Spedition - ve stylu Kamionem po Evrope €0,89

Pravidla fóra
V tejto sekcií uverejňujte informácie o zaujímavých hrách. Váš príspevok by mal obsahovať názov hry, popis, screenshoty či video a zdroj. Pred otvorením novej témy si overte vyhľadaním už existujúce vlákno o aplikácií, o ktorej chcete diskutovať.
Odpovědět
hanz78
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pát kvě 02, 2014 12:09 pm

Spedition - ve stylu Kamionem po Evrope €0,89

Příspěvek od hanz78 »

Ahoj,
asi pred pul rokem jsem se zacal venovat vyvoji pro iOS. Jako svuj prvni projekt jsem si zvolil hru, ktera je vzdalene inspirovana starou (dle mych informaci jiz nesehnatelnou..) hrou Kamionem po Evrope. Zadnou podobnou hru jsem na app store neobjevil, tak jsem se rozhodl si ji vytvorit :) Nazval jsem ji Spedition a krome Evropy jsem pridal i vychod USA a Japonsko.

Takhle to vypada: http://youtu.be/oV78qP0Tl58

Obrázek

https://itunes.apple.com/us/app/spedition/id868318630?mt=8&uo=4

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Spedition - ve stylu Kamionem po Evrope €0,89

Příspěvek od mirmo80 »

Pekné, mám rád tento typ hier. No moja angličtina je nič moc a toto ma potom vždy odrádza od kúpy podobných hier. CZ jazyk v nej asi nebude, hm? Je v nej veľa toho, čo treba čítať, alebo sa dá zvládnuť aj nejako intuitívne?
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

hanz78
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pát kvě 02, 2014 12:09 pm

Re: Spedition - ve stylu Kamionem po Evrope €0,89

Příspěvek od hanz78 »

je to lokalizovane do cestiny i slovenstiny. Myslim ze je to intuitivni po nekolika tazich :)

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Spedition - ve stylu Kamionem po Evrope €0,89

Příspěvek od mirmo80 »

Kupene a celkom fajn. Pre jedneho po chvilke uz trosku nudne, no pre dvoch a viac uz zaujimave :) Tym, ze je hra velmi jednoducha mozeme ju hrat spolu so synom (6 rocny).

Mal by som dva tipy na doplnenie ak sa to da a chce sa ti:
- umoznit aj odobrat kontrakt. Ak na neho kliknem nechtiac, uz je moj
- ak mam viac zarezervovanych kontraktov, nech sa im odpocitava cas do nalozenia. Nestihnem to, pridem o neho, prip. este zaplatim pokutu

Drzim palec
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

hanz78
Host
Host
Příspěvky: 3
Registrován: pát kvě 02, 2014 12:09 pm

Re: Spedition - ve stylu Kamionem po Evrope €0,89

Příspěvek od hanz78 »

Diky za tipy!
Ad odebrani kontraktu - pokud neni zapnuta aukce, tak je potreba kliknout nejdrive na kontrakt a pak teprve na tlacitko Ziskat, takze omylem by se to stat nemelo, pokud je aukce zapnuta, tak plati totez, navic jde aukce v prvnim kole "zrusit", tim ze dam tlacitko "Nemam zajem" a nikdo kontrakt neziskava.

Druhy tip dava urcite smysl, do updatu to zakomponuju :)

mirmo80
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 3502
Registrován: stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Spedition - ve stylu Kamionem po Evrope €0,89

Příspěvek od mirmo80 »

Jj, uz sa nam to nestava a pravda, najprv sme hrali bez aukcie.
Super, tak cakame na update ;)
iPhony, iPady, AirPods, AW SE 40/44, ATV 4K (1. gen), MacBook Air (M1, 2020), AirTag. SW väčšinou aktuálny.

Odpovědět