Checkers

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
nh4k45i
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: čtv říj 11, 2007 8:53 pm

Checkers

Příspěvek od nh4k45i »

Edit: Je to z appstoru a stoji 4.99USD.
Ahoj, moc rád hraju dámu takže jsem byl potěšený hrou checkers. Je to klasická dáma, kde si můžete volit různé skiny pro plochu a kameny, obtížnosti má čtyři (ja jsem ho porazil na první tři hned), u čtvrté jsem ho dal asi dvakrát a pak jsem si všiml, že ta mrcha si ukládá odehrané tahy, pánové a dámy teď je to 12:8 pro něj a už je to fakt hra o něčem - začíná to jít pěkně ztuha :) Každopádně doporučuji

:!: V tomto programu jsem objevil bug, který se dá zneužít jako cheat. Hra si pamatuje vaši rozehranou hru, když jí schodíte Home buttonem. Hrajte hru proti počítači a vyhrajte (aspoň se snažte o to). Až hru vyhrajete vyskočí vám okno s oznámením že jste vyhráli a jestli chcete hrát znovu. Klepněte na NE. Okno se zavře a vy uvidíte znovu plochu tak jak hra skončila, ale nepůjde již žádným kamenem táhnout. Nyní zmáčněte Home button ať vás hodí do springboardu a pak hru znovu spusťte. Hra neběhne opět tak jak skončila, ale s tím rozdílem že nyní můžete udělat další tah (pokud máte kam) a až ho provedete hra se Vám znovu oznámí, že jste vyhráli a do tabulky počtu výher vám výhru znovu připíše. Pokud tedy máte dámu tak tam můžete jezdit do aleluja a ostatní budou čumět jak si dáváte dámu na hard proti iPhonu 130:0 :D (Doufám, že se tohle v popisu upalikací může uvádět páni moderátoři) Mějte se fajn
Naposledy upravil(a) nh4k45i dne čtv srp 21, 2008 7:19 pm, celkem upraveno 3 x.
iPhone 8Gb Listopad 07, iPhone 16Gb Květen 08, IPhone 3G 16Gb červen 10, iPhone 3Gs 16Gb červenec 10, iPhone 4 16Gb Prosinec 10, iPhone 5 Listopad 12, Macbook Pro 15'' 2.0 GHZ i7 16GB RAM 120GB SSD, Apple TV 2 Leden 12

whisky96
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 980
Registrován: stř úno 13, 2008 9:47 pm

Re: Checkers

Příspěvek od whisky96 »

cheat samozrejme uviest mozes, ale neuviedol si hlavnu vec .. je to v AppStore, v Cydii alebo Installeri, pripadne v akom zdroji ?

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: Checkers

Příspěvek od scorpi »

Hezký, ale gamesy z appstoru nejedou na starých firmech, takže špatná sekce.


presunuto, ilijusin

nh4k45i
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: čtv říj 11, 2007 8:53 pm

Re: Checkers

Příspěvek od nh4k45i »

Tak jsem narazil na další bugocheat :D => když hrajete proti iPhonu a hrajete tak, že vás iPhone skočí musíte ihned po provedení vašeho tahu zmáčknout Home button, tedy když vidím, že musím táhnout tam kde mě iPhone skočí provedu tah a IHNED zmáčknu Home button, hra spadne a když jí opět spustíte kámen iPhonu sice je už za vámi ale váš kámen zůstal netčený!! Takhle se dá prvotřídně prorazit jeho obrana - i když platí to i naopak protože se dostane za vás. Enjoy
iPhone 8Gb Listopad 07, iPhone 16Gb Květen 08, IPhone 3G 16Gb červen 10, iPhone 3Gs 16Gb červenec 10, iPhone 4 16Gb Prosinec 10, iPhone 5 Listopad 12, Macbook Pro 15'' 2.0 GHZ i7 16GB RAM 120GB SSD, Apple TV 2 Leden 12

Odpovědět