Mortal Kombat X

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.

iphone4usa | stř dub 15, 2015 11:45 am

Mortal Kombat X

Zkoušel/hraje někdo tuto zmodernizovanou legendární hru?
https://itunes.apple.com/us/app/mortal-kombat-x/id949701151?mt=8
Games
16.10.2018 18:42
Velikost: 1 GB
Cena: US$ 0
Hodnoceni: 4.5
od 199079 lidí
QR code
Warner Bros.
MORTAL KOMBAT X 1.21
Mortal Kombat X brings its trademark Fatalities and X-Rays to mobile with stunning graphics and over the top moves that punch you right in the guts. Assemble an elite team of Mortal Kombat warriors and prove yourself in the greatest fighting tournament on Earth!

MASSIVE ROSTER OF FIGHTERS
Collect Mortal Kombat veterans like Scorpion, Johnny Cage, Sub-Zero, Sonya, Kitana, Ermac, and many others. Discover the newest additions to Mortal Kombat such as the insect-like D’Vorah, fiery Cassie Cage, bloodthirsty Kotal Kahn, and the mysterious Kung Jin.

CUSTOMIZE YOUR CHARACTERS
Customization comes to Mortal Kombat X Mobile! Complete tasks through gameplay to unlock character customizations in FEATS OF STRENGTH! Win your battles to show off your personality with combinations of Victory Stances, Victory Taunts, and War banners. That’s not all! Unlocking Feats of Strength also gives you a permanent stat increase for that character!

BUILD YOUR CARD COLLECTION
Collect Kard Packs and character cards to unlock powerful upgrades, rare equipment, and strengthen your team. Receive exclusive deals and early access packs such as Punk Cassie Cage Pack and Gold Fire Starter Pack!

BRUTAL 3 v 3 KOMBAT
Create your own team of Mortal Kombat fighters and lead them into battle to earn experience, new special attacks, and powerful artifacts.

CHALLENGE OTHER PLAYERS
Compete with other players in multiplayer Faction Wars, an online competitive mode where players engage other player teams. Rank up in your own Faction’s leaderboard to earn weekly prizes.

SUMMON ALLIES INTO BATTLE
Find other players to be your Ally. Borrow a kombatant and strike a decisive blow against your enemies.

NOTICE:
* Mortal Kombat X features high quality visuals. Performance is not optimized on devices with less than 1GB RAM such as the Ipod Touch and Iphone 4S.
** A minimum of 1.5 GB of free space is required on your device.
Content is generally suitable for ages 17 and up. May contain intense violence, blood and gore.
VÍCE O APLIKACI
Powered by iPhone.cz
Host
Host
 
Příspěvky: 107
Registrován:
pát úno 25, 2011 7:27 pm

Tazounek | stř dub 15, 2015 12:02 pm

Re: Mortal Kombat X

Otestováno před pár dny na iPhone 4, po počáteční trhačce se to pak i dá hrát. Jen nečekete mačkání čudlíku jako tomu bylo ve starém, pouze swipujete po obrazovce.. když to shrnu tak je to nemastné neslané.
Host
Host
 
Příspěvky: 18
Registrován:
ned úno 22, 2015 11:37 pm
Bydliště: Kolín

iphone4usa | stř dub 15, 2015 8:07 pm

Re: Mortal Kombat X

Já to taky hrál a přesně na to jsem se chtěl zeptat, jestli by mi někdo nevysvětlil to ovládání :D ...absolutně ho nechápu, vůbec netuším, kdy co jak ovládám (kdy kopnu, kdy praštím rukou apod?) , to není možní, že by to bylo jen mačkání na displej a v určitých momentech swipovat... :unknown:
Host
Host
 
Příspěvky: 107
Registrován:
pát úno 25, 2011 7:27 pm

Tazounek | stř dub 15, 2015 9:55 pm

Re: Mortal Kombat X

ono tě to při tom prvním fightu učí co kterej swipe dělá. Pak si to musíš jen pamatovat
Host
Host
 
Příspěvky: 18
Registrován:
ned úno 22, 2015 11:37 pm
Bydliště: Kolín

Uživatelský avatar Martyn | stř dub 15, 2015 10:43 pm

Re: Mortal Kombat X

Je to jako Injustice: Gods among us - jedno tapnutí - útok, držíš dva prsty - blokuješ ;) žádný jiný útoky, komba, fatality od toho nečekejte...

Teda fatality tu jsou, ale jen proti vybraným bossům a swipujete podle toho, co vám řeknou.

Ale na zabití pár minut to vůbec není špatný... přijde mi to rychlejší než Injustice, samozřejmě lepší grafika a podstatně líp se tu dá vydělat na nový postavy. Ano, je to stereotypní klikačka, ale pokud od toho víc nečekáte, tak to zabaví :D
MacBook Pro (2008)
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 986
Registrován:
pon lis 24, 2008 2:21 pm

iphone4usa | čtv dub 16, 2015 11:37 am

Re: Mortal Kombat X

Ty jo, tak to jsem z toho těžce zklamanej. Tak jsem se na to těšil, ale tohle bych teda vubec nečekal. Nechápu proč tam nemůžou dát klasický ovládací prvky (alespoň volitelně v nastavení) jako to bylo v tom starém. Vzhledově to je mají fakt pěkný, ale díky tomu ovládání naprosto o ničem :(
Host
Host
 
Příspěvky: 107
Registrován:
pát úno 25, 2011 7:27 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Hry pro iPhone

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé