Mortal Kombat X

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
iphone4usa
Host
Host
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 25, 2011 7:27 pm

Mortal Kombat X

Příspěvek od iphone4usa »

Zkoušel/hraje někdo tuto zmodernizovanou legendární hru?
https://itunes.apple.com/us/app/mortal-kombat-x/id949701151?mt=8

Tazounek

Re: Mortal Kombat X

Příspěvek od Tazounek »

Otestováno před pár dny na iPhone 4, po počáteční trhačce se to pak i dá hrát. Jen nečekete mačkání čudlíku jako tomu bylo ve starém, pouze swipujete po obrazovce.. když to shrnu tak je to nemastné neslané.

iphone4usa
Host
Host
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 25, 2011 7:27 pm

Re: Mortal Kombat X

Příspěvek od iphone4usa »

Já to taky hrál a přesně na to jsem se chtěl zeptat, jestli by mi někdo nevysvětlil to ovládání :D ...absolutně ho nechápu, vůbec netuším, kdy co jak ovládám (kdy kopnu, kdy praštím rukou apod?) , to není možní, že by to bylo jen mačkání na displej a v určitých momentech swipovat... :unknown:

Tazounek

Re: Mortal Kombat X

Příspěvek od Tazounek »

ono tě to při tom prvním fightu učí co kterej swipe dělá. Pak si to musíš jen pamatovat

Martyn
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 986
Registrován: pon lis 24, 2008 2:21 pm

Re: Mortal Kombat X

Příspěvek od Martyn »

Je to jako Injustice: Gods among us - jedno tapnutí - útok, držíš dva prsty - blokuješ ;) žádný jiný útoky, komba, fatality od toho nečekejte...

Teda fatality tu jsou, ale jen proti vybraným bossům a swipujete podle toho, co vám řeknou.

Ale na zabití pár minut to vůbec není špatný... přijde mi to rychlejší než Injustice, samozřejmě lepší grafika a podstatně líp se tu dá vydělat na nový postavy. Ano, je to stereotypní klikačka, ale pokud od toho víc nečekáte, tak to zabaví :D
MacBook Pro (2008)

iphone4usa
Host
Host
Příspěvky: 107
Registrován: pát úno 25, 2011 7:27 pm

Re: Mortal Kombat X

Příspěvek od iphone4usa »

Ty jo, tak to jsem z toho těžce zklamanej. Tak jsem se na to těšil, ale tohle bych teda vubec nečekal. Nechápu proč tam nemůžou dát klasický ovládací prvky (alespoň volitelně v nastavení) jako to bylo v tom starém. Vzhledově to je mají fakt pěkný, ale díky tomu ovládání naprosto o ničem :(

Odpovědět