomocí Unity a jako inspiraci jsme si vzali původní hru Vlak, která byla v roce 1993 vytvořena Miroslavem Němečkem.

Aplikace bude dále rozšiřována o nové funkce. V další verzi bychom rádi doplnili online žebříček. Velice uvítáme jakékoliv nápady / návrhy / připomínky, které prosím posílejte na kontakt@mixedapps.cz
VÍCE O APLIKACI
Powered by iPhone.cz
Host
Host
 
Příspěvky: 9
Registrován:
pon kvě 26, 2014 9:21 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Hry pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé